Nie mam czasu ani chęci, żeby pisać o blogerze "Echo24"

TTym bardziej, że odnosi się do PiS, jako niemal kasandrycznej partii, która zmierza prawie do czasów PRL, kiedy to PZPR narzucała narodowi polskiemu wszystko to, co chcieli komuniści moskiewscy i polscy. Ów bloger przewiduje katastrofę, jeśli PiS zdobędzie większość konstytucyjną.

Tym komunistyczną spadkobiercą była w większości cała III RP i tylko to jest faktem niezaprzeczalnym. A reszta... (...), (...), (...).

Nie ma o czym pisać ani mówić, bo ostatnie notki tegoż blogera są dla mnie mocno zaskakujące i już sam nie wiem jak się do nich mam odnosić. Czyżby Krzysztof Pasierbiewicz chciał, aby do władzy wróciła PO? A może to tylko wybujałe ego i megalomania blogera Krzysztofa Pasierbiewicza, doktora (a jakże) i byłego wykładowcy akademickiego.

Żeby nie było niedomówień. Krytykuję go za jego posty i ich treść oraz jego postawę, i nie jest to krytyka ad personam tylko ad meritum, bowiem zwycięstwo konstytucyjne PiS pozwoli nam na już kompletne zreformowanie naszego państwa i uchwalenie nowej Konstytucji, której na dziś rodowód sięga komunisty A. Kwaśniewskiego.

Kiedyś "Echo24" pisał naprawdę rozsądnie za co go ceniłem a teraz (...), (...), (...).

To wszystko i już więcej nie będę się wypowiadał na temat jego postawy, poglądów i opinii.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

 Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

22-07-2019 [09:34] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Proszę Pana!
Osoba Pasierbiewicz jest juz zdiagnozowana ...proszę zapytać Admina ile epikryz mi wywalił....a ile w ogóle nie puścil.
To w skrócie...psychopata z zaawansowanym Alzheimerem...75 + to wiek graniczny....każdy rok więcej w jego życiu...to będzie aberracja.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

22-07-2019 [10:09] - krzysztofjaw | Link:

Coś w tym jest, bo niestety wiek jest coraz gorzej trawiony przez megalomanów i mitomanów. A zresztą On zawsze taki był i cieszy się, że jego wypociny znajdują się na SG jakiegoś portalu (sic! z uśmiechem politowania)
Pzdr
 

Obrazek użytkownika Jabe

22-07-2019 [10:33] - Jabe | Link:

Dziwię się, że ma Pan czas i chęci, żeby pisać o blogerze Echo24.

Cieniutka ta krytyka ad meritum. Sprowadza się do tego, że bloger Echo24 nie podziela Pańskich niezaprzeczalnych przekonań. W szczególności wiary, że gdy PiS zdobędzie większość konstytucyjną, użyje jej reformowania państwa. Od dawna widać, że PiS państwa reformować nie zamierza, i nie potrafi. Poda ktoś przykład choćby jakiejś próby?

Niedobrze się robi od tego straszenia powrotem PO. Słowa krytyki nie można powiedzieć.

Obrazek użytkownika xena2012

22-07-2019 [16:17] - xena2012 | Link:

Słowo bloger stosunku do Echo24 jest nieuprawnione. Trzeba więc zdefiniować dla jasności co ono oznacza,co bloger ma do przekazania i w jakich tematach się porusza.Jeżeli pana Echo24 stać jedynie na pogardę wobec części społeczeństwa,jeśli konkuruje w swoim pisarstwie czy wypowiedziach z takimi ,,autorytetami ''jak Gretkowska,Hołdys czy Maleńczuk to można go nazwać blogerem? Czym chce zaimponować?Że potrafi być jeszcze większym prostakiem niż oni? Oto przykłady wypowiedzi ,,nauczyciela akademickiego z ostatnich dni o Beacie Szydło.,,Cóż ona będzie robic w Brukseli?Chyba prowadzić szatnię albo pracować w unijnej stołówce''........Takich chcemy blogerów?.

Obrazek użytkownika Jabe

22-07-2019 [19:30] - Jabe | Link:

Mam nieodparte wrażenie, że Pani blogerem Echo24 gardzi.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-07-2019 [13:27] - NASZ_HENRY | Link:

Bo to nie Echo24 tylko POgłos24 ;-)
 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

22-07-2019 [17:30] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Autor

"Nie mam czasu ani chęci, żeby pisać o blogerze "Echo24"..."
---------------------------------
Skoro Pan jednak pisze, wytłumaczenie jest tylko jedno. Jakie? Kumaci wiedzą.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

22-07-2019 [17:34] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Autor and @ALL

Zapraszam do lektury mojej najnowszej notki pt. ""Tomorrow belongs to me" - vide: https://www.salon24.pl/u/salon...

Obrazek użytkownika xena2012

22-07-2019 [20:58] - xena2012 | Link:

Do Autora.......Czy musimy zajmowac sie tak nieciekawą postacią jak Echo24? Czy Polska nie ma wazniejszych problemów których wyszczególnienia blogerzy powinni podjąć zamiast czytania coraz to bardziej rynsztokowych bluzgów tego grafomana pod adresem prawicy? Sprawa tak kluczowa jak zajścia w Białymstoku chyba bardziej zasługują na uwagę.Z godziny na godzinę narasta agresja środowisk LGBT  stosunku do katolików oskarżanych o spowodowanie zajsć.W sytuacji przedwyboczej lewica poczuła krew i zaczyna sie upiorny taniec.Dlaczego NB milczą? 

Obrazek użytkownika tricolour

23-07-2019 [12:20] - tricolour | Link:

Nie mam chęci pisać o blogerze... więc posłuchajcie mojej historyjki ponieważ idę do szpitala a jeszcze nikt nie życzył mi zdrowia więc się przypominam.

?

Obrazek użytkownika tricolour

23-07-2019 [21:09] - tricolour | Link:

Mam nieodparte wrażenie, że w sferze zawodowej, przy muzyku Hołdysie (i innych wymienionych) jest xena zerem w swojej profesji.