Program PO-KO - najkrótszy post w historii mojego blogowania

Zapoznawszy się z przedstawionym dziś wyborczym "planem" PO, chciałbym li tylko nadmienić, że nie mam zamiaru w jakikolwiek sposób się do niego ustosunkowywać, bo nie lubię polemizować z czymś tak pustym, że go nie ma. I tyle...

Pozdrawiam

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

A jeszcze... z racji tego, że przedstawiona w poście myśl jest nader "odkrywcza i błyskotliwa" pozostaje w mocy stwierdzenie, iż:

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

06-09-2019 [19:00] - krzysztofjaw | Link:

"Planem" a nie "programem", bo to, co zostało przedstawione to pusty "plan programu", z tym, że to nie jest ani "plan", ani "program". 
Pzdr 

Obrazek użytkownika Ludomir

06-09-2019 [19:38] - Ludomir | Link:

Tak się nie robi to jest nie fair nawet w tak zażartej kampanii wyborczej: żeby odmawiać ustosunkowania się do zaprezentowanego programu przeciwnika politycznego i tym samym strącić go w otchłań niebytu politycznego! Przecież opozycja nie podniesie się po  takim ciosie! Jak znakomity, doświadczony politruk Krzysztofjaw mógł czegoś takiego się dopuścić?! Może jeszcze się otrząśnie, może zastanowi i zmieni zdanie i jednak jakoś, przynajmniej symbolicznie się wypowie, wszak kampania jeszcze trwa. Wystraczyloby może kilka znanych i jakże prawdziwych  argumentów, jak np., że to śmiertelni wrogowie Polski i Kościoła, że płatni agenci  Moskwy , Berlina i Brukseli, że chcą piątego rozbioru Polski,a zwłaszcza odebrania  500+ i  w ogóle wszystkich piniendzy - no, cóś w tym stylu.To roboty, panie Krzysztofjawie, do roboty, Polska czeka!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

06-09-2019 [23:23] - krzysztofjaw | Link:

Jam jest tylko skromnym żuczkiem i z pewnością politrukiem do n-tej potęgi a może i n-tej silni. Tak sobie nieraz gaworzę sam do siebie i bez znaczenia. Może to jakiś zły objaw? A co mają powiedzieć PO-wcy, którzy niestety są zmuszani do oglądania swojej twarzy w lustrze - toż to codzienny ekshibicjonizm jest. Współczuję im... naprawdę... I nawet zrobienie sobie zębów na nic się zda - zboczenie pozostaje zboczeniem. 
Pozdrawiam z humorem

Obrazek użytkownika xena2012

06-09-2019 [19:41] - xena2012 | Link:

Plan czy program wsio rawno.Najważniejsze to ta,, jasna ,usmiechnieta Polska'' przedstawiona i symbolizowana dzis przez uśmiechnietą Kidawę -Błońską w otoczeniu kretyńsko uśmiechnietych oficjeli PO-KO.Brakowało już tylko Dulkiewicz do radosnego tańca.

Obrazek użytkownika Ludomir

06-09-2019 [19:51] - Ludomir | Link:

Xenofobka
zapomniała dodać paru  charakterystycznych dla niej opisów dot. wyglądu, fizjonomii, uczesania i t.p.zarówno pani Kidawy-Błońskiej, jak i pani prezydent Dulkiewicz i pozostałych "kretyńsko uśmiechniętych " oficjeli. Oczywiście w przeciwieństwie do oficjeli na konwencji PiS, którzy wprost płaczą i wyją bałwochwalczo z zachwytu nad każdym zdaniem wodza.

Obrazek użytkownika xena2012

06-09-2019 [20:20] - xena2012 | Link:

Charakterystyczne opisy fizjonomii,uczesania ,mimiki ,gestów najlepiej niech Ludomir poszuka u mistrza Echo24 który praktykuje na S24.Tam w jego notkach Ludomir znajdzie miłe swemu sercu bezcenne perełki satyry w obsmiewaniu pani Szydło ,Kaczyńskiego czy Macierewicza.Ewentualnie niech Ludomir pójdzie na film Vegi i o ile na nim nie uśnie to będzie miała okazję do posmiania się z chamstwa Vegi. Ja widząc na S24 prześliczne zdjęcie faktycznie kretyńsko usmiechniętych politykierów POKO też mam prawo śmiać się z ich głupawych min.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

06-09-2019 [23:16] - krzysztofjaw | Link:

xena2012
Echo24 to już stetryczały człowiek, trzeba mu wybaczyć. A PO-KO jest spoko dla inteligentnych inaczej. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Ludomir

08-09-2019 [01:23] - Ludomir | Link:

ma to już we krwi, inaczej nie potrafi: wszyscy, których nie uznaje za wyznających jej polityczną wiarę musi mieszać z błotem z braku merytorycznych argumentów. To się nazywa hejt a la Piebiak. No i oczywiście jej idole są absolutnie nadzwyczajni  pod każdym, a zwłaszcza urody, względem - pogratulować gustu! Widać przy tym, iż chcąc zebrać materiały do swojego plugawego hejtu X. pilnie śledzi programy polityczne w mediach niezależnych, a także chadza na premiery takich filmów, jak Vegi. Ale to dobrze, może z czasem się czegoś nauczy i jeszcze spuści z tonu...
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-09-2019 [23:35] - Tomaszek | Link:

@Ludomir
I pisze to ktoś z fizjonomią awatara , że Hitlera można straszyc , demon elokwencji i postrach piaskownic . Pewwnie kandydujesz .Co ?

Obrazek użytkownika Ludomir

08-09-2019 [01:19] - Ludomir | Link:

@Tomaszeczek z piaskownicy
gratuluję świetnego merutorycznie i kulturalnie odniesienia się do mojego komentarza! Właśnie tego mogłem się spodziewać: wyśmiewanie fizjonomii z awatara to majstersztyk polemiczny - brawo!

Obrazek użytkownika Jabe

06-09-2019 [20:00] - Jabe | Link:

Programy na nic. Ci nie są tamtymi. Tamci nie są tymi. To wystarcza.

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

06-09-2019 [21:40] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Notka o niczym. Po co?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

06-09-2019 [23:01] - krzysztofjaw | Link:

No właśnie jest o niczym... taka sobie jednozdaniowa notka o niczym, czyli niczym "program" PO... Teraz Pan już wie, dlaczego ta notka jest o niczym? Radzę też wnikliwie przeczytać i zauważyć, że to moje nic jest objęte moim prawem autorskim i jego wykorzystywanie bez podania linku do tegoż niczego, może być uważane za złamanie tegoż prawa autorskiego do niczego, tego mojego. Ciekawe czy to "nic" PO też jest objęte takim prawem :)))  

Pozdrawiam
 

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

06-09-2019 [23:37] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Proszę wnikliwie się zastanowić nad tym co napisałem. Ma Pan tendencję do pisania frazesów, często bardzo obszernych. Tym razem jest miniaturka. Więc zapytałem Pana "po co?" I tyle w temacie. 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

07-09-2019 [01:17] - krzysztofjaw | Link:

Jeżeli mówi się A to trzeba powiedzieć Z (tak Z), czyli np. o jakich moich obszernych frazesach Pan mówi? Inaczej to właśnie Pana zdanie jest frazesem... i na to zdanie zwracam uwagę i je wskazuję. I jednak widzę, że Pan nic aluzyjnie-ironicznego w moim poście nie zauważył. Więc może teraz: "Z pustego i Salomon nie naleje", "Przelewać z pustego w próżne"...
Pzdr

Obrazek użytkownika izabela

07-09-2019 [07:09] - izabela | Link:

Mistrz intelektu niejaki Gomułka mawiał : " Z pustego i Salamon nie naleje". My wówczas młodzi zaśmiewaliśmy się z nieszczęsnego idioty. Słysząc teraz  polityków różnych stron mam prawo uważać go za geniusza.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

07-09-2019 [07:31] - krzysztofjaw | Link:

@izabela
Coś w tym jest. Chwilami mam dość tej pustki intelektualnej niektórych polityków a nawet całych formacji politycznych. To jest jakiś koszmar. Ja wychowałem się na książkach (zresztą pasja pozostała), poszerzanie wiedzy było i jest moim celem (mimo, żem już 50 latek) i w rodzinie patriotyczno-katolickiej. I tak sobie obserwując to wszystko wokół, to sobie tak myślę: świat stał się prymitywny oparty jedynie na emocjach i kolorowych obrazkach. Smutne. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika kaliszanin

07-09-2019 [08:34] - kaliszanin | Link:

zaimponował mi Pan dzisiaj, choć rozmach notki wciąż nieadekwatny do opisywanej w niej sprawy.

mam nieodparte wrażenie, że wszystkie strony naszego sporu politycznego okopały się na swoich pozycjach i rządzący robią wszystko by nie mieć konstytucyjnej a opozycyjne truchło by nie rządzić.

pytanie tylko jedno - dlaczego?

Obrazek użytkownika maxilampus

07-09-2019 [14:07] - maxilampus | Link:

.." rządzący robią wszystko by nie mieć konstytucyjnej a opozycyjne truchło by nie rządzić.
pytanie tylko jedno - dlaczego?".
.Bowiem zadna ze stron nie ma interesu w obaleniu obowiazaujacego politycznego " status quo" a to zawsze doprowadza so inercji..
Kazde autentyczne,reformatorskie dzialanie zaburzylo by ta rownowage..Zmiana Konstytucji jest kuz Rewolucja po ktorej krajobraz polityczny uleglby calkowitej i nieokteslonej zmianie..Wiec obie strony pozoruja dzialanie ..taki szachowy Pat..
Propozycja  Dudaczewskiego zmiany Konstytucji byla proba ZAMIANY Konstytucji a nie zasadniczej jej zmiany..

Obrazek użytkownika kaliszanin

07-09-2019 [14:45] - kaliszanin | Link:

PiS jednak powiedział szach i mat.

propozycję PAD odnośnie konstytucji można włożyć na półkę prezydent czyta dzieciom obok ustawy frankowej, reformy sądownictwa.

Obrazek użytkownika angela

07-09-2019 [09:07] - angela | Link:

Oni swój program " realizowali przez 8 lat, a teraz pustoslowie. 
z tym ich programem, to tak z pelnymi szufladami pełnymi projektow,  ktorymi ryży oszukal społeczeństwo, a ono mu uwierzyli.
Ich program, to byl okrasc doszczętniePolske i Polakow, oraz nagrabic ile mozna na zblizajacym sie 200 0

Obrazek użytkownika Jabe

07-09-2019 [11:48] - Jabe | Link:

Przecież i PiS miał mieć pełne szuflady reformatorskich projektów. Tak to już jest.

Obrazek użytkownika kaliszanin

07-09-2019 [12:12] - kaliszanin | Link:

któż z nas nie ma w domu szuflady tak wypchanej papierami, że aż jej otworzyć nie można. po jakimś czasie zwyczajnie o niej zapominamy i zapełniamy kolejną. 

Obrazek użytkownika maxilampus

07-09-2019 [14:58] - maxilampus | Link:

Taka jedna opinia:
Polityka zeszła do poziomu kibla, skupiając się na prostym przekazie mieszczącym się w czasie jednego spotu reklamowego, co mądrzy ludzie określają mianem „narracji”. Ci, którzy chcą rządzić w przyszłości, muszą to zrozumieć. Czas przekonywania do programu się skończył. Idiota nigdy nie zada sobie trudu, żeby posłuchać albo przeczytać. Liczy się krótkie, proste sformułowanie, bo nic ponad to nie trafi do ograniczonego łba idioty. Dzisiaj rządzą ci, którzy to pierwsi zrozumieli. Mam nadzieję, że kiedyś będą rządzić ci, którzy, umiejąc stosować metody niezbędne do uzyskania poparcia idiotów, będą mieli jakiś pomysł na to państwo. Nieważne jaki, aby cokolwiek było poza tą miałką nijakością.....
Czy mozna powiedziec ,ze PIS odrobil lekcje ?..

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-09-2019 [15:47] - Imć Waszeć | Link:

To jest właśnie kwintesencja marksizmu, zaś masową produkcją idiotów zajmuje się państwowo-"prywatny" system edukacji opanowany niemal w całości przez marksistów. Trzeba odbić z ich rąk edukację i dopiero to pozwoli na nadawanie miana "inteligent" ludziom rzeczywiście inteligentnym, a nie sprzedajnym szmatom, czyli przygodnym oglądaczom spotów i kolorowych prezentacji z power pointa, w miejsce myślenia oraz umiejętności radzenia sobie z problemami. Obecnie nadal mamy świat postawiony na głowie, świat żydokomuny sowieckiej, gdzie chłopa pcha się na katedry, a profesorów zsyła na traktory.

Obrazek użytkownika maxilampus

07-09-2019 [15:56] - maxilampus | Link:

Dzisj "prawdziwych" profesorow juz nie ma..efekt państwowo-"prywatnego " systemu  edukacji