Barbara Kurdej-Szatan popiera LGBTQ+

Jak donosi portal wpolityce.pl [1] Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na Instagramie fotografię przedstawiającą serce przedzielone na pół, gdzie jedna z połówek jest tęczowa i ją jawnie popiera aktorka i prezenterka.


Źródło: Instagram B. Kurdej-Szatan

Jeden z internautów napisał, że "Szczyt hipokryzji, Dwa dni temu śpiewała dla JP II, i dla Boga, a teraz poparcie dla organizacji która wczoraj parodiowała odprawianie mszy św..?? To jest tolerancja…" a ja się z nim zgadzam.

Aktorka odpowiedziała internaucie też specyficznie: "Śmieszne jest to, co pan pisze. Jan Paweł II szanował ludzi. Szanował również inne religie. Tolerancja, szacunek dla innego człowieka!!! Życzę panu, aby pan wyzbył się zawiści, złości i nienawiści i traktowania innych jak gorszych od siebie".

Dziwne to i zaskakujące, bo gdyby może była mądrzejsza i inteligentniejsza to by wiedziała, co by powiedział nasz święty papież i z jakim gniewem, gdyby za jego czasów w Polsce sprofanowano Matkę Bożą, którą czcił ogromnie. Albo właśnie na profanację Mszy Świętej. I gdyby aktoreczka jeszcze wiedziała, co papież Jan Paweł II myślał o rodzinie: jak ją bronił i był przeciwko aborcji i ochroną życia.

Ale to nie pierwszy raz, kiedy to pożal się Boże infantylne dziewczę nie wie o czym pisze. Przeszło rok temu z okazji 75 lecia Powstania w Getcie Warszawskim napisała coś takiego: "Nie - dla faszyzmu ! Nie - dla nacjonalizmu ! Nie - antysemitom ! Nie - ksenofobom ! Nie - dla agresji ! Nie - dla dyskryminacji ! Nie - dla podziałów !" (pisownia oryginalna za [2]). W tej to wypowiedzi w ogóle nie zna znaczeń słów, których nie rozumie. Nie przez przypadek powtarzała maturę.

Jak z tego widać zawsze była lewaczką i dlatego dziwię się Kurskiemu, że jeszcze ją trzyma w TVP.

A co do ostatniego jej wpisu.

Szacunek i tolerancja?

A owszem, ale musi to być szacunek obopólny a nie lewacko-LBTG-owski terroryzm ideologiczny i profanowanie naszych świętości i obrażanie naszych uczuć religijnych. Dlaczego nie obrażają i profanują Mahometa lub judaizmu a skupiają się tylko na chrześcijaństwie? Odpowiedź jest prosta.

Poza tym dziwię się tej Pani. Można nas obrażać ale, już środowisk LGBTQ nie, bo to nietolerancyjne i ksenofobiczne a są to po prostu zwykłe zboczenia seksualne, odchylenia od naturalnej normy i jako takie winny być skrywane do poziomu własnej alkowy lub leczone a tych ludzi jest maksymalnie 2% całości społeczeństwa wliczając w to pedofilię. Nie może tak być, żeby tak nikła mniejszość nas terroryzowała.

Tak jeszcze się zastanawiam jakoś podświadomie, czy to "szatan" w nazwisku nie jest jakieś prorocze. Na miejscu jej małżonka już dawno bym zmienił nazwisko, bo jest pejoratywne. To tak tylko aluzyjnie, bo to mnie zawsze trochę razi, gdy wymienia się ich nazwiska.

Pozdrawiam

[1] https://wpolityce.pl/spoleczen...
[2] https://rozrywka.dziennik.pl/p...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Gniewko

16-06-2019 [19:38] - Gniewko | Link:

Przykład idzie z góry, to tak samo, jak partia rządząca retorykę ma chrześcijańską, a w telewizji promuje dewiacje i dopuszcza do rozpanoszenia się dewiantów na ulicach w szkole i w mediach publicznych, a nawet ich po cichu wspiera.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

16-06-2019 [20:16] - krzysztofjaw | Link:

No nie sądzę, aby po cichu ich wspierała. 
Pzdr

Obrazek użytkownika Jabe

16-06-2019 [20:58] - Jabe | Link:

Poparliśmy w ONZ kandydaturę na stanowisko przedstawiciela tej organizacji do spraw gender... – Nie potrafię tego ocenić, ale tego typu głosy pojawiają się od czasu do czasu.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

16-06-2019 [22:01] - krzysztofjaw | Link:

Himalaje hipokryzji.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika RinoCeronte

16-06-2019 [21:36] - RinoCeronte | Link:

W tym przypadku przykład chyba idzie z piekła?

Obrazek użytkownika Tomaszek

16-06-2019 [23:50] - Tomaszek | Link:

Kolejna "superstar" ze spalonego teatru lansuje się . Pewnie dla rólki w jakimś makaronie . Ciszej na ten temat bo  wylansuje Pan gwiazdeczkę pi...deczkę . Cwelebryci tak mają i tak się lansują . Czy można mieć pretensje do świni że się w błocie i gównie tapla . Takie środowisko .

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

18-06-2019 [06:53] - krzysztofjaw | Link:

Tomaszek

Nie mam zamiaru jej lansować, stwierdzam fakt i to głupi fakt. Ta aktoreczka jest przedstawicielką tych zidiocialych celebrytów. Naprawdę nie wiem p co Kurski jeszcze trzyma ją w TVP. Jej miejsce jestw TVN, no chyba, że juz wszystko jest tam zajęte. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

17-06-2019 [03:14] - Kazimierz Kozio... | Link:

w kazdej polemice z celebryta nalezy podkreslic ze nie jest autorytetem dla gorszego sortu czyli dla zdecydowanej wiekszosci populacji. autorytetem byc moze jest dla srodowska zboczencow i sobie podobnych zmanipulowanych popaprancow.

i jeszce update
LGBT+ to juz jest okreslenie passe. zboczency ciagle zmieniaja definicje srodowiska nad ktorym gorszy sort ma obowiazek sie pochylac, bo przeciez trzeba dostosowac sie do kolejnego etapu oglupiania. ostatnio lansuje sie 2SLGBTQQIA ( two-spirit, lesbian, gay, bisex, trans, queer, questioning, intersex and asexual) a juz nastepne przypadlosci czekaja w kolejce do ujecia w rozszerzonym skrocie

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

18-06-2019 [06:57] - krzysztofjaw | Link:

Oj... to skrót będzie strasznie długi, bo mają wyodrębnione jakieś pięćdziesiąt płci. To jest chore i należy to wszystko leczyć. Te dziwadła w marszach równości, koszmar aż rzygać się chce. A swoją drogą jesteśmy wobec nich za delikatni i KK jest za delikatny. Panoszą się a jest ich razem 2% społeczeństwa (wraz z pedofilami). Nie może być tak, że mamy poddawać się ich terrorowi. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

18-06-2019 [06:57] - krzysztofjaw | Link:

Oj... to skrót będzie strasznie długi, bo mają wyodrębnione jakieś pięćdziesiąt płci. To jest chore i należy to wszystko leczyć. Te dziwadła w marszach równości, koszmar aż rzygać się chce. A swoją drogą jesteśmy wobec nich za delikatni i KK jest za delikatny. Panoszą się a jest ich razem 2% społeczeństwa (wraz z pedofilami). Nie może być tak, że mamy poddawać się ich terrorowi. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika xena2012

17-06-2019 [07:11] - xena2012 | Link:

Niełatwe jest życie celebrytów czy gwiazdeczek.Trzeba jakoś się przebić w ..branży'', isć zawsze z aktualnym trendem i cały czas trzymać rękę na pulsie bo konkurencja czuwa.Jesli ta smieszna gwiazdeczka popiera LGBT to jej sprawa i ma prawo ale bawi sposób demonstrowania tej sympatii i poparcia.Wystarczy przyjrzeć się ,,dziełu''w postaci seduszka.Z tęczowej połówki miłość,tolerancja, empatia wylewają się w patetycznych hasełkach i pięknych wzniosłych słowach.W drugiej połowie same wyzwiska mające świadczyć,że przeciwnicy tylko takim jezykiem potrafią się posługiwać.Piękne to i wzruszające,aż wyciska łzy tyle,że nieprawdziwe.Autorka serduszka potrafi jednak zaskoczyć bo w internecie kraży jej filmik jak kompletnie urznięta na jakiejś zakrapianej imprezie próbuje tańczyć,bluzga najgorszymi wyrazami,szarpie się na parkiecie.Tacy jak ona próbujący utrzymać się na fali popularności powinni przestać kłamać,bo hasełka gloszone przez nich stają się puste w obliczu ich zachowania.Wystarczy wsomnieć sprawę osobnika zwanego Rafalalą jak napadł na czternastoletnia dziewczynkę,wyzywał ją najgorszymi słowami,oblewał jakim sokiem i jeszcze kazał się przerazonemu dziecku przepraszać.Ale idiotka -gwiazdeczka musi istnieć,więc pewnie więcej będzie tak wspaniałych dzieł. 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

17-06-2019 [08:49] - zbieracz śmieci | Link:

Z nią jest problem podobny jak z ukochanym przywódcą zsl kociniakiem kamyszem -kociniak chce zawlec na wieś rozpustę i sodomię a kamysz ciągnie do Kościoła.
U niej jest podobne rozdarcie ,kurdej śpiewa jak ja najdzie Świętemu a szatan to wiadomo gdzie lgnie .
Tylko przeprowadzenie lobotomi u takich osobników co cierpią na rozdarcie osobowości  pozwoli im się uwolnić od takich manewrów !

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

18-06-2019 [06:59] - krzysztofjaw | Link:

Ja po prostu sobie nie wyobrażam, żeby ci zboczeńcy mieli prawo do adopcji dzieci. To gwałt na naturze.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika tricolour

17-06-2019 [14:20] - tricolour | Link:

Kurdej-Szatan to jest pewnie młodsza o jedno pokolenie od szanownego kolegi i stąd różnice w postrzeganiu rzeczywistości. Taki na przykład premier Miller wygląda normalnie, a jego córka glonojad wytatuowany tez... no właśnie, też normalnie dla swoich rówieśników.

Szczególnie widac to w lecie po rozdętych ustach i granatowych wręcz cycach mówiących co tydzien "Ojcze nasz" w kościele.

Stare pokolenie odchodzi i robi miejsce nowemu.

Obrazek użytkownika Tomaszek

17-06-2019 [21:18] - Tomaszek | Link:

@tricolour
Pokolenie nie ma tu nic do rzeczy . To są zwykłe symptomy krzyku "patrzcie na mnie". Nieumiejętność bycia sobą , brak zgody na bycie zwykłym i normalnym człowiekiem .Bo w tv i na fejsie wszyscy wspaniali., krótko mówiąc bajka o rycerzu na zielonym koniu się kłania . A córka Millera płaci rachunek za karierę taty .Nie ona pierwsza nie ostatnia . A co tydzień w kościele też jest " Wierzę w Boga " i cycki w tym od wieków nie przeszkadzają . Więcej , a Audi A6 na dużym ryju pod kościołem to co to za cycki ? Kiedyś maluch robił za cycki ale dobrobyt rośnie . Zadnej zmiany  tylko maluch na Audi i może cycki bardziej wypasione czasem silikonowe . Ja nie odchodzę . 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

18-06-2019 [07:05] - krzysztofjaw | Link:

No faktycznie mam 51 lat (rówieśnik Morawieckiego - 1968), ale nie zwalnia mnie to z możliwości krytyki młodszych od siebie, tym bardziej, że i wśród młodych jest wielu podzielających tradycyjne wartości. Byłem dwa razy na pielgrzymce do Częstochowy. Tam zawsze była przewaga młodych ludzi. Aż serce rosło, gdy się z nimi dyskutowało po całym dniu marszu. Ale nie tylko młodzi katolicy bywają normalni: wśród ateistów i agnostyków też są.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika MFW

17-06-2019 [19:27] - MFW | Link:

Gwiazdki i gwiazdeczki chcą być "nowoczesne" i "postępowe" a ponieważ w główkach pustki, dają się porywać "postępackiemu" nurtowi.
Z nurtem płynie wszelkie g.... i takim są te gwiazdeczki.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

18-06-2019 [07:07] - krzysztofjaw | Link:

Zgadzam się :)

Obrazek użytkownika tricolour

18-06-2019 [07:24] - tricolour | Link:

A ja się nie zgadzam, by pisać, że z nurtem płynie g... Takie słowa do niczego dobrego nie prowadzą, a jeśli się okaże, że szanowna małżonka w wieku 50+ zrobiła sobie tatuaż, to co? Też gie z niej jest, bo chce być nowoczesna i modna?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

18-06-2019 [10:14] - zbieracz śmieci | Link:

Ja się dziwię ,że atakujesz PIS i chcesz powrotu nierządu bo to przecież wbrew twojemu interesowi i to czy będziesz żył dalej czy nie ,bo wygrana nierządu to dla ciebie i tobie podobnych nie tylko z NB śmierć fizyczna.
Żyjesz w syndromie wieloosobowości w kilku równoległych światach a to już schizofrenia objawowa a w takiej Holandii,Belgii,Niemiec[blisko } jako osobnik chory tracisz prawo do życia i po decyzji administracyjnej spotykasz się z doktorem śmierć i to jest ostatnie spotkanie z kimkolwiek.Ja rozumiem ,że życie w kilku równoległych światach i przechodzenie z jednego do drugiego musi odbić się na psychice ale aby żyć powinieneś popierać PIS a nie totalniaków bo ich wygrana to dla ciebie i tobie podobnych koniec.

Obrazek użytkownika tricolour

18-06-2019 [14:01] - tricolour | Link:

@zbieracz

Doświadczenie uczy, ze żyję bez względu na to, która partia jest u wladzy. Twój dlugi wywód mogę więc podsumować: z twego wielkiego bólu moja krótka piosenka.