Pani Jachira i jej stwórca Schetyna!

Nie krytykujmy Pani Jachiry, ale jej protektora G. Schetynę.

Co w ostatnich dniach otworzę jakieś forum internetowe czy obejrzę jakikolwiek telewizyjny program informacyjny, to niemal zawsze wyskakuje mi Pani Jachira. Już boję się otworzyć lodówki, bo i tam może się znajdować :).

Ta Pani to jest jakieś polityczno-psychiczne zjawisko, należą jej się być może określone badania, bo państwo ma obowiązek pomocy ludziom chorym, nawet politycznie chorym, gdzie często mamy do czynienia z jakimiś obsesjami i nienormalnymi dla normalnego człowieka wypowiedziami czy zachowaniami.

Nie mam zamiaru cytować tutaj jej chwilami parszywych wypowiedzi, ale przecież ktoś ją wspiera i promuje wystawiając na swoich listach wyborczych. Tym ktosiem jest nie lepszy G. Schetyna, z tym, że on wykazuje jakieś emocje: jest mściwy jak nikt chyba w obecnej polskiej polityce, stąd jego niechęć do D. Tuska. Obydwoje są siebie warci.

Pani Jachira naprawdę jest politycznie głupiutka i politycznie pusta jak bęben, i nie ma co o niej gaworzyć. Rozgłos sprawia jej jakąś aberracyjną satysfakcję i w tym podnieceniu wygaduje coraz większe wstrętne głupoty. Trzeba właśnie  skupić się nad jej protektorem, czyli G. Schetynie. I dobrze, że adresatem wszystkich listów ludzi oburzonych zachowaniem i słowami tej Pani jest właśnie on. Ale ma rację Pan Świat: "po nim już niczego oczekiwać nie można" a szkoda, bo dałby chociaż jakiś głos człowieczeństwa.

Ale gdzież tam. On ją zaaprobował na listach a milcząc w tej sprawie tylko unaocznia nam, że ma identyczne jak Ona poglądy, tylko politycznie nie może ich głosić samemu. To tak jak z Jeżdżewskim (czy jak mu tam było) przed przemówieniem Tuska. Mało tego! Uważam, że on wręcz zachęca tą Panią do jeszcze ostrzejszych wypowiedzi, bo chce zagospodarować jakąś dużą część elektoratu fanatycznie antypisowskiego, antykatolickiego, czyli lewacko demo-liberalnego. Walczy w tej chwili o głosy Lewicy i liczy na kilka procent więcej w wyborach, bo rywalizację z PiS-em już dawno przegrał i zaprząta jego głowę tylko jedno: w jakim ta przegrana będzie rozmiarze.

I wracając jeszcze do Pani Jachiry, trochę się powtarzając. Najlepszą krytyką dla niej będzie jej zamilczenie i brak reakcji na jej wyczyny... a tak po prostu ją promujemy niezależnie jak o niej piszemy. Nie wróżę jej żadnej kariery politycznej... jak Schetyna stwierdzi, że już zrobiła co swoje, to ją odsunie na najdalsze miejsca w Sejmie, o ile oczywiście do tego Sejmu się dostanie, co jest możliwe, bo porażająco wielu "lemingów" myśli tak jak ona.

Tak czy inaczej za występy Jachiry odpowiada politycznie Schetyna.

Niestety być może w głowie Schetyny zrodziła się i taka makiaweliczna myśl, że jeżeli i tak PiS wygra wybory to trzeba zrobić wszystko, aby zdegenerować i obrzydzić sam polski parlament wprowadzając do niego politycznych kretynów, których rolą będzie tylko i wyłącznie prowokowanie i kreowanie awantur oraz wygadywanie bzdur tak, aby zakłócić prace Sejmu i Senatu, a tym samym przyszłego rządu. Taką przecież rolę spełniała wykreowana tuż przede wyborami partia Petru, Nowoczesna.

Antidotum więc na ewentualne fantasmagorie Schetyny będzie uzyskanie przez PiS większości pozwalającej mu na ponowne objęcie samodzielnej władzy a jeszcze lepszym rozwiązaniem byłaby większość konstytucyjna. Dlatego winniśmy iść gremialnie na wybory, aby była jak najwyższa frekwencja, która też jest ważna w świetle przyszłej krytyki poczynań PiS-u, bo dla PO tak naprawdę i w przyszłości jedynym orężem walki będzie "antykaczyzm" i "antypisizm".

P.S.
Jest to mój jedyny post i takim pozostanie, w którym wzmiankuję o Pani Jachirze

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kaliszanin

28-09-2019 [09:05] - kaliszanin | Link:

hola, hola panie Krzysztofie z tymi badaniami to trochę się Pan zagalopował. możemy się nie zgadzać, wyśmiewać wytykać błędy i nawet poobrzucać ździebko błotem ale nie kierujemy nikogo do psychiatryka. ta pani jest skierowana do konkretnej grupy odbiorców a tvpis robi jej przepiękną reklamę prawdopodobnie za darmo choć pewności nie mam, dzięki czemu zapewne w sejmie się znajdzie. robić tam będzie tyle co pozostała większość czyli stanowić tło swoim brakiem inteligencji podbijającą porównywalną intelektualną zapaść bywalców politycznych ścianek i śniadań rozsianych po wszystkich szczekaczkach. a wystarczyłoby nie dokarmiać zwierząt i populacja pawianów sama by zmalała.

lemingi są po obu stronach barykady, to też nie ulega wątpliwości a ich ilość po pisowskiej stronie przyrasta z każdym nowym plusikiem. obie grupy w dłuższej perspektywie stanowić będą ciężar pod, którym zawali się nasz socjalistyczny kapitalizm z ludzką twarzą wsparty na dwóch nogach okrągłego stołu.

pierwszy, kto odrzuci całość obecnej papki i odważy się na bezkompromisowy polityczny  startup zostanie za 3-4 kadencje silnym premierem o ile jeszcze będzie czym premierzyć.

Obrazek użytkownika xena2012

28-09-2019 [10:00] - xena2012 | Link:

No to porozmawiajmy o kwiatkach i ptaszkach,żeby jak Pan pisze nie zagolopowac się. A co tam w polityce?.Chińczycy trzymaja się mocno.

Obrazek użytkownika kaliszanin

28-09-2019 [10:15] - kaliszanin | Link:

akurat o nich bym się nie martwił ale więcej po pobycie w tamtym rejonie za 4 miesiące napisze 

Obrazek użytkownika Skeptical

28-09-2019 [13:58] - Skeptical | Link:

W polityce po myśli Xeny: Piebiaki,Banasie, a także podpory sejmowe w rodzaju Pawłowicz "profesorki",Misiewicze i cała obecna  nowa kasta sędziowsko-ziobrowska trzymają się mocno - to dobrze, nieprawdaż?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

28-09-2019 [10:42] - krzysztofjaw | Link:

Ja nie mówię o psychiatrii, ale chociażby jakiejś formie psychologicznego wsparcia tej pani, bo to co ona wyprawia normalnym nie jest. 

Uzupełniając swój tekst powiem tak:

Jachira to dla mnie przykład kompletnego odczłowieczenia. Jest najwstrętniejszym rodzajem robactwa politycznego. I nie chodzi mi, że startuje z list PO-KO bo tak samo oceniałbym, gdyby ktoś taki pojawił się po naszej stronie politycznej, choć tego sobie nie wyobrażam. Ona wywołuje u mnie odruch wymiotny. Naprawdę nie mam słów, aby nazwać to, co ona wyprawia i mówi. Z takim brakiem empatii chyba się jeszcze nie spotkałem. Nawet w kryminale byłaby krytykowana, bo tam są jakieś zasady moralno-etyczne, szczególnie wśród złodziei. 

W katastrofie smoleńskiej (czy była to katastrofa tego się nie dowiemy niestety) zginęło wielu ludzi. To była tragedia dla bliskich im, dla rodzin, dla ich przyjaciół. To w nich tkwi i jak można zrobić coś tak ohydnego jak ta pani? Brakuje słów...

Pozdrawiam
 

Obrazek użytkownika kaliszanin

28-09-2019 [11:08] - kaliszanin | Link:

mam na temat przyczyn smoleńska nieco od pańskich odmienne poglądy, ale niewątpliwie była i nadal jest to olbrzymia katastrofa dla naszego państwa. pewnie oboje mieliśmy wówczas mniejszy bałagan w piwnicy lub garażu od tego, który  panował na szczytach władzy.  pytanie czy i na ile to się zmieniło?

Obrazek użytkownika Czesław2

28-09-2019 [09:21] - Czesław2 | Link:

Jachira jest tylko zasłoną medialną faktycznych, czy też potencjalnych problemów Polski związanych z członkostwem w uni. Polska po prostu wymknęła się gospodarczo spod kontroli. Oto przykład:
https://wei.org.pl/article/wie...
Stworzono system prawny powodujący, że każdego ( oczywiście niepokornego ), na podstawie np mowy nienawiści, ekologii itp można upieprzyć. Atak poprzez komunistów ulokowanych we wszystkich strukturach władzy, organizacji, szkół trwa w najlepsze.

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

28-09-2019 [09:42] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

Jachira, podobnie jak przedtem Szczerba czy Nitras, służy do tego, by skompromitować przed obywatelami demokrację parlamentarną i otworzyć drogę dla prawdziwej dyktatury. Podobnie jak zarzuty "łamania konstytucji" służą temu, by hultaje, gdy juz odzyskają władzę, mogli ją naprawdę łamać bez skrępowania. To wszystko jest śmiertelnie niebezpieczne.

Obrazek użytkownika xena2012

28-09-2019 [11:27] - xena2012 | Link:

Ale żeby skompromitować demokrację i utorować drogę go dyktatury trzeba w pierwszym rzędzie uaktywnić takie kreatury jak Jachira.które bez hamulców będą ośmieszać konkretnych ludzi.Podczas jej słynnego spotkania z wyborcami potrafiła opowiadać wymyślone historyjki o Kaczyńskim,któremu poszła posprzątac posesję ze śmieci.czym rozbawiła potencjalnych wyborców.Śmieciami bowiem okazała się być komórka,której Kaczyński nie potrafi obsłużyć oraz miłosny liscik do Morawieckiego.Wystarczy że dostanie się do Sejmu który natychmiast zamieni w chamski kabaret a inni będą jej wtórować. ,

Obrazek użytkownika Skeptical

28-09-2019 [14:40] - Skeptical | Link:

.Wystarczy że dostanie się do Sejmu który natychmiast zamieni w chamski kabaret a inni będą jej wtórować.

Ale przecież "profesor" Pawłowiczówna nie kandyduje, a np. Tarczyński Dominik załapał się na eurosowego posła w tym gnieździe wrogów Polski - Brukseli.

Obrazek użytkownika xena2012

28-09-2019 [16:21] - xena2012 | Link:

Cóż za wyszukany dowcip. Witamy nowego trolla ze stajni POKO.

Obrazek użytkownika Pani Anna

28-09-2019 [16:25] - Pani Anna | Link:

@Skepital
wy trolle popiskujecie już coraz cieniej, jak takie myszy, ale nie wolno nie doceniać waszych wielkich zasług na polu budowania większości parlamentarnej dla PIS, a kto wie, może nawet konstytutcyjnej, Dzieki wytężonej pracy i nieustannej obecności takich jak ty i twoi koledzy oraz, trzeba to uczciwie przyznać Jachirze,  nieustannie pamiętamy o tym, jak ważna jest mobilizacja w wyborach i każdy głos. W przeciwnym wypadku można by zasnąć z nudów uśpionym sondażami.

Obrazek użytkownika Skeptical

29-09-2019 [01:12] - Skeptical | Link:

Paniom Annie i Xeni serdeczne dzięki składam za jakże kulturalne,  merytoryczne i godne ich poziomu intelektualnego odniesienie się do mojego komentarza. W szczególności  oryginalne określenie „trolle”  jest tu niewątpliwie najbardziej miażdżącym merytorycznie argumentem.
 

Obrazek użytkownika xena2012

29-09-2019 [07:48] - xena2012 | Link:

Określenie trolle nie jest wcale oryginalne,po prostu tylko wskazuje jaki rodzaj działalności internetowej reprezentują.Ich cechą i manierą jak sądzę nakazaną jest odniesienie pogardliwe odniesienie do innych.Zaczyna się od pełnego wyzszości tonu krytykowania ,,poziomu intelektualnego'' przeciwnika choc sami na ogół nie posiadają intelektu za wiele.Po co on wam zresztą,płacą to i piszecie co każą i jak każą.Nawet podłe kłamstwa wam nieobce.

Obrazek użytkownika Skeptical

30-09-2019 [00:50] - Skeptical | Link:

To jest właśnie  przykład poziomu intelektualnego: jesteście trollami (co to właściwie w tym przypadku znaczy?) , bo za to wam płacą (kto i ile?). Taki kiedyś bowiem był "przekaz dnia" z Nowogrodzkiej, więc trzeba to powtarzać jak papuga przy każdej okazji, zwłaszcza wpisu krytycznego, bo wszak krytykować  władzy i jej akolitów nie wolno. I wszystko jasne (i jakże infantylne).
 

Obrazek użytkownika Skeptical

29-09-2019 [15:07] - Skeptical | Link:

Pani (!) Annie zwracam uwagę na prawidłową pisownię mojego nicka, który bynajmniej nie pochodzi od słowa "sklepikarz" czy ewent. "szpital".  Co do właściwego jego znaczenia odsyłam do podpowiedzi jakichś mądrzejszych od pani(!) ludzi, co nie powinno być trudne, bądź do SWO (jeśli pani wie co to znaczy).
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-09-2019 [22:57] - Pani Anna | Link:

Setpikal, a co kogo obchodzi twój nick?

Obrazek użytkownika tricolour

30-09-2019 [19:27] - tricolour | Link:

Niemcy mają wyjątkową umiejętność zadawania się z tymi, którzy ich nie obchodzą. Od wieków twierdzą, że Rosja be, a interesy wspólne już ok.

Frau Anne ma tak samo.

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

30-09-2019 [21:21] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

Może i tak, ale przecież "Skeptical" jest ewidentnym trollem. Zajmuje się namolnym przekierowywaniem dyskusji na inne tematy, a to jest klasyczny trolling.

Obrazek użytkownika Skeptical

01-10-2019 [00:21] - Skeptical | Link:

Biedna Kwibuzda, ma takie trudności z odczytaniem prostego i w dodatku krótkiego tekstu...

Obrazek użytkownika Skeptical

30-09-2019 [17:20] - Skeptical | Link:

Ciebie,"pani" Anno, ciebie obchodzi, dlatego mi odpowiadasz.

Obrazek użytkownika Pani Anna

30-09-2019 [21:42] - Pani Anna | Link:

Sklepical, rozumiem twoją radość, ale jedna jedyna ja jeszcze jaskółki nie czyni.