II tura wyborów prezydenckich: A.Duda vs R. Biedroń?

Nikła możliwość takiej konfiguracji w ewentualnej drugiej turze wyborów prezydenckich. Mimo to warto skonfrontować tych kandydatów ze szczególnym uwzględnieniem R. Biedronia.

Polityczne i społeczne zapatrywanie obecnego prezydenta Andrzeja Dudy są bowiem powszechnie znane. Oprócz zalet, także jego słabości czy też błędne decyzje np. w postaci weta do pierwszych  ustaw naprawiających system sądownictwa w Polsce.

Natomiast co można powiedzieć o R. Biedroniu poza tym, że jest gejem i tą swoją "właściwość" wykorzystuje jako oręże w walce politycznej?

Tyle tylko, że jest buńczucznym gejem skrajnie lewicowym a raczej lewackim. Optuje za małżeństwami homoseksualnymi (albo jakimiś innymi płciami - sic!)  oraz możliwością adopcji przez takie pary dzieci. Jest to wizja nie do przyjęcia dla normalnych ludzi, którzy w sposób naturalny wykazują swoje skłonności heteroseksualne. Wszystkie inne są marginesem sięgającym może 2% populacji. I taka grupka ma terroryzować resztę społeczeństwa?

Żeby być dobrze zrozumianym.  Nie optuję za jakąś stygmatyzacją tegoż środowiska, ale jestem przeciwny nadawaniu mu praw wyjątkowych i nie dotyczących większości obywateli. W Polsce jest wolność słowa, pluralizm i tolerancja, ale osobiście nie życzę sobie tych publicznych parad równości promujących środowiska LGBTQ+, seksualizacji dzieci w szkołach (przedszkolach?). Niech pozostawią swoje anaturalne skłonności w alkowach swoich sypialni i nie afiszują się nimi publicznie, siejąc zgorszenie i odrazę.

R. Biedroń jest za możliwością swobodnego dokonywania przez kobiety aborcji do 12 tygodnia życia dziecka. Pytam więc czy to wcześniejsze życie dziecka w łonie matki nie jest już dzieckiem poczętym naturalnie? To jak kiełkujące drzewo. Najpierw jest malutkie a później staje się posągowo duże. I mogłoby takie drzewo wyrosnąć bez zasiania lub zasadzenia i mogłoby wyrosnąć, gdyby to zasiane lub zasadzone drzewko wyrwać z korzeniami z ziemi? To samo jest z płodem . Od samego początku jest to już dziecko, które po prostu rośnie i rośnie, by w końcu ujrzeć światło dzienne poza łonem matki. Dokonując aborcji pozbawiamy dziecko możliwości narodzin. Aborcja na życzenie jest morderstwem dziecka i tak trzeba ją traktować.

Środowiska lewackie w niektórych krajach czy organizacjach dążą też do braku penalizacji pedofilii lub obniżenia wieku, który wyznaczałby jej granicę. Czy Robert Biedroń też tak uważa? Warto go o to zapytać w czasie kampanii wyborczej.

Robert Biedroń jest także jednym z nowych Targowiczan w Parlamencie Europejskim, gdzie kłamliwie opisuje sytuację w Polsce, atakuje ją i wprowadza europarlamentarzystów w błąd.

Robert Biedroń jest za przyjmowaniem uchodźców w Polsce i ogólnie - idąc tropem współczesnych postmarksistowskich elit UE - za Jednym Państwem Europa z wykluczeniem Europy Ojczyzn, którą forsuje A. Duda. Trudno natomiast odnaleźć jego wypowiedzi na temat polskiej polityki zagranicznej, bo o niej nie ma pojęcia. Podobnie jest w przypadku ekonomii czy sił zbrojnych. To kandydat wyciągnięty przez Lewicę z nicości, bo o prezydentowaniu w Słupsku trudno coś powiedzieć, bo "bardziej go nie było niż był w Słupsku". Ale tak naprawdę to byłem swego czasu zszokowany, że słupszczanie wybraki go na stanowisko prezydenta miasta, bo oprócz ładnej fizjonomii i wojującego gejostwa nic więcej nie reprezentuje.

Jest skrajnym ateistą. Dla niego chrześcijaństwo, normalna rodzina i nasza historia oraz tradycja to pojęcia obce. Czuje się obywatelem świata a nie Polski jako zbiorowości narodowej z granicami państwowymi. Sądzę, że tej naszej Polski po prostu nie lubi. Tej, według niego zaściankowej i wstecznej oraz ksenofobicznej. I nie jest dla niego ważne, że tak naprawdę taki obraz Polaków jest zupełnie inny, ważne, że on tak myśli.

Dziwię się, że ten osobnik ma jakiekolwiek poparcie społeczne, i to w Polsce. Na pewno będą na niego głosować lewaccy ekstremiści i lewaczki z grup feministycznych i proaborcyjnych. Znajdzie też poparcie wśród części lemingów, którzy chcą iść drogą "nowoczesności i politpoprawności". Normalni ludzie winni go omijać szerokim łukiem.

Ogólnie poglądy i działania R. Biedronia są skrajnie inne niż prezydenta A. Dudy, choć ten ostatni nie uniknął "wpadki" mówiąc, że być może rozważałby możliwość aprobaty dla ustawy o związkach partnerskich, ale pod pewnymi warunkami. Nie tędy droga panie prezydencie, bowiem - tak jak to zapowiadał Rabiej - do możliwości adoptowania dzieci przez takie "pary" środowiska LGBTQ muszą w Polsce iść małymi krokami: najpierw związki partnerskie, później małżeństwa a później dopiero powolutku wprowadzenie możliwości adoptowania przez takie anaturalne pary dzieci.

W ewentualnym starciu z obecnym prezydentem R. Biedroń byłby bez szans na zwycięstwo.

P.S.
Okazało się, że żona "tygryska", t.j. małżonka W. Kosiniaka-Kamysza też chciałaby ogólnonarodowej dyskusji na temat związków partnerskich i wszystkiego, co się z tym wiąże.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-03-2020 [15:22] - NASZ_HENRY | Link:

Mam pytanie które dziwnie  nie pada!
Czy żona Szymona Hołowni jest najstarsza stopniem wśród kandydatów ich żon i mężów ☺
 

Obrazek użytkownika maxilampus

09-03-2020 [15:50] - maxilampus | Link:

Kapitanka czy Polkowniczka ?

Obrazek użytkownika xwro

09-03-2020 [15:26] - xwro | Link:

[jestem przeciwny nadawaniu mu praw wyjątkowych i nie dotyczących większości obywateli.]
Chyba chodzi o przyznanie praw takich samych jakie ma większość obywateli a nie "praw wyjątkowych"? Chodzi raczej o zrównanie ludzi do jednego poziomu.
Piszę tylko o związkach między dwojgiem ludzi jakiej płci by nie byli.

Obrazek użytkownika Jabe

09-03-2020 [16:17] - Jabe | Link:

Czemu państwo miałoby się związkami międzyludzkimi w ogóle zajmować?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

09-03-2020 [16:19] - krzysztofjaw | Link:

Nie o to chodzi. Dzisiejsze polskie prawodastwo nie dyskryminuje nikogo. Natomiast związki homoseksualne są anatoralne, niezgodne z prawami naturalnymi. To w pewnym sensie wyjątek, zaburzenie praw naturalnych. i nie chodzi o to by kogoś dyskryminować, ale można gloryfikować takich zaburzeń. Niech one sobie dają upust w swojej sypialni i tyle. Nie rzyczę sobie, aby moje dzieci oglądały sprośnych przebierańców na ulicach. Jest jakaś granica, której nie można przekraczać. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika maxilampus

09-03-2020 [15:48] - maxilampus | Link:

Ty masz jakas obsesje z tymi  Wyborami Prezydenckimi..
Komu potrzebna jest ta luxusowa "fucha" ?Niezwykle  kosztowna ,Konstytucyjnie niewiele znaczaca,politycznie klopotliwa,nie mowiac o ogromnych kosztach utrzymywania przez Nas.. Ta post PRL-owska przybudowka stworzona pomyslem Komunistow i Magdalenkowej  "konstruktywnej opozycji"ktora tak naprawde niczemu nie sluzy poza funkcjami dekoracyjnymi..Nie stac nas na ta atrape..
Od 1989 dzialania WSZYSTKICH Rezydentow od Jaruzelskiego po obecnego Dude byly wymierzone przeciwko Interesowi Polski i Polskiej Racji Stanu..
Mamy obecnie w Polsce ,pracujacy lepiej lub gorzej Parlament,Rzad ktory reprezentuje wiekszosc wyborcow..po co wiec nam kolejna forma rzadzenia w formie tej Rezydentury ?
Widzimy obecnie naduzywanie i wykraczanie Dudy poza ramy Konstytucyjne..tworzenie politycznej bazy partyjnej dla siebie na przyszlosc..Czy to rzeczywiscie zakres jego obowiazkow ?
Mamy hordy obcych kulturowo obcokrajowcow oraz  ludzi goniacych z rozpalonymi zagwiami i swieczkami po Palacu Prezydenckim..Wprowadzajacych anty-chrzescijanskie zwyczaje..Jacys sierzanci Mosadu piszacy Ustawy ,organizujacacy spektakle nienawisci wobec Polski i Polakow..Wyglada to na jakas Sekte czy Agenture..Czy temu ma sluzyc ten Urzad  i jego Powaga ?..
Najwyzszy czas ,aby zmienic ta Prezydencka Patologie nikomu niepotrzebna..
Czemu ona sluzy ?  To przeciez Duda za 5 lat swojej Rezydentury doprowadzil do podzialu w Obozie Patriotyczno-Chrzscijanski,..to przez niego dzisiaj ja i ty skaczemy sobie do gardal..co  bylo nie do pomyslenia przed 5-ma laty..
Najwyzszy czas olac i wykreslic ta Instytucje ktora dzieli i przynosi same szkody..
 

Obrazek użytkownika mmisiek

09-03-2020 [16:17] - mmisiek | Link:

Dzisiaj już doskonale widać, że ta cała tolerancja była potężnym błędem i są rzeczy, których tolerować zwyczajnie nie można bo prowadzą do katastrofy, a tolerowanym zbokom tylko coraz bardziej się od tego wszystkiego w d. przewraca.
Osobiście jestem z natury tolerancyjny, jednak obiektywnie muszę przyznać, że była w tym głęboka mądrość przodków, że pederastię penalizowano, jakby doskonale zdając sobie sprawę do czego w konsekwencji prowadzi. Zresztą nadzwyczajna agresja pederastów historycznie jest znana już od zarania dziejów, od Sparty, Sodomy czy Gibea aż do prawie nam współczesnych nazistowskich Niemiec. Nawet nasz pupilek potrafił złamać szczękę własnej matce. To po prostu trzeba trzymać krótko i tyle.