Co to wszystko ma znaczyć do jasnej cholery!

Obserwując obecne wyczyny totalnych z PO-KO-KO (tak, tak... to drugie KO to Konfederacja) po prostu szlag człowieka trafia. Perfidia, hipokryzja, egoizm to najłagodniejsze określenia, które możemy wobec nich użyć.

Oczywiście prym wiedzie już szczególnie antypolska i nad wyraz po prostu idiotyczna koalicja PO-KO. Są oni w stanie zrobić wszystko, aby mieć władzę, władzę i jeszcze raz władzę.

"Tonący brzytwy się chwyta" i targowicka koalicja chwyta się właśnie ich ostatniej deski ratunku w postaci ich twardego, durnego i trawionego nienawiścią do PiS elektoratu.

Notowania M. Kidawy-Błońskiej maleją z każdym dniem, ale tym samym również z każdym dniem rośnie jej samej i całego jej ugrupowania agresja wobec obecnie rządzących. Przykre jest ich słuchać, ale cóż...

Fanatyczny ich antypisowski elektorat liczy gdzieś około 20% głosujących w wyborach i teraz PO-KO walczy o jego utrzymanie i zajęcie drugiego miejsca w wyborach pani M. Kidawy-Błońskiej. Liczą oczywiście na II turę wyborów prezydenckich, ale mogą się przeliczyć, bo coraz więcej Polaków żyje obecnie w strachu przed koronawirusem i ocenia cały czas rządzących oraz opozycję. I nawet do tej pory w ogóle nie biorący udziału w wyborach Polacy przyznają, że rząd i prezydent bardzo dobrze sobie radzą z walką z tym koszmarnym wirusem. Mogą oni zasilić elektorat A. Dudy do tego stopnia, iż on wygra już w I turze i to niezależnie czy wybory odbędą się 10 maja, na jesieni czy też jeszcze później bowiem zawsze będzie można pozytywnie ocenić działania rządu i obecnego prezydenta porównując ich działanie w sprawie koronawirusa z innymi krajami. A w tym porównaniu teraz rządzący wypadają bardzo pozytywnie.

Ja wiem, że oni liczą na to, iż np. na jesieni będziemy w Polsce mieli pewien kryzys gospodarczy, co jest nieuniknione, ale na pewno ten kryzys będzie też porównywany z innymi krajami z kręgu cywilizacji zachodniej i sądzę, że Polska nie będzie wcale liderem tego kryzysu a wprost przeciwnie.

Dla opozycji totalnej ewentualne przełożenie prezydenckich wyborów na później może też oznaczać, że będzie zamiast M. Kidawy-Błońskiej nowy ich kandydat na prezydenta. Zdają sobie przecież sprawę, że obecna kandydatka jest delikatnie mówiąc "niewypałem" i zapewne gdzieś tam mają "z tyłu głowy" nowych kandydatów. Może też poczynając od D. Tuska, ale raczej on nie zdecyduje się na ewentualne kandydowanie, bo ma teraz bardzo dobrze na unijnych salonach.

Zastanawiająca jest platformerska totalna nienawiść do obecnych władz właśnie teraz, w czasach epidemii. Pisałem, że inne kraje potrafią się politycznie jednoczyć w walce z koronawirusem, a niechlubnym - nawet światowym - ewenementem jest nasza opozycja o barwach PO-KO. Ale... chyba jej nawet nie można nazwać opozycją: to ludzie zdegenerowani, dla których życie ludzkie nie ma żadnego znaczenia a zdobycie władzy może dokonywać się nawet po trupach Polaków.

Mało tego... Najprawdopodobniej oni by chcieli, aby w Polsce ten wirus osiągnął rozmiary zakażeń podobne jak we Włoszech czy Hiszpanii.... Wtedy by mogli atakować rząd wczorajszymi mniej więcej takimi słowami, które skierowała do rządzących M. Kidawa-Błońska: jesteście tchórzami, oszukiwaliście nas, oskarżam was o bierność i chaos, spóźniliście się z reakcją na epidemię... i tego typu bzdury, które każdy normalny nasz rodak jest w stanie ocenić na niekorzyść PO-KO. Hipokryzja, głupota i kłamstwo jak na tacy podane... A mogłoby być zupełnie inaczej, ale walka o własny durny elektorat poparty nienawiścią do PiS-u nie pozwala im na konstruktywne porozumienie z rządzącymi. Niedawno zresztą też D. Tusk zachęcał PO-KO do nieustawania w ataku na obecnie rządzących, co też w obecnej sytuacji jest kuriozum do kwadratu, ale ja się nie dziwię D. Tuskowi, bo on jest jakoś chorobliwie "zafiksowany w nienawiści do J. Kaczyńskiego i całego PiS-u".

Co z nimi jest do jasnej cholery? Przepraszam za użycie tego słowa, ale nic bardziej łagodnego nie przychodzi mi do głowy. Co to wszystko ma znaczyć? Jaki mają cel działając przeciwko polskiemu narodowi? Jaki mają cel dążąc do wczorajszego zerwania kworum i podobnego wniosku dzisiaj. Dlaczego chcieli cały czas zerwać to kworum i uniemożliwić tym samym dyskusję  o niezbędnej pomocy państwa dla pracodawców i pracowników. O co im cały czas chodziło i chodzi? Destrukcja PO-KO jest porażająca*.

Przecież oni nie tylko dążą do rozbicia dzielnicowego Polski, ale po prostu chcą jej degradacji i upadku a na to nie może być zgody. Tym bardziej, że dziś widzimy, że bez silnego państwa same samorządy nie dałyby sobie rady w sytuacji kryzysowej. Nie może też być zgody na okłamywanie Polaków i pośrednio życzenie im utraty zdrowia albo nawet i życia. Nie może być zgody na funkcjonowanie w Polsce partii antypolskiej, której działalność na arenie światowej (europejskiej) ociera się o zdradę stanu. Teraz natomiast dążą też do zanarchizowania Polski (zresztą tak jest już od 2015 roku). Pragną, aby obecny rząd po prostu "poległ" w walce z koronawirusem i robią wszystko, aby tak się stało.

Próżną mają nadzieję i powinno ich liderów czekać więzienie...

Powtórzę też moją myśl z innego tekstu.... "Jak to dobrze, że dziś oni nie rządzą razem z B. Komorowskim pod żyrandolem". Wtedy dziś bylibyśmy w totalnym chaosie a epidemia rozprzestrzeniałaby się w zastraszającym tempie... no, bo przecież przez 8 lat budując państwo z dykty, gdzie są tylko "ch...j, dupa i kamieni kupa" państwo polskie nie mogłoby efektywnie i skutecznie walczyć z koronawirusem.

Jest jeszcze tylko polityczny i w miarę pozytywny aspekt całego tego zamieszania z koronawirusem, choć bardzo żałuję i jest mi smutno, że ujawnia się w takich nieprzychylnych i tragicznych dla ludzi, dla nas wszystkich okolicznościach. Otóż nadzwyczaj łatwo dziś możemy oddzielić polskie ziarna od antypolskich plew i to nie jest nic trudnego. I tak naprawdę chyba wreszcie nadszedł czas, żeby odchwaścić polskie pola...

I tak jeszcze na marginesie... PO-KO jest koalicją beż żadnego fundamentu aksjologicznego, ideowego, bez jakichś podstaw funkcjonowania. To ludzie tylko dążący do władzy.  To ludzie, którzy nie mogą nic zaproponować oprócz "antypisu". Bez posiadania władzy nic nie potrafią zdziałać. Długookresowo na pewno ta partia nie ma szans bytowania na scenie politycznej. PiS ma jakieś aksjologiczne podstawy, jakieś konserwatywne wartości na których buduje swoje istnienie. Podobnie też jest z lewicą i pomimo, że osobiście daleko mi do nich, to jednak mają jakiś lewicowy fundament. Niestety nie mamy w Polsce partii pozytywnie liberalnej ani narodowej, bo tak naprawdę również Konfederacja jest tylko zlepkiem tych idei i nie ma możliwości przetrwania w tym formacie. Zostaje PSL... ale to też partia władzy, wieczny koalicjant zwycięzców wyborów i tak już pozostanie.

*Tekst pisany wraz z początkiem dzisiejszych obrad sejmu. 

Niestety po wysłuchaniu PO-KO nic nie stracił na swojej aktualności. Poza tym zarówno występy Lewicy czy PSL-u były koncertem życzeń, które państwo nie może spełnić bez zachwiania wiarygodności Polski na arenie międzynarodowej, ale nie tylko. Przecież absolutne rozchwianie systemu gospodarczego w Polsce (a to by było skutkiem przyjęcia propozycji Lewicy, PSL i Konfederacji) uderzyłoby po czasie bezpośrednio w nasze przedsiębiorstwa i pracowników. Tym bardziej, że - jak zapowiedział premier - zakres pomocy nie jest zamknięty tylko w zakresie  dzisiejszych ustaw, ustaw niecierpiących zwłoki. Jest możliwa dalsza dyskusja w miarę rozwoju sytuacji. 

Opozycja w miarę konstruktywna (wszyscy za wyjątkiem PO-KO i częściowo Konfederacji, która jeszcze w żądaniach przewyższa i Lewicę i PSL) chce więcej i więcej nie zważając na ograniczenia budżetu i zadłużeniową kondycję naszego państwa. Ciekawostką jest to, że opozycja nie zaoferowała nic specjalnie od siebie, żadnej Tarczy Antykryzysowej i odnosi się tylko do propozycji rządowych i bezgranicznego ich rozszerzania.  

Można żądać wszystkiego, ale trzeba wskazać skąd wziąć na to pieniądze a tego nikt z opozycji dzisiaj nie wskazał i to jest największą bolączką opozycji: chciejstwo i permanentna krytyka rządzących a nie realne propozycje w ramach możliwości budżetowych państwa. Nawet w pytaniach opozycji pojawiały się kłamstwa w stylu, że pomoc nie obejmuje średnich i dużych przedsiębiorstw, choć premier wskazał, że im też będzie udzielona pomoc. 

(tekst zakończony około 15.30 po wystąpieniach wszystkich klubów i kół poselskich oraz po udzieleniu odpowiedzi przez minister J. Emilewicz )

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

27-03-2020 [16:07] - tricolour | Link:

Spokojnie. Gowin mówi, że dobrze by było gdyby przełożono wybory na wiosnę przyszłego roku.

Wyborów w maju nie będzie.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

27-03-2020 [19:31] - krzysztofjaw | Link:

Też mi się tak wydaje, chociaż różnie może być... nawet wybory dopiero za rok, bo podobno wirus ma "tendencje" do falowego ataku (wiosna-jesień). Tak więc może być tak, że wybory odbędą się w lato (mało prawdopodobne) lub zimą. Zobaczymy. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Kryspin

27-03-2020 [16:19] - Kryspin | Link:

Takich tekstów już nie da się czytać:autor  przejawia objawy coraz intensywniej rozwijającej się u niego infekcji propagandawirusa nabytej przez oglądanie takich szczujni jak TVPiS czy TVRepublika. Wszyscy nie kochający tak jak autor dojnozmianowej władzy muszą oczywiście z głębi serc swoich nienawidzić PiS czyli Polski - tertium non datur. Ot, i całe rozumowanie autora oparte na jego osobistej chorej nienawiści do wszystkich nie podzielających jego poglądów - przykre,ale prawdziwe...Dla uspokojenia  i przestrzegając przed możliwym pęknięciem żyłki u autora, proponuję mu wysłuchanie:  https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

27-03-2020 [19:35] - krzysztofjaw | Link:

Żadnej nienawiści nie odczuwam. Raczej smutek, że mamy taką totalną opozycję. A piszę tak, bo widzę, że totalniacy naprawdę są w stanie poświęcić nawet Polskę i jej suwerenność aby dorwać się do władzy. To właśnie u totalnych widzimy tą nienawiść do PiS-u. Zresztą w wielu tekstach też krytykowałem PiS, ale teraz mamy sytuację nadzwyczajną więc całym sercem jestem za przyjęciem Tarczy Antykryzysowej, bo sam prowadzę działalność gospodarczą i są to dobre rozwiązania. 

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Kryspin

28-03-2020 [00:25] - Kryspin | Link:

Widzę,że jednak trzeba autorowi przypomneć ten znany wierszyk:

Wszedł prostak na salony,gdzie był zaproszony;
uchlał się obfitością podanych napojów,
zdjął spodnie,napaskudził na środku pokoju,
zarzygał stół i krzesła, roztrzaskał wazony,
od ostatnich zwyzywał dostojne matrony,
a kiedy mu uwagę zwrócił któryś z gości,
wrzasnął: "Ileż w was nienawiści,jadu i podłości!"

Obrazek użytkownika kaliszanin

27-03-2020 [16:29] - kaliszanin | Link:

Panie  Krzysztofie:  

wiem, że oni liczą na to, iż np. na jesieni będziemy w Polsce mieli pewien kryzys gospodarczy, co jest nieuniknione, ale na pewno ten kryzys będzie też porównywany z innymi krajami z kręgu cywilizacji zachodniej i sądzę, że Polska nie będzie wcale liderem tego kryzysu a wprost przeciwnie.

mróżąc oczy przeczytałem to co pan napisał ale jak jako ekonomista może pan datować  kryzys dopiero na jesień? 
i skąd pewność że tak łatwo sobie z nim poradzimy.  dla porównania dwa zestawienia zaokrąglone:
RP 38 000 000 mieszkańców, wartość proponowanej pomocy 212 mld zł. 
GER 80 0000 000 mieszkańców, wartość proponowanej pomocy 3400 mld zł. 

tak, tak wiem że obie propozycje są wyjściowe ale różnica wbija w fotel. trzeba jeszcze pamiętać, że spora część naszej pomocy wyląduje w niemieckich montowniach. 

słabo to wygląda, bo przecież żołądki mamy takie same. 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

27-03-2020 [19:44] - krzysztofjaw | Link:

Wszystko wiem, ale proszę sobie spojrzeć na PKB nominalnego Polski i Niemiec. Niemcy - 4 170 790 mln USD, Polska - 1 121 009 mln USD. Poza tym Niemcy mają ugruntowaną sytuację gospodarczą i rozwijają się gospodarczo o wiele dłużej a Polska dopiero teraz wybija się na gospodarczą prostą. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika kaliszanin

27-03-2020 [20:50] - kaliszanin | Link:

Panie Krzysztofie, teraz jak nigdy przydałyby nam się reparacje.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

28-03-2020 [07:38] - krzysztofjaw | Link:

O reparacjach też pisałem. Temat jakoś teraz znów jest przemilczany. Powstał przecież zespół sejmowy, który miał wycenić nasze wojenne straty. Ja rozumiem, że koronawirus, ale na koronawirusie świat się nie kończy. Niemcy mają olbrzymie rezerwy gotówkowe kilkunastokrotnie przewyższające nasze. Nic by im się nie stało, gdyby wypłacili nam te reparacje a podstawy prawne ku temu są. 
Pzdr

Obrazek użytkownika Jabe

27-03-2020 [17:34] - Jabe | Link:

Ach, to teraz Konfederacja też jest „totalna”. A kto nie jest?

Są oni w stanie zrobić wszystko, aby mieć władzę, władzę i jeszcze raz władzę. – Podobno gotowi są nawet plusy ciemniakom rozdawać!

Fanatyczny ich antypisowski elektorat liczy gdzieś około 20% – Podobni, nie?

Przecież oni nie tylko dążą do rozbicia dzielnicowego Polski, ale po prostu chcą jej degradacji i upadku – Nie wiem, jak z tym rozbiciem, ale degeneracji z pewnością, skoro plusy chcą dawać.

Bez posiadania władzy nic nie potrafią zdziałać. – To może czas na dobrą zamianę?

PO-KO jest koalicją beż żadnego fundamentu aksjologicznego, ideowego – No widzi Pan, ile tych podobieństw.

I tak dalej.

Krytyka rządzących to nic takiego. Dziwniejsza jest nieustanna połajanka na opozycję. Dojdzie do tego, że ludzie wyjdą na ulice, żądając zmiany opozycji!

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-03-2020 [19:04] - Imć Waszeć | Link:

Proszę się tak nie irytować. Choroba, z którą mamy tu do czynienia nazywa się PRL. WHO znalazłoby nawet bardziej medialną nazwę: PaRoboLa-2020. Z jakiejś "nieznanej" przyczyny wszyscy, którzy zostali wykształceni w oparciu o kadry z PRL, charakteryzują się ciągłością typowej dla sowietów percepcji rzeczywistości (my albo oni itp.) i metodami rozwiązywania problemów (ciemne okulary). Jeszcze trochę musimy się pomęczyć z mentalnymi komuchami, ale wirus stwarza nową sytuację i daje nadzieję. Gdyby się udało jeszcze przerwać łańcuch dostaw poprzez marksistowskie zakłady wytwórcze dyplomów, to za kolejne 30 lat będziemy w domu.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

28-03-2020 [07:41] - krzysztofjaw | Link:

Homo Sovieticus jest wśród naszego narodu - na nieszczęście - jeszcze dość mocno zakorzeniony. Ale przecież to nie komuna wykreowała zwrot: "dziel i rządź". No i tak jest niemal wszędzie na świecie, choć w Polsce jest to bardzo widoczne. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

27-03-2020 [19:45] - krzysztofjaw | Link:

Czy jest to nagonka? Ano jest i są ku niej przyczyny tkwiące po stronie totalnej opozycji jak sami siebie nazwali. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Jabe

28-03-2020 [00:22] - Jabe | Link:

Hmm. Nie słyszałem, żeby któryś z konfederatów siebie tak nazwał.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

28-03-2020 [07:43] - krzysztofjaw | Link:

Ok. Nie było takiej werbalnej wypowiedzi, ale działania wspólnie z PO-KO dają podstawę do takiego stwierdzenia. Konfederacja naprawdę dziś dużo straciła a szkoda. 
Pzdr

Obrazek użytkownika Jabe

28-03-2020 [07:50] - Jabe | Link:

Jakie działania wspólne?

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-03-2020 [17:53] - Marek1taki | Link:

Pan nagłaśnia zadymę dla przykrycia skoku na kasę. Tytuł trafny.
Epidemia histerii służy przekrętowi wszechczasów. Jak czytamy skrzykują się by ciągnąć za postaw czerwonego sukna:
"Jeśli właśnie teraz przygotujemy w miarę szybko pakiet ustaw energetycznych i okołoenergetycznych, to ścieżka legislacyjna może przyśpieszyć i można będzie skrócić czas jaki zajmie proces transformacji polskiej energetyki."
https://wei.org.pl/article/jak...
Zobaczymy kto rzuci buławę. Na razie nie ma komu powiedzieć: zdrada!

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

27-03-2020 [18:46] - wielkopolskizdzichu | Link:

Pan Bloger robi  za delegaturę TVP Info. Czysta agitka. Poza tym z pisaniny ynika że Pan Bloger nie iwe co mówi ulica na temat dziwacznych posunięć rządu, który wciela w życie  pomysły jeszcze miesiąc termu krytykowane

BTW
Ilość kłamstw wygadywanych przez Premiera jest przytłaczająca. Przecież spowolnione działania UE są wynikiem Traktatu Lizbońskiego i zawartych w nim wykluczeń polityki zdrowotnej i socjalnej z unijnych programów. O taką autonomię walczył rząd PiS w latach 2005 - 2007.
Jeszcze jedno czy  "stołówki" w Sejmie działają? Dlaczego w kościołach może przebywać pięciu klientów, a w restauracji publicznej zero?

Obrazek użytkownika Roz Sądek

27-03-2020 [19:21] - Roz Sądek | Link:

Hallllloooo, hallloo, tu ziemia, tu ziemia! Tu realny świat!  2+2 (nadal) =4 i wbrew plotkom tak będzie do jego końca!
Wy tu o partiach, wyborach, PKB, opozycja i te sprawy? Macie pojęcie co się dzieje na świecie? Powyłączajcie na 1 dzień telewizory i YT. Pomyślcie - widzi ktoś jakieś mikroświatełko w tunelu? Może nawet już (łoooo...) wiecie (jak nie, jak tak) kiedy się ta hucpa z skończy? Za miesiąc, dwa?

 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-03-2020 [19:28] - Trotelreiner | Link:

Na sześć komentarzy [19.22] ma Pan 5 trolli i @imćwaszecia...nota bene...też zalatujący "na odwal sie" .
Na mojej notce...nikt merytorycznie sie nie odezwał...tylko awantura pomiędzy ...mniejsza.
Chyba maja rację blogerzy,którzy wrzucają notkę na NB...i więcej tu nie zaglądają...np.Czarnecki,Sekator etc.
Buena notte

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-03-2020 [19:35] - Marek1taki | Link:

Blogujcie z głową to będzie co komentować a nie wygibasy robić.
Mam hit do sprzedania i czekam na komentarz do podpięcia, bo na blogera nie liczę.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

27-03-2020 [19:47] - krzysztofjaw | Link:

No niestety.... ja nie mam nic wspólnego z trollingiem a oni? Niech sobie wypisują co im ślina na język przyniesie. Co prawda jest ich coraz więcej...
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika kaliszanin

27-03-2020 [20:25] - kaliszanin | Link:

@trotelreiner

napisz coś ciekawego i przede wszystkim po polsku blogerze to się komentatorzy zlecą. ostatnio nawymyślałeś blogerowi Banasiowi bo mu się pewnie w edycji słowo zmieniło samemu pisząc swoje wciąż te same gniotki w sposób urągający NB.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-03-2020 [22:59] - Imć Waszeć | Link:

Mnie proszę do tego nie mieszać, bo ja nie komentuję Autora z tego prostego względu, że Autor się do mnie zazwyczaj nie odzywa. Jeśli więc tu jestem, to tylko z perfidnych, podstępnych i samolubnych powodów, ażeby np. poszczypać Jabego. ;)

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

28-03-2020 [07:46] - krzysztofjaw | Link:

Jeżeli tak jest, że się nie odnoszę to nie znaczy, iż nie czytam... ale naprawię swój błąd. 
Pzdr

Obrazek użytkownika angela

27-03-2020 [22:46] - angela | Link:

Te wszystkie" poprawki", to jeden z programów,   łopozycji, prowadzących do upadku finansów Polski,  ta zdradziecka zbieranina,  szajka rudego, ma trzy" programy "dla Polski.
Przełożyć wybory, żeby podmienic panią  Małgosie , i  jakimś cudem wygrać.
Następnie , zarazić cały rząd koronawirusem, a nuż padną.?
Dostali jasny sygnał, od Don mafiozo, " jazda bez trzymanki,  na rządzie. "   Nie ważne,  że kosztem Polaków,  byle dorwać się znów do władzy.

Obrazek użytkownika angela

27-03-2020 [22:54] - angela | Link:

Boooli was prawda,  sowieckie pyskacze!!!!
Nie zagladajcie  tutaj,  jak wam się blog nie podoba.  Masochisci jacyś. Tak się torturuja,  a czytają. 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

28-03-2020 [07:47] - krzysztofjaw | Link:

A może muszą czytać:))))
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika czarna bandera

28-03-2020 [05:27] - czarna bandera | Link:

"zdobycie władzy może dokonywać się nawet po trupach Polaków"
Która strona dąży do organizacji wyborów?

"chcieli cały czas zerwać kworum i uniemożliwić tym samym dyskusję  o niezbędnej pomocy państwa dla pracodawców i pracowników"
Czy pracodawcy, pracownicy biorą udział w dyskusji?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

28-03-2020 [07:50] - krzysztofjaw | Link:

Przed i podczas prac nad ustawami w ramach Tarczy Antykryzysowej były szerokie dyskusje z biznesem, związkami zawodowymi, z posłami (też opozycji), ekspertami. I tyle w tym temacie. A... jeszcze jedno... czas, który działa na niekorzyść wszystkich. Premier zapowiedział, że owa tarcza nie jest ostatnim możliwym dziłaniem antykryzysowym i że dalsza pomoc .jest możliwa w miarę rozwoju sytuacji epidemicznej. 
Pzdr

Obrazek użytkownika Zunrin

28-03-2020 [11:54] - Zunrin | Link:

Zabawne, że tytuł tego wpisu można skierować do PiSu po ich najświeższych nocnych harcach...

Obrazek użytkownika Kryspin

28-03-2020 [16:19] - Kryspin | Link:

No,właśnie: to ma znaczyć, że choćby pół Polski zachorowało i 1/3 zmarła,to trzeba bronić zdobytej władzy, bo jej nigdy nie oddamy (jak mawiał tow.Gomułka).