Cztery akapity do rządzących

Trzeba sobie jasno powiedzieć: opozycja będzie wszystko robiła, żeby obrzydzić obecnego prezydenta. Już jest fala zwykłego tzw. hejtu. Każdy ruch PiS-u jest na na cenzurowanym, każdy jej błąd jest wykorzystywany do ataku na A. Dudę.  Nie ważne są żadne merytoryczne dyskusje, nie ważne są twarde dane pokazujące, ile obecny rząd zrobił dla Polski. Totalna opozycja będzie atakować a kampania wyborcza będzie (już jest) brutalna. Na to sztabowcy A. Dudy winny być przygotowani, ale też przygotowani winni być ludzie z PiS-u, bowiem to, co robi partia rządząca przekłada się na poparcie lub nie obecnego prezydenta a ludzie mają krótką pamięć i nie są do końca w stanie ogarnąć tego co się dziej, a dzieje się źle.

Gest Lichockiej był maglowany przez kilkanaście dni. Czy ona nie potrafiła się powstrzymać, czy jej emocje sięgnęły zenitu a najgorsze są przecież działania oparte na emocjach.  Z tym, że to opozycja chce wzbudzić emocje wśród Polaków, bo dla niej jest to wygodne. Wtedy ludzie zapominają o kornetach i kierują się jedynie najświeższymi informacjami. Opozycja to wie i mimo, że przez 8 lat nie zrobili nic i doprowadzili do stanu, gdzie nasz kraj był przez nich określony jako "ch...uj, dupa i kamieni kupa". To było dawno a teraz jest już inna rzeczywistość, rzeczywistość dnia dzisiejszego.

Podobnie jest z tymi miliardami dla TVP. Wybrano najgorszy moment na przeforsowanie tej ustawy. Po co teraz? No chyba, że PiS boi się przegranej, ale tak nie można myśleć. Uważam, że prezydent A. Duda winien skierować tą ustawę do Trybunału Konstytucyjnego i czekać na jego wyrok i opinię. To by wytrąciło opozycji argument sprowadzający się do chorych na raka. I nic to nie daje, że rząd przeznacza na ochronę zdrowia ogromne kwoty i te kwoty rosną Do ludzi jednak przemawia  w wyobraźni ta kwota, którą - jak próbuje to robić skutecznie opozycja - można było przeznaczyć na onkologię.To bzdurny zarzut, ale opozycja wykorzysta wszystko, co niedobrego stanie się po stronie PiS-u.

Zwracam się więc do rządzących. Wstrzymajcie się z kontrowersyjnymi projektami ustaw. Rzućcie wszystko, aby tylko pomoc A. Dudzie w wygraniu wyborów. Nie można być łagodnym przy takiej opozycji. Merytoryka jest ważna, ale nieraz warto odpowiadać skutecznie na ataki zdrajców targowickich w taki sposób jak oni atakuję. 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

24-02-2020 [21:40] - Jabe | Link:

opozycja będzie wszystko robiła, żeby obrzydzić obecnego prezydenta. – A to ci nowina.

Każdy ruch PiS-u jest na na cenzurowanym – Czyżby więc Polska była normalnym krajem?

Gest Lichockiej był maglowany przez kilkanaście dni. – Na Naszych Blogach.

doprowadzili do stanu, gdzie nasz kraj był przez nich określony jako „ch...uj, dupa i kamieni kupa”. To było dawno a teraz jest już inna rzeczywistość, rzeczywistość dnia dzisiejszego. – Coś się zmieniło? To, że prezydentowi nie podsunęli krzesła.

Uważam, że prezydent A. Duda winien skierować tą ustawę do Trybunału Konstytucyjnego i czekać na jego wyrok i opinię. To by wytrąciło opozycji argument – Sama ustawa nieistotna, bo wciąż „ch...uj, dupa i kamieni kupa”.

Rzućcie wszystko, aby tylko pomoc A. Dudzie w wygraniu wyborów. – Po co? Pytam z punktu widzenia obywatela.

Merytoryka jest ważna, ale nieraz warto odpowiadać skutecznie na ataki zdrajców targowickich w taki sposób jak oni atakuję. – Przecież tak jest od lat. Tacy sami.

Obrazek użytkownika kaliszanin

24-02-2020 [21:40] - kaliszanin | Link:

chciałem dzisiaj obejrzeć jakiś porządny merytoryczny program o tym co tam panie w polityce, niestety bloki reklamowe są takie krótkie, a między nimi tylko kabaret +

Obrazek użytkownika angela

25-02-2020 [07:26] - angela | Link:

@kaliszanin,  pewnie na  tvn są  też  bloki reklamowe i kabaret - do n,tej, który Ci bardziej pasuje , więc ile to fatygi  przełączyć kanał.

Obrazek użytkownika danuta

24-02-2020 [22:16] - danuta | Link:

... Schowajcie się w mysią norkę i udawajcie, że Was nie ma... Moze "opozycja się zlituje i da spokój Prezydentowi...
No załamać się można!

Obrazek użytkownika adarus2

24-02-2020 [22:23] - adarus2 | Link:

A ja myślę że PiS powinien walczyć tą samą bronią co popaprańcy. Zatrudnić hejterów i niech piszą "Wstyd Kidawa, będziesz siedzieć". Albo coś podobnego. Sensu oczywiście w tym nie ma żadnego ale nie o sens tu chodzi tylko o skuteczność. TVN owi odpór daje TVP. Jeszcze w internecie trzeba przestać baty obrywać.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

25-02-2020 [10:11] - krzysztofjaw | Link:

Przyznaję koledze, że też jestem za taką działalnością: na hejt winniśmy odpowiadać hejtem, bo będziemy mało skuteczni. 

pozdrawiam

Obrazek użytkownika angela

24-02-2020 [23:06] - angela | Link:

A dociskają cały czas o ustawę antyaborcyjną. 
Zastanawiam sie o co im chodzi, bo jak prezydent przegra, to i Polska przegra. 
A jak wróci to co było, to i z Polską  jak i z ustawą  antyaborcyjną można się pożegnać.
A jako premię Polacy dostaną, do aborcji i eutanazję,  adopcję  dzieci przez rozne homo, podatek katastralny, i zwijka wszystkiego co PiS  uciulał , a  Don mafiozo szybko tym wszystkim "zarządzi".
WOJUJCIE PATRIOCI, WOJUJCIE,  bo rozumiem, ze wam chodzi o dobro Polski ???????

Obrazek użytkownika Jabe

25-02-2020 [07:14] - Jabe | Link:

Czyli, niezależnie czy wygrywa PO, czy PiS, z ustawą można się pożegnać.

Obrazek użytkownika mmisiek

25-02-2020 [00:16] - mmisiek | Link:

"To by wytrąciło opozycji argument"

Tak jakby ta "opozycja" potrzebowała jakichś rzeczowych argumentów.
Natomiast co do samych miliardów to zamiast je wpłacać do TVP byłby dużo większy pożytek gdyby taką kwotę wydrenować z TVN. Ale kto by się na to u nas ośmielił...
 

Obrazek użytkownika Jabe

25-02-2020 [07:17] - Jabe | Link:

TVN jest sojuszniczy, więc nic z tego. Swoją drogą że też takie bolszewickie metody chodzą Panu po głowie.

Obrazek użytkownika mmisiek

25-02-2020 [15:48] - mmisiek | Link:

Wojna to wojna, jeszcze nikt żadnej nie wygrał otaczając wroga parasolem ochronnym aby mu się przypadkiem żadna krzywda nie stała.
Chyba że ta wojna ma w rzeczywistości całkiem inny front niż to się ludowi przedstawia - wtedy wiele pozornie dziwnych i niezrozumiałych posunięć nagle zyskuje całkiem racjonalne podstawy.

Obrazek użytkownika Jabe

25-02-2020 [20:39] - Jabe | Link:

To trochę wygląda na spektakl. Ponieważ obie strony są w gruncie rzeczy podobne, mimo diametralnie różnej retoryki, dla odwrócenia uwagi gminowi serwuje się rozrywkę polityczną. Robi to TVP, robi to TVN. Co dałaby zmiana? Chyba tylko zachwianie równowagi, a zwycięstwo jednej ze stron byłoby jej klęską. Jak wyglądałby PiS, gdyby nie było tej „totalniackiej” opozycji?

Obrazek użytkownika xena2012

25-02-2020 [01:11] - xena2012 | Link:

Są w tej kampanii zupełnie niepotrzebne ruchy rzadzących.Po co wyjeżdżać właśnie teraz w willą Kwasniewskich,nikogo to teraz nie obchodzi.Trzeba pokazywać dotychczasowe dokonania,plany inwestycji które za tych rządów się rozpoczęły i projekty do wykonania na przyszłość.Bardzo dobrze byłoby podjąć szerzej problemy obecnej pandemii KOronawirusa,mówić szerzej o przygotowaniach służby zdrowia w tym zakresie.

Obrazek użytkownika kaliszanin

25-02-2020 [07:36] - kaliszanin | Link:

dwa tygodnie temu wróciłem z Singapuru, miasta państwa w którym już wówczas było kilkadziesiąt przypadków zachorowań. przemilczę w jaki sposób nasze służby na Szopenie się nami zajęły. strach się bać... bo jesteśmy na to tak samo gotowi jak Francuzi na wyrównanie dopłat do hektara. bla bla bla bla

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

25-02-2020 [10:15] - krzysztofjaw | Link:

Oniema rękami się podpisuję, że trzeba też być skutecznym w internecie i na hejt odpowiadać hejtem, tyle tylko, że nie można całej kampanii sprowadzić do tej walki. Potrzebna jest też merytoryka a tu PiS ma silną przeahę nad opozycją, ale czy to wykorzysta?
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika maxilampus

25-02-2020 [15:43] - maxilampus | Link:

Najgorszym i Samobojczym ruchem PIS bylo wystawienie i wsparcie Dudy w nadchodzacych wyborach..PIS polegnie razem z nim..Duda najwiekszy z wielu bledow  Kaczynskiego ,ktory ich pogrzebie..
Mowilismy o wspieraniu Szydlo..ktora Duda wystawil w 2018 do politycznego odstrzalu..Najlepszy kandydat patriotyczno-konserwatywnego i Katolickiego Elektoratu..Kandydat z duzo mniejszym elektoratem negatywnym i niekonfrontacyjny..
Nie wiem czym Duda przekonal PIS ,ze on jest najwlasciwsza osoba..podejrzewam tutaj nieczysta gre..bowiem nie ma w tym posunieciu zadnej uzasadnionej racjonalnosci..
PIS postawil na zlego "konia" i przegra ten wyscig ..Przy  tym straci caly wlasny kapital ,ktory w niego zainwestowal..I to wlasnie bedzie najwieksza strata dla PIS.Nie bylo potrzeby stawiania wszyskiego na jedna karte..

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-02-2020 [07:32] - Marek1taki | Link:

Proszę nie podpuszczać z tym koronawirusem. Obawiam się, że epidemia to jedno, paralizowanie strachem to drugie, a trzecią fazą będzie szczepienie.  PiS nie skorzysta z doświadczenia gdy w przebłysku nie wiedzieć czego Kopaczowej udało się nie kupić nic nie wartego badziewia. Za pół roku ruszą z kampanią szczepień i nie wiadomo na co to będzie szczepienie. Myślę, że na zbiorowy, społeczny autyzm.

Obrazek użytkownika mmisiek

25-02-2020 [15:37] - mmisiek | Link:

Otóż to, większe obawy od tego całego koronawirusa budzi kwestia co nam pod jego pretekstem mogą wyszykować.
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-02-2020 [08:06] - Marek1taki | Link:

PiS od zawsze ma jedno na głowie: PO. Teraz w ramach tej bratobójczej walki trwa napie..... o prezydenta, który zdradził na rzecz ideałów UW/PO. Zdradził raz, zdradzi jeszcze nie raz, znamy jego lewicowe poglądy po zastosowaniu w praktyce. Teraz są zakrywane pustosłowiem i podpinaniem się pod patriotyzm. Żadnego planu nie ma. Nawet nie chce mi się googlać. Z mediów nie słyszymy aby cokolwiek zaprzątało go politycznie. Jest mniejszym złem, czyli jest mniej lewicowy i tyle. Aby mu coś do głowy nie strzeliło ma wokół siebie otoczenie, które go pilnuje złożone z ludzi, którzy (nie trzeba przenikliwości) głosowali na UD/UW/PO i wiadomo jakie stanowisko zajmowali w kolejnych sporach o Polskę i jakie zajmą w przyszłości. W PiSie to nie razi bo sam niewiele mniej lewy.
W ten sposób interes Polski jest rozgrywany podług potrzeb cudzej polityki: od UE po NATO i po równi pochyłej marksizmu z jego akcjami terroryzmu migracyjnego, terroryzmu zboczeniami, terroryzmu gospodarczego z socjalem i klimatyzmem teraz na czele, terroryzmu historycznego. Gdyby politycy samodzielnie wiedzieli co myśleć i mieli wpływ na media a nie dawali się płynąć z prądem to potrafiliby się przeciwstawić spychaniu z pozycji normalności. Tylko tyle i aż tyle. A tak to zostaje z wyborcami prowadzić dialog o tym co jedna z drugą palcem i zębami.
Osobiście chciałbym się dowiedzieć od Dudy dlaczego mam iść na wybory i kiedy przeprowadzi dekomunizację i deubekizację mediów z połączoną z repolonizacją. Może dziennikarzy starczyłoby na 2-3 programy a na reszcie czarnobiałe filmy. Kiedy odsunie czerwonych ze swojego otoczenia. Kiedy zawiesi facebook i google do czasu wyjaśnienia cenzury treści. Kiedy rozliczy propagatorów geizmu z Trzaskowskim i Rabiejem na czele. Takich prostych spraw jest mnóstwo. Kiedy zostanie rozliczony za antypolskie działania Biełsat.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

25-02-2020 [10:30] - krzysztofjaw | Link:

Dziękuję za komentarz. pan mówi o prostych sprawach a ja bym jeszcze dodał: brak likwidacji zbioru zastrzeżone IPN, brak publikacji aneksy do raportu z likwidacji WSI, zbyt mała pomoc dla frankowiczów, dalsze istnienie ustawy o bratniej pomocy (1066), brak opodatkowania podatkiem obrotowym wielkich sieci handlowych, Chanuka w Pałacu. Prezydent Duda to obiecał i co? Ano nic. Zdaję sobie sprawę, że są to tematy wrażliwe, ale w końcu trzeba to zmienić.

"Osobiście chciałbym się dowiedzieć od Dudy dlaczego mam iść na wybory i kiedy przeprowadzi dekomunizację i deubekizację mediów z połączoną z repolonizacją". Tutaj Pan ma rację, bo mam wrażenie, e dalej podążamy drogę zdradliwego Okrąłgłego Stołu. 

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-02-2020 [22:05] - Marek1taki | Link:

@Krzysztofjaw
Bratnia pomoc 1066 - 1066 Bitwa pod Hastings.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika maxilampus

25-02-2020 [13:13] - maxilampus | Link:

Amen kolego ! Amen !!
Moge tylko dodac o potrzebie zerwania podpisanej niedawno przez PIS Konwencji Istambulskiej ,niezwykle groznego instrumentu ktory praktycznie oddaje resztki suwerennosci w podejmowaniu decyzji politycznych we wlasnym kraju,skorumpowanym Instytucjom Miedzynarodowym ,takim jak np. ONZ..Slowacja nawet zerwala !
Dlaczego Duda zamrozil i zaniechal wprowadzenia  swietnego pomyslu Macierewicza jakim bylo stworzenie  TOOT-ow..( Terenowych Odzialow Obrony Terytorialnej) Dalo by to nam Polakom narzedzie i instrument do walki z miejscowymi klikami i Mafiami,bandycka Milicja,Prokuratura i Sadami..oraz skorumpowana lokalna Administracja Samorzadowa i Panstwowa..
Zerwac udzial w tzw Trojkacie Waimarskim ! Wyrzucic z Polski 17 tzw. " konsulatow" Germanskich i Sowieckich.Zakazac dzialania w Polsce NGO (Instytut Batorego,Gethego etc) oraz sponsorowanych przez Sorosa LGBT i Ekologicznych Terorystow.(.Wegry potrafily, dlaczego wiec my nie mozemy) .Wprowadzic podatek od sieci Wielkopowierzchniowych..Zatrzymac wyplyw z Polski podatku VAT przez  Korporacje do Rajow Podatkowych w Holandi i Irlandi !! ( ogromne sumy)
Ograniczyc ekonomiczne ,dyplomatyczne i polityczne kontakty z Holandia !! i to wszystko tylko poczatkiem tej listy dzialan..a nie "grzanie" tematow o potrzebie  "kultury w Sejmie i podczas Wyborow"

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-02-2020 [22:15] - Marek1taki | Link:

Konwencje stały się już bronią konwencjonalną. Jak szczepienia.
Są kraje, które nie podpisały konwencji Stambulskiej:
"Rezolucja wzywa siedem państw członkowskich, które ją podpisały, ale jeszcze jej nie ratyfikowały - Bułgarię, Czechy, Węgry, Litwę, Łotwę, Słowację i Wielką Brytanię do niezwłocznej ratyfikacji."
https://www.europarl.europa.eu...
Jest wiele konwencji i deklaracji do wypowiedzenia.
Jakoś się nie spodziewam, aby kandydaci zaczęli się licytować deklaracjami wypowiedzenia deklaracji teresińskiej i konwencji stambulskiej, protokołu z Tokio, traktatu lizbońskiego, a to wierzchołek góry lodowej.
Ktoś ich zapyta dlaczego?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

25-02-2020 [08:15] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Same zbrodnie...znaczy błędy ...
Ale czy to tylko błędy,czy zaplanowane badanie opinii ---arogancją?
Lichocka...ta kobieta na swoim stanowisku juz całkiem uwierzyła,że jest cesarzową nie do ruszenia...arogancja i chamstwo.

Ustawa o miliardach dla mediów...trzeba być idiotą,aby własnie teraz wystrzelić...to przeciez samobójstwo!!!

Czyli postulat S.Lema---"NAJWAŻNIEJSZE TO NIE MYŚLEĆ" dalej działa....a może to bezdenna głupota PiS?

 

Obrazek użytkownika Darek65

25-02-2020 [08:50] - Darek65 | Link:

Walka tą samą bronią, to samobójstwo. Bo najważniejsza zasada, to się wyróżniać, a nie upodabniać. Trzeba robić swoje, pokazywać kierunki rozwoju, plany, osiągnięcie i ich bełkot w odpowiedzi na swoje zapowiedzi :)

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

25-02-2020 [10:22] - krzysztofjaw | Link:

Może i mas raję, choć ja uważam, że jednak elementy ataku na PiS winny stać się też elementami pzreciwko PO-KO. Ja wiem, że PiS się do tego nie zniży, ale chyba liczą się glosy i skuteczność. O programie można mówić w nieskończoność. PiS ma argumenty merytorcznie niezaprzeczalnme i to też winien wykazywać w Kampanii Prezydenckiej. 
Pozdrawiam 

Obrazek użytkownika maxilampus

25-02-2020 [13:42] - maxilampus | Link:

Krzysztof..Ty jak i PIS nie rozumie ,ze nie tylko ze znana i "tradycyjna" opozycja musi sie zmierzyc..Wejdz czasem na rozmowy ze sluchaczami w  programie Radia Maryja..wlos ci stanie na wasach..PIS "olal" konserwatywno-Katolicki elektorat..nie zdaje sobie sprawe ,ze nadchodzi "perfect Storm"..polityczne Tsunami..Jak PIS i Kaczynski mogli do tego dopuscic w 5 lat ?? a ostrzegajace odznaki juz byly w wyborach Samorzadowych czy w ubieglorocznych wyborach parlamentarnych..jakich oni maja analitykow ?? Brudzinskich , Bielanow,Ciamciakiewiczow ,Jackowskich i podobnych... ??.
Dlaczego PIS zantagonizowal i poszedl na konfrontacje z tradycyjno-konserwatywnym i Katolickim elektoratem ?? przeciez to polityczne samobojstwo..
Zebralismy po ciezkiej i wymagajacej wiele poswiecen i wyrzeczen pracy ,prawie 1 milion podpisow do wprowadzenia Ustawy "Prawo do Zycia"..
Znasz inna,wieksza Inicjatywe Obywatelska w histori 3 RP ?? I co PIS-Kaczynski z nia zrobil ?? wyrzucil do kosza..tylko aby nie dac "opozycji" do reki tematu do narzekan..a przeciez wyborcy i elektorat "opozycji" i tak na nich nie glosuja..Wiec jaki byl w tym polityczny zysk ?  ano taki ,ze ma w "plecy" 1 milion zdradzonych przez siebie wyborcow..ktorzy jak ja sa autentycznie pissed off..niezaleznie od faktu ,ze nie popuscimy komukolwiek na  istnienie w Polsce Mechanizmu ,pozwalajacego na mordowanie poczetych dzieci..To jest granica i barykada za ktora PIS z wlasnej i nieprzymuszonej woli sie postawil..I ty oraz tobie podobni uwazaja,ze to jest wlasciwe polityczne posuniecie ??..a ja uwazam ,ze to kolejne samobojcze posuniecie Kaczynskiego i jego "expertow" Suskiego,Bielana,Ciamciakiewicza,Brodzinskiego,Glinskiego,Jackowskiego i innych przyg...w

Obrazek użytkownika mmisiek

25-02-2020 [16:09] - mmisiek | Link:

"Wiec jaki byl w tym polityczny zysk ?"

Elektorat na nieszczęście prawicowo-patriotyczny, a serce z całych sił ciągnie w lewo.
Dyskomfort z tego musi być wielki - co widać i słychać. O ile rzecz jasna nie zaciśnie się mocno oczu i uszu.
 

Obrazek użytkownika maxilampus

25-02-2020 [17:53] - maxilampus | Link:

ooops..

Obrazek użytkownika mmisiek

25-02-2020 [17:50] - mmisiek | Link:

Wygląda na to, ze zupełnie nie zrozumiał Pan mojego komentarza - może z powodu zbyt silnych emocji, a może mojego zbyt dużego skrótu myślowego.
Otóż ewidentnie ciągnięte w lewo jest serce samego najściślejszego kierownictwa rządzącej formacji, a musi odwoływać się do prawicowego elektoratu. Taki paskudny zgryz.
 

Obrazek użytkownika maxilampus

25-02-2020 [17:58] - maxilampus | Link:

Czyje nieszczescie ?

Obrazek użytkownika mmisiek

25-02-2020 [19:08] - mmisiek | Link:

Nieszczęście osobiste tegoż najściślejszego kierownictwa. Bardzo chciałoby się jedno, a tu trzeba markować drugie - taka sytuacja dla większości ludzi jest zwykle bardzo niekomfortowa. No chyba, że ma się jakieś predyspozycje do jazdy po linii "konradyzmu-wallenrodyzmu", wtedy pewnie nie jest aż tak źle i da się wytrzymać.

Obrazek użytkownika maxilampus

25-02-2020 [19:45] - maxilampus | Link:

Dokladnie tak samo uwazam !

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

25-02-2020 [12:29] - NASZ_HENRY | Link:

Totalniacy, w naszym pięknym państwie, na  koronowirusa po prostu czekają, bardziej może nawet niż na kolejną wizytę komisji weneckiej ☺
 

Obrazek użytkownika Kryspin

25-02-2020 [15:31] - Kryspin | Link:

Tylko tyle o dziurawej,żeby nie rzec: zastanawiająco nieudolnej kampanii Dudy? A dzisiejsza nasiadówka w Jachrance z całą wierchuszką PiS i "zaproszonym" (raczej wezwanym) Dudą? A rozgorzała na nowo wojna z Pancernym Marianem, który zaczyna uderzać coraz mocniej i trafniej? A afera agenta Tomka właśnie teraz uwieńczona etapem aresztowania go? A osoba adwokatki będącej szefową sztabu wyborczego Dudy, na której skupia się tera cała uwaga opinii publicznej, zamiast na promowanym kandydacie? Ale nawet te giga afery i mega cyrkowy pokaz inauguracji kampanii wyborczej (ale bez żadnego konkretnego przekazu)  nie przysłoniły "faka"  tej Lichockiej i stał się o/no niejako logo tej kampanii.Oddanie Przyłębskiej niepodpisanej ustawy o tych 2 mld dla TVPiS bedzie oznaką tchórzostwa, tak więc PiS zastawił na Dudę najzwyklejszą w świecie pułapkę.

 

Obrazek użytkownika maxilampus

25-02-2020 [17:46] - maxilampus | Link:

Prosze,naswietl glowne tezy z Jachranki !! nie mam dostepu do TV wiec nie wiem co tam jest "grane"..