PiS vs PO - ankieta

Gawrion z niepoprawnych.pl podjął się ciekawego przedsięwzięcia. Z własnej inicjatywy przygotował ankietę, która ma odzwierciedlać postrzeganie działań PiS-u i PO-KO w newralgicznych obszarach dla naszego państwa. 
Oto jak przedstawił to działanie: 
"Postanowiłem zrealizować badanie w zakresie oceny Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej. Badanie skupia się na ocenie kluczowych dziedzin, obszarów zarządzania Państwem. Planuję aby ankieta była dostępna przez tydzień. Zebrane wyniki planuję opublikować w przyszłym tygodniu i jeśli starczy mi czasu, to opatrzyć własnym komentarzem". 
Jednoczenie podał link, pod którym znajduje się owa ankieta i zaprosił do do jej wypełnienia. Naprawdę jej wypełnienie nie zajmuje więcej czasu niż 10 minut, ale warto wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Oto ten link: https://forms.gle/kfiX78cpwFqb....
Mam nadzieję, że owe badanie zainteresuje czytelników, choć może ktos stwierdzić, że pytania są tendencyjne i własnie dlatego publikuję to zaproszenie na różnych forach, nawet tych, które w jakim sensie są obecnemu rządowi przeciwni i sceptyczni. Takie głosy też są potrzebne w tego typu badaniach. 

Ową ankietę Gawrion przygotował dla siebie po to, aby mógł poznać opinię internautów na temat PiS-u i PO-KO.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

15-09-2019 [05:24] - mmisiek | Link:

Ta ankieta, bez obrazy dla jej autorów, doskonale odzwierciedla fundamentalny błąd prowadzonej polityki.
Otóż zbieraninę szumowin i niemal jawnej obcej agentury konsekwentnie przedstawia się jako normalną i pełnoprawną opozycję oraz kreuje ją na jedyną alternatywę wobec obozu rządzącego zamiast dążyć do radykalnej przebudowy całej naszej sceny politycznej.
Dla partyjnych z PiSu to niewątpliwie bardzo wygodne, ale dla Polski niestety zabójcze.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

15-09-2019 [09:39] - krzysztofjaw | Link:

Ja też uważam, że nie powinno się skupiać na porównywaniu PiS-u do PO, bo ta ostatnia nie jest nie jest partią polską a antypolską. I tyle w tym temacie, ale nieraz warto takie zestawinie zrobić, choćby dla celów przyszlego felietonu. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-09-2019 [19:08] - Imć Waszeć | Link:

@mmisiek, ja już im to mówiłem, ale oni dalej beczą swoją dwupartyjną propagandą. Jeśli o mnie chodzi, to gdy tylko usłyszę z ust polityka "albo my albo oni", to na pewno zagłosuję na kogoś trzeciego. Innym też to polecam, bo nigdy się nie wywiniemy z tego obcoagenturalnego podwójnego nelsona.