Ludzie Putina w Warszawie

Sytuacja jaka jest, każdy chyba widzi. Druga kadencja prezydenta Andrzeja Dudy umacnia Prawo i Sprawiedliwość i daje rządowi szansę na dokonanie takich zmian, których bolszewicka totalna nie będzie już w stanie odwrócić nawet z poparciem wszystkich swoich przyjaciół ze Wschodu, Zachodu i skąd tam jeszcze. Daje rządowi szansę, którą rząd musi wykorzystać, jeśli chce być rządem nie tylko teraz, ale w ogóle, kiedykolwiek 
Brak drugiej kadencji Andrzeja Dudy definitywnie kończy wszystko, co jeszcze dziś wydaje nam się trwałe, z bezpieczeństwem gospodarczym, militarnym i suwerennością kraju na czele. Przegrana Andrzeja Dudy – to bolszewicka totalna w Pałacu Prezydenckim, wetująca wszystkie ustawy przyjęte przez obecną większość sejmową, uratowane przed obecną większością w Senacie. Czyli – brak możliwości efektywnego rządzenia. Czyli – paraliż i przedterminowe wybory, co w sytuacji „oddania władzy” gwarantuje totalniakom bardzo dobry wynik, a Prawu i Sprawiedliwości… wolę tego nie pisać.
Wszelkie nadzieje na rozpad tego czy owego totalnego są co najmniej naiwnością. To jest jeden front, to idzie jak bolszewicka nawała i jeśli pozwolimy temu przejść, dokończy w Polsce dzieło bolszewickie, zmieniając tylko narzędzia, nie zmieniając metod. Smoleńsk nie był przypadkiem, nie zapominajmy o Smoleńsku, bo powtórzy się, i to nie raz.
Sytuacja dla totalniaków nigdy nie była lepsza niż teraz. Wszyscy weszli do Sejmu. Wszyscy, włącznie z zagorzałymi zwolennikami ostatecznego rozwiązania kwestii „nieudaczników i próżniaków”.  Uzyskali większość w Senacie. Mają media, od lat dzień po dniu tresujące specyficzny elektorat, którego jedynym celem miało być, a dziś JUŻ JEST „zabić PiS”. Mają nieformalnego, potężnego i wyjątkowo agresywnego koalicjanta, który w każdych okolicznościach i w każdej sprawie zapewnia im całkowitą bezkarność. Mają mobilizację elektoratu na poziomie 80 procent, w wyborach prezydenckich będzie więcej.
Nie ma żadnego znaczenia, komu/czemu polecą wygrać wybory. To może być nawet kij od szczotki. Mnożą kandydatury nie po to, żeby się wzajemnie osłabiać, lecz po to, żeby zwiększyć ofertę i odebrać prezydentowi Dudzie szansę na wygraną w pierwszej turze. Jeśli im się to uda, to przy takiej mobilizacji elektoratu kij od szczotki zostanie prezydentem Polski, bo ten elektorat nie idzie do wyborów po to, żeby wybierać, lecz po to, żeby ZABIĆ PiS.
Można się oczywiście pocieszać, że kondycja intelektualna kija od szczotki jest żadna – ale tylko do czerwca.
Na razie kij od szczotki wypełnia swoje zadanie, czyli nie wychylając się zanadto z szeregu „zbulwersowanych i oburzonych”  totalniaków usiłuje zmusić do działania obiekt putinowskiej prowokacji, czyli – to oczywiste- prezydenta Andrzeja Dudę. Prawdopodobnie początek jego kampanii wyborczej miał być storpedowany przez sfabrykowane w ten sposób zarzuty o dążeniu do wojny z Rosją.
Ciekawy obrazek nam gospodin Putin udostępnił.  Wszyscy domagający się osobistego zaangażowania naszego prezydenta w zwalczanie sowieckiej prowokacji mówią dokładnie tym samym tekstem, używają identycznych „argumentów” . Ta akcja została przygotowana – gdzie?
A, to już gospodin Putin ujawnił. A bolszewicka totalna wykonuje, wykonuje, wykonuje…
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

30-12-2019 [07:59] - Jabe | Link:

Zamiast znaleźć kandydata z kręgosłupem, Autorka każe z całych sił popierać mniejsze zło, bo inaczej dojdzie do zdarzeń strasznych – pryśnie ułuda państwa dobrobytu i suwerenności.

Obrazek użytkownika danuta

30-12-2019 [09:36] - danuta | Link:

"Znaleźć"? Chodzi Panu o taką partyjkę, samo dobro z jedenastoma kręgosłupami, wszystkie zgięte przed Putinem? Czemu się Pan nie zdeklaruje? Odwagi Panu brak? 

Obrazek użytkownika Jabe

30-12-2019 [10:04] - Jabe | Link:

Chodziło mi o to, że trzeba się kłaniać w pas ambasadoressom, płacić za ich bazy, kupować od nich, zbierać pieniądze na haracz i podpisywać umowy na stojąco. Czemu? Ano z paraliżującego lęku przed wielkim misiem ze wschodu. Jesteśmy zaganiani jak bydło do zagrody – mniejszym złem.

A Konfederacja w tych wyborach nie wystartuje.

Obrazek użytkownika maxilampus

01-01-2020 [13:50] - maxilampus | Link:

Przyznam sie,ze kompletnie nie rozumiem do kogo jest adresowany pani post ?
Tendencyjnie i bezkrytycznie atakuje w nim pani autentyczna patriotyczna prawice..Konkludujac logicznie ,wychodzi wiec na to ,ze to szanowna pani jest tym czlowiekiem Putina we wlasnym miejscu zamieszkania...Jak to jest mozliwe ?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

01-01-2020 [17:31] - Imć Waszeć | Link:

Może nie tyle Putina, co wachlują zgodnie z powiewem oddechu od diaspory.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

30-12-2019 [13:17] - RinoCeronte | Link:

Ma pan lepszy pomysł?  Słuchamy z uwagą...

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

30-12-2019 [13:43] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Kaczuszka swoim kaczuszkowym rozumieniem sytuacji politycznej w jakiś sposób trafia w sedno abstrahując od jej katastroficznych wizji. Faktycznie, po przegranej Dudy i następnie przegranych przez PiS (zabraknie już kasy na przekupywanie elektoratu) przedterminowych wyborach, Polskę czeka ogromna praca: naprawianie Rzeczypospolitej,przywracanie w praworządności i prawdziwej, nowoczesnej demokracji, odbudowa  jej zniszczonego wizerunku i pozycji w świecie, szukanie przyjaznych i realnych sojuszy, reforma sądownictwa i zrujnowanej służby zdrowia, armii, a także oświaty, szkolnictwa wyższego i t.p. ważnych dziedzin.  I nie będzie to takie proste po tak długiej przerwie w normalności i zbudowaniu wysokiego muru dzielącego  społeczeństwo na dwa wrogie plemiona zwalczające się hejtem, szczuciem i podjudzaniem (vide: chociażby ten teścik).

Obrazek użytkownika danuta

30-12-2019 [19:12] - danuta | Link:

Levak jak to levak... inaczej nie potrafi

Obrazek użytkownika Tomaszek

31-12-2019 [09:56] - Tomaszek | Link:

O!

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-12-2019 [23:39] - Tomaszek | Link:

@Lewacki
Aco to się ostatnio dzieje ? Czyżby klony Lewackiego ch...j strzelił ? Obnażone jak murzyn na syberii ? Mentor do roboty zagonił ? Udając Zychównę czy inne oratia pieprzyłeś głupoty na ich konto , a tu co?  Nie kopiuj swoich klonów , bo poznać jak murayna na syberii .O taki wizerunek ci chodziło  https://www.youtube.com/watch?...  czy praworządność https://www.youtube.com/watch?... ?

Obrazek użytkownika paparazzi

31-12-2019 [22:57] - paparazzi | Link:

Dobre i rzeczywiste. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika angela

30-12-2019 [14:12] - angela | Link:

Strach myśleć , jakiego spustoszenia w ludzkich umysłach narobila 70 łetnia  okupacja soviecka na Polskę, żeby partie,  będące spadkobiercami  okupantów, którzy niszczyli Polskę i Polaków  , miały  w sumie ponad 40 proc. poparcia.  To  jest szok, bezdennej głupoty.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

30-12-2019 [15:11] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Sz.Pani Angela
miała chyba na myśli ostatnie czteroletnie rządy przewodniej siły narodu, które narobiły takiego spustoszenia w umysłach wielu nieodpornych na propagandę sukcesu ludzi, że aż ponad 40 % nadal te rządy popiera. Toteż można zacytować słowa Sz.Pani: "To  jest szok, bezdennej głupoty."

Obrazek użytkownika Warmia

30-12-2019 [19:08] - Warmia | Link:

Myślcie tak dalej.

 

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-12-2019 [23:59] - Tomaszek | Link:

Rządy ZP największego spustoszenia to narobiły w waszych portfelach . Zamiast spijać resztki z pańskich kieliszków trzeba było się wziąć do roboty . Posty po trzy złote pisać . Szok niesamowity .Lizanie szwabskiej dupy było lepsze i nawet nie pierdziała przy lizaniu . Tęsknij dalej , to se ne vrrati . 

Obrazek użytkownika tricolour

30-12-2019 [15:19] - tricolour | Link:

@Angela

No to pierwszy raz napisała Pani prawdę o przewodniej sile narodu. To rzeczywiście partia ludzi starych, wychowanycj w PRL.

Obrazek użytkownika Jan1797

30-12-2019 [18:30] - Jan1797 | Link:

Rzekę kłamstwa, która płynie z Polski w kierunku zachodnim, połączył wielowiekowy 
„sojusznik” ;-) ze wschodu i nie w sposób uniknąć pytania, czy ów zachód dzisiaj takich
kłamstw oczekuje?
Mityczny zachód poza pseudo liberalnym marginesem w pełni rozumie inspirującą funkcję
Kremla. Doskonale, choć nie do końca opisał to Valdi; https://naszeblogi.pl/comment/...
Niewielu jest zdolnych do samodzielnej opinii, stąd dzisiejsze „milczenie owiec"
(właściwsze określenie przemilczę) jeszcze mniej do wykazania się troską o dobro wspólne.
Że jestem przesadnym optymistą? Malusieńki przykład; https://pbs.twimg.com/media/EL....
 

Obrazek użytkownika krystal

01-01-2020 [16:30] - krystal | Link:

Wiele osób śpi i nie ma pojęcia co sie wokół dzieje. Warto zatem posłuchać innych
i wysnuć wnioski.
https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

01-01-2020 [17:57] - Imć Waszeć | Link:

Dobra zmiana nie śpi. Dobra zmiana działa w konkretnym kierunku. Oto dowód:

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Jan1797

02-01-2020 [18:37] - Jan1797 | Link:

  <Sito gubi diamenty ze szkodą dla społeczeństwa.> Przypomniała pani Izabela w swoim
„U Pana Boga w ogródku". Zdecydowanie gubi, ze szkodą dla gospodarki, bo właśnie teraz
ściągnąć i zatrzymać trzeba tych najlepszych (zapomnijmy o tych którzy nie zhańbili się
pracą własnych rąk). Właśnie teraz decyduje się o rozwoju w wybranych strategicznych
dziedzinach, czym objawiło się to u wyżej linkowanych-wschodnią, „nowatorską” opinią
o wyhamowaniu tworzenia nowych miejsc pracy?
Dzień wczorajszy.
W studio poseł Braun wtrąca słowo w obronie Arcybiskupa Jędraszewskiego i eureka
dopuszczony do głosu, mówi o laptopie ministra. Rozumiem polityka. Wcześniej jednak
ucieka od tematu podniesienia wieku emerytalnego w reformach francuskiego liberała
o samochodach tam nie wspomnę. Hmm, tutejszy liberał :-) a jakże, nie będzie o tym
mówił. Trudno zachować kulturę gdy...
29/30 XI 2019, minęło 189 lat od wybuchu Powstania Listopadowego. 
Po upadku powstania listopadowego Mikołaj I Romanow wypowiedział słowa:
<Nie wiem, czy będzie jeszcze kiedy jaka Polska, ale tego jestem pewien, że nie
będzie już Polaków.>
Nikogo z powyżej linkowanych nie widziałem w dniach rocznicowych ani na ulicach
Wilna ani Warszawy i już wtedy kroiło się określenie „milczenie owiec".
Zapytaj proszę Damascena o co chodzi w systemie dwu, z kim? Prościej się nie da.
Pozdrawiam
 

Obrazek użytkownika Studentka

30-12-2019 [18:01] - Studentka | Link:

Dawno nie czytałam Pani na NB, ale też trudno się dziwić ,bo tych kilku komentatorów, stetryczałych komuchów wypisujących te same bzdury pod każdym wpisem niezależnie od tematu wpisu może zniechęcić do jakiejkolwiek dyskusji, no i do pisania w ogóle. Przypomniała Pani oczywistą prawdę, ale nawet ona uruchamia tylko wylew żółci tych kilku ... Niestety tak już jest od wieków, że wbrew pobożnym życzeniom to zło zwycięża. Gdyby tak nie było, to byśmy mieli raj na ziemi; bo warunki są tylko dobra w ludziach ciągle niedostatek.

Obrazek użytkownika angela

30-12-2019 [19:34] - angela | Link:

@studentka, faktycznie nie pisałam z powodu zawału innych zajęć. 
Nie należysię martwić,  tymi dwoma, oni i inni ze stajni Brejzy mają już ustaloną pozycje.
Nikt ich wpisow  nie  komentuje, tylko strzepuje, bo to zadaniowcy, i polemika jest zbyteczna.  Przede wszystkim  piszmy dla czytajacych,  bo każdy głos jest ważny.
Ci obrońcy tzw opozycji,  tej antypolskiej zbieraniny, pracują wespół z Rosją i Niemcami,  żeby ponownie zniewolic nas, i zwinąć państwo,  jak to było już, za nierzadu rudego i spółki. 
Dlatego, jezeli KTOKOLWIEK PRZEŚPI WYBORY PREZYDENCKIE, TO PRZESPI POLSKĘ  i obudzimy się,  jedni po niemieckiej stronie,  inni po sowieckiej.
Mamy wybór,  bo  taka jest nagonka na Polski rząd,  ze ZARTY SIĘ JUZ SKOŃCZYŁY.!!!!!
Pozdrawiam miło. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-12-2019 [22:43] - Imć Waszeć | Link:

Może po pierwsze ustalmy fakty. To nie jest moje państwo, więc w jakim celu miałbym się o nie troszczyć albo go bronić? Po co miałbym nadstawiać karku, za co? Skoro okrągłostolarze byli na tyle rozgarnięci i sprytni, że zaje...li całą kasę, fabryki i stołki przy Okrągłym Stole, to niech teraz zapłacą za to, żebym ja umiał jakoś znaleźć w sobie chęć bronienia ich państwa, ich posad i ich majątków. A jak nie to nie, paciorek na drogę. I rozróżnijmy wreszcie dwa kompletnie różne pojęcia - kraj jest mój, to moja Ojczyzna, ale państwo nie jest moje i żeruje od 70 lat jak ubecka huba na mojej Ojczyźnie. Jeśli to państwo nas zniewala, gnoi i okrada pod pretekstem hipotetycznej napaści Niemiec, z którymi widać bardzo dobrze żyje i spiskuje przeciwko Polakom, to jest jego sprawa jak sobie ułoży stosunki w tym gangu. Jak się "czerwone kije" wezmą za łby i tęgo poobijają, to może w końcu będzie okazja do wyzwolenia Ojczyzny spod okupacji Okrągłego Stołu. Chyba prościej się tego nie da wytłumaczyć. ;)

Obrazek użytkownika mjk1

31-12-2019 [19:26] - mjk1 | Link:

Nie wiem które "czerwone kije" ma Pan na myśli, ale jeśli zarówno te zewnętrzne, jak i wewnętrzne wezmą się za łby, to na naszym terenie. Jedno i drugie nic dobrego nie wróży.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

31-12-2019 [22:16] - Imć Waszeć | Link:

Dalsze trwanie państwa nadzwyczajnych czerwonych kast, pracowicie cerowanego przez lepsze zmiany, też nic dobrego nie wróży.

Obrazek użytkownika paparazzi

31-12-2019 [23:01] - paparazzi | Link:

No, to o swoje państwo trzeba walczyć! Co widzę robisz to tylko nie wiem o jakie i pod jakim przywództwem? Reality my friend, reality.

Obrazek użytkownika paparazzi

31-12-2019 [23:10] - paparazzi | Link:

Aaaaa , przepraszam, jak moglem? Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, pierwsze to zdrowia bo "Ślachetne zdrowie,
Nikt się nie dowie,
Jako smakujesz,
Aż się zepsujesz.
Drugie to po zdrowiu to, jedz pij i popuszczaj pasa używaj życia bo nie ma później.
Bron Boże, carpe diem a z sensem.
Najlepszego 2020 i czekamy na komputerowe problemy jak zwykle, ;-)

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

31-12-2019 [23:58] - Imć Waszeć | Link:

"Czerwone kije" to tacy pułkownicy Triady z Hong Kongu, których można ponaparzać kopniakami w "Sleeping Dogs" (Square Enix). Zwłaszcza cieszy kopanie Psiookiego ;)
Kłopoty to dopiero się zaczynają i świadczy o tym dziwna wojna o "ransomware". Powiedzmy jakiś koleś z GB drapnie kilka plików "secret" ze szpitala miejskiego w NY i od razu śledztwo FBI, CIA i NSA, żądanie ekstradycji i sto lat Alcatrasu. Tymczasem za "ransom" nic, cisza. To wskazuje, że stosowana obecnie kryptografia nie stanowi już dla USA żadnego problemu. Zresztą nie tylko dla nich. Oczywiście są jakieś tam przepychanki, bidne dzieci mają zakodowane pliki z ocenami i egzaminami itp, ale nikt się tym prócz prasy i sieci nie podnieca. O co chodzi? Wystarczy prześledzić najnowszą historię "odkrywania" masterkeys dla poszczególnych metod, które jeszcze wczoraj były używane przez Pentagon. Z matematycznego punktu widzenia jest wszystko jasne ;)
Pozdrowienia i najlepsze życzenia.

Obrazek użytkownika angela

30-12-2019 [18:22] - angela | Link:

@hr.Levak, @tricolour, jak zwykle chcą rozumieć komentarze po swojemu.
To taki putinowopodobny falsz.

Tak, tak, to skandal, ze partie posovieckiego  reżimu , którzy niszczył Polskę gospodarczo i moralnie,  do dziś przetrzymuje zagrabione kosztowności i dzieła sztuki, /np bursztynowa komnata/,  i ta lewacka antypolska zbieranina, tzw opozycja, ma ponad 40 proc.
To ujma dla Polakow, dlaczego tych sprzedawczykow mogli dopuścić do jakiegokolwiek głosu, w sprawie Polski. 
 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

30-12-2019 [19:07] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Sz.Pani Angela
i do mnie pije,tedy uprzejmie wyjaśniam,iż nie jestem w posiadaniu owej bursztynowej komnaty,za co Sz.Panią serdecznie przepraszam i
kłaniam z ubolewaniem!

Obrazek użytkownika Jabe

30-12-2019 [19:32] - Jabe | Link:

Ale lewacka opozycja ma kawałek. 😜

Obrazek użytkownika angela

30-12-2019 [19:43] - angela | Link:

@hr.Levak, rzeba się bardziej starać z Jabe, na NB panowie,  to kawałek bursztynu odrąbia i rzucą.

Obrazek użytkownika Jak pragnę zdrowia

30-12-2019 [19:42] - Jak pragnę zdrowia | Link:

Ooo! Zawału aż Andżela dostała, współczuję i powrotu do zdrowia życzę! Do rozumu już nie, bo to raczej w tym stadium już niemożliwe jest. Ale żeby tak wytrwale snuć te wszystkie mega bzdety, to trza mieć talent nie lada!

Obrazek użytkownika angela

30-12-2019 [23:03] - angela | Link:

@Jak pragnę zdrowia, to telepatycznie się dowiedział. Który to troll  obumarł, żeby się " jak pragnę zdrowia " narodzil, konto 4 tygodnie i 3 dni.

Obrazek użytkownika Jak pragnę zdrowia

31-12-2019 [17:41] - Jak pragnę zdrowia | Link:

@Andżelka
Faktycznie nie pisałam z powodu zawału

- to nie ja napisałam, więc  kto miał zawał..?

Obrazek użytkownika Marek1taki

31-12-2019 [08:11] - Marek1taki | Link:

Putin wszedł na pole przygotowane przez antypolską agenturę w USA i Izraelu. Dodał swoje kłamstwa do tych rozpowszechnianych już przez przemysł holokaustu. Teraz spodziewam się, że w Ameryce i Izraelu będą nas bronić ci co nas błotem obrzucili.
Ludzie Putina w Warszawie przypominają skąd im nogi wyrastają ale antypolska polityka ahistoryczna to nie jedyna aktywność agenturalna.
Mamy sekty dewiacji seksualnych i kulinarnych. Mamy oswajanie z patologią siłowo wprowadzanej imigracji. Widać to w telewizji po wtrętach multikulti w reklamach ale też w serialach - np. drugi odc. serialu o Piłsudskim. Mamy też sektę ludzi w togach, którzy nie na darmo buntują się przeciw prawu i zdrowemu rozsądkowi. Kto upolitycznionym przez międzynarodówkę sądom zabroni wydawać wyroki sankcjonujące antypolską dywersję w rodzaju administracyjnej zgody na budowę meczetu w środku starego osiedla mieszkaniowego w Białymstoku? Wbrew intencjom polskiej społeczności muzułmańskiej osiadłej od stuleci?
To ten sam mechanizm co wpieranie Polakom antysemityzmu.
https://kresy.pl/wydarzenia/po...