Ziuk za 26,5 PLN

Każdy i  duży i mały może se uglądnąć za 26,5 istoriu o pilsutskim…..
Byłem , widziałem i żądam przegłosowania w Polskim Sejmie zakazu na kręceniu filmideł o historii Polski przez tzw.  Polactwo. Totalna katastrofa !!! Szczerze odradzam wizytę w kinie i wyrzucenie w fotel błotny 26 zeta .Co więcej , mam wrażenie, że to jest film robiony przez totalnego wroga Polski i Polaków. Już był film o rotmistrzu Pileckim…..flaki z olejem i surowym kartoflem. Autor filmu zaczyna od psychiatryka …. Czyli przekaz POdprogowy jest prosty …Marszałek to wariat . Potem MARSZAŁEK robi za terrorystę rzucając bomby gdzie popadnie niczym Pablo Escobar …… .Marszałek wychodzi na oszołoma gdyż pod jego kierownictwem PPS liczy 350 osób a gdy go odsuwają od władzy PPS liczy 15 000 członków…..znaczy się ZIUK to nieudacznik i moherowy beret wqrwiający wszystkich dookoła tą NIEPODLEGŁOSCIĄ ….. Nie dość że 3,14rdolnięty to jeszcze bojówkarz i terrorysta . Miało być też o kobietach ale tak naciągane jak bandaż z chorego gardła na chorą kostkę na lewej nodze. Akcja się rozkręca jak bandyci pod przywództwem 3,14rdolniętego Ziuka rabują jak w westernie puciąg z dolarami a jak kompani liczą forsę to Ziuk jako osoba niezrównoważona mówi , że to kasa na wojsko .Potem idzie jakichś kilkudziesięciu pajaców po Polskę i wpadając do polskiego chłopa mówią „ Czego się boisz „ kwitując jego strach słowami „ yebał Cie pies” ….. żenada ,ohyda , zidiocenie , stuskowacenie, zeschetynienie itd.,itp. …….
To taki teatrzyk „czerwone oko” mający na celu zafałszowanie historii ….. bo jak już zabrakło kaski to wklejają zdjęcia jak na szkolnej gazetce…… .Nie ma prawdziwej historii , nie ma Wieniawy-Długoszewskiego , nie ma klimatu …… nie ma nic co mogłoby przybliżyć postać MARSZAŁKA .Za to sa spłycenia , flaki z olejem i niesmak ……
Ten film przypomina mi dowcip o kliencie pewnej restauracji .Otóż przychodzi on i zamawia kotleta schabowego (odgrzewanego) . Otrzymuje danie na stół lecz po minucie woła kelnera z pretensjami , że sztućce pachną niemytym ( teraz to napisze delikatnie) sisiakiem. Kelner na uwagę klienta zaleca umycie rąk .Klient biegnie do toalety, myje ręce i mówi „ No wie Pan , zapach zniknął ale niesmak pozostał”
Jeśli chcecie drodzy Państwo uniknąć zapachu tego "dzieła" nie nabijajcie kasy „REŻYSEROM” tego filmidła straszydła
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

16-09-2019 [23:02] - tricolour | Link:

Mam prośbę: gdy Kolega będzie sugerował tekst ustawy o zakazie produkcji filmów orzez polactwo, to może kolega wpisze taki obowiązek Polakom, bo na wymienionych przykładach wyraźnie widać, że próżnia wypełnia się bardziej aktywną substancją.

Obrazek użytkownika paparazzi

18-09-2019 [00:28] - paparazzi | Link:

Przecież zasugerował osobiście w/g swojego poglądu a co nie może? Wam to polecam RT to się nauczycie jak propaganda profesjonalnie siać. Poka.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

17-09-2019 [08:19] - Trotelreiner | Link:

Cześć Kacie!
Aleś se kolege znalazł :-)) Zaraz sie do koleżeństwa przyzna @jabe,@wielkopolskizdzichu i kilku świeżo zainstalowanych trolli....bo wybory,to trzeba pluć,rzygać i psuć wszystko
na każdym portalu.
Ile razy ja oficjalnie zgłaszałem tę masę biologiczną do Admina....i nic! Bo nabijaja klikalność,a to jest przeliczalne na gotówkę.

No to masz nowego "kolegę"...:-))

Ciao

Obrazek użytkownika Tomaszek

18-09-2019 [22:14] - Tomaszek | Link:

Przychodzi milicjant do lekarza z żabą na głowie .
Lekarz pyta , co sie stało 
Na to żaba - coś mi się do dupy przykleiło.
Taki to i Kata kolega 

Obrazek użytkownika kaliszanin

17-09-2019 [08:43] - kaliszanin | Link:

kasę z pewnością nabiją szkoły wszak sam tytuł zachęci rządną wiedzy historycznej młodzież do wyjścia na seans.

obawiam się,  że ustawowe zamykanie ust (i pozostałych otworów również) artystom już nie przejdzie, chociaż w zasadzie to się nie obawiam. zweryfikuje ich publiczność, pod warunkiem, że będzie coś miała pod kopułką poza zenkiem ale o to już powinna owa zadbać sama a nie jakieś ustawy. z drugiej strony może zamiast ograniczać jednych to zgodnie z zapowiedziami szumnymi p. Glińskiego dołożyć im czymś rzetelnym historycznie, trzymającym się faktów, w gwiazdorskiej obsadzie i z rozmachem holywood'zkim zrobionym. jako dzieciak widziałem w kinie Krzyżaków - przecież to aż wbijało w fotel, do dziś pamiętam kolejność chorągwi wysyłanych przez Jagiełłę... choć akurat nie jestem pewien czy tak było naprawdę.

PS w moim mieście bilety są po 15 zł (w multipleksie, żeby nie było), więc żal będzie mniejszy.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

17-09-2019 [09:45] - wielkopolskizdzichu | Link:

Wywołany do tablicy zgłaszam się.
Kat przypomina postać z szmoncesów żydowskich, a konkretnie Goldbauma w czasie rozprawy rozwodowej.
Panie Goldbaum, dlaczego chce się Pan rozwieść z małżonką - pyta sędzia.
- Bo mi seksualnie nie odpowiada.
Panie Goldbaum - z uśmiechem mówi sędzia - całemu miasteczku pańska małżonka odpowiada seksualnie tylko Panu nie.