Polska totalna opozycja - ewenement na skalę światową!

Bardzo krótkie refleksyjne spostrzeżenie.

Niemal wszędzie na świecie gdzie dotarł koronawirus wszystkie siły polityczne jednoczą siły w walce z nim. Tak jest w również w kręgu cywilizacji zachodniej: Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Luksemburgu, Holandii, UK, USA i w wielu innych krajach, choć nie wszędzie rządy zdają lub z początku zdawały egzaminu w tej walce. 

W tych krajach nawet opozycja wspiera rządy krajowe we wprowadzaniu wszelkich pakietów antykryzysowych oraz ze względu na zdrowie i życie obywateli obostrzeń wolnościowych. Jednym z takich obostrzeń miało być w Polsce przeprowadzenie dzisiejszych obrad w Sejmie w sposób zdalny, co okazało się niemożliwe z powodu tandemu PO-KO i Konfederacja. 

Ale wróćmy do totalnych. To co dzisiaj w sejmie zaprezentowało PO-KO jest czymś kuriozalnym. Oskarżanie rządu o kłamstwa - gdy wszyscy nawet za granicą stawiają polski rząd za wzór reakcji na koronawirusa - jest czymś niezrozumiałym i sprawiającym, że takie PO-KO nie powinno w ogóle istnieć na polskiej scenie politycznej.

Taka totalna opozycja jest po prostu ewenementem na skalę światową, ewenementem w sensie pejoratywnym. Czy Polska zawsze musi rodzić na polskiej ziemi zaprzańców, dla których władza jest najistotniejsza nawet kosztem zdrowia i życia ludzi. Przykre...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

26-03-2020 [18:10] - Marek1taki | Link:

Muszę koniecznie włączyć TVP INFO bo nie znam aktualnie obowiązującego przekazu, a od Pana się nie dowiedziałem o co chodzi tylko, że PO z PiS drze koty, co nie jest żadną sensacją tylko nudą.

Obrazek użytkownika Adam66

26-03-2020 [18:23] - Adam66 | Link:

Trzeba to podkreślać na każdym kroku - to potomkowie tych co na sowieckich tankch do Polski zostali dostarczeni... Rodzinnie i/albo mentalnie.
Dzisiaj grają zatroskanych obywateli i do Sejmu się pchają mimo niebezpieczeństwa zarażenia ale będą glosować żeby wybory przesunąć ... ze względu na niebezpieczeństwo zarażenia....   To jest czysta schizofrenia i oni powinni być zamknięci w Tworkach.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

26-03-2020 [19:11] - krzysztofjaw | Link:

Ma Pan rację. Specjalistów w tej dziedzinie mamy podobno bardzo dobrych. Ale to winna być klinika zamknięta a nie półotwarta. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika sake3

26-03-2020 [20:44] - sake3 | Link:

PO najpierw wymusiła dodatkowe posiedzenie Sejmu dla zmian regulaminu,po czym atakuje PiS,że Sejm zajmuje się zmianą regulaminu.Obserwując to co dzisiaj sie dzialo w Sejmie podejrzewam ,że opozycja była albo na prochach albo pijana.Urzadzono sobie cyrk- nakładano i zdejmowno maseczki robiąc sobie bez przerwy zdjęcia a śmiechom i wygłupom nie było końca..Nowacka nosiła maseczkę sporzadzoną z majtek,Zembaczyński oprócz maseczki miał na głowie hełm i narciarskie gogle na oczach,a Kidawa maseczkę ale na szyi.Oto przedstawiciele polskiego sejmu.Elita.A my pieprzymy o terrorze i reżimie obecnej władzy.

Obrazek użytkownika angela

26-03-2020 [20:47] - angela | Link:

I niech mi ktoś jeszcze powie, że konfederacja, to prawica. 
Konfederecja, to stronnictwo czysto ruskie, sądząc po ich poczynaniach, i niech nie mydlą nikomu oczu, że jest inaczej.  Ich mowa, nie pokrywa się z faktami.

Obrazek użytkownika Jabe

26-03-2020 [21:10] - Jabe | Link:

Ich mowa, nie pokrywa się z faktami. – Jaka konkretnie mowa z jakimi konkretnie faktami się nie pokrywa?

Obrazek użytkownika Marek1taki

26-03-2020 [21:28] - Marek1taki | Link:

Trzeba dodać, że razem ze stronnictwem pruskim i żydowsko-amerykańskim brali udział w hucpie i w sejmie siedział tylko Bosak z Konfederacji - na widowni chciałem napisać i bym się nie pomylił. Nie wymagane było kworum?

Obrazek użytkownika Jabe

26-03-2020 [21:08] - Jabe | Link:

Może inne rządy pilnują się, by wszelkie pakiety antykryzysowe przez nie proponowane mogły być powszechnie zaakceptowane?

Proszę zauważyć, że pojawiające się oskarżenia opozycji, że oskarża rząd, są podstawą do niepokoju. To już rządu nie wolno oskarżać? Za Patformy to było nie do pomyślenia!

Przy okazji objawił się tandem PiS-SLD. No ale to chyba nie ewenement na skalę światową, że prawica zwiera szeregi z postkomunistami.

Obrazek użytkownika sake3

27-03-2020 [08:36] - sake3 | Link:

Owszem,oskarżenia opozycji mogą być podstawą do niepokoju,ale o jej stan psychiczny.Trudno wziąc na powaznie zachowanie Nowackiej z majtkami na glupiej gębie czy Kidawy z maseczką umieszczoną na szyi czy durnia Zembaczyńskiego wyglądającego jak kosmita.Jak ma współgrać robienie pospolitej ,żenującej hucpy z sejmu z jednoczesnym udawaniem troski o dobro Polaków? Sposób jaki Kidawa obrała na to udawanie walki o dobro Polaków w postaci chamskich wrzasków tylko ją osmiesza.