Państwo fasadowe? Czy aby na pewno państwo?

Od wyborów parlamentarnych tych drugich....które PiS wygrał minimalnie...6 głosów w sejmie...a senat przerżnął....zaczął się rozpad tegokraju".
Kto chce,ten robi wszystko,aby rozwalić państwo...kasta prawnicza robi anarchię i pyta "CO NAM ZROBICIE?"
Lekarze bojkotują wszystkie ustawy...łacznie z tą...nowotworową....jakieś kolorowe karty...a terminy te na CITO...połowa roku 2020.

Lewica ....czyli dawne SLD po wodzą Czarzastego pluje elektoratowi w twarze...wystawiając Biedronia na prezydenta...miał alternatywę...kij od miotły!!!
Elektorat to łyknął i tylko trochę niektórzy funkcjonariusze w mediach pokpili...ale szybko przestali...nawet Giertych szybko przeprosił...
Czarzasty pokazał,że poważnego...ba! żadnego państwa nie ma!

Kurski,którego od zawsze uważałem za największy błąd Kaczyńskiego...promuje disco-polo...jedzie prymitywem...propaganda i paleosocjotechnika..."ludek to kupi"....ciemny ludek.

No i marszałek Grodzki...[który lekarz nie bierze?] on się juz czuje premierem,prezydentem,szefem MSZ i gubernatorem z nadania Imperatora...a może samym Imperatorem?!
To on udowodnia,że KAŻDY może rządzić w "tymkraju"...nawet Solorz--Żak...facet o 6 nazwiskach i 11 paszportach [książka Grube ryby-- Michał Motys] .

Premier Morawiecki---sprawia wrażenie,że spadł nagle z nieba i nie wie co się dzieje...uśmiech i mowa ciała...połyskujące okulary...nawet na bankiera nie pasuje!
Szew MSZ...Ciapciakiewicz...zahukany dziadziuś....o postawie basketa i takim charakterze!
Błaszczak...niemota i popychadło.

No pan prezydent Duda...dotujący Polin,dotujący niemiecki obóz w Auschwitz,zapalający świece chanukowe z żoną żydówka...dostał w twarz od Yad Vashem...
Nikt go nie szanuje...opozycja sobie kpi z niego,a PiS najchętniej by zapomniał o nim...ALE NIE WYPADA...NIE WOLNO...bo inaczej w maju KLĘSKA!

Dokąd dąży "tenkraj"....???

Czy totalna anarchia zdmuchnie "DOBRĄ ZMIANE" jak nasiona z dmuchawca?

Ja na innym portalu proponowałem zakład: 500€,że ten rząd,sejm nie dotrwa do połowy kadencji....I NIKT NIE CHCIAŁ SIĘ ZAŁOZYĆ!!! [nie był to s24]

Ziobro mówi o mafii,która go chce zabić...jego rodzinę...i całe MS wytłuc....to Zbysiu okrągły stół i SB,WSI i ruskie służby...i wszyscy,którym sie urwały
miliardy...zagrabianych pieniędzy...czyli Niemcy ...niech ci będzie UE!

PS.Zakład jest aktualny...może na NB ktoś sie założy? :-))

PPS.Przyjdzie walec i wyrówna....zdjęcie przed walcem...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

08-01-2020 [09:44] - angela | Link:

Czy nie zbyt tragicznie? Psy szczekaja, karawana jedzie dalej, nie takie kryzysy przezylismy, przezyjemy i ten.  Bedzie wojna, to bedziemy walczyc. 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-01-2020 [14:08] - Trotelreiner | Link:

Wojny nie będzie..teraz nie będzie przegranych,ani wygranych...

Obrazek użytkownika nonparel

08-01-2020 [10:39] - nonparel | Link:

"Lekarze bojkotują wszystkie ustawy...łacznie z tą...nowotworową....jakieś kolorowe karty...a terminy te na CITO...połowa roku 2020."
Oj chłopie, chłopie...
W poniedziałek widzę pacjenta po raz pierwszy.
W środę jest przyjęty do szpitala.
W czwartek ma diagnostykę.
W poniedziałek jest histopatologia. Albo jest do zabiegu w ciągu tygodnia albo za 3-4 dni przychodzi na chemio/RT-terapię.
A kartę DILO rzeczywiście bojkotuję. Po co wypełniać głupie papierki, jak i bez tego terminy są szybsze niż wynikałoby to z karty.
Natomiast bywa tak:
- Termin przyjęcia za trzy dni w środę. Tu jest skierowanie.
- Ale ja w środę nie mogę. Proszę o przełożenie o miesiąc.
- Ma pan guza i opóźnienie leczenia może Pana zabić.
- Jednak proszę o przełożenie terminu o miesiąc. Mam sanatorium, na które trzy lata czekałem.
"No i marszałek Grodzki...[który lekarz nie bierze?]"
- Ja.

nonparel
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-01-2020 [14:13] - Trotelreiner | Link:

Oj chłopie,chłopie...
Relację znam od córki niedoszłej pacjentki Szpitala Specjalistycznego w Krakowie przy ulicy Garncarskiej...ani TK,ani RM...chyba,że płatne.
"Który lekarz nie bierze? Ja. podpisano @nonparel"
#######################################
SANTO SUBITO!!! :-)))
 

Obrazek użytkownika nonparel

08-01-2020 [19:38] - nonparel | Link:

Akurat w IO na Garncarskiej rzeczywiście wszystko się sypie - długo na to pracowali. Ale żeby TK nie było - to się w głowie nie mieści. Przecież straciliby akredytację w minuta dziesięć. Podejrzewam jakieś przekłamania na łączach.  W większości szpitali, które znam TK planowe jest następnego dnia, pilne w ciągu kilku godzin a opis online do 2 godzin po badaniu.  A co do brania są, owszem nadal lekarze, którzy traktują chorych jak bankomaty. Ale u moich kolegów jest to po prostu nie do pomyślenia. Jest to normalny stan rzeczy i żaden z nas nie ma z tego powodu aureoli. Dziwi to Pana? Nic na to nie poradzę. Mówię, jak jest.

Obrazek użytkownika Czesław2

08-01-2020 [16:00] - Czesław2 | Link:

@nonparel Proszę się nie wyłupiać. To, że Pan nie bierze pośrednio czy bezpośrednio to szacun. Niech Pan nie prowokuje ludzi, bo gdy zaczną pisać na ten temat z nazwiskami, pół Polski pójdzie siedzieć. Nie,nie lekarzy, ale pacjentów. I nie za udokumentowane łapówkarstwo a za mowę nienawiści.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-01-2020 [16:42] - Trotelreiner | Link:

W Krakowie też był znany lekarz...Garlicki...dowodów na jego "niebranie" było tyle,że TIRem wywożono...i co?
Ano ...nic...Sawickiej też nic...trzy małpki:Mizaru,Kikazaru,Iwazaru...
Pzdr.

Obrazek użytkownika nonparel

08-01-2020 [22:15] - nonparel | Link:

Pracowałem w Klinice przez ponad 20 lat. I wiem, jak się sprawy miały:
- Kierownik Kliniki: (wzywa mnie do gabinetu): Ten Jan Kowalski, który to?
- Ma guza. Jest po diagnostyce, dziś wypis, za 5 dni ustalony termin zabiegu
 (pana Kowalskiego osobiście  przyjmowałem, ustalałem termin przyjęcia i wykonywałem badania diagnostyczne). Ale rodzina - wiadomo - chce "porozmawiać".
Dużo gorzej jest, gdy szef daje szlaban na przyjęcia bez koperty. Ale w takim szpitalu nie pracowałbym nawet przez tydzień.
Natomiast jestem w stanie zaakceptować sytuację, gdy pacjenci, u których możliwa jest diagnostyka ambulatoryjna są przyjmowani, bo byli u szefa w prywatnym gabinecie. Takie jest jego zbójnickie prawo. Byle nie było ich na tyle dużo, żeby opóźniać przyjęcia dla tych bardziej potrzebujących.

Obrazek użytkownika Czesław2

09-01-2020 [08:40] - Czesław2 | Link:

@nonparel z 22:15 Sądzę, że akceptuje Pan zbójnickie prawo szefa do pierwszeństwa jego pacjentów, bo Pan nie na wyjścia. Przypominam, że jest to stała praktyka nie tylko "szefów:, ale także lepiej ustawionych lekarzy. Co gorsza, wizyta w prywatnym gabinecie i opłacenie się za dostęp do szpitala nie zawsze skutkuje wykonaniem :umowy:. Sam zostałem z chorą żoną ofiarą takiego postępowania. Przejazd przez pół Polski do Warszawy na Wilanów do prywatnego gabinetu neurochirurga i przyrzeczenie skomplikowanej operacji na głowie ( przetoka ) na Banacha. I cisza. Już kilka miesięcy. Po prostu gorycz.

Obrazek użytkownika Jak pragnę zdrowia

08-01-2020 [15:46] - Jak pragnę zdrowia | Link:

Ale chyba autor zna tę starą historyczną prawdę, że do anarchii,a nawet do rozpadu państwa zawsze doprowadzić może władza, a nie opozycja (zwłaszcza nieuzbrojona, czyli bez tzw. resortów siłowych)?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-01-2020 [16:38] - Trotelreiner | Link:

Ty się módl o zdrowie...bo z pism Lenina i Trockiego nic nie zrozumiałes...miałeś kiepskich lektorów?
W tym kraju opozycja ma wszystko:media,palestrę i słuzby !
Słuzby wrogie bo dalej na żołdzie Moskwy,Berlina,Izraela a nawet USA.
SB,WSI są dalej ....nigdy nie zostały zlikwidowane...to robota Mazowieckiego i jego wspólnoty plemiennej...diaspory ...żydowskiej,
Geremka,Michnika et consortes.

Do anarchii doprowadziła opozycja w Rosji...pamiętasz kto zrobił rewolucję październikową?
Lenin czy car?

Resorty siłowe...PiS i Morawiecki co mają? ABW? CBA? I sprzątaczki z mopami...

A Duda? Świece chanukowe i żonę...też z plemienia Noego.

Pragnij zdrowia...bo rozum ci amputowali razem z pępowiną.

Ciao
 

Obrazek użytkownika Jak pragnę zdrowia

08-01-2020 [19:12] - Jak pragnę zdrowia | Link:

Widać jednak,że to z twoim zdrowiem jest całkiem, ale to całkiem niedobrze: jakieś paranoiczno-schizofreniczne majaczenia o wrogich (PS-wi) służbach w większości stolic europejskich oraz Izraelu "a nawet w USA" - to już powód kliniczny do rozpoczęcia intensywnego leczenia. A na początek zaprzestania ośmieszania się w środkach publicznych,jak np. NB.

Obrazek użytkownika xena2012

08-01-2020 [19:17] - xena2012 | Link:

Ale tragizm.Prosze się usmiechnąć ,na tle tych okropnych wg Pana polityków jasnieje nam gwiazda w postaci pana Grodzkiego;Ten czlowiek orkiestra zastąpi nam wszystkich nielubianych i krytykowanych przez Pana polityków.Już jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej chyba ,że ten bufon zadusi sie własną wielkością.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-01-2020 [19:37] - Trotelreiner | Link:

Droga Pani xeniu!
Temu osobnikowi [grodzkiemu] poświęciłem dwa akapity...czy Pani tego nie zauważyła?
On mi z fizjonomii przypomina tego Mefistofelesa z bajki Pani Twardowska...jest taki rysunek śp. Szancera....prekognicja artysty? :-))

Obrazek użytkownika Jak pragnę zdrowia

08-01-2020 [20:01] - Jak pragnę zdrowia | Link:

Ciekawe kogo przypomina fizjonomia Troterleinera: barona Muenhausena,Lucyfera z bajki Jana Drdy,Shreka,v-marsz.Terleckiego,a może kogoś zupełnie innego i lepiej nie pytać kogo...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

09-01-2020 [08:27] - Trotelreiner | Link:

Poplułeś? Ulżyłeś sobie? Wykazałeś swoją impotencję umysłową i IQ < 70?
No to VAFFANCULO!

Obrazek użytkownika Jak pragnę zdrowia

09-01-2020 [14:25] - Jak pragnę zdrowia | Link:

@Trotel
Ooo! Widać, że ci się pogarsza...
 A przy okazji:
NASZE ZASADY NA NB:
(...) eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób