Dlaczego wyborcy PO powinni głosowac na PiS?

Bo tylko PiS jest w stanie powstrzymac LGBT, mówię w swoim najnowszym komentarzu, na dzień przed końcem kampanii wyborczej do polskiego parlamentu.

Adrian Wachowiak, niezależny dziennikarz mieszkający w UK, wyjaśnia dlaczego jego zdaniem wyborcy PO i PSL powinni poprzec PiS w nadchodzących wyborach. Jako powód podaje stosunek poszczególnych partii do ideologii LGBT. Według niego tylko partia Kaczyńskiego jest w stanie powstrzymac LGBT. Wszystkie inne ugrupowania, wcześniej lub później, tę ideologię w Polsce wprowadzą. Czy chesz, żeby Twoje dzieci lub wnuki uczyły się masturbacji już w przedszkolu? Jeśli nie, to wybór masz prosty: czy to ci się podoba, czy nie tylko Prawo i Sprawiedliwośc jest w stanie ochronic nasze dzieci.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

10-10-2019 [17:39] - Jabe | Link:

Myślę, że Platforma również jest w stanie zatrzymać LGBT, z podobnym skutkiem.

Obrazek użytkownika tricolour

10-10-2019 [17:52] - tricolour | Link:

Sprowadzenie LGBT do masturbacji przedszkolnej to jak sprowadzenie starokawalerstwa do obcowania z kotem.

Obrazek użytkownika xena2012

11-10-2019 [11:38] - xena2012 | Link:

Masturbację przedszkolną zaleca Światowa Organizacja Zdrowia i chce ja włączyć do programu seksualizacji dzieci.O kotach i starokawalerstwie nic tam nie ma,to tylko chamska zaczepka ze strony Tricolour dla którego posiadanie zwierząt w domu równa się z obcowaniem.

Obrazek użytkownika tricolour

11-10-2019 [12:03] - tricolour | Link:

@xena

Pani kłamie.
Proszę pokazac link do takiego zalecenia.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

11-10-2019 [23:53] - Imć Waszeć | Link:

Jeżeli zaleca to WHO, a USA oraz diaspora wyrazi uznanie, to PIS na pewno się nie sprzeciwi. Trochę pomarudzi jak zawsze, a potem rozłoży ręce i powie wicie rozumicie. Wystarczy, żeby w USA wygrali "demoraci", czyli komuniści. A jak coś komuś nie tego, to czołgi już stoją niedaleko Warszawy, z tym, że po wyborach mogą służyć do wymuszeń przyjęcia ideologii LGBT, a nie do drażnienia Putina. ;)

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-10-2019 [19:07] - Imć Waszeć | Link:

Tego to naprawdę nie wiedziałem, że tylko PIS jest w stanie powstrzymać tryumfalny marsz LGBT przez instytucje w Wielkiej Brytanii. ;)

Obrazek użytkownika xena2012

11-10-2019 [11:42] - xena2012 | Link:

A w którym miejscu autor tej krótkiej zresztą notki napisał o powstrzymywaniu przez PiS marszu LGBT w Wielkiej Brytanii? Docinać nawet złośliwie tez należy z głową i bez kłamstw.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

11-10-2019 [23:54] - Imć Waszeć | Link:

W ostatnim. W przedostatnim było jeszcze coś w stylu "waszych".

Obrazek użytkownika Zunrin

10-10-2019 [21:24] - Zunrin | Link:

Tak z przeglądu wklejek na FB antyPiSowców wśród znajomych - oni nie widzą LGBT jako zagrożenia. A ewentualne zwycięstwo PiSu widzą jako początek polowań na nie hetero - tu swoje robi najnowsza wrzutka o projekcie karania za edukację seksualną pro-LGBT w szkołach.

Obrazek użytkownika mmisiek

11-10-2019 [00:54] - mmisiek | Link:

Takie wrzutki to typowa metoda sterowania PiSem, który teraz za wszelką cenę będzie się starał udowodnić, że to nieprawda i jest całkiem inaczej. Sprawdzone wielokrotnie.
 

Obrazek użytkownika mmisiek

11-10-2019 [00:18] - mmisiek | Link:

"Bo tylko PiS jest w stanie powstrzymac LGBT..." Ale czy chce? Oto jest pytanie... Bo tych chęci coś na razie nie widać zbyt wielkich.