Szambo wylało i śmierdzi

Nie mogę choć krótko napisać o wyczynach tych wszystkich celebrytów z aktorzynami na czele. To, co zaprezentowali w ostatnim spocie "wyborczym" jest po prostu śmierdzącym szambem, które wylało ze zdwojoną siłą i śmierdzi na odległość.

Te wszystkie Pszoniaki, Nehrebeckie, Łukasiewicze, Stuhry i inni pokazali coś, co nie mieści się normalnemu człowiekowi w głowie. Właśnie normalnemu, bo to oni są nienormalni z nienawiści i potrafią naigrawać się z ludzi, którzy cierpią na choroby psychiczne i to nie z własnej woli. A oni z własnej woli robią z siebie wariatów i myślą, że to jest jakieś śmieszne. Otóż nie! To jest obrzydliwe i naprawdę fetor fekaliów aż przenika do ich chorych mózgownic.

Ale takie zachowania oraz język jakim się posługują to nawet "chłopaki" pod sklepem by nie wymyślili i sądzę, że i oni czują tą obrzydliwość i drwienie z ludzi tych nienormalnych cudaków.  I te cudaki kreowano na elitę polską. Okropność.

Szczerze to dzisiaj o mało nie zwymiotowałem patrząc na debilnego Pszoniaka - nie dosyć, że jest wstrętny zewnętrznie to jeszcze jest po prostu imbecylem intelektualnym, ale oni wszyscy są tacy. To "elyta" PRL-u i III RP... człowieka szlag trafia jak ich słucha i widzi. Byli przyzwyczajeni, że to oni kształtują Polskę, byli przyzwyczajeni, że to oni gdzieś tam grają w teatrze czy filmie i to w nich wzbudziło pogardę do zwykłych Polaków, którzy i tak są mądrzejsi od nich, bo mają jakieś zasady i kierują się w większości jakimiś wartościami w życiu.  A dla nich liczy się tylko koryto i oni sami.

Warto jednak nadmienić, że są to potomkowie (i nie tylko, bo wielu w PRL-u zaczynało robić kariery) barbarzyńskich komunistów lub tych, którzy ten komunizm ochoczo przyjmowali. A ci komuniści reprezentowali taki sam poziom jak oni, choć zdarzały się wyjątki jak teraz.

Komu się zrodził pomysł takiego spotu to nie wiem, ale udział w nim dyskwalifikuje tych obrzydliwców jako ludzi i artystów oraz celebrytów. Ich też wspiera PO-KO i inni celebryci, w tym też inni aktorzy, wybrani dziennikarze i nawet naukowcy (vide. Hartman). Ich postawa winna wzbudzić w nas pogardę dla nich, na co sobie zasłużyli.

A tak po ludzku to już nigdy nic nie obejrzę, gdy w obsadzie będą oni i nie ważne czy to będzie jakieś dzieło sprzed lat czy teraźniejsze. Nie mam zamiaru męczyć się z torsjami.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

19-09-2019 [22:12] - Jabe | Link:

aktorzynami
oni są nienormalni z nienawiści
fetor fekaliów aż przenika do ich chorych mózgownic
tych nienormalnych cudaków
debilnego Pszoniaka
potomkowie barbarzyńskich komunistów
dyskwalifikuje tych obrzydliwców jako ludzi
winna wzbudzić w nas pogardę dla nich

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

Obrazek użytkownika Oratio recta

20-09-2019 [14:11] - Oratio recta (niezweryfikowany) | Link:

Są  bowiem ludzie, którzy właśnie w taki sposób demonstrują dobro,miłość , mądrość, bo tylko tak rozumieją te pojęcia. Ta choroba zresztą (bo to jednak jest choroba) dotyka nie tylko autora tego - pożal się,Boże! - tekstu  (vide: niektóre komentarze,zwłaszcza sławetnej  pani X.).

Obrazek użytkownika Jabe

20-09-2019 [15:02] - Jabe | Link:

Projekcja (od łac. proiacere, wyrzucać przed siebie) – mechanizm obronny polegający na przypisywaniu innym własnych niepożądanych uczuć, poglądów, zachowań lub cech najczęściej negatywnych. Przyczyną jest większa dostępność tych uczuć, poglądów, zachowań i cech u osoby, która je posiada, a tym samym łatwiejsze podciąganie pod daną kategorię. ― Wikipedia.

Obrazek użytkownika tricolour

20-09-2019 [16:07] - tricolour | Link:

Od samego początku twierdzę, że ta durnowata sentencja wskazuje wyłącznie na emocjonalne niedobory, a cytowana jest, by je - niby - zasłonić.

Zresztą pisanie codzienie tak długich rzeczy, to zwyczajne okradanie rodziny.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

20-09-2019 [21:03] - krzysztofjaw | Link:

Nawet długie teksty zajmują mi raptem z 2 godziny a piszę je, gdy już wszyscy śpią, no prawie wszyscy :). Nie udzielaj mia rad na temat kradzinego czasu rodzinie. Mamy się dobrze. 
Pzdr

Obrazek użytkownika tricolour

20-09-2019 [21:18] - tricolour | Link:

@Autor

Też mam hobby, które pochłania sporo czasu. Też działam zwykle wtedy, gdy inni śpią, a jednak uważam, że to czas kradziony rodzinie w tym sensie, że miejsce męża jest przy żonie, a nie klawiaturze, czy - jak w moim przypadku - dwa piętra niżej.

Co do sentencji - gdyby pisał ją za każdym razem Wyszyński, Papież lub choć Miłosz, to może miało by to sens z racji ich wielkości, ale i tak byłoby pretensjonalne. Problem w tym, że oni nie pisali, bo pewnie wstydziliby się siłą wciskać ludziom sugestię własnej mądrości. Znacznie więcej warte jest usłyszeć o sobie pozytywna opinię wyrażaną spontanicznie niż przeczytać o sobie to, co się samemu o własnej mądrości naskrobało. Innymi słowy: nie zawsze wychodzi Panu tekst mądry czy choć przenikliwy, a okraszony koniecznością widzenia go w samych superlatywach staje się śmieszny i żenujący. Tak to czuję.

Nie zmuszam Pana do zmiany sentencji (to Pański blog, Pana rzecz) ale proszę, by spojrzał Pan choć chwilą przez taką optykę...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

20-09-2019 [20:59] - krzysztofjaw | Link:

No... Nawet biały wierszyk spłodziłeś. Gratulacje.
Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

19-09-2019 [22:34] - Marek1taki | Link:

Ach te headline'y!
W zeszłym roku była epidemia pożarów na śmieciowiskach. W tym mamy pożogę w wodociągach - w wielu miejscach do wody pitnej dostała się E.coli. A zaczął Trzaskowski z grubej rury. Co prawda nie do wodociągu tylko do Wisły ale odpalił.

Obrazek użytkownika Tomaszek

19-09-2019 [23:15] - Tomaszek | Link:

Oni nie udają chorych . Oni po prostu są skażeni mentalnie . Tego się nie leczy , to się izoluje . Nie piszę pajace i szumowiny , bo się pajace i szumowiny obrażą .

Obrazek użytkownika cyborg59

19-09-2019 [23:38] - cyborg59 | Link:

Panowie mający się za aktorów, są wykładowcami wyższych uczelni. Jako wykładowcy, wywalają z egzaminu studentów nie potrafiących zagrać krzesła lub kwiatka podlewanego po suszy. Ci panowie koncertowo położyli proste zadanie aktorskie. Wszyscy !  Świrem nie jest człowiek z problemami neurologicznymi lub psychiatrycznymi. Zadanie nie polegało na małpowaniu człowieka chorego lub niepełnosprawnego. Świr to oryginał, to "Szalony  Piotruś" zagrany przez Belmondo. (Panowie aktorzy powinni pamiętać takie kreacje !). Panowie nie są w stanie obrazić granych postaci. Panowie obrazili sztukę aktorską !!!

Obrazek użytkownika Oratio recta

20-09-2019 [00:11] - Oratio recta (niezweryfikowany) | Link:

Okazuje się więc,że autora męczą  torsję na sam widok wykonawców sztuki filmowej, teatralnej, telewizyjnej takich, jakich w swym nędznym tekścidle wymienia po nazwisku. Nie dziwi to o tyle, że ludzie pokroju autora, z jego wyczuciem estetycznym. wyrobieniem, erudycją, kulturą osobistą, tym wszystkim podlanym gęstym sosem zapiekłej nienawiści,po prostu ani ludzi sztuki, ani jej samej zrozumieć nijak nie potrafią.Wystarczy im tylko, że ci aktorzy są innego zdania, niż on sam, i  już  są wstrętni,ohydni,głupi etc. Jak więc śmieli wyrazić swoje zdanie w kampanii wyborczej?! Prymitywizm publicystyczny (jeśli w ogóle można mówić o jakiejś publicystyce w tego rodzaju tekstach) wyszedł przy tym z autora w całej swej okazałości.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

20-09-2019 [21:00] - krzysztofjaw | Link:

No tak... czekam na jeszcze.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

20-09-2019 [21:04] - krzysztofjaw | Link:

Piszę różne teksty, też emocjonalne i ten taki jest, po prostu...
Pzdr

Obrazek użytkownika Tomaszek

21-09-2019 [00:06] - Tomaszek | Link:

@Oratio recta 
To może jakiś spocik dla kandydatki Hartwich , tak ładnie im to zdanie wyszło ? Następny odcinek tfurczości bedzie o kulawych ? A może zagrają siebie ,to się menele oburzą ?

Obrazek użytkownika Oratio recta

20-09-2019 [00:12] - Oratio recta (niezweryfikowany) | Link:

Okazuje się więc,że autora męczą  torsję na sam widok wykonawców sztuki, np. filmowej, teatralnej, telewizyjnej takich, jakich w swym nędznym tekścidle wymienia po nazwisku. Nie dziwi to o tyle, że ludzie pokroju autora, z jego wyczuciem estetycznym. wyrobieniem, erudycją, kulturą osobistą, tym wszystkim podlanym gęstym sosem nienawiści,po prostu ani ludzi sztuki, ani jej samej zrozumieć nijak nie potrafią.Wystarczy im tylko, że ci aktorzy są innego zdania, niż on sam, i  już  są wstrętni,ohydni,głupi etc. Jak więc śmieli wyrazić swoje zdanie w kampanii wyborczej?! Prymitywizm publicystyczny (jeśli w ogóle można mówić o jakiejś publicystyce w tego rodzaju tekstach) wyszedł przy tym z autora w całej swej okazałości.

Obrazek użytkownika xena2012

20-09-2019 [09:01] - xena2012 | Link:

,,wystarczy im że ci aktorzy sa innego zdania niż on sam''? Pieniądze za tak głupawe filmiki a nie żadne tam inne zdanie ,,ludzi sztuki'' są przyczyną.Chciwe łapska widzą i liczą tylko kwoty od których wysokości uzalezniają swoje zdanie.Śmieszy prymitywizm  tego nowego trolla,który kretyńskie popisy starych dziadów uważa za świątynię kultury.

Obrazek użytkownika Oratio recta

20-09-2019 [14:04] - Oratio recta (niezweryfikowany) | Link:

Szambo ostatnio to wybiło w Ministerstwie Sprawiedliwości, o czym tut. blogerzy i komentatorzy nie słyszeli,skoro nabrali wody w usta (w klawiaturę)w tej sprawie. I nadal szambo wybija, także na NB, a to w postaci takich jak ten tekścideł oraz komentarzy  sławetnej Xeny, przesyconych jadem zapiekłej nienawiści i frustracji.

Obrazek użytkownika Tomaszek

20-09-2019 [23:53] - Tomaszek | Link:

@Oratio recta
Czyżbyś był ty i jeszcze paru nowych beztlenowców na tym forum z nowego wybicia . Strzał z dupy za piątaka(?) , To bardzo ambitne i rozwijające osobowość .

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-09-2019 [00:24] - Imć Waszeć | Link:

Amen.
Wreszcie zaczyna byś jasne, że elity to nie papier, kumple ani trzos. To coś o wiele więcej.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

20-09-2019 [08:23] - Trotelreiner | Link:

Ktos kiedys powiedział : "aktor jest od grania,a dupa od srania"...i aktor gra...nawet lewego buta,który leży za kulisami...ale za odpowiednie wynagrodzenie.
Umie Pan sobie wyobrazić jaka kwote otrzymał Pszoniak lub Gajos?
Wie Pan kto rzucił forse na stół...?
Przecież to nic osobistego...to tylko biznes :-))

Obrazek użytkownika Tomaszek

20-09-2019 [23:37] - Tomaszek | Link:

@Trotelreiner
Kiedyś słyszałem takie określenie jak "strzał z dupy za kasę ". Nieprawdaż ?

Obrazek użytkownika ruisdael

20-09-2019 [08:27] - ruisdael | Link:

Oratio-recta- gościu skup się i przeczytaj swoje wypociny. Czy debilne wyśmiewanie chorych psychiczne zasługuje na jakąkolwiek obronę? W dodatku tak ekwilibrystyczną?

Obrazek użytkownika Pani Anna

20-09-2019 [11:32] - Pani Anna | Link:

Obejrzałam ten nieszczęsny spot, najpierw było zdumienie, a potem zrobiło mi się naprawdę przykro. Ci aktorzy, na których kiedyś patrzyło się z przyjemnością, ktorzy mają tyle pamiętnych ról na koncie, okazuje się, że odarci z tego nimbu są naprawdę godni pożałowania. I tylko żal, że człowiek kiedyś naprawdę ich podziwiał. Taka Nehrebecka jako Marynia Połaniecka, czy Anka w "Ziemi Obiecanej", taka prawdziwa polska "panienka z dworu" w całym dobrym tym słowa znaczeniu. A teraz człowiek patrzy na to całe towarzycho odarte z godności i z jakiejkolwiek ludzkiej wrażliwości, nakręcające się wzajemnie, dla roli w filmie, czy w reklamie, żeby tylko nie podpaść środowisku zdolnych do wszystkiego. I to nic, że pracują tak naprawdę dla PIS i mobilizują elektorat do pójścia na wybory i zagłosowania, z tym, że niekoniecznie tak, jak by sobie tego ich sponsorzy życzyli, po prostu człowiekowi żal ściska serce.

Obrazek użytkownika maxilampus

20-09-2019 [12:39] - maxilampus | Link:

Zaczynasz mi dzialac na nerwy ta nachalna propaganda ! Wyluzuj..

Obrazek użytkownika xena2012

20-09-2019 [17:03] - xena2012 | Link:

Polecam Nervosol 2 razy dziennie po łyżeczce.

Obrazek użytkownika maxilampus

20-09-2019 [17:58] - maxilampus | Link:

Dziekuje ! Tobie polecam Duo-Fem, tabletki na dzień,  + tabletki na noc,  Climea forte, Sa swietne na ostre i przewleke stany menopausy..:-)) Zapewniam przyniosa ci ulge !

Obrazek użytkownika Pani Anna

20-09-2019 [19:48] - Pani Anna | Link:

maxilampus a co, zażywasz climea forte, że tak polecasz?

Obrazek użytkownika xena2012

20-09-2019 [21:10] - xena2012 | Link:

Dziękuję serdecznie ale te tabletki się przedawnią zanim do tej menopauzy dobrnę.Ale tak się wzruszyłam Pańską troska o mnie,że z dobroci serca polecam Panu viagrę.Od razu głupie myśli wywietrzeja z glowy,świat wyda sie piekniejszy,wszystkie kobiety pożadane a może nawet milej potraktujesz kobiety na NB.

Obrazek użytkownika xena2012

20-09-2019 [21:11] - xena2012 | Link:

Dziękuję serdecznie ale te tabletki się przedawnią zanim do tej menopauzy dobrnę.Ale tak się wzruszyłam Pańską troska o mnie,że z dobroci serca polecam Panu viagrę.Od razu głupie myśli wywietrzeja z glowy,świat wyda sie piekniejszy,wszystkie kobiety pożadane a może nawet milej potraktujesz kobiety na NB.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-09-2019 [15:04] - NASZ_HENRY | Link:

To są objawy wścieklizny! Szarik pogryzł Gajosa, Gajos Pszoniaka, Pszoniak  Nehrebecką, Nehrebecka  Chyrę. Dalej już poszło z górki ;-) 

 

Obrazek użytkownika Oratio recta

20-09-2019 [16:40] - Oratio recta (niezweryfikowany) | Link:

A ciebie, henrykowaty, kto pogryzł, bo masz takie widoczne ślady w mentalności.