Gro(e)ckishow czyli grecka tragedyja

Śledzę uważnie nowe odcinki greckiej tragedyji w teatrze jednego aktora doktora .Otóż ten potomek Hipokratesa a raczej Hipokryte-sa w kolejnych odsłonach teatrum odgrywa dzielnie swą rolę niewinnego , niezłapanego , dzielnego lekaziora co to otworzył kantor wymiany zdrowia za złote i dolary. To wprost niesamowity scenariusz sztukmistrza ŻIVAGOtówka. Po każdym trzecim dzwonku kiedy szybko dopalam papierosa i wbiegam na widownie zaczyna się niekończąca się opowieść o trzecim człowieku w państwie i jego strasznym losie, gdzie niewdzięczni pacjenci razem z pisowską telewizją znęcają się nad człowiekiem ,który niesie zdrowie i życie wieczne dla chorych , słabych i biednych . On , szczupły szatyn poprzez lata wyrzeczeń i nauk zdobywał wiedzę tajemną by leczyć , przywracać do zdrowia czy wręcz uzdrawiać a ten wredny ludek ma do niego pretensje o te kilka złoty. Zaprawdę powiadam wam niewdzięcznicy, że jak zabraknie takich GROCKICH to kto was uleczy? Obecnie po pierwszym akcie On , Wielki Hipokrytor oskarża i atakuje pięć głosów , które jak pięć piorunów chcą zabrać mu dorobek życia. Głosy mówią , że brał w łapę a Hipokrytor w teatralnych gestach z iście grecką mimiką wiecznego sPOkoju ,biegając po scenie odgania głosy i POzywa je do sądów. Napięcie rośnie podczas sceny ,gdy kolejny głos z groszafonu oznajmia, iż to dobry lekazior i nie wziął od niego grosza. Złośliwcy ustalili skąd głos ten pochodzi i się okazało że to z zamierzchłych czasów głos z UB , głos homo sovieticusa co to na własną żonę donosił . Widownia zamiera …..czekając na ciąg dalszy …..a ON Wielki Hipokrytor wyjeżdza na rydwanie do jewropy by dzielnie piastować Urząd mu powierzony . Gdzie jak ten patrojot kładzie się przed julią verową krzycząc NIE PO-zwalam .!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem o czym będzie trzeci akt ale domniemywam, że padną pytania z cyklu „ POkaż lekarzu co masz w garażu” czy tez czerń wołająca z oddali „ każdy lekrzyk ma swój cmentarzyk” …………….
Ja jednak wierzę, że Prawo i Sprawiedliwość zatriumfuje , że ten mądry , inteligentny , człowiek ,pełen zasług dla chorych i słabych znajdzie ukojenie w celi więziennej , gdzie łykając chlebek ze łzami będzie wspominał swoje códa lekarskie.
W związku z tym , że chłop musi mieć na wypiskę w pełni popieram akcję „ WYSLIJ KOPERTĘ GRODZKIEMU „ niech maaaaaaaaaaaaaaaa , niech se kupi cós do żarcia doktor ZIVAGOtówka email Tomasz.Grodzki@senat.gov.pl


 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Mildred

12-01-2020 [22:11] - Mildred | Link:

Tak durnowato-chamski i prymitywnie hejterski wpis (stosując nomenklaturę autora, to raczej wPiS) trudno byłoby znaleźć nie tylko na Naszych Blogach, ale chyba w całym internecie, Autor popisując się swoimi dowcipasami z przekręcaniem nazw,a zwłaszcza nazwiska opluwanej osoby, przechodzi samego siebie:marszałkowi Senatu należy się najwyższa kara z możliwych, bo ktoś,być może nieźle opłacony, powiedział w jakimś szmatławcu, a nie doniósł do prokuratury, że profesor ten przed kilkudziesięciu laty zażądał łapówki. Że też o tym ten pokrzywdzony przypomniał sobie dopiero w momencie gdy lekarz ów został marszałkiem Senatu, i to nie PiS-owskiego! A to ci zbieg okoliczności, ale każdy podobny autorowi mędrek w to przecież uwierzy.

Obrazek użytkownika kat

12-01-2020 [22:26] - kat | Link:

Zabolało?......hahahahahahahaha....i ma boleć....

Obrazek użytkownika kat

12-01-2020 [22:33] - kat | Link:

Grockolobby.....miód na moje skołatane ,prawicowe serce.....lubie wasze wycie.....hahahahahahaha

Obrazek użytkownika Mildred

13-01-2020 [01:18] - Mildred | Link:

Tobie,biedaku, chory z nienawiści i mało co kumający, należy się tylko współczucie...Także za ten kiczowato zabawny awatar mający głosić,żeś niesłychanie patriotycznie patriotycznym patriotą!

Obrazek użytkownika RinoCeronte

13-01-2020 [10:09] - RinoCeronte | Link:

Walka na awatary? Może lepiej na miny?

Obrazek użytkownika Live free or Die

13-01-2020 [02:42] - Live free or Die | Link:

A wy co Milredow owsiki dostali?

Obrazek użytkownika kat

13-01-2020 [21:34] - kat | Link:

to tylko zatwardzenie ...... zatwardzenie......zalecam POtrójną lewatywe

Obrazek użytkownika Live free or Die

13-01-2020 [02:40] - Live free or Die | Link:

 Tak nam dopomóż Bóg.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

13-01-2020 [06:32] - RinoCeronte | Link:

Pełna zgoda! "Marszałkowi Senatu należy się najwyższa kara". Na tym stanowisku (trzecia osoba w Państwie) nie ma zmiłuj się...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

13-01-2020 [10:43] - NASZ_HENRY | Link:

Nie ma najmniejszych szans aby  żywa gotówka znalazła  ukojenie w celi więziennej.
PiS realizuje zasadę "my nie wsadzamy waszych, wy nie wsadzacie naszych" 
Czas przejrzeć na oczy Kacie ☺
 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

13-01-2020 [18:06] - RinoCeronte | Link:

Tym razem PiS nie ma wyjścia. Chyba, że chcą zrobić sepuku.

Obrazek użytkownika Mildred

13-01-2020 [17:05] - Mildred | Link:

Może ktoś z przemądrych komentatorów zechce łaskawie wyjaśnić dlaczego ten skorumpowany do cna lekarz nie chciał przyjąć łapówki od rządu, który zamierzając za wszelką cenę odzyskać Senat,proponował mu wejście do rządu na stanowisku ministra zdrowia - wiecie może? I dlaczego dopiero po wyborze na marszałka Senatu okazało się,że przed kilkudziesięciu laty brał on łapówki - wiecie chociaż to?

Obrazek użytkownika kat

13-01-2020 [21:32] - kat | Link:

Bo to HiPOkrytor i konfabulator . To znamy z jego oPOwiesci wigilijnych bo ponoć tylko w wigilie mówi.Ty chyba z czerwonej planety przyleciałes i udajesz, że lekarze nie brali łapówek i nie biorą ........rozbawiasz mnie do łez .Pisz częsciej bo nudno się zrobiło na NB...... Kto by takiemu złożył jakąkolwiek ofertę ????? Ten gosc ma manie wielkosci i chyba doznał objawienia w swojej ziemskiej misji .A tak na powaznie to kapucha i donosiciel do UE na Polskę .........taki mały Bolek ........tylko , że fit i vege

Obrazek użytkownika Mildred

13-01-2020 [22:57] - Mildred | Link:

@Kat
dzięki za wyczerpującą,merytoryczną i bardzo kulturalną odpowiedź godną Twojej kondycji psychicznej i umysłowej!

Obrazek użytkownika skipol

13-01-2020 [17:26] - skipol | Link:

Średnio czerwonemu zwieracze puszczają
Kacisko,wszystkiego naj w Nowym 

Obrazek użytkownika kat

13-01-2020 [21:24] - kat | Link:

Skipol dziękuje i wzajemnie, wszystkiego NAJ na 2020.....pozdrówka przesyłam