Niemcy na krzywej diabelskiej

 
 
Polnische Zivilisten abgeführt jew zydowska!
 
Pełny kształt tego językowego łamańca to:
 
S126 Polen Bahnhof Zamość Lublin
polnische Zivilisten abgeführt jew zydowska!

 
Tak zatytułowano zdjęcie oferowane na niemieckim Ebay.
 
https://www.ebay.de./itm/S126-Polen-Banhof-Zamo-Lublin-polnisce-Zivilisten-abgefuehrt-jew-zydowska/202958460470?_trksid=p2047675.12557&nma=true&si=dPSK0GK%252BBvE99E0gdA7dgVxvSG%253D&orig_cvip=true&nordt=true&rt=nc
 
Nie pokazano drugiej strony fotografii. Nie wiadomo skąd sprzedawca czerpie informacje sugerujące taki jej opis. Prawie pewne, że przedstawia ono Żydów. Dwudziestu mężczyzn podąża wzdłuż toru z podniesionymi rękami. Mają na sobie długie płaszcze. Jeden ma na głowie kapelusz, pozostali kaszkiety. Idą długim krokiem. Za nimi niewyraźnie widać głowę i ramię kogoś umundurowanego. Specyficzna czapka powinna być do rozpoznania dla specjalisty od uniformów, na ramieniu tego człowieka widnieje pagon. Jego otwarte usta sugerują krzyk.
Pochodowi przygląda się kobieta w chuście narzuconej na głowę wiejskim obyczajem oraz trzech mężczyzn o mizernej posturze.
Tyle. Żadną miarą nie można uznać tej sceny za wywózkę Żydów prowadzoną przez  polskich cywilów. Potrzebne jest 100% złej, niemieckiej woli, żeby coś tak bezczelnie insynuować.
Sprzedawcą zdjęcia i odpowiedzialnym za jego opis jest ©Bobbau-Militaria©. Handlarz  o 100%-wej wiarygodności na Ebay.de – solidny i uznany sprzedawca.
 
Tak potomkowie katów zmieniają role. W pokoleniowym testamencie zbrodniarze wskazują na swoje ofiary, jako winowajców zbrodni. Depczą ich pamięć w poczuciu bezkarności.
„At more than 200,000 victims, occupied Poland had the largest proportion of children taken. An estimated 400,000 children were abducted throughout Europe.
Stowarzyszenie Lebensborn e.V., obok „Deutsche Heimschulen” i NSV, było głównym wykonawcą zbrodniczego programu rabunku dzieci.
Max Sollmann (ur. 1904) – oficer SS, od 1940 szef niemieckiego stowarzyszenia Lebensborn. Sądzony przez Amerykański Trybunał Wojskowy w tzw. procesie RuSHA zwolniony z obowiązku odbywania kary (w więzieniu przebywał od 6 lipca 1945 do 10 marca 1948).”  (Wikipedia)
 
„Dzieci Zamojszczyzny” to jeden z symboli polskiej martyrologii. Cierpienia Ziemi Zamojskiej to cząstka tylko potworności, które były dziełem niemieckich barbarzyńców w Polsce w szczególności, ale i w większej części kontynentu europejskiego.
Bobbau i Ebay.de uderzają bez skrupułów, zupełnie nie liczą się z prawdą, z premedytacją przeinaczają historię. Depczą z niemiecką bezwzględnością pamięć o ofiarach, raz jeszcze niszczą tamtą Polskę i prawdę o jej gehennie, choć i tak nie była to już formalnie Polska, lecz teren niemiecki - General Gouvernamet, nie było na mapie Zamościa lecz Himmlerstadt. Bobbau i Ebay.de depczą wrażliwość dzisiejszych Polaków, nie licząc się z możliwością poniesienia konsekwencji.
 
Tak  osłabili Polskę, tak ją zdominowali, że mogą sobie na to pozwolić. Pozwalają sobie, pewni swych narzędzi w postaci frontu antynarodowego lewactwa, które opanowało polską politykę, kulturę i oświatę, pewni swych sojuszów z Żydami i z Rosją.
U podstaw planów integracji, unifikacji Europy znajdowała się myśli o zneutralizowaniu historycznie niebezpiecznych Niemiec. Założono przy tym, iż w kraju który przegrał wojnę i przeszedł pozorowaną reedukację w trakcie kilkuletniej okupacji przez Aliantów (i podobnie nieskuteczną w strefie sowieckiej), przestało istnieć jądro i zarzewie ciemnych sił, które ujawniły się w całej okazałości w latach hitleryzmu. Przypuszczenie to okazało się pomyłką, założycielskim kłamstwem Unii Europejskiej.
Trzydzieści ostatnich lat to dewastowanie przez Niemcy polskiej ekonomii, polityki i wszelkich innych obszarów, na których Polacy mogliby zacząć budować swoją autonomię po zrzuceniu z siebie sowieckiego jarzma. Unia Europejska okazuje się Frankensteinem sterowanym przez Niemcy.  Opanowanie przez nich massmediów w Polsce owocuje zmianą mentalności młodych pokoleń, skutkiem czego jest odcięcie od korzenia tradycji  oraz ateizacja, indukowana nadto przez dwa czynniki. Pierwszym jest nieudana próba otwarcia się  Kościoła, kiedy to na siłę w katolicyzm postarano się wszczepić pustkę luterańskiego buntu wobec spraw nadprzyrodzonych i jednocześnie podległość religijnego kanonu politycznemu, zbiurokratyzowanemu aparatowi. Drugą niszczycielską determinantą  jest zalanie Polski przez wtórną falą marksistowskiej zarazy - tym razem przyszła ona  z zachodu. Tym sposobem zniesiono potencjalny opór, gdy bastionami mogły być Kościół i Solidarność. Teraz, hulaj dusza!  Za potopem niemieckich przemyślanych manipulacji i bezczelnych kłamstw idzie skrupulatnie wyliczony własny interes.
Zatrzymanie przez Rosję, na ponad 10 lat,  wraku polskiego samolotu rządowego rozbitego pod Smoleńskiem poczytywać  należy wyłącznie jako akt nieprzyjaźni. Odmowa zwrotu przez Niemcy dóbr skonfiskowanych Mniejszości Polskiej w Niemczech  w latach wojny jest wielokrotnością rosyjskiej pokrętności. Postępowanie takie nie zostawia wyboru, musi budzić nieufność na każdym poziomie kontaktów. Wpisuje się ono  w  niemiecką strategię destabilizowania i osłabiania swojego wschodniego sąsiada. Ma u niego już nie piątą kolumnę, ale szóstą i dziesiątą. Celu ostatecznego tej swojej polityki Niemcy nie muszą werbalizować – jest on przygnępiająco jasny.
 W zamojskiej Rotundzie Niemcy zgładzili ok. 8000 osób. To miejsce kaźni powstało po to, by po pierwsze służyć hitlerowskiemu planowi AB – wyniszczeniu polskiej inteligencji. Słusznie jej inspiratorzy spodziewali się, że  reszta, pozbawiona kręgosłupa moralnego i intelektualnego, będzie bezwolna i podatna na manipulację. Potwierdzone to zostało  przez dekady poddawania się sowietyzacji, a potem  biernego obserwowania dewastacji rabunku polskiego dobra. Przykładowym owocem tej akcji, która uczyniła naród niedomagającym i prawie że ślepym, jest proporcja tematów w  rozdziale „Historia Żydów w Zamościu”, części hasła „Zamość” w języku polskim w Wikipedii. Autor (autorzy?) równorzędnie potraktowali w nim opis ekscesów antysemickich  w roku 1937 opis losów i śmierci 12 tysięcy zamojskich Żydów w czasie II wojny światowej.  W pierwszym przypadku użyto 75 wyrazów  złożonych z 480 znaków, relacja z zagłady składa się z 86 wyrazów złożonych z 465 znaków. Autor to chyba Polak, ale w szkole przerabiał te same treści, co Bobbau yew zydowska -  program zatwierdzony przez Himmlera.
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kaliszanin

07-05-2020 [18:36] - kaliszanin | Link:

@Szanowny blogerze, poszukiwaczu, 

to jest tak porażające, że aż skręca człowieka urodzonego nawet wiele lat po wojnie w środku. a co dopiero muszą myśleć i czuć jeszcze żyjący świadkowie, ostatnie latarnie tamtych czasów pochowane gdzieś w grotach zapomnienia albo przywalonych ciężarem trudnej starczej egzystencji do od dawna już niewygodnych łóżek powleczonych wczorajszą pościelą.

czy jest realne wyjście z tej sytuacji? patrząc nawet przez pryzmat ponoć tak różnych dwóch ostatnich ekip rządowych nic nie drgnęło. jesteśmy jak ten przysłowiowy grubas w klasie, który nie wie kiedy dostanie z liścia choć oddał już całe kieszonkowe i wszystkie kanapki. nas mocno wciąż biją, widać mamy jeszcze wiele do zaoferowania....

Uszanowanie dla Pana, wielkie 

Obrazek użytkownika paparazzi

07-05-2020 [20:56] - paparazzi | Link:

"Chrabia" Lewak to ty? Pozdrawiam zniesmaczony.

Obrazek użytkownika kaliszanin

08-05-2020 [09:45] - kaliszanin | Link:

@papa...

mnie nie interesuje twój status społeczny nawet błędny. nie pozdrawiam jednak ze smakiem porannej kawy.

Obrazek użytkownika St. M. Krzyśków-Marcinowski

07-05-2020 [22:29] - St. M. Krzyśków... | Link:

Jakoś te fakty same na mnie spadają. Jeśli czegoś w tym wszystkim szukam, to jakiegoś punktu oporu i nie znajduję go nigdzie.  Służby? Uczelnie? Partie? Mam wrażenie, że głównym ich zajęciem jest czyszczenie własnych piór.
Pytania dotyczące ostatniej wojny, zadawane mi przez młodych ludzi, prawie zawsze wywołują moje zażenowanie. Tyle w nich bezradności. Wciąż niewłaściwie zakładam, że można mieć wątpliwości co do interpretacji historii powojennej, ale kwestia czasów okupacji  i postaw ludzkich tamtego czasu, w moim pojęciu jest dla wszystkich oczywista. A tu jeszcze trochę i wszyscy będą  przeświadczeni o czarnej roli Polaków i o okropnych cierpieniach Niemców. Z pierwszymi mogą konkurować tylko Rosjanie, a drugimi Żydzi.  
Dobre porównanie z tym grubasem-fajtłapą. Na pocieszenie dodam, że znam o takim jednym prawdziwą historię (okolice Legnicy). Grubas zakochał się i zaczęli dokuczać jego dziewczynie. Działo się.
Dziękuję i pozdrawiam
 

Obrazek użytkownika kaliszanin

08-05-2020 [09:40] - kaliszanin | Link:

@Autor,

...kwestia czasów okupacji  i postaw ludzkich tamtego czasu, w moim pojęciu jest dla wszystkich oczywista

nie wiem czy Pan się zgodzi ze mną ale to tu leży największy problem. uznaliśmy albo kazano nam uznać ową oczywistość za niepodważalną wszak sama próba podważania jej nawet w tak szarych czasach wydawać się musiała skrajnym debilizmem. tymczasem rozmydlanie win, okrucieństw, paskudnych sojuszy, zdrad trwało w najlepsze dosłownie wkoło nas. do tego dorzucił się z wielką mocą utworzony z rozmachem francyzowy beznapletkowy model biznesowy oparty na dystrybuowaniu jedynie słusznego, prawdziwego bo w końcu to i mistycznego cierpienia kończącego się zwykle wielozerową ugodą przed amerykańskim sądem i zamknięciem gęb pozostałym poszkodowanym. na zderzenie z takim walcem nie byliśmy i nie będziemy chyba nigdy gotowi. 

pozdrawiam serdecznie 

Obrazek użytkownika St. M. Krzyśków-Marcinowski

08-05-2020 [15:07] - St. M. Krzyśków... | Link:

Dokładnie tak, nie widzę luk w Pańskiej analizie. Inne nacje o coś walczą systematycznie, uparcie i z pasją - Polacy jakby nie wiedzieli o co biega. Gdy wyprowadzą nas w pole i trudno to będzie zdzierżyć, to może mały bunt. Potem zostanie czekanie na cud. Co najciekawsze w tym wszystkim, cud niechybnie następuje.
Pozdrawiam serdecznie