Polacy! Apel!

Znamy już datę wyborów prezydenckich. Kampania wyborcza będzie relatywnie krótka, co spowoduje intensyfikację wszelkich działań w jej obszarze. Musimy się przygotować do tego, że ze strony totalnej opozycji będzie ona znów brutalna i oparta jedynie na emocjach, bo opozycja nie ma żadnego programu dla Polski.

Zresztą totalniacy od samego początku obecnej władzy wzbudzali negatywne emocje Polaków w celu obalenia ZP. Chyba było nietrudno zauważyć, że z demokratyczną w powszechnych wyborach przegraną dawna władza nie mogła i dalej nie może się pogodzić i zrobi wszystko, aby ponownie rządzić. Na tą ich kampanijną agresję nie możemy odpowiadać tym samym. Róbmy swoje, ale rząd PiS-u też powinien szybko neutralizować zagrożenia mogące podważyć zaufanie do niego naszych rodaków. Podobnie Prezydent A. Duda nie może zlekceważyć kontrkandydatów, bowiem - szczególnie M. Kidawa-Błońska - ma grono rozemocjonowanych i fanatycznych zwolenników, którzy po prostu będą głosować na nią, niezależnie co będzie gaworzyć i robić. Przedsmak tej kampanii  mieliśmy wczoraj w Pucku, gdzie KOD-owcy krzyczeli do Prezydenta "Ty ch... ju" a to dopiero początek i będzie jeszcze gorzej.

Przykre i smutne jest to, że dla dzisiejszej opozycji nie jest ważna Polska ani Polacy a jedynie jej własny partykularny interes i jest zdolna do każdej nikczemności: od zdrady targowickiej aż do doprowadzenia do bratobójczej wojny domowej, której na szczęście - mimo przygotowań (np. onegdaj pucz w 2016 roku) - nie udało się wzniecić. Nasza wolność, suwerenność i niepodległość nie mają dla niej żadnego znaczenia a dobro Polaków jest dla niej pojęciem obcym. Ale nietrudno jej w sumie za to winić, bo dla nich Polska nie jest po prostu ich ojczyzną, nie jest ich domem, a jej interesy i priorytety są im obce, co wyraźnie zresztą onegdaj powiedział G. Schetyna: "Jesteśmy częścią wspólnoty europejskiej, w Brukseli czujemy się jak u siebie, to jest też nasz dom i tam będziemy informować o tym, co dzieje się w Polsce. To jest też kwestia rezolucji, którą będziemy chcieli, żeby przyjął Parlament Europejski". Czyż można mieć większy dowód, że dla opozycji stolicą nie jest Warszawa a Bruksela i że nie reprezentuje interesów polskich a brukselskie? To ludzie nam obcy i nam wrodzy, czego przykład dała M. Kidawa-Błońska mówiąc, że dla niej ważniejsza jest Europa a nie - jak w przypadku J. Kaczyńskiego - Polska i Polacy. Po takim dictum wszędzie na świecie kandydat na prezydent byłby "zmieciony" ze sceny politycznej, ale w Polsce fanatyzm totalnych sprawia, iż kandydatka ma jakieś grono wyborców.

Warto nieraz znaczeniowo odwrócić istotę i oddźwięk pewnego toku myślenia i działania. Wyobraźmy sobie, że w czasie rządów PO-PSL to partia PiS ogłosiłaby "opozycję totalną" i zwracała się do zagranicy o ich pomoc w zwalczeniu rządów a ponadto J. Kaczyński np. powiedział, że w Moskwie, Waszyngtonie czy też w Jerozolimie czuje się jak u siebie i tam jest jego dom oraz z pozycji tych domów chciałby obalić demokratyczne rządy. Wyobraźmy sobie sytuację, że prawicowy Cyba morduje asystenta D. Tuska. Wyobraźmy sobie, że PiS i J. Kaczyński zostali stworzeni przez rosyjskie (i nie tylko) służby specjalne. Wyobraźmy sobie, że J. Kaczyński zwracałby się o bratnią pomoc do Rosji, USA czy Izraela albo do UE z propozycją ataku na Polskę w postaci straszenia Polexitem lub powiązaniu tzw. praworządności ze środkami unijnymi, o co zabiegają dzisiejsi totalniacy. Wyobraźmy sobie, że dodatkowo nie jest zdolny do pomocy swoim dzieciom a ponadto jest sponsorowany przez putinowskie lub chińskie banki.  Jaka byłaby reakcja dzisiejszej opozycji? Chyba nietrudno się domyśleć... a byłaby jednoznaczna: cała prawica to antypolscy zdrajcy chcący odzyskać za wszelką cenę władzę. I taka byłaby narracja międzynarodowa (UE) i wewnętrzna. Wyobraźmy sobie, że to A. Duda popełnia kardynalne, werbalne "lapsusy" jakie przydarzają się M. Kidawie-Błońskiej, świadczące o jej ograniczaniu politycznym i o braku elementarnej wiedzy. Jak przez totalsów byłby atakowany A. Duda? W GW czy w TVN lałby się szampan a negatywny przekaz byłby również totalny.

Widać wyraźnie, że przez ostatnie pięć lat w naszym kraju był realizowany  napisany przez kogoś scenariusz maksymalnego skłócenia Polaków i eskalacji politycznego napięcia do granic psychicznej wytrzymałości, która ma prowadzić do wzajemnej nienawiści zakończonej przelaniem polskiej krwi. I ten scenariusz był cynicznie i metodycznie realizowany przez wrogów Polski. A wtedy, gdy rządzą emocje nie ma miejsca na dialog i logiczne argumenty a tychże totalna opozycja nie ma w ogóle. Liczą się tylko emocje i już zgrana nienawiść do J. Kaczyńskiego. Polacy przestali już na to reagować i dobrze. Paliwo opozycji w postaci straszenia PiS-em się wypaliło więc szukają czegokolwiek, żeby znów wzbudzić negatywne emocje Polaków, np. Polexit, praworządność związana z obroną "kasty sędziowskiej", targowicki atak na Polskę w UE, itd.

PiS i prezydent A. Duda muszą pamiętać, że "pycha kroczy przed upadkiem" i nie można czuć się już wygranym w najbliższych wyborach prezydenckich, ale dalej ciężko a może nawet ciężej przed wyborami pracować i przedstawić Polakom program, który będzie po prostu dla Polski i Polaków dobry oraz akceptowalny.

Jak kiedyś pisałem: z premedytacją i od lat ktoś nas próbuje zantagonizować i skrajnie podzielić wedle starej formuły rządzenia zwanej "dziel i rządź". W skrócie polega ona na kreowaniu konfliktów, po to by samemu je rozwiązywać dla utrzymania lub zdobycia władzy. Wykorzystywana była i jest cały czas zarówno przez międzynarodowe elity uzurpujące sobie sprawowanie rządów nad światem, jak i przez konkretne państwa czy też organizacje polityczno-społeczne.

W obecnej Polsce opozycji chodzi o ponowne przejęcie władzy. I taki imperatyw przyświeca jej dzisiaj, opozycji, która liderowo (ważne!) nie ma nic wspólnego z Polską i Polakami, nie ma nic wspólnego z naszą Ojczyzną. Mówią oczywiście, że działają dla nas a tak naprawdę po prostu wykorzystują i manipulują dużą liczbą naszych rodaków dla osiągnięcia swoich własnych celów lub celów im wyznaczonych przez inne państwa lub międzynarodowe organizacje.

Powtórzę: chcą nas podzielić i skonfliktować,  chcieli doprowadzić do rozlewu polskiej krwi i przejąć ponownie naszą Ojczyznę na własność dla dobra tych, którym od zarania oddają lenne poddaństwo (czerpiąc z tego korzyści) i są ich namiestnikami. Na pewno nie dla dobra większości Polaków!

Zresztą potwierdzeniem tego są zapowiedzi PO-KO, że chce zlikwidować wojewodów i zwiększyć siłę sprawczą samorządów a to jest dezintegracja państwa polskiego! To jest dążenie do rozbioru Polski! Prezydent A. Duda musi o tym pamietać i przestrzegać Polaków w czasi kampanii wyborczej.

Mam pewność, że scenariusz ostatnich lat został napisany przez lub dla dzisiejszej opozycji zaraz po przegraniu wyborów prezydenckich w 2005 roku. Osobiście też uważam, że ponownie jakiś scenariusz został napisany na prezydencką kampanię wyborczą, więc PiS i A. Duda muszą uważać i robić swoje, jak dotychczas.

Gdy zaczniemy walczyć między sobą oni z łatwością nas przejmą, oddadzą całą naszą wolność, suwerenność i niepodległość Polski i nas wszystkich pod władanie zniemczonej UE i Rosji. A dla Polski będzie to kolejny i ostateczny jej rozbiór.

Nie możemy na to pozwolić. Dlatego musi nastąpić w maju wielka mobilizacja Polaków przejawiająca się ich udziałem w wyborach prezydenckich. To jest niezbędne i należy o tym pamiętać, jeżeli chcemy aby dalej rządzili ludzie dbający o nas i Polskę, żeby nie cofnięte zostały pisowskie programy socjalne (co już zapowiedziała M. Kidawa-Błońska), żeby znów nie powrócić do państwa z dykty gdzie jest tylko "ch.j d.pa i kamieni kupa" i gdzie będą afery jedna za drugą, i to nie aferki wyssane z palca, ale prawdziwe.

Naród polski to my wszyscy i nie dajmy się otumanić ludziom, którzy jak wstrętni, obleśni i antypolscy targowiczanie chcą obcej interwencji w naszej Ojczyźnie... To są zdrajcy, którym AK i polscy patrioci golili głowy, to są kolaboranci, których polscy patrioci w okresach wojen skazywali na śmierć. Nie ma większego działania na szkodę Polski  niż profanacja naszego narodu, polskiej godności i niepodległości, profanacja naszych świętości. Nie ma większej profanacji naszej polskości niż sprzedanie jej w ręce jej nienawistników!

Im właśnie chodzi cały czas o zantagonizowanie Polaków, przeciwstawienie nas przeciw sobie... aby jedność wspólnotowa, polska jedność nigdy nie powstała i nigdy się nie odbudowała...

Możemy i powinniśmy się wewnętrznie demokratycznie spierać i kłócić. Takie są prawidła demokracji, tolerancji i wolności słowa, za które nasze przeszłe polskie pokolenia oddawały swoje życie. Jest potrzebna wolność mediów i wypowiedzi publicznych. Wolność jaką teraz mamy jest chyba największa od siedemdziesięciu kilku lat! Nikt dziś nie zamyka siłowo, nie inwigiluje fizycznie i psychicznie przeciwników obecnego rządu, nikt ich nie wsadza do więzień i nie zabija. Musimy w tych wyborach nie pozwolić, aby tą wolność utracić.

Powtórzę. Możemy się kłócić i spierać, ale róbmy to we własnym gronie, w gronie Polaków a nie ludzi, którzy chcą nas zniszczyć. Spierajmy się mając w sercu naszą Ojczyznę, Polskę i dobro naszego narodu! Jesteśmy Polakami i mamy obowiązki polskie... nie niemieckie, rosyjskie, brukselskie, amerykańskie, żydowskie! Tylko nasze! Polskie! W Polsce jest potrzebna opozycja, ale nie totalna i nie przedkładająca interesów brukselskich nad polskie. Nie jest nam potrzebna opozycja, która chce abyśmy walczyli ze sobą, nawet kosztem przelanej polskiej krwi, naszego życia, kosztem upadku Rzeczpospolitej!

Nie pozwólmy, jako Polacy, żeby w Polsce znów zwyciężała antypolska i poddańcza innym miałkość i małość siejące antypatriotyczną i antypolską nienawiść i fałsz... Bądźmy gospodarzami swojego domu - Polski. Odrzućmy przestępców, donosicieli, kolaborantów, nie-Polaków, kłamców i oszczerców, hipokrytów i fałszywych patriotów!

Drzemie w nas potrzeba wspólnoty narodowej i spokojnego dążenia do zasobnej Polski. Bądźmy więc dumni z Polski, tolerancyjni dla innych i niech nasze biało-czerwone serca pozostaną takimi każdego dnia... dla nas samych, naszych dzieci, naszych rodaków w kraju i na politycznej i ekonomicznej obczyźnie. Nie dajmy się  podzielić! Bądźmy razem dziś, jutro, zawsze! Niech nikt nigdy nie będzie w stanie nas sprowokować do bratobójczej walki! Nigdy!

Jesteśmy Polakami, każdy z nas jest, kto czuje się Polakiem i jest wierny polskości! Tylko razem w narodowej wspólnocie jesteśmy skałą, której nie zdobędą nawet najwięksi wewnętrzni i zewnętrzni wrogowie. Polska jest zasobna, bogata. Polska ma ogrom inteligentnych i kreatywnych młodych ludzi, którzy nie zasługują na wygnanie i pracowanie niewolniczo na "zmywakach". Ich miejsce jest u nas, w Ojczyźnie, w Polsce. Dyskutujmy o naszym rozwoju gospodarczym, o stworzeniu warunków, aby Polakom chciało się żyć we własnym kraju a nie na obczyźnie, gdzie zawsze będą ludźmi drugiej kategorii. To jest najważniejsze a nie jakieś wyimaginowane antypolskie problemy zagrożeń, których nie ma i nigdy - przez ostatnie miesiące i lata - nie było. Dyskutujmy o realiach a nie o abstrakcji, walczmy o naszą przyszłość... też wolną od agresji islamskiej niosącej gwałt, przestępstwa i śmierć naszych najbliższych. Wygrana opozycji jest też właśnie naszą zgodą na islamski terroryzm niszczący wszystkich niewierców a Polaków w szczególności. Tego chcemy? Chcemy, aby nasze dzieci i kobiety były gwałcone i mordowane, abyśmy musieli nosić brody, aby nie zostać fizycznie zlikwidowani? Chyba nie!

Oczywiście. Obecna władza i sam Prezydent A. Duda popełniają błędy, ale czy nie realizują obietnic lub chcą je zrealizować? Chcą nam stworzyć propolskie państwo, dla nas i naszych dzieci oraz przyszłych pokoleń!

Czy tego chcemy?

Odpowiedź chyba jest oczywista. Tak chcemy, aby Polska i Polacy, my wszyscy nie musieli emigrować za chlebem, nie musieli się płaszczyć przed zniemczoną Brukselą, putinowską Rosją, amerykańskim mesjanizmem i izraelską wyższością. Mamy 1050 lat swojego chrześcijańskiego państwa i narodu. Jesteśmy Polakami, których nie był w stanie zniszczyć żaden nasz największy wróg. Czyż teraz pozwolimy aby nas wrogowie ostatecznie zniszczyli? Mam nadzieję, że nie...

Mamy - jako Naród - swoje wady i przywary, bywamy nieraz śmieszni, łatwowierni, spolegliwi i groteskowi. Ale w sytuacji zagrożenia naszej tożsamości narodowej i państwowej zawsze okazywaliśmy się bohaterami. Dzięki temu nawet po 123 latach rusyfikacji i germanizacji, po latach II wojny światowej i reżimu komunistycznego, po wymordowaniu przez hitlerowców i komunistów najznamienitszych dzieci naszego narodu... nigdy nie staliśmy się pokorni i bezwolni wobec obcych i nienawidzących nas wrogów wewnętrznych i zewnętrznych. A dziś takimi wrogami są lewacko-demoliberalni liderzy UE, PO-KO czy Nowa Lewica a także PSL, które zmienia sojusze tak szybko, że trudno za nim nadążyć...

Dlatego w milczeniu i z naszą, polską biało-czerwoną flagą - unikając prowokacji - wzywam, abyśmy jako Polacy przeciwstawili się liderowym zdrajcom, którzy chcą nas zniszczyć, zniszczyć fizycznie i duchowo.

Czekają nas kolejne wybory i sądzę, że znów będą to najważniejsze wybory od dziesiątków lat. Ich wynik będzie dla Polski ważny, dla jej przyszłości. Czy wygramy? Mam nadzieję, że tak. Wiem natomiast, że jeżeli przegramy i przegra A. Duda to na lata stracimy Polskę, może nawet na zawsze...

Tylko w Polsce mógł powstać ruch I Solidarności, tylko Polska mogła dać światu Jana Pawła II, tylko Polska jako społeczeństwo mogła de facto obalić po 40 latach komunizm! Nasze umiłowanie wolności, tolerancji i chrześcijańskiej oraz tej zwykłej ludzkiej przyzwoitości towarzyszy nam od wieków. Dzięki  tym wartościom nasze państwo, nasza Polska istnieje i funkcjonuje, dzięki temu jesteśmy wśród narodów posiadających własny język, wiarę, własne państwo, własną historię, kulturę, sztukę, tradycję!

W imię tych wszystkich wartości podstawowych, determinujących nasze wielowiekowe trwanie... zwracam się do wszystkich Polaków: stwórzmy wspólny, nasz polski dom i przeciwstawmy się próbom jego zniszczenia! Dom jest tu a nie w Brukskeli, Moskwie, Waszyngtonie czy Jerozolimie!

Zmuśmy się do racjonalnego myślenia o Polsce, o nas samych, o naszych dzieciach, wnukach i o tym dlaczego dla dzisiejszej opozycji Bruksela jest ważniejsza niż Warszawa czy Kraków, dlaczego walczą na emocje a nie na merytoryczne argumenty, dlaczego nie spełniali swoich obietnic, dlaczego powalali na zwijanie Polski i dlaczego dalej chcą ją zniszczyć... Oddajmy w wyborach właściwy dla Polski głos. Głosujmy - mimo wszystko - na Prezydenta A. Dudę.

Z nadzieją pozdrawiam

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... © Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

11-02-2020 [10:40] - Trotelreiner | Link:

Jacy Polacy???!
Rząd PiS-u i prezydent uwalili wybory do miast...u mnie Pan Wassermann miała tylko JEDEN bilbord na 200000 dzielnice!!!
Wszystkie miasta poszły się...czochrać o drzewo...przejęte przez SLD i PO.
Następnie odpuścili senat...to już była zbrodnia,nie błąd!
Teraz prymitywna propaganda z Duda--"bo i tak nie ma z kim przegrać"...Komorowski też nie miał.

Te wszystkie chamskie demonstracje powinny być ROZPĘDZONE przez policję...i najbardziej krzykliwi...posadzeni na 48...potem po wyjściu...następne 48 itd.

Ten tłum imbecyli,który Pan nazywa Polakami...jest nauczony SIĘ BAĆ...pała,gaz i piwnica pod komendą MO...czynne do dziś.

TYLKO ONI SIĘ BOJĄ...oni to PiS,rząd,ministerstwa siłowe i sam Duda.

PS.Na studiach ktoś wymyślił takie określenie...wtedy...za komuny..."cipy uszate"....i cholera...adekwatne do dziś!

PS.Admin! uszanuj cytat z II roku socjologii na UJ :-)))
 

Obrazek użytkownika xena2012

11-02-2020 [11:16] - xena2012 | Link:

Za komuny uszaty to był Urban Są więc pewne ,,nieścisłości'' w haśle.

Obrazek użytkownika xena2012

11-02-2020 [11:17] - xena2012 | Link:

Za komuny uszaty to był Urban Są więc pewne ,,nieścisłości'' w haśle.

Obrazek użytkownika Jan1797

11-02-2020 [20:32] - Jan1797 | Link:

To uproszczenia, wróćmy do historii, Autor się postarał;
Jakoby dzisiejsza nie ma podobieństw z Targowicą Szczęsnego, jest jednak wspólny
mianownik zarówno wtedy, jak i dzisiaj-interes Rosji. Wczorajsza 100 rocznica zaślubin
z Bałtykiem, taka uroczystość Polskiego Państwa, dla Romanowów czy carycy też
byłaby czarą goryczy nie do zniesienia a wulgaryzmy-tamtej strony są standardem.
Tu mi proszę pisz! :-)

Obrazek użytkownika Darek65

11-02-2020 [14:03] - Darek65 | Link:

Proszę nie zapominać o jaką stawkę i z kim toczy się walka. Mnie też się otwiera nóż w kieszeni, najchętniej wziąłbym porządnego kija i wyłomotał im dupska. Tylko to woda na ich młyn. Za nimi stoją lewacy z UE, a to potężna siła. Poza tym otwarcie zbyt wielu frontów oznacza przegraną. W tej chwili, w najbliższym czasie, do wygrania są dwie sprawy, wybory prezydenckie i wybór I sędziego SN. I na tym trzeba się skupić. Kampania ZP musi być spokojna, merytoryczna, skierowana do ludzi. Spokój powoduje, że druga strona będzie wpadała we frustrację, bezsilność spowoduje, że maski opadną na dobre. I w tym jest nadzieja, że grupa niezdecydowanych poprze spokój. Jest takie powiedzenie - nie wdawaj się w dyskusję z głupim, bo najpierw sprowadzi Ciebie do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem. Na zemstę przyjdzie czas, a dla nich bolesna jest utrata kasy, przywilejów, władzy. Dlatego trzeba wygrywać wybory, przejmować instytucje, a ich rugować w niebyt i na margines.

Obrazek użytkownika paparazzi

11-02-2020 [16:01] - paparazzi | Link:

Zgadzam się w 100%. Nie możemy zmarnować tego co osiągnęliśmy.

Obrazek użytkownika Jabe

11-02-2020 [16:57] - Jabe | Link:

Dlaczego walczy Pan na emocje, a nie na merytoryczne argumenty? Tacy sami.

Obrazek użytkownika mjk1

11-02-2020 [17:58] - mjk1 | Link:

Dokładnie tak samo jak Ty Jabe. Też nigdy nie odpowiadasz na merytoryczne argumenty.

Obrazek użytkownika Jabe

12-02-2020 [16:18] - Jabe | Link:

Potrafi Pan podać przykład?

Obrazek użytkownika maxilampus

11-02-2020 [19:03] - maxilampus | Link:

Drogi Krzysztofie..Zachecasz do sporow "jak Polak z Polakiem"..wiec zadam ci pytanie..Jak jestes wstanie pogodzic sie ze wspieraniem polityki spolecznej reprezentowanej przez Dude a polegajacej na przyzwoleniu mordowania mlodych,zdrowych ,pragnacych zyc Polakow w lonach matek ?? w ilosciach tysiecy co miesiac..
Przeciez to podstawowy nakaz Dekalogu ..NIE ZABIJAJ !!
Jak ty jako Katolik akceptujesz przyzwolenie  klasy rzadzacej i jej reprezentantow jak Duda na ponizanie,publicznie oraz  pogardzie ,ponizaniu godnosci , braku tolerancji , Wiary Chrzescijanskiej i jej Wyznawcow ..praw ktore nam Katolikom gwarantuje Konstytucja..Przeciez to jeden z glownych nakazow Dekalogu "" NIE KRADNIJ" 
Jak ty Katolik i Obywatel zgadzasz sie na demontowanie Autorytetu Koscola Katolickiego jego Hierarchi,ksiezy Biskupow jego Histori oraz roli i zrodla ktora pelni od 1100 lat jako kamien wegielny i fundament Polskiej Panstwowosci..na co z powodow interesu partyjnego daje przyzwolenie Duda...Przeciez to jeden z glownych nakazow Dekalogu " Nie bedziesz mial innych Bogow przede mna" !!
Jak ty jako Katolik odbierasz deklaracje Dudy o wprowadzaniu oraz legalizacji i akceptacji zwiazkow homoseksualnych w Polsce ? Przeciez to lamanie i zdrada Dekalegu : " czcij Ojca i Matke swoja"..
Prosze odpowiedz mi..jak ty godzisz w swoim sumieniu ,spoleczne nauczania Kosciola i nakazy swojej Wiary z podanymi przykladami jej lamania..i nazwiskiem czlowieka ktory to robi jak i wielu innych z jego otoczenia..Zdrada i lamanie Dekalogu : ( nie bedziesz mial innych Bogow przede Mna " !!!
Jak ty w swoim sumieniu godzisz sie z tymi wszystkimi klamstwami ,zlamanymi obietnicami oraz oraz odrzuconymi dobrymi projektami legislacyjnymi majacymi uzdrowic zycie spoleczne w Polsce..Dudy ??
Zwaz w swoim sumieniu moje pytania..Teraz rozumiesz dlaczego nie moge wspierac Dudy..i nie zrobi tego WIELU moich braci i siostr w Chrystusie Panu..To nie jest dla nas czlowiek Wiarygodny..Udowdnil to nam przez ostatnie 5 lat..O przyszlosc Polski sie nie martwie..Chrystus zadecyduje o jej losie..a nie Duda ..

Obrazek użytkownika tricolour

11-02-2020 [20:55] - tricolour | Link:

@Maxi

Odpowiedź jest bardzo prosta: zabijanie nie jest niczym nagannym wobec chęci utrzymania władzy. Podobnie reszta: dla utrzymania władzy zrobi się wszystko.

Obrazek użytkownika Arystydes

12-02-2020 [00:13] - Arystydes | Link:

Ani ten tekst, ani niektóre komentarze ,jak np. ubliżający jak zwykle Polakom ten jakiś Trotel-cośtam z za granicy niewarte są ani słowa skomentowania,zarówno przez ich poziom (naśladujący te debilną propagandę z Kurwizji),jak i treść nawołującą do stosowania przemocy.Więc tylko jedn przypomnienie: rzymską,ale niechlubną maksymę divide et impera do systemu sprawowania w wolnej Polsce wprowadził i nadal ją stosuje PiS na czele ze swoim szefem.Jak widać.skutecznie, przynajmniej dotychczas.

Obrazek użytkownika angela

12-02-2020 [07:59] - angela | Link:

@Aryst,_tydes,  z szybkiego podglądu wyglądało na Aryst,oteles .
Niezły nick, ktoś by pomyślał, że i mądry.
Tylko ze, to jeszcze jeden oddelegowany 2 tygodnie temu , przez bandę, "żeby bylo, jak bylo".
Targowica coraz to świeższe  sztuki podsyla do ochrony , swojego  na bezczela nagrabionego dobytku. 
Władzy nigdy nie oddamy,  tak obiecał rudy wódz. I rozpasalo się towarzystwo,  a teraz trzeba wyłożyć karty na stół .
Sam zabrał d....e w troki i umknął , a teraz ujada z zagranicy, i robi  z " eurodemokratow", "kretynów,  w obronie swoich pozostawionych sierot mafii, które to sieroty musi,  jedyny "niezawisly",  ich sąd,   obronić.