Koniec świata: Majka Jeżowska ambasadorem tęczowych piątków!

Kolejny „tęczowy piątek” przed nami.Osobiście uważam, że będzie to raczej „grzanie” tematu przez genderowe środowiska niż jakieś realne zagrożenie dla szkół. Ale zło nie śpi – trzeba monitorować szkoły i penalizować wszystkie pedofilne działania seksualnych „edukatorów”, sprzeczne z programem nauczania, polską Konstytucją (wszak wg niej rodzina to kobieta i mężczyzna) i poczuciem elementarnej przyzwoitości.

Nie jestem homofobem. W mojej branży artystyczno-estradowej zawsze była nadreprezentacja homoseksualistów. Wielu z nich jest do dziś moimi dobrymi kumplami (i pozdrawiam ich z tego miejsca serdecznie). Są to ludzie nadwrażliwi, wielce utalentowani i – co brzmi dzisiaj niewiarygodnie – bardzo przyzwoici. Nie afiszują się ze swoją orientacją publicznie, nie dążą do „nawracania” heteroseksualnych na swoją modłę, nie próbują deprawować czyichś dzieci. I właśnie dlatego możemy trzymać ze sobą kontakt do dziś. Ja nie nabijam się z ich orientacji, oni nie łapią mnie za kolano – czyli szanujemy się nawzajem. Zapewne niektórzy są mi wdzięczni, bo pamiętają jeszcze, jak broniłem ich za komuny, gdy groził im lincz medialny i ostracyzm środowiska. Wtedy „przywalanie pedałom” nie wymagało żadnej odwagi, należało wręcz do dobrego tonu. Jedną z takich sytuacji opisałem wiele lat temu na blogu, kiedy słowo gender jeszcze nie było w Polsce znane:

https://wpolityce.pl/polityka/127712-tss-stefan-batory-wspomnienie-geje-na-pokladzie

Komuniści bardzo często szantażowali homoseksualistów groźbą upublicznienia ich przypadłości, zmuszając ich tym do donosicielstwa i upadlając „kochających inaczej” przy każdej okazji. Dlatego z ogromnym zdumieniem (rozbawieniem?) obserwuję dziś komitywę polityków lewicy (w prostej linii spadkobierców Gomułki i Jaruzelskiego) z „Wiosną” Roberta Biedronia...

W jednym z wierszy - „Gdyby Hollywood przejął nasze scenariusze” (z tomiku „Ja tu zostaję”) - poruszyłem temat edukacji dzieci i młodzieży:

(…) Mało kto z młodych czyta prastare kroniki,
Łatwo więc ich przekonać, że byliśmy nikim!
Świat dzisiaj bowiem płynie w poprzek normalności,
Pod prąd rozsądku, prawdy i wbrew moralności.
Amerykanin, Francuz, Anglik czy Holender
Wciskają nam bez kitu propagandę „gender”,
W której gej, feministka, transwestyta śliczny
Zmienia nasz byt realny w zwykły dom publiczny...
Burzy święte wartości sodomita z biesem;
Bóg, Honor i Ojczyzna przepaść ma z kretesem! (...)

Wiersz kończyła żartobliwa (czy aby na pewno?) puenta w sprawie szansy na popkulturowe promowania naszej historii:

(…) Jest szansa, by sfilmować polską epopeję;
Dowieść trza, że Kościuszko był na przykład... gejem...

PS I wiadomość dla mnie szokująca: ambasadorem „tęczowych piątków” została … Majka Jeżowska, od lat robiąca „w dzieciach”, i to z wielkimi sukcesami! Majeczko droga; pamiętamy wszyscy, jak śpiewałaś przepięknie: „bo wszystkie dzieci nasze są”... Nie wiedziałem (nikt się nawet tego nie domyślał!), że miałaś na myśli środowiska lgbt… Ciekawe, czy gdybyś w latach swoich największych sukcesów śpiewała o „dwóch mamach, co mają włosy jak atrament – ale w kolorze tęczy” (albo jeszcze lepiej – o dwóch tatusiach) – sprzedałabyś tyle złotych płyt?

A tak na poważnie: pora pochylić się nad edukacją i wychowaniem dzieci i młodzieży w duchu tolerancji dla dziewięćdziesięciu dziewięciu procent heteroseksualnego polskiego społeczeństwa. Bo szaleństwo może stać się z czasem zagrożeniem dla istnienia całej populacji. Jedyna nadzieja w tym, że czas działa na naszą korzyść: z każdym dniem możemy uczyć się na błędach bardzo wyedukowanych seksualnie zachodnich krajów… Dlatego namawiam wszystkich do aktywności w tym względzie. Trzeba brać sprawy w swoje ręce; dlatego polecam link: www.fmm.org.pl

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-10-2019 [19:17] - NASZ_HENRY | Link:

To jest inwazja tęczowych nazistów na szkołę.
Minister edukacji do dymisji ☺
 

Obrazek użytkownika xena2012

24-10-2019 [20:42] - xena2012 | Link:

A co tu ma do rzeczy minister edukacji.Opłacane sorosowymi pieniedzmi nieroby nieprzyzwyczajone i nie nadajace sie do żadnej pracy tylku tu upatrują swoje szanse.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

25-10-2019 [09:22] - NASZ_HENRY | Link:

A kto ma robić porządki w oświacie?
MON ma WOT wysłać ☺
 

Obrazek użytkownika xena2012

24-10-2019 [20:38] - xena2012 | Link:

Tęczowe piątki......to znaczy ,że na realizację programu nauki( podobno i tak przeładowanego) zostały tylko cztery dni w tygodniu .Kto zaręczy ,że i to zostaie okrojone kosztem seksualizacji,bezproduktywnego człapania z transparentami i machania teczowymi flagami czy idiotycznych ,,warsztatów''? Czy wszystkich rodziców w trosce o poziom nauczania stac bedzie na korepetycje czy posyłanie dzieci do szkół prywatnych?O tym mówimy zbyt mało ,ale jak bedzie wygladał poziom zdajacych egzaminy w szkole i na uczelnie,już teraz jest niewystarczajacy.Z czym wyjda ze szkół dzieci,jaki bedzie ich życiowy start?Przez kogo chamskie wdzieranie sie do szkół bedzie opłacane?Pani Jeżowska tez musi dorobić na stare lata?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

24-10-2019 [21:31] - zbieracz śmieci | Link:

Nasz majeczka przeca po już dawno po a rżnie dziewczątko zatrzymane w rozwoju...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

24-10-2019 [22:07] - wielkopolskizdzichu | Link:

"oni nie łapią mnie za kolano"
Może po prostu Pan Bloger podobnie jak jego muzyka....mało atrakcyjny.

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-10-2019 [07:46] - Marek1taki | Link:

To przykre z tą Majką Jeżowską. Jak to możliwe, że od hulania po polu i picia kakao tak się z nią porobiło. Nie wiem czy kwestia braku własnego zdania czy przewlekłego otumanienia czy hipokryzji, ale to jest sprawa prywatna. Co ona robi w szkole. Za chwilę władze szkolne pozwolą na narkotyki bo to dzieci ubogaci kulturowo. To jest to samo co wpuszczanie nielegalnych imigrantów pod pozorem, że są uchodźcami, albo migrują zarobkowo, a z jawnym naruszeniem prawa i wobec oczywistości, że to najazd. Tu to samo. Udawanie, że to wychowanie a nie deprawacja dzieci. Udawanie, że to deprawowanie nie prowadzić ma do wyłowienia narybku dla pederastów pedofilów. Co robi minister, kuratoria i nauczyciele. Po co jest prokuratura i sąd skoro do tego dochodzi?
I wcale nie odległy temat. Cenzura prawdy i normalności ma się dobrze gdy władza PiSu toruje drogę:
https://kresy.pl/wydarzenia/po...
Krok po kroku a normalność i prawda ustępują miejsca patologii i kłamstwu, a państwo jest tylko po to by marksiści kulturowi mieli narzędzie do zapanowania nad ludźmi.

Obrazek użytkownika tricolour

25-10-2019 [08:03] - tricolour | Link:

@Marek

Dziękuję za link. Jak widac prawda to "antypolskość".

Obrazek użytkownika xena2012

25-10-2019 [08:16] - xena2012 | Link:

Człowiek się starzeje,kończa się kariery,mijają trendy a życ trzeba.Tak też pani Jeżowska stała się ,,ambasadorką'' LGBT.Pewno zaczepi się w jakiejś szkole,przecież już teraz w w swietym oburzeniu woła o deprawacjach na lekcjach religii.Szkoły i młodzież to przecież najwygogodniejsze miejsce i przymusowi słuchacze dla wszelkiej masci nierobów i pasożytów.przechodzonych modelek i piosenkarek które wypadły z obiegu jako sposób na wygodne życie.Zarobia przy tym podwójnie,bo organizacje LGBT zasilą ,,edukację''a samorzady bedą zmuszone wziąć ich na etaty.

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-10-2019 [08:11] - Marek1taki | Link:

A tak w ogóle to o co chodzi z tymi piątkami. A podstawówce słyszałem, że piątek to dzień pedała. Teraz słyszę, że tęczowe piątki. Co za tropizm do piątku? O spalenie de Molaya chodzi? Ki diabeł?
https://pl.wikipedia.org/wiki/...
"Aresztowany na rozkaz króla Francji Filipa IV Pięknego w piątek, 13 października 1307, postawiony przed sądem. Oskarżony o herezje, stosowanie magii i czarów, homoseksualizm, dzieciobójstwo, wyrzeczenie się Chrystusa, bezczeszczenie krzyża, czczenie demona o imieniu Baphomet. Uwięziony w lochach twierdzy Temple i poddany torturom, przyznał się do zarzucanych zbrodni. Gdy następnie odwołał swoje zeznania, Filip IV Piękny nakazał spalić go na stosie. Wyrok został wykonany w Paryżu 18 marca 1314."
Wygląda, że utrafili z tym stosem w punkt.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

25-10-2019 [10:19] - Imć Waszeć | Link:

"poddany torturom, przyznał się do zarzucanych zbrodni. Gdy następnie odwołał swoje zeznania, Filip IV Piękny nakazał spalić go na stosie." - Zwłaszcza to wystawia piękne świadectwo całemu Kościołowi, już pomijając narcystycznego kacyka w bibelotach. Dlatego nie ma co się dziwić dziś krytykom, że do tego wciąż wracają. Zresztą co się odwlekło to nie uciekło, bo:

"Proces Ludwika XVI odbył się w dniach 10–26 grudnia 1792. Król oskarżony o zdradę i działanie na szkodę państwa, został skazany 15 stycznia 1793 przez deputowanych Konwentu Narodowego na śmierć. Po wydarzeniach 10 sierpnia 1792 król Ludwik XVI został formalnie pozbawiony władzy i uwięziony razem z rodziną w dawnym klasztorze templariuszy znanym jako wieża Temple. 20 września 1792 nowo wybrany Konwent Narodowy potwierdził trwałe zniesienie monarchii we Francji, nie był jednak w stanie natychmiast rozstrzygnąć kwestii dalszych losów króla. O zorganizowaniu mu procesu „wobec Narodu” reprezentowanego przez Konwent przesądziło odkrycie w dwa miesiące później listów z „szafy żelaznej”, które potwierdzały kontakty Ludwika XVI z Austrią i Prusami, automatycznie tworząc podejrzenie o zdradę stanu. Proces zakończył się wyrokiem skazującym na śmierć. Ludwik XVI, pod nazwiskiem Ludwika Kapeta, został zgilotynowany 21 stycznia 1793."

Ciekawe czy to też był piątek? Warto porównać zarzuty, bo są znamienne i charakterystyczne dla każdej kasty wyciągającej swoje łapy po władzę, niezależnie od ustroju (nawet stalinowców i polpotowców). Pierwszy rzekomo paktował z diabłem, drugi z kuzynami na tronach w Europie, widać więc, że to też był tylko wybieg najgorszego i najmniej sprawiedliwego systemu wynalezionego przez ludzką cywilizację, czyli tzw. prawa. Obie frakcje "pokrzywdzonych" stanęły dumnie w obronie czegoś, co nie istniało w rzeczywistości, no bo jaki naród istniał wtedy we Francji, czy w innej części Europy? Nie mówimy tu o grupach etnicznych, ale o narodzie w sensie nacjonalizmu państwowego. Właśnie wtedy został on wymyślony na potrzeby doraźnej polityki i tak zostało. Gdy "nasza", łaskawie oszczędzona przez najczulszego wodza, kasta dorwie się do kaczystów, to repertuar popełnionych zbrodni będzie zapewne podobny. Egzekucje będą mogły wstrzymać poręczenia z Brooklynu, ale przecież nie za darmo. ;)

Można więc zasadnie powiedzieć, że piątki są dniami szatanów czynnych w prawie, szatańskim systemie monopolizującym ustalanie prawdy na podstawie fantasmagorii i obowiązującej propagandy danej ideologii, albo prościej w wykręcaniu pojęcia "prawa" dla swoich własnych interesów. Jeśli szataństwem piątków w Polsce znów zajmie się "światły trybunał" w Europie, to mamy przegwizdane, jak ten król przytrzaśnięty w żelaznej szafie. No chyba, że ktoś wreszcie odważnie powie "nic tu po nas", ale takie cuda to nie w PIS.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

25-10-2019 [10:49] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Zwłaszcza to wystawia piękne świadectwo całemu Kościołowi, już pomijając narcystycznego kacyka w bibelotach"
Kościół nie miał za dużo do powiedzenia w tym procesie. od początku do końca zaplanowanym przez Filipa Pięknego.
Kościół w osobie Papieża starał się przejąć dochodzenie, ale mu to uniemożliwiono.

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-10-2019 [12:54] - Pani Anna | Link:

@wielkopolskizdzichu
No koniec świata chyba idzie, ale po raz pierwszy musze się z tobą zgodzić. Proces Templariszy był od początku zwykłym zamachem na ich majątek, Filip Piękny był u nich zadłużony w sposób uniemożliwiający jakąkolwiek spłatę. Papież Klemens V był jedynie marionetką w rękach króla - jego poprzednik Bonifacy VIII zmarł w wyniku szoku spowodowanego przez porwanie go przez bandytów nasłanych przez Filipa, a on sam został zmuszony do przeniesienia się z Rzymu do francuskiego Awinionu. Co by nie myśleć, klątwa Jakuba de Molay, Wielkiego Mistrza Templariuszy rzucona na króla Filipa Pięknego, papieża Klemensa V oraz kanclerza Guillaume de Nogareta wypełniła się co do joty, wszyscy trzej w ciągu 1roku stracili życie w dziwnych okolicznościach, a w ciągu 14 lat od jego śmierci dobiegła końca dynastia Kapetyngów, która panowała we Francji od 987 r., mimo że Filip IV miał aż czterech synów, w tym trzech koronowanych na królów Francji (wszyscy zostali najprawdopodobniej otruci, żaden nie zostawił męskiego potomka) -"Królowie Przeklęci". Cały splot wydarzeń od śmierci Wielkiego Mistrza doprowadził również Francję do wielkich klęsk i nieszczęść, a w rezultacie również do Wojny 100letniej. Fascynująca historia.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

25-10-2019 [15:37] - Imć Waszeć | Link:

A gdyby przejął to śledztwo, co byłby w stanie zrobić? Chyba tylko podżyrować, żeby nie tylko głupcy, ale nawet uczeni historycy nie mieli dziś żadnych wątpliwości. Ponadto to jeszcze nie wszystkie "piękne uczynki".

"Nieustanne wojny, jakie prowadził Filip IV, wymagały wielkich pieniędzy. Zdobywał je wszelkimi sposobami, m.in. przez konfiskaty majątków lombardzkich bankierów i bogatej ludności żydowskiej, przez zamianę powinności lennych na świadczenia pieniężne oraz przez nałożenie specjalnego podatku na duchowieństwo. Gdy ponadto przejął sądownictwo nad duchownymi, papież Bonifacy VIII ogłosił zamiar ekskomunikowania go, do czego jednak nie doszło, wobec wojny domowej między możnymi w samym państwie papieskim i śmierci papieża w 1303 roku. Filip IV kazał wykopać zwłoki Bonifacego VIII i spalić go na stosie jako heretyka. Następni papieże, szukając protekcji Filipa IV, ulegli jego naciskom i począwszy od Klemensa V przenieśli swą siedzibę z Rzymu do Awinionu na południu Francji. Było to równoważne z uzależnieniem papiestwa od państwa francuskiego aż do roku 1377"

Polecam tekst z PCh24 o Francji i oczywiście o tych cichych "wynalazcach liberalnej demokracji": https://www.pch24.pl/zamordowa...

"Rewolucjoniści paryscy okazali się także wynalazcami nowoczesnych, błędnie przypisywanych zazwyczaj dopiero dwudziestowiecznym totalitaryzmom, metod kłamstwa i bezczelnej propagandy."

"Rewolucja tedy – co przyznać musiał nawet marksizujący apologeta jakobinów Albert Mathiez – nie wybuchła w kraju wyczerpanym, lecz w państwie kwitnącym i w chwili jego pełnego rozwoju. W przedrewolucyjnej Francji nie było biedy jako zjawiska powszechnego, a ostatnie pół wieku przed nią trwał nieprzerwany wzrost gospodarczy, który uczynił społeczeństwo francuskie najzamożniejszym społeczeństwem ówczesnego świata. W rękach Francuzów znajdowała się połowa gotówki będącej w obiegu europejskim. Systematycznie bogaciły się prawie wszystkie warstwy społeczeństwa – mieszczanie, kupcy, przedsiębiorcy, chłopi – z wyjątkiem jednej: prowincjonalnej, wiejskiej szlachty! Wielu ubogich ziemian wiodło żywot, który byłby nie do zniesienia dla ich formalnych poddanych, w zrujnowanych pałacach i dworach, pozbawionych umeblowania, na ziemiach obciążonych długami hipotecznymi."

Długi hipoteczne brzmią chyba znajomo ;)

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-10-2019 [22:13] - Marek1taki | Link:

"Cele ekonomiczne" Filipa Pięknego nie dyskwalifikują oskarżeń pod adresem Templariuszy. Zwłaszcza w sytuacji gdy de Molay zostawił testament:
Papieżu Klemensie, królu Filipie, rycerzu Wilhelmie! Nim rok minie spotkamy się na Sądzie Bożym!"
Klątwom można pomagać. Nie wskazuje to na bezsilność, a wręcz przeciwnie: na siłę tajnej organizacji. "Wskazuje się", że zaczerpnę z metod propagandy rewolucji francuskiej, na związki templariuszy z herezją, homoseksualizmem a masoneria się wręcz do nich przyznaje. Nic dziwnego, że podczas rewolucji wypełnia testament wielkiego mistrza królobójstwami.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

25-10-2019 [23:46] - Imć Waszeć | Link:

No tak, tylko że u nas stale powtarza się bajkę o tym, że oto głodny, bezdomny, brudny lud Paryża obalił monarchię i Bastylię. Na podstawie przytoczonych faktów wyglądało to trochę inaczej. Kiedyś tu linkowałem inny artykuł, w którym autor pokazywał historie emancypacji diaspory żydowskiej w Europie na tle wydarzeń dokładnie tamtego okresu. Francja wypadała in plus. Informacja o biedującej zaściankowej szlachcie francuskiej jest jednakowoż nowa, zwłaszcza w sytuacji, gdy wiemy o późniejszym wymordowaniu Wandei. Wg mnie coś tu się kupy nie trzyma.

Obrazek użytkownika Marek1taki

13-11-2019 [22:21] - Marek1taki | Link:

Gratuluję. Znakomicie się Pan zaprezentował jako ambasador poezji czterech wieszczów.