Miesięcznica smoleńska i koniec z pobłażaniem zdrajcom!

Dziś kolejna miesięcznica Tragedii Smoleńskiej. Na razie nic oficjalnego na jej temat do końca nie wiemy a szkoda. Być może prawda jest na tyle szokująca, że trudna do przekazania, ale przecież "tylko prawda nas może wyzwolić".

Prace Komisji Sejmowej niejako utknęły w miejscu a temat przestał być najważniejszy w dzisiejszej Polsce i też szkoda.

Obawiam się, że będzie tak jak z Katastrofą w Gibraltarze. Jeszcze długo przyjdzie nam czekać na wyjaśnienie, co naprawdę stało się nad Smoleńskiem i kto był "ojcem" zamachu, bo to, że był to zamach na szczęście już wiemy. Czy była to inspiracja Polski, czy Rosji, czy USA a może ich wszystkich na raz? To jest zagadka do wyjaśnienia i nie winniśmy poprzestawać w dążeniu do poznania prawdy, prawdy nawet najbardziej brutalnej.

Dlaczego zadaję takie pytania? Ano dlatego, że w sumie na śmierci ś.p. prezydenta L. Kaczyńskiego oraz wielu polskich patriotów mogły skorzystać różne strony. Polscy zdrajcy, którzy pozbyli się znienawidzonego konkurenta na stanowisko prezydenta RP po to, żeby został nim B. Komorowski. Moskwa, która chciała się zemścić za uratowanie przez L. Kaczyńskiego niepodległości Gruzji i tym samym powstrzymania budowy rosyjskiego rurociągu przez terytorium tego kraju. USA ponieważ ówcześnie nastąpił reset stosunków USA-Rosja, który został zainicjowany przez B.H. Obamę a antymoskiewski L. Kaczyński był niewygodny w tym procesie pojednania.

Jedno wiem na pewno. Bez polskiej "pomocy" ten zamach nie mógłby być dokonany, więc skupmy się na razie na Polsce. Sądzę, że nadszedł czas na koniec normalnej, ludzkiej i polskiej tolerancji dla zdrajców.

Jesteśmy okłamywani od 1944 roku a już najbardziej perfidnie od 1981 i 1989 roku. Wynikiem okrągłego stołu była zdrada Polski. Wielu z nas miało jednak nadzieję na uzyskanie wolności mimo tego...i dalej nas okłamywano, coraz bezczelniej...

10 kwietnia wymordowano resztki "mocno decyzyjnej i opiniotwórczej" polskiej elity patriotycznej. Następnie przystąpiono już do ostatecznego zlikwidowania Polski i stworzenia z Polaków bezwolnej, bezwłasnościowej oraz słabo wykształconej masy spauperyzowanych rąk do pracy i do "głosowania". 

Na szczęście teraz to się zmienia, ale... My, Polacy jesteśmy u siebie w Polsce, naszej 1000 letniej Polsce, naszej Ojczyźnie a nie w jakiejś mitycznej Judepolonii czy kondominium niemiecko-rosyjskim.

Zdrajców, targowiczan należy wygnać (najłagodniejsza kara) lub osądzić i postawić przed Trybunałem Narodowym. Ci, którzy chcą i będą chcieli pracować dla Polski muszą wpierw to udowodnić (przez co najmniej okres 10 lat).

Uważam, ze zbyt długo "cackaliśmy" się z nimi a Oni dostając paluszek pochłaniać poczęli całe polskie ciało... Ich zachłanność i genetyczne zło należy poskromić... i to też jest zadanie dla nowego rządu po wyborach.

Nie mamy już czasu na jakieś podziały... jest tylko jeden: ZDRAJCY-PATRIOCI! I o tym winniśmy pamiętać oddając swój głos w jesiennych wyborach.

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-08-2019 [22:05] - Imć Waszeć | Link:

A czy mógłby Pan trochę więcej powiedzieć o tych "zdrajcach" i "patriotach", a także o kryteriach klasyfikacji? No bo jeśli trzeba odbudować Berezę, albo napalić w Oświęcimiu, to trzeba przynajmniej na początek wiedzieć kto jest wrogiem na danym etapie oraz kto będzie czerpał profity ze złotych zębów. ;)

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-08-2019 [00:20] - wielkopolskizdzichu | Link:

Wszystkie Krzysie to fajne grafomany są.

Obrazek użytkownika Tomaszek

11-08-2019 [21:02] - Tomaszek | Link:

A Zdzisio śpi z Dziunią .

Obrazek użytkownika Ludomir

11-08-2019 [01:03] - Ludomir | Link:

"Jeszcze długo przyjdzie nam czekać na wyjaśnienie, co naprawdę stało się nad Smoleńskiem i kto był "ojcem" zamachu, bo to, że był to zamach na szczęście już wiemy."
A skąd my to wiemy? Ano od genialnego badacza i eksperta  od zamachów lotniczych Krzysztofjawa, który swe odkrycia bezinteresownie podarował Macierewiczowi.
"Czy była to inspiracja Polski, czy Rosji, czy USA a może ich wszystkich na raz? "
Na pewno wszystkich na raz, w tym także  Niemców,Francuzów i Hiszpanów pod  egidą UE. Wszyscy oni bowiem mieli interes w  obsadzeniu na fotelu Prezydenta RP  Komorowskiego, ukarania Lech Kaczyńskiego za wizytę w Gruzji i powstrzymanie budowy rosyjskiego rurociagu - proste?
"10 kwietnia wymordowano resztki "mocno decyzyjnej i opiniotwórczej" polskiej elity patriotycznej. Następnie przystąpiono już do ostatecznego zlikwidowania Polski i stworzenia z Polaków bezwolnej, bezwłasnościowej oraz słabo wykształconej masy spauperyzowanych rąk do pracy i do "głosowania"."
Ta druzgocąca prawda już komentarzy nie wymaga...
"Jedno wiem na pewno. Bez polskiej "pomocy" ten zamach nie mógłby być dokonany"
Oto człowiek, który wszystko wie na pewno i powołanie oraz żmudne wieloletnie badania  sławetnej podkomisji smoleńskiej Macierewicza okazały się być przedsięwzięciem całkowicie zbędnym.
"Zdrajców, targowiczan należy wygnać (najłagodniejsza kara)"
Zapewne ustalenie  ich tożsamości dla  nieocenionego badacza i eksperta  od zamachów lotniczych nie będzie trudne - przecież to śmiertelny wróg Polski, Donald Tusk.
i t.d., i t.p.,etc. w tym stylu kabaretowo-żałościwym.

Obrazek użytkownika angela

11-08-2019 [02:23] - angela | Link:

 "Prawda jest szokująca do przekazania",  "o katastrofie ucichlo", 
Ucichlo  dlatego, że poznana już prawda, ale jest szokująca do przekazania. 
Nie czas jeszcze,  ale czy kiedykolwiek będzie dogodny czas, do ukazania tej prawdy. 
Czy dla Kaczyńskiego Polska jest najważniejsza, bo widać przecież wyraźnie, że on wie. 
Kto w Polsce jest zdrajcą?  Wystarczy posadzić najważniejszych, a plotki same czmychną, kazda do swoich. 
Sytuacja jest dynamiczna, i wyraźnie odsiewa ziarno od plew. 
Widać też, po komentarzach do notki, kto broni swoich, i komu ten przekaz bardzo nie pasuje. 

 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

11-08-2019 [15:02] - Trotelreiner | Link:

@angela 02.23
Czyli wg.Ciebie;"wiem,ale nie powiem"?
Do mnie wiadomość dotarła podczas służbowego wyjazdu w okolicy Etny...nasz kierowca ...[ jechało nas 6 ...dwoch Polaków,dwoch Jankesów,Italianiec i Francuz]...kierowca Rosjanin na emigracji od 5 lat w Italii.
Radio przestało grać...chwila ciszy i komunikat...Rusek dał po hamulcach...zjechał na pobocze...ręce mu latały...zapalił papierosa...
I powiedział: Si...eto Putin sobaka...on nikagda nie daruje...Gruzja...i mowa Kaczyńskiego na Westerplatte.

Ja od początku mu uwierzyłem,sam byłem pewny....ze to zemsta KGB-owca!
 

Obrazek użytkownika angela

11-08-2019 [15:23] - angela | Link:

@Pa..... Oczywiście że tak, władze wiedzą. Tylko pytanie, kiedy wybiorą czas, na ogłoszenie tego.
Ta wiadomosc, to będzie, bomba matka, po której łopozycja, i ruska z gajowym, i pruska z pinokiem, juz się nie podniesie. 

Obrazek użytkownika mmisiek

11-08-2019 [23:51] - mmisiek | Link:

"Jedno wiem na pewno. Bez polskiej "pomocy" ten zamach nie mógłby być dokonany"

Niewątpliwie tak. Dlatego też od samego początku całą uwagę opinii publicznej kierowano wyłącznie na ostatnie minuty lotu i bardzo szerokim łukiem omijano wszystkie "wątki polskie". Końca tolerancji dla zdrajców raczej nijak to nie zwiastuje.

Obrazek użytkownika Jabe

12-08-2019 [06:50] - Jabe | Link:

Właśnie.

Obrazek użytkownika Ludomir

17-08-2019 [00:22] - Ludomir | Link:

17-08-2019 [00:17] - Ludomir | Link: @Admin
@Admin
Uprzejmie proszę o wyjaśnienie mi jakie to obowiązujące na NB zasady naruszyły moje ostatnie komentarze, które zostały zablokowane przez cenzurę Wolnego Słowa?