W OBRONIE DZIECKA – CZYLI TROCHĘ STARSZEGO PŁODU…

Wielu z nas zbulwersowało obniżenie kary gwałcicielowi i mordercy trzyletniego chłopczyka (z 25 na 15 lat). Podejrzewam, że gdyby ofiara była nastoletnia lub dorosła – wyrok zostałby utrzymany na wyższym poziomie. Wynika to zapewne z powszechnego trendu – zaniku wrażliwości instytucji i urzędników na los dzieci. Taki maluch – to przecież tylko trochę starszy płód, a płód – to zlepek komórek, jakich miliony wyskrobuje się co roku w placówkach aborcyjnych.

Przy okazji zwracam uwagę na powtarzający się regularnie w kronikach policyjnych komunikat: pod nieobecność matki jej konkubent robi krzywdę dziecku. Nie ojciec, nie dziadek czy ktoś z najbliższej rodziny – tylko partner, niezwiązany z dzieckiem ani więzami krwi, ani tym bardziej ojcowską miłością...

I jeszcze jedna, europejska prawidłowość: pod byle pretekstem odbiera się dziś dzieci prawowitym rodzicom, przekazując je ludziom wychowującym je za pieniądze. Często są to rodziny obce im kulturowo (np. muzułmanie), zawodowi „hodowcy” dzieci (dla których jest to po prostu sposób na łatwe życie) lub homoseksualne „małżeństwa” (!!!). Łatwość decyzji o wyrwaniu chłopca czy dziewczynki z jej naturalnego środowiska poraża; ogromna często krzywda dziecka nikogo już tu nie interesuje...

Jeszcze jakiś czas temu próby seksualizacji dzieci w przedszkolach przez krypto-pedofilnych genderowych „edukatorów” zakończyłyby się samosądem z udziałem rozwścieczonych rodziców. Toczące się dziś jałowe dysputy na temat edukacji seksualnej nie wzbudzają już takich emocji. Przemiana dziecka w seksualne zwierzątko będzie szybka i nieodwracalna... Czyżbyśmy chcieli poddać kolejny, najważniejszy bastion - wychowanie młodego pokolenia?

W tzw. trzecim świecie (ale nie tylko tam!) dzieci pracują niewolniczo, wykorzystywane są seksualnie, sprzedawane jak towar temu, kto odpowiednio zapłaci. Podczas wynurzeń jednego z naszych podsłuchanych sędziów (!?) zrobiło mi się niedobrze… Podstarzały, obrzydliwy lowelas chwalący się „piłowaniem” trzynastki w Tajlandii nadal orzeka, a ludzie podają mu rękę na powitanie, niektórzy mu nawet pewnie zazdroszczą…

PS Dzieci – to nie jest pierwsza ofiara lewackiego modernizmu. I nie ostatnia. Karma wraca. Kolejnym krokiem będzie eutanazja; starzy ludzie też są bezbronni…

A z cyklu – znalezione w sieci – przypominam starą, radosną piosenkę PIELUSZKI. Napisałem ją ponad ćwierć wieku temu, czekając na wieści ze szpitala: czy będzie chłopak, czy dziewczynka… W tamtych czasach płeć do była dla nas niewiadoma - aż do rozwiązania…
https://www.youtube.com/watch?v=BXWct9AgRSE

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

12-02-2020 [21:25] - Jabe | Link:

„Podejrzewam”, „zapewne”, „często”.

Obrazek użytkownika Tomaszek

12-02-2020 [21:51] - Tomaszek | Link:

I trzy złote przytulone .

Obrazek użytkownika RinoCeronte

12-02-2020 [21:56] - RinoCeronte | Link:

Ja be, Ty be, On be... 

Obrazek użytkownika tricolour

12-02-2020 [21:49] - tricolour | Link:

A ustawa antyaborcyjna leży i czeka, ale piosenkarz tym się nie zajmie, bo co go obchodzi 200 tysięcy wyskrobanych?

Obrazek użytkownika Tomaszek

12-02-2020 [22:39] - Tomaszek | Link:

I tu całkowita racja . Milion na kadencję prezydencką . Jedyna szansa demograficzna na uzupełnienie  emigracyjnego ubytku populacji . Innej nie widzę . To tylko cyfry . Ale to dzieci .

Obrazek użytkownika Tomaszek

12-02-2020 [21:50] - Tomaszek | Link:

Codziennie jadąc do i z pracy słyszę ogłoszenie UK social service skierowane tylko do osób LGBT niezaleznie i wyliczone czy to single czy stały związek czy krótkotrwały o możliwości i zachęcie do adopcji i pieczy zastępczej . A nawet o preferencjach i dodatkowym wsparciu dla takowych . A najgorsze w tym jest milcząca akceptacja wszystkich . Starsi milczą , bo to nie ich dotyczy , a niektórzy się po prostu boją  a młodsi już piórka w dupie mają wdrukowane . Taki mentalny Brexit mózgu . W pozostałej EU jest nie lepiej . Jeszcze tylko Parlament EU uchwali że dupa to narząd płciowy i będzie kropka nad i . Nie wierzycie ? To zobaczycie . 

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

12-02-2020 [22:48] - Lech Makowiecki | Link:

Tomaszek. W tym kierunku to właśnie zmierza. I chyba nie ma od tego odwrotu. Pokoleniu urodzonemu w XXI wieku dawne wartości będą obce. Albo obojętne. Zło przyswaja się lepiej, niż dobro...

Obrazek użytkownika Tomaszek

12-02-2020 [23:09] - Tomaszek | Link:

Dla niektórych a może wielu odwrotu nie ma , ale normalność wróci  i to szybciej jak myślimy . I nie jako wybór dobra czy zła , ale po prostu normalność . Angole będą mieli jeszcze jeden problem , bo multi kulti ciapati wyrasta na potęgę . Oni już na mają największe szanse  na stracenie . Nie kijem to pałką będą obrywać. To będzie przykład , i to bardzo obrazowy i rychły . 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-02-2020 [06:41] - wielkopolskizdzichu | Link:

Tomaszek jest nieszczęśliwy, chciałby przytulić czyjegoś bobaska, ale nie może. Homosie w UK mogą, a on Prawdziwy Polak nie. Jakby był księdzem w Polsce, to by mógł.
Albo zmywak w UK, albo bobasek. Tomaszek wybrał zmywak, to niech teraz nie marudzi.

Obrazek użytkownika angela

13-02-2020 [14:21] - angela | Link:

@Zdzichu to jest jakiś jasnowidz, czy cóś , co Tomaszek robi,chce, czy czuje.
A księża wg Zdzicha, to nic nie robią innego, tylko dzieci przytulają. Ott sobaka.

 

Obrazek użytkownika Tomaszek

13-02-2020 [21:21] - Tomaszek | Link:

Bo Zdzicha to pewnie przeleciał chłop z durszlakiem na głowie , który mówił że jest księdzem . Takie do dziś ma skojarzenia , gadget ze zmywaka i kochanek z młodości . Stara miłość nie rdzewieje i durszlak pamiątkowy też . Czas mija a wełbie się wali. Co Zdzichu ? Wez coś na watro.bę , bo na głowę jeszcze nie wymyślili .
Zdrówka życzę 
Na rozum nie liczę 
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

14-02-2020 [00:31] - wielkopolskizdzichu | Link:

Tomaszku. Przypominasz mi jednego z blogerów NB sprzed paru lat, który miał parę fobii. Jedna z nich polegała na tym, że przy każdej okazji uzewnętrzniał swe pragnienie, oglądania jednej z celebrytek TVN obrabianych na wszelkie sposoby na tzw kracie czyli w pierdlu.
Bez zdziwienia konstatuję, iż Twa troska o moją kiszką stolcową, sytuuje Ciebie w podobnym położeniu. 
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

14-02-2020 [20:01] - Tomaszek | Link:

A Ty mi nie przypominasz nikogo . Takiego jełopa jeszcze nie widziałem . Idz do tłumacza , to ci na kałmucki przetłumaczy o czym pisałem . Bo z polskim to u Ciebie raczej cienko.

Obrazek użytkownika Marek1taki

12-02-2020 [21:53] - Marek1taki | Link:

Wystarczy rozszerzyć wskazania do późnej aborcji na morderców ze szczególnym okrucieństwem. Z braku kamienowania. Nie takie dopasowania praw w Unii zwanej Europejską funkcjonują.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

12-02-2020 [22:50] - Lech Makowiecki | Link:

Marek1taki. A to byłoby ciekawe obejście zakazu kary śmierci. Nie wpadłbym na to... :)))

Obrazek użytkownika tricolour

12-02-2020 [23:52] - tricolour | Link:

A wpadł Pan na pomysł, co z tą aborcją?

Pewnie brak odwagi, by slowo jedno napisać. Jeszcze sie Partia obrazi... i mikrofon odbierze. Co tam dwieście tysięcy, statystyka.

Obrazek użytkownika Marek1taki

13-02-2020 [07:20] - Marek1taki | Link:

Prosta sprawa. Aborcji zarodków i płodów nie ma. Widełki przeniesione na 16r.ż. i wzwyż, a wskazania zmienione.
Tak działa Unia Europejska. Tak ewoluuje w unii praworządność. Dokładnie wg tego mechanizmu.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-02-2020 [06:47] - wielkopolskizdzichu | Link:

Panie Piosenkarzu, jak tam kariera. Bo o Zenku to nawet fabułę nakręcili niczym o Fredim, a o Pani nic. Może Kurski sypnie jakimś groszem na króciutki dokumencik. Tylko trzeba do niego pójść i poprosić. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

13-02-2020 [07:46] - Marek1taki | Link:

@Lech Makowiecki
Chodzi przede wszystkim o poszanowanie konsensusu aborcyjnego. Nie róbmy polityki - róbmy aborcje.
To przy okazji rozwiązanie dylematu Maciejewskiego: Jak oddzielić politykę od państwa?
http://gabriel-maciejewski.szk...

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

13-02-2020 [11:50] - Lech Makowiecki | Link:

Ponieważ padają pytania o mój stosunek do aborcji - wyjaśniam: jestem przeciw! Swój stosunek do skrobanek wyrażam dość często i od wielu lat. Poniżej - jeden z moich starych felietonów w "Sieci"...   

RATOWANIE I ZABIJANIE

Jesteśmy coraz słabsi, coraz mniej odporni na alergeny, bakterie, wirusy, na wzrastające zatrucie środowiska. W sukurs cherlawemu społeczeństwu przychodzi współczesna medycyna, ratująca tych, którzy jeszcze kilkanaście lat temu nie mieliby szans na przeżycie. Zdarza się, że astronomiczne koszty leczenia nietypowych schorzeń przekraczają możliwości finansowe pacjentów i ich rodzin. Często zdesperowani rodzice w internecie lub mediach szukają funduszy na operację/rehabilitację chorego dziecka. Jeśli uda się im zaistnieć w telewizji, poruszyć sumienia wielu darczyńców – mają szansę zebrać brakujące kilkaset tysięcy lub więcej złotych bezcennego, (bo na wagę życia) kapitału. Ostatnio cała Polska kibicowała sześcioletniemu Filipowi, który rządowym samolotem poleciał do Bostonu (USA) na skomplikowaną operację serca… Kolejną cywilizacyjną przypadłością są problemy wielu małżeństw z naturalnym zajściem w ciążę. Sprawa jest na tyle poważna, że refundacja zabiegu in vitro stawiana jest dziś przez niektóre polityczne ugrupowania jako obietnica wyborcza! Mimo ryzyka powikłań i realnego zagrożenia „dzieci z probówki” dziedziczeniem wad wrodzonych (jak również znacznego dyskomfortu tego zabiegu dla kobiety) coraz więcej par decyduje się na sztuczne zapłodnienie…
Podziwiam determinację rodziców poświęcających cały swój czas i majątek dla idei posiadania dzieci lub ratowania ich zdrowia. Tymczasem lewackie środowiska wysuwają kategoryczne żądania ustawowej aborcji na życzenie. Dla zwolenników powszechności skrobanek ludzki embrion to tylko nic nieznaczący „zlepek komórek”; w niektórych stanach USA istnieje możliwość usunięcia płodu aż do 9. miesiąca! Gdy medycyna dokonuje dziś prawdziwych cudów by ocalić przed śmiercią anemicznych „słabeuszy”, często-gęsto w tych samych szpitalach masowo usuwa się zarodki bez żadnych wad (czyli potencjalnie mogących wzmocnić każdą populację). Dokąd zdąża ten świat?...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-02-2020 [13:16] - wielkopolskizdzichu | Link:

"wyjaśniam: jestem przeciw!"

Konkretnie, ten sprzeciw na czym ma polegać? 
Na aprobowaniu całkowitego zakazu zabijania nienarodzonych dzieci w łonie matki, nawet jeśli ciąża zagraża życiu matki lub powstała w wyniku gwałtu?
Na ile lat ma być skazana  taka wyrodna matka, a na ile lekarz?
Jakie konsekwencje mają być wyciągane wobec kobiet które zabiły własne nienarodzone dzieci poza granicami kraju?
Jak uniemożliwić im ten proceder?
Testy ciążowe na granicy i kontrola macicy po powrocie?

Na ile lat ma powędrować za kraty lekarz i kobieta, która zdecydowała się zabić swoje dziecko w łonie z zaawansowaną trisomią 18?

Konkrety Panie Piosenkarzu, a nie strofy.
 

Obrazek użytkownika tricolour

13-02-2020 [14:58] - tricolour | Link:

To jest stanowczy sprzeciw wyrażony gromko na klatce schodowej. Aż karaluchom w pięty poszło...

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

13-02-2020 [15:16] - Lech Makowiecki | Link:

Wielkopolski Zdzichu. Wyjątkowo Ci odpowiem. Konkretnie. Gdy miałem 7 lat, u mojej mamy (będącej w trzecim miesiącu ciąży) zdiagnozowano zaawansowanego raka żołądka. Lekarz prowadzący sugerował aborcję. Tak czy inaczej - wg medycznych prognoz zostało jej góra dwa lata życia. Rodzice - po krótkiej naradzie - zdecydowali, że dziecko ma się urodzić. Pół roku po cesarskim cięciu moja mama zmarła... Siostrę mam do dziś... Reasumując: macierzyństwo to poważna sprawa... Tak przynajmniej kiedyś było... PS Aborcja zdrowych dzieci jest zbrodnią. Pomyśl o tym, gdybyś np. dowiedział się, że sam jesteś dzieckiem poczętym w wyniku z gwałtu... Czy też chciałbyś ponieść karę (śmierci) za gwałciciela? Przecież są jeszcze domy dziecka itp. Nawiasem mówiąc po II wojnie światowej było mnóstwo "niechcianych" dzieci... Wychowane w kochającej rodzinie były na starość (znam takie przypadki) najlepszą podporą matki...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-02-2020 [15:50] - wielkopolskizdzichu | Link:

Można było się tego spodziewać. Strofy zamiast prozy życia. Poświęcenie, heroizm, miłość jednych kobiet nie musi być czymś zobowiązującym dla drugich.
Uproszczę zagadnienie.
Na ile wsadził by Pan za kraty, kobietę która chciałaby usunąć czyli zabić nienarodzone dziecko pochodzące z gwałtu i na ile lekarza który by się tego podjął.
 

Obrazek użytkownika tricolour

13-02-2020 [17:08] - tricolour | Link:

@Makowiecki

Pytanie bylo konkretne, a Pan się zasłania cudzą historyjką z pacholęctwa. I jeszcze udowadnia nią, że ostatni raz "zajmował" sie sprawą aborcji w wieku 7 lat czyli z sześćdziesiąt lat temu.

Bardzo mnie ciekawi, co robi Pan w przedmiotowej sprawie... poza gromkim sprzeciwem gdy nikt nie widzi.

Obrazek użytkownika angela

13-02-2020 [23:05] - angela | Link:

Ależ lewactwo Pana obsiadlo ,  jak szarancza,  z pewnymi tylko wyjątkami. 
To totalna swora, i dyskusje z nimi sa żadne. 
Pozdrawiam serdecznie, niech Pan gra.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

14-02-2020 [06:51] - Lech Makowiecki | Link:

Angela. Dziękuję. Przywykłem do trolli. Powiem więcej - gdyby ich nie było, to by znaczyło, że nie piszę już nic ważnego... :))))

Obrazek użytkownika tricolour

14-02-2020 [07:45] - tricolour | Link:

Coś Angela nie domaga.

Lewactwo przeciw aborcji, a farbowany prawak sześćdziesiąt lat temu wypowiedział sie stanowczo przeciw aborcji.

Po czynach ich poznacie, nie po ustach pełnych frazesów.