Brudna kampania wyborcza po stronie PO-KO

Tak jak przypuszczałem i napisałem obecna kampania wyborcza po stronie PO-KO jest brutalna i brudna a do tego pełna hipokryzji.

Te wszystkie fale hejtu i krążenie KOD-u po spotkaniach wyborczych A. Dudy, wydumane oskarżenia kierowane do własnych wyborców, ale też do wyborców PS-u i niezdecydowanych. To donoszenie na Polskę w UE, te wszechogarniające  niszczenie polskiej debaty merytorycznej i nakierowanie jej na emocje a jak wiemy emocje są najgorszym doradcą. I te emocje chcą wzbudzić w naszym narodzie politycy PO-KO, ale nie tylko oni, bo to wpisuje się w kampanię wyborczą pozostałych - oprócz PiS-u - partii będących totalną opozycją.

Opozycja robi wszystko, aby właśnie dzielić Polaków emocjonalnie, żeby Polacy zapomnieli, co to były rządy PO-KO i jak zniszczyły Polskę doprowadzając ją do "kartonu", gdzie pozostały tylko:"ch...j, dupa i kamieni kupa". I czy naprawdę chcemy, aby ta ekipa powróciła do rządów w Polsce? Odpowiedź na to pytanie jest jedna: w 100% NIE!

A trzeba sobie zdawać sprawę, że gdyby wygrała np. M. Kidawa-Błońska czy też innych kandydat totalnych, sprawa rządzenia byłaby utrudniona a może nawet doprowadziłaby do wcześniejszych wyborów parlamentarnych, bo obstrukcja totalnych też byłaby totalna.

PiS ma wszystkie argumenty merytoryczna po swojej stronie. Zrobił dla Polski i Polaków więcej od 30 lat, od początku tzw. "transformacji". I na tym Polacy winni się skupić a nie poddawać się działaniom kampanijnym totalnej opozycji. A to jest dopiero początek kampanii wyborczej i można się spodziewać coraz bardziej jej brutalizacji. Każdy błąd PiS-u będzie rozdmuchany do granic śmieszności (gest Lichockiej) a do tego też będzie kreacja tych błędów (np. atak na szefową kampania wyborczej A. Dudy, czy też atak na żonę ministra sprawiedliwości).  Do tego dołożona zostanie kampania bazująca na chorych onkologiczne czy też też oparta na fałszywej trosce o osoby niepełnosprawne. Przecież to wszystko jest obłudą, bo PO-KO miała 8 lat na przeprowadzenie reform, też w ochronie zdrowia. I co? Ano nic! A teraz szermują hipokryzją jakoby oni przeprowadzali takie reformy. A z luką VAT-owską też walczyli? A gdzież tam... na tych pieniądzach dorabiali się oszuści podatkowi. Stąd na pomoc Polakom - parafrazując słowa V. Rostowskiego - "piniędzy nie było i miało nie być". Okazało się, że się znalazły a do tego uchwalono po raz pierwszy od 30 lat budżet bez deficytu.

PO-KO i pozostali totalni nie mają żadnych merytorycznych argumentów po swojej stronie. Pozostaje tylko emocjonalny przekaz, który - jak pisałem - ma dzielić Polaków. Stąd gloryfikacja przez M. Kidawę-Błońską zwykłych hejterów, ale też kreowanie wydumanej rzeczywistości, jakoby PiS niszczyło Polskę a przecież - mam nadzieję, że Polacy pamiętają - jest całkiem odwrotnie. Ale czy pamiętają? Do brudnej kampanii wyborczej zaprzęgnięto też koronowirusa, a to już jest szczyt chamstwa i bezczelności.

Do dobrego łatwo się przyzwyczaić, stąd Polacy nie wyobrażają sobie dziś zaniechania prospołecznych inicjatyw, zaniechania prorozwojowych inwestycji, zwiększenia wieku emerytalnego. Polacy wiedzą, że bez PiS niemożliwe byłyby reformy, takie jak: Plan Morawieckiego, obniżenie CIT do 9%, deficyt budżetowy na zero, ogromne programy społeczne (500+, 300+, 75), emerytura-trzynastka i większa waloryzacja kwotowa, 500+ dla niepełnosprawnych),  Państwowy Fundusz Rozwoju i proinwestycyjna pomoc dla małych firm (mniejszy ZUS oraz do 26 lat podatek CIT zero procent), wzrost wydatków na ochronę zdrowia, likwidacja mafii VAT-owskich oraz zwiększona wykrywalność przestępstw gospodarczych, podwyższenie kar za kradzież zuchwałą, w tym właśnie VAT, skuteczna polityka zagraniczna i obronna (zniesienie wiz do USA, zakup nowego sprzętu, wojska terytorialne, Trójmorze, Baltic Pipe, dywersyfikacja źródeł energii i powolne uniezależnianie się od Rosji w tym obszarze), program stu obwodnic, najmniejszy od 30 lat wskaźnik bezrobocia, przekraczający inflację, realny wzrost wynagrodzeń (stawka minimalna rosnąca w czasie), bardzo wysoki wzrost PKB, handel zagraniczny in plus (eksport - import), utrzymanie polskiego i silnego złotego (PO zapowiadała przejście na koszmarne EURO), reforma sądownictwa.

To chyba wszystkie reformy PiS-u i prezydencka kampania wyborcza winna być prowadzona na zasadzie merytorycznej promocji owych reform, ale też nie należy zapominać, że nieraz też trzeba atakować merytorycznie totalnych, na każdym kroku pytać ich, co zrobili przez 8 lat dla Polski i Polaków. Warto też, aby również wyborcy PiS-u pytali o to totalnych np. na spotkaniach M. Kidawy-Błońskiej

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maxilampus

27-02-2020 [12:00] - maxilampus | Link:

Moj drogi.
Czy ta twoja cienka aluzja o wszedzie obecnych  hejterach i trolach, krytycznie oceniajacych poczynania obecnej waaadzy dotyczy rowniez mnie czy innych tutaj obecnych ?
Argumentacja o pozytywnych efektach pracy "waaaadzy" dla Polakow powinna byc oparta na faktach a nie na przeklamaniach,ktore tutaj wymieniasz..np.zniesienie Wiz do USA..Pragne przypomniec ,ze to USA je zniosla..swoja wlasna decyzja..i byl to uklon wobec Polakow a nie wobec PIS..
Niskie bezrobocie jest efektem wykopania bezrobotnych Polakow poza Polske ze wzgledu na brak mozliwosci znalezienia stalej i godziwie platnej pracy w Polsce..Mozna sparafrazowac slynne powiedzenie.." ni ma roboty i ni byndzie"..
Zyczysz sobie dalszej merytorycznej rozmowy na temat rzekomych osiagniec obecnej "waaadzy" ?
Jestem przekonany ,ze obecni tutaj hejterzy i trole dorzuca co nieco do sprostowania twojej manipulatywnej propagandy..
 

Obrazek użytkownika maxilampus

27-02-2020 [15:00] - maxilampus | Link:

brak odpowiedzi ?..no to jedziemy z "koksem" :
1) Proba wprowadzenia Aborcji nazwanej dla zmylki "eugenicznej" ..Projekt zlozony przez srodowiska LGBT i liberalo-lewakow. ( PIS,PO,SLD)..
Reakcja obecnej waaadzy pozytywnie-umiarkowana..To umiarkowanie wynika ze strachow i obaw przed elektoratem Chrzescijansko-Patriotycznym..jak juz PIS-DUDA dostana to co chca czyli (reelekcje) to i Zwiazki Partnerskie beda i Aborcja.."eugeniczna" ..bowiem Duda wyraznie powiedzial ze " podpisze"..i nie bedzie mial z tym zadnych problemow..
Szantaze emocjonalne typu "przyszlosc Polski" sa coraz mniej skuteczne..Oni doskonale wiedza ,ze to ostatnia okazja  " rzutu na tasme " wymienionego duetu..
Pomowmy o "przyszlosci Polski"..Po nieuchronnie nadchodzacym koncu tzw " dobrej podmiany" jaki pozostanie po niej krajobraz polityczny ? co po sobie zostawia dla mlodego pokolenia Polakow ??
PUSTYNIE !! wypalli do golej skaly wszystkie inicjatywy i polityczne zamiary i  projekty Chrzescijansko-Patriotycznej oraz  Centralno-Prawicowej przestrzeni Politycznej..
Doprowadzilo Ich ta polityczna Paranoja i potrzeba Absolutnej waaadzy po tej stronie politycznego spektrum,do totalnego Absurdu politycznego,ktory nakazuje im widziec najwieksze  zagrozenie w Konfederacji cieszacej sie paro-procentowymi osiagnieciami..
Reasumujac ,co zostawia po sobie to "spalona ziemia polityczna" i  szalejace po Polsce, kohorty bandziorow i psychopatow politycznych z wiadomych ugrupowan..
Czyli recepta na autentyczna Wojne Domowa..
 

Obrazek użytkownika maxilampus

27-02-2020 [15:53] - maxilampus | Link:

3) Niespelnione niektore obietnice wyborcze Dudy:
a) Likwidacja NFZ
b) Ustawa frankowa
c) Emerytura bez podatku oraz podniesienie kwoty od zarobkow wolnej od podatku  do 8 tys. zł
d) Równe dopłaty dla rolników
e) Podnoszenie podatków dla najlepiej zarabiających
f) Likwidacja śmieciówek oraz "patologicznego" samozatrudnienia
g) likwidacja VAT na ubranka dla dzieci
h) Zakaz prywatyzacji Lasów Państwowych zapisany  w Konstytucji
i) Powołania Narodowej Rady Rozwoju
j) Opublikowanie Aneksu Macierewicza
k) Procesy  za kłamstwa historyczne
l) Obietnica Narodowego programu mieszkaniowego
Drogi Krzysztofie odniesiesz sie do tego czy bedziemy dalej jechac z "koksem" ?
ps. Tak na marginesie..Konto Dudy z poprzedniej kampanii wraz z zawartymi na nim obietnicami usunięte z Twittera ( ni ma konta niy bydzie sladu zlamanych obietnic)..

Obrazek użytkownika tricolour

27-02-2020 [12:36] - tricolour | Link:

@Autor

Kolega pisał, że kiedyś był zwolennikiem Gazety Wyborczej, a teraz odwrotnie. Wyraźnie widać u Kolegi brak krytycyzmu i kompulsywną potrzebę wielbienia kogoś, by nie rzec - wazeliniarstwa. No, sorry, ale tak to wygląda, gdy kolega pisze o zerowym deficycie, który wynika z kradzieży OFE oraz jednorazowej sprzedaży licencji na 5G. Takich kwiatków w Kolegi wyliczance jest większość, niczym u naszych blogowych politruków, z którymi nikt nie rozmawia, bo trudno coś wydusić z betonu.

Gdy czytam u Kolegi realnym wzroście wynagrodzeń, a wczoraj GUS opublikował ostatnią dominantę wynagrodzeń i wynosi ona 1756 złotych na rękę, to przyznam, że ja nie chcę zostawiać za sobą takiego mądrości śladu...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

27-02-2020 [13:30] - krzysztofjaw | Link:

Uległy kreowaniu rzeczywistości przez GW byłem na studiach, natomiast od 1992 roku (rok do zakończenia studiów) byłem GW przeciwny i uważałem tak jak dzisiaj, że ta gazeta zrobiła koszmarnie złego dla Polski. Zdaję sobie sprawę z potknięć obecnie rządzących, ale ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi. Dominanta nie jest miarodajna, liczy się średnia wysokość płacy realnej a ta rośnie powyżej inflacji, czyli następuje już nie tylko wzrost PKB, ale i rozwój jako kategoria jakościowa. Ludziom żyje się po prostu lepiej, podobnie jak i pracodawców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika tricolour

27-02-2020 [14:34] - tricolour | Link:

@Autor,

Przepraszam, liczy się średnia? To na Ekonomii mieliście tylko ten jeden parametr z całej analizy statystycznej? Gdzie mediana, gdzie odchylenie standardowe i inne, gdzie jest u Pana wzmianka, że ta średnia to liczona jest w zakładach powyżej 9 zatrudnionych na etacie, czyli pomija 30% zatrudnionych pracowników. Kolego, co na Ekonomii mówiono gdy średnia przekracza ponad dwa razy dominantę wynagrodzeń? Pamięta jeszcze Pan?

I nie o to mi chodzi, by krytykować w czambuł, bo to bez sensu, ale po to, by wskazać, że Pańskie przykłady są jak za komuny, że super świetnie, Polska rośnie w siłę, a ludzie żyją dostatniej. W ten sposób do niczego nie dojdziemy, bo po co poprawiać skoro już jest świetnie?

I proszę napisać, jaki to mamy rozwój, czego on dotyczy? Że w Gliwicach Amazon postawi nowe centrum dystrybucyjne, a w naszych Kobierzycach fabrykę technologicznie syfiastych akumulatorów postawią sobie Niemcy? Proszę napisać nazwę choć jednej wybudowanej POLSKIEJ fabryki w ciągu ostatnich pięciu lat, no proszę.

Obrazek użytkownika xwro

27-02-2020 [13:04] - xwro | Link:

Tak tylko zostawię iż "budżet bez deficytu" to taki PRowy zabieg. Deficyt sektora fin.publicznych rośnie o niecałe 15 mld zł, głównie na kupowanie głosów w postaci 13 emerytury.
Jaki to nowy (znaczący) sprzęt został ostatnio kupiony dla wojska?
Dywersyfikacja źródeł energii za pomocą ustawy utrudniającej stawianie wiatraków i zwiększenie importu węgla? A może otwieranie nowych kopalń zamiast budowy elektrowni atomowej?
100 obwodnic? Powstała jakaś czy to tylko plany?
Reforma sądownictwa? Sprawy znacząco przyspieszyły czy o co chodzi?
I jestem za - niech każdy pyta co PO-PSL zrobiło.

Obrazek użytkownika maxilampus

27-02-2020 [18:06] - maxilampus | Link:

Propaganda partyjna to jedno a odzyskanie wlasnej podmiotowosci przez Polakow to co innego.Nie pozwolimy partyjniakom na dalsze "melanzowanie" Nas z nimi i ich partyjnymi celami !
Polacy i Polska Chrzescijansko-Patriotyczna ma prawo do wlasnego glosu i byc sluchana. Koniec z tym 30 letnim przeciaganiem liny przez Okraglostolowcow i Hanukowcow..Jestesmy warci wlasnej Polski..Polski nalezacej do  Polakow a nie polsko-jezycznych..

Obrazek użytkownika xena2012

27-02-2020 [18:56] - xena2012 | Link:

A jak sobie Pan wyobraża Polaków i Polskę Chrześcijańsko-Patriotyczną słuchaną i z prawem glosu? Przeciez zawsze będzie Pan miał jakąś opozycję czy tych którym patriotyzm i chrześcijaństwo są przeszkodą w kreowaniu obowiązującego ładu światowego?Pana wizja już nie ma racji bytu i nie ma ludzi zdolnych ją wprowadzić.

Obrazek użytkownika maxilampus

27-02-2020 [19:12] - maxilampus | Link:

Prymas Wyszynski juz odpowiedzial na to pytanie..
"Powinniśmy wpierw chcieć pomóc naszym braciom Polakom " –Tak nam zalecil !..oraz "karmić polskie dzieci, służyć im tutaj i wypełniać swój obowiązek, a nie ulegać pokusie ratowania świata kosztem własnej ojczyzny"..
Przesłanie jest proste: jestesmy  najpierw Polakami, katolikami, a dopiero potem Europejczykami. Nie powinnismy  poswięcac dwóch pierwszych rodzajów tożsamości na ołtarzu beznarodowej, technokratycznej Europy. Bruksela myśli wyłącznie o budowie wolnego rynku w służbie wielkich potęg finansowych..Unia Europejska nie chroni już narodów, chroni banki !
To jest jedyna droga..A szalone propozycje krypto-socjalistow z przedwojennego PPS ( Polska partia Socjalistyczna) i ich Okraglostolowych i Hanukowych neofitow sa droga do Narodowego Samobojstwa..!!

 

Obrazek użytkownika maxilampus

27-02-2020 [19:30] - maxilampus | Link:

Prosze przeczytac post ,ktorego autor pyta ile Polskich fabryk wybudowano w Polsce w ciagu ostatnich 5 lat ?
ZERO ! ZIP !! I to jest odpowiedz ! Totalny brak wiary w mozliwosci i energie Polakow ! Totalny brak jakiegokolwiek perspektywicznego programu politycznego w polityce wewnetrznej i miedzynarodowej..zataczanie sie od sciany do sciany po kazdej zmianie opcji politycznej w Parlamencie..
Totalny brak woli politycznej w stworzeniu ram i okreslenia pryncypiow Polskiej Racji Stanu..
Kapitulanctwo i paserstwo Panstwa i Narodu oraz cedowanie i skladanie przyszlosci Polski i Polakow w rece znanych miedzynarodowych szubrawcow..
Mamy obecnie w POLSCE Wojne Domowa miedzy Okraglostolowcami-Hanukowcami a Germansko-Sowietsko faszysto-komunistami..
Ta wojna pochlania cala Polakow  energie i czas, tak potrzebnych do budowy Prawdziwego Polskiego Panstwa..

Obrazek użytkownika xena2012

27-02-2020 [20:07] - xena2012 | Link:

Proszę Pana,my to wszystko wiemy i przyznajemy rację i prymasowi Wyszyńskiemu i Panu.Ale od czasu prymasa świat i Polska zmieniły się.Polityka historyczna nie jest w cenie,patriotyzm wysmiewany a Kościół i chrześcijaństwo niszczy się na każdym kroku.Nie możemy dzisiaj żyć z głową w chnurach i oczekiwać jakiejś nierealnej wizji.Polskę Pańskich marzeń już nie da się zbudować ale zawsze mozna pozytywnie oceniac tych którzy cos próbuja robić.Rząd PiS przynajmniej próbuje choc nie jest to łatwe Polskę budować i chyba wykazał dostatecznie dużo woli politycznej.Powinien Pan sobie sam postawić pytanie kto poza tą formacją chce Polskę budować i myślę ,że nie znajdzie Pan odpowiedzi.

Obrazek użytkownika maxilampus

27-02-2020 [20:35] - maxilampus | Link:

Sa wartosci stale na ktore nie ma ceny,bowiem sa bezcenne..
..""Pańskich marzeń już nie da się zbudować"..skoro tak uwazacie to Kaczynski i jego przy..y powinny nam Polakom o tym glosno powiedziec w 2014 a nie zawracac d..y komunalami o "dobrej zmianie" i bogo-ojczyznianymi diatrybami Dudy..
Ale sie zorientowalismy co "piszczy w trawie" Szydlo wyszlo z worka..Przewrot Palacowy inspirowany telefonem z Berlina, wyraznie pokazal kto tutaj tak naprawde rzadzi..jak i wczesniej wycofana ustawa IPN..Wiec nie ma potrzeby nas uswiadamiac..
Nasze dzieci i wnuki maja was gdzies..pokazali wam ostatnio srodkowy palec w liczbie 1 mln.200 000 ..zobaczysz ile palcow pokaza Dudzie w nadchodzacych wyborach..Policzymy sie na nowo..Jedno jest pewne..Koniec Okraglostolowcow i Hanukowcow nadchodzi..
 

Obrazek użytkownika maxilampus

27-02-2020 [20:38] - maxilampus | Link:

.."przyznajemy rację i prymasowi Wyszyńskiemu i Panu"..
Nam nie zalezy na przyznawaniu nam "racji"Mamy swiadomosc czego chcemy..my ZADAMY zmian !! i konca 35-letniej epoki Okraglostolowcow i Hanukowcow w Polsce..Duda out !

Obrazek użytkownika xena2012

27-02-2020 [20:49] - xena2012 | Link:

W takim razie do kogo adresuje Pan te ŻĄDANIA? Duda out? No to kto?Ma Pan wspaniałych zaiste innych kandydatów zamiast Dudy-co jeden to lepszy,może Pan przecież glosowac na Kidawę czyli Tuska albo Hołownię czy Biedronia.Oni na pewno wprowadzą w czyn Pańskie marzenia o Polsce -już to widzę.I proszę mnie nie obrażać posadzeniami o sympatię do Tuska czy Sikorskiego.

Obrazek użytkownika maxilampus

27-02-2020 [21:07] - maxilampus | Link:

Przeciez to ty ich cytujesz !
Mialem zamiar nie pojsc na wybory..ale propaganda "danuty" przekonala mnie i 1-szej turze pojde glosowac na Bosaka..z przyjaciolmi i rodzina..
Przyznam ,ze zdrada naszego srodowiska przez PIS-Duda ,wprowadzila pewna pustke..ale juz zwieramy szeregi..komitety parafialne dzialaja pena para,wicie po Polsce rozeslane..kontakty odnowione..finanse zbierane..
Po przerznietych przez Dude wyborach bedzie kocio-kwik w PIS..Dojdzie do nich rzeczywistosc..beda pod sciana i albo sie z nami ( srodowisko chrzescijansko-Patriotyczne) zaczna rozmawiac i zbuduja nowa zgodna z naszymi wartosciami platforme polityczna ,albo pojda w odstawke..a my z boku bedziemy obserwowac  ich wojne ze znanymi bandziorami politycznymi i po cichu budowac i powiekszac wlasne struktury ,ktore juz maja pewna forme.

Obrazek użytkownika xena2012

27-02-2020 [20:50] - xena2012 | Link:

W takim razie do kogo adresuje Pan te ŻĄDANIA? Duda out? No to kto?Ma Pan wspaniałych zaiste innych kandydatów zamiast Dudy-co jeden to lepszy,może Pan przecież glosowac na Kidawę czyli Tuska albo Hołownię czy Biedronia.Oni na pewno wprowadzą w czyn Pańskie marzenia o Polsce -już to widzę.I proszę mnie nie obrażać posadzeniami o sympatię do Tuska czy Sikorskiego.

Obrazek użytkownika maxilampus

27-02-2020 [19:45] - maxilampus | Link:

.."Pana wizja już nie ma racji bytu i nie ma ludzi zdolnych ją wprowadzić."..To samo stwierdzil Tusk i Zdradek Sikorski podczas Holdu Lennego w Berlinie..
Kim pani jest ? sympatyczka PIS i Dudy ?..No to wychodzi powoli szydlo z worka, kim naprawde jestescie i jakie sa wasze zamiary wobec Polski i Polakow....

Obrazek użytkownika Jabe

27-02-2020 [20:42] - Jabe | Link:

Tak oto Autor podzielił polaków na tych, którzy dzielą Polaków, i tych, którzy nie dzielą Polaków.

Obrazek użytkownika angela

28-02-2020 [10:23] - angela | Link:

Niektórzy proponują rozwiązanie,  żeby zniszczyć mrówki, trzeba zatopić wyspę. 
Konfederaci obrazili się mocno na PiS , i choćby kosztem Polski stanęli po stronie ......  antypisu.
Mogli budować,  a wolą  rujnowac. Pycha kroczy przed upadkiem. Kłania się pokora i przebaczenie ,  nawet cierpienie własnym kosztem,  dla dobra sprawy. Tak czynią wierzący . Nie liczę się ja, liczy się  dobro i zgoda.. To jest otwarta droga do porozumienia i zwyciestwa.
 

Obrazek użytkownika maxilampus

28-02-2020 [11:22] - maxilampus | Link:

" Niektórzy proponują rozwiązanie,  żeby zniszczyć mrówki, trzeba zatopić wyspę. "..to jedynie skuteczna metoda walki z termitami..Reszta to klotnia o wlasciwa terminologie..Czesto spotykam sie stwierdzeniem,ze o potrzebie doglebnego ZAORANIA jako punkt wyjscia do budowy Nowej Polski..

Obrazek użytkownika maxilampus

28-02-2020 [11:35] - maxilampus | Link:

.."choćby kosztem Polski stanęli po stronie ......  antypisu"..Oni ( nasze dziecii wnuki) nie dokonali tego wyboru..Zostali wyautowani i nikt do nich reki nie wyciagnal ..nikt nie chcial z nimi i nie chce rozmawiac..Ta sytuacja trwa juz cirka 15 lat..Kopani i odrzucani..Nalezaloby sadzic ,ze PIS jako rzekomo patriotyczna orientacja zacznie z nimi  rozmawiac..a tym czasem obserwujemy pietnowanie,i stawianie Mlodych pod pregierzem oraz w roli dyzurnego Potwora..
Zadaj sobie pytanie czy to jest w porzadku ? a jezeli nie, to dlaczego PIS tak sie zachowuje ?..Ja znam odpowiedz i wielokrotnie o tym na NB pisze..