Grzechy sodomskie

Serdecznie polecam dokładne przesłuchanie poniższego utworu (nawet wielokrotnie), który został zdjęty z YouTube a wydaje mi się, że jest wartościowy tekstowo i przekazuje językiem współczesnej młodzieży nasze katolickie wartości.

Promocja sodomii dziś w Polsce jest bardzo intensywna. 2% mniejszość próbuje narzucić swoje niby "wartości" pozostałej 98% części społeczeństwa. Gender, LGBTQ (aż do pięćdziesięciu innych płaci), New Age stają się orężem walki lewactwa z naszym krajem.

Dzieje się tak nieprzypadkowo. Jesteśmy dziś największym krajem katolickim w Europie i staliśmy się celem lewaków, którzy katolicyzmem gardzą. Mało tego: nawet nie gardzą, ale po szatańsku wprost nienawidzą.

Profanacja Matki Bożej, palenie kościołów, wyrywanie kart Ewangelii na koncertach, rozbijanie ołtarza siekierą, zamach na księdza, warszawsko-trzaskowska  karta "zboczeńcy+", wprowadzanie seksualizcji dzieci do szkół i przedszkoli z naciskiem na LGBTQ, promowanie aborcji i eutanazji, małżeństwa jednopłciowe z możliwością adopcji dzieci (nawet, jeżeli na razie jest to promowane tylko werbalnie), depopulacja czy też profanacja Mszy Świętej winny być karane z urzędu jako obraza uczuć religijnych i niezgodne  prawem działania pozbawiające rodziców wpływu na wychowywanie własnych dzieci.

Tak naprawdę to wszystko też jest atakiem na tradycyjny model rodziny i rozbijanie więzi społecznych, aby można jeszcze łatwiej budować nowe społeczeństwo, bez narodów i państw, czego tak pragnie G. Soros i wielu żydowskich intelektualistów. A wtedy zostanie tylko jeden homogeniczny z własnymi wartościami naród mogący rządzić innymi.

Nie możemy na to pozwolić.

https://vimeo.com/341981243

Grzechy Sodomskie official from Pawel Michalik on Vimeo.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

14-06-2019 [18:27] - xena2012 | Link:

Nawet Konstytucja którą tak eksponuje na koszulkach rozwrzeszczane lewactwo gwarantuje wolność wyznania i szacunek dla wierzących.To Konstytucja gwarantuje że małżeństo to związek męzczyzny i kobiety.,a za dzieci odpowiedzialna jest rodzina.widać więc dysproporcję w działaniach tych co z takim zapałem protestują w obronie Konstytucji której chyba nawet nie znają.Wynika z tego że sprowokowani i opłacani przez ośodki antyklerykalne zaprzeczają sami sobie.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

14-06-2019 [19:38] - krzysztofjaw | Link:

Ich hipokryzja przekroczyła "Himalaje". To jakieś ideologiczne wynaturzenie: cała totalna opozycja jest "rąbnięta". Piszę ostro, ale tak trzeba. Musimy bronić naszych wartości i nie dać się zapędzić "do narożnika". Wystawianie drugiego policzka jest dobre tylko dla tych, którzy coś sobą reprezentują, ale dziś trzeba po prostu walczyć o godność, polskość, wiarę i nasze wartości oraz o nasz naród, suwerenność i niepodległość. Nasi przodkowie przelewali za Polskę morze krwi i wzorując się na nich też musimy walczyć, może nie zbrojnie, ale słowami i uczynkami. 

Jestem ciekawy, co by się stało, gdyby tęczowi sprofanowali Mahometa, ale tego ze strachu nigdy nie zrobią. Podobnie jest z judaizmem. Też się boją. a przecież to też wiara, której nienawidzą. 

Ja osobiście nimi gardzę i to bardzo mocno. 

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Jabe

14-06-2019 [20:10] - Jabe | Link:

Wrestling trwa w najlepsze.

Obrazek użytkownika Dorota M

14-06-2019 [18:50] - Dorota M | Link:

Ponieważ jest to wojna hybrydowa z Polska i polskim Narodem, nalezy podejść do tego po wojskowemu. Kazdy z nas jest żołnierzem i w konstytucji jest napisane, że każdy żołnierz ma obowiązek obrony swojej ojczyzny do ostatniej kropli krwi. Należy zatem w tych kategoriach rozpatrzyć swój udział w obronie ojczyzny przed atakiem wroga i kazdy w miare swoich mozliwości, bez ociagania sie i zwalania na innych tego obowiązku. A więc jedni mają za zadanie uświadamiać tych, którzy nie rozumieja zagrożeń dla tożsamosci narodowej, a więc młodych ludzi zafascynowanych nowością i zmanipulowanych kłamliwym przekazem propagatorów zboczeń, politycy ustanowić zabezpieczenia prawne przed atakiem na polskie dzieci i najwazniejsze działanie wybranie w najbliższych wyborach parlamentarnych PIS, jako jedyną partię mogącą stawić tamę temu atakowi, ale także zaządać od polityków PIS żeby przestali sie bać UE i wypowiedziali dwie ustawy równościowe, przyjęte w poprzedniej kadencji przez PO i PSL. Wtedy rzad będzie miał podstawę do całkowitego wyeliminowania gednder i aktywistów LGBT z polskiej przestrzeni społecznej.

Obrazek użytkownika Pani Anna

14-06-2019 [21:00] - Pani Anna | Link:

To, co każdy z nas powinien i może zrobić, to przede wszystkim iść na wybory. PIS musi mieć jeszcze silniejsza legitymację do sprawowania władzy, musi czuć siłę i poparcie.Tak jak Orban. Żeby nie było potem, że wygrali "o włos", a w ogóle, to połowa narodu i tak nie głosuje.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

15-06-2019 [01:11] - krzysztofjaw | Link:

Oczywiście, że tak.
Pozdrawiam
 

Obrazek użytkownika Jabe

14-06-2019 [21:49] - Jabe | Link:

Żeby skutecznie przeciwdziałać, trzeba wpierw spróbować zrozumieć, jakie motywy kierują owymi młodymi ludźmi zafascynowanymi nowością i zmanipulowanymi kłamliwym przekazem. Wśród jedynie patriotycznych obrońców polskości takich próżno szukać. Ta lepsza, gdyż rzekomo mniej zmanipulowana, strona potrafi tylko bezproduktywnie psioczyć na przeciwników.

Skoro – jak Pani twierdzi – jesteśmy skazani na PiS, bo tylko on może (ale nie musi!) stawić czoło atakowi, to od PiS-u niczego żądać nie możemy. To tak, jak z Ameryką – możemy tylko potulnie kiwać głową, bo jesteśmy na nią skazani. PiS oczywiście wie, że może mieć gdzieś postulaty tych, którzy w niego bezkrytycznie wierzą, i dlatego zajmuje się kupowaniem sobie głosów niezdecydowanych (acz pazernych).

Dlatego ta wojna obronna sprowadzi się jedynie do oburzenia i utyskiwania w mediach. Nic nie zostanie zrobione, bo nie musi.

Obrazek użytkownika Dorota M

14-06-2019 [22:32] - Dorota M | Link:

Nic z tego co piszesz Jabe nie wynika, i z tego powodu szkoda tracić czasu na odpowiedź.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

15-06-2019 [01:09] - krzysztofjaw | Link:

Całkowicie się z Panią zgadzam. To jest wojna ideologiczna z Polską i Polakami. Nie możemy być bezczynni. Jedni niech piszą, drudzy występują w telewizji a jeszcze inni na różnego rodzaju marszach, ale przede wszystkim należy pójść jesienią do wyborów i zagłosować tak, żeby PiS miał większość konstytucyjną. Nie zawsze mi się PiS podoba, bo jestem monarchistą, ale na dzień dzisiejszy tylko PiS może zagwarantować nam istnienie naszego państwa. Nie może pójść na marne przelana krew naszych rodaków walczących o niepodległość. Dlatego cieszę się, że są mlodzi ludzie, którzy potrafią to wyrazić, choćby w utworze muzycznym. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Ludomir

15-06-2019 [00:58] - Ludomir | Link:

Do Autora:
"A wtedy zostanie tylko jeden homogeniczny z własnymi wartościami naród mogący rządzić innymi (!)."  Poza klasycznym antysemityzmem, nie mniej klasyczne nuty nazistowskie - czy Ty naprawdę tego w tym tekście  nie widzisz? A utworek na YT  do współczesnej młodzieży raczej średnio przemówi - gdzie Ty żyjesz, człowieku? Podobne uwagi dotyczą także większości komentarzy.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

15-06-2019 [01:16] - krzysztofjaw | Link:

Ludomir
Wielokrotnie tłumaczyłem, że nie ma czegoś takiego jak "antysemityzm" w odniesieniu tylko do Żydów, bo np. Semitami są też Arabowie. Naucz się historii, aby pisać takie bzdury a Izrael jest państwem skrajnie szowinistycznym a ich szowinizm jest chyba największy na świcie. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Ludomir

15-06-2019 [20:32] - Ludomir | Link:

@krzystofjaw
Co Ty za bzdety swoje usiłujesz podciągnąć pod powszechnie stosowany termin "antysemityzm" i pewnie uważasz się za znakomitego znawcę historii? Komu i co chcesz tłumaczyć? " Wielokrotnie tłumaczyłem, że nie ma czegoś takiego jak "antysemityzm" - znalazł się  nauczyciel historii, lepiej się nie kompromituj. Może Izrael jest państwem szowinistycznym , a jeśli tak,to Ty ze swoimi poglądami świetnie się tam nadawałbyś.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

16-06-2019 [02:37] - krzysztofjaw | Link:

Można być antyizraelitą lub antyżydem i to jest rasistowsko-szownistyczne, bowiem "anty" dotyczy bezpośrednio człowieka jako np. Żyda tylko dlatego, że jest Żydem, ale "anty" wobec  poglądów, wiary, działań lub jakiejś idei nie wiąże się w żaden sposób z rasizmem czy szowinizmem.
Pozdrawiam 

Obrazek użytkownika Ludomir

17-06-2019 [01:40] - Ludomir | Link:

@krzysztofjaw
Tobie się już całkiem w główce pokićkało i chcesz wprowadzać wymyślone przez siebie  jakieś nowe, nigdzie nie używane określenia, jak antyizraelita" czy "antyżyd" , bo chyba nigdzie tego nie wyczytałeś.W ten sposób chcesz usprawiedliwić swoje  rasistowsko-szowinistyczne poglądy?

Obrazek użytkownika xena2012

15-06-2019 [08:15] - xena2012 | Link:

Sumując te nurtujące Pana problemy pytam-co robi na konferencji KEP niejaka Diduszko?Nie tylko jest obecna ale wrzeszczy na prowadzących i nuncjusza obcesowo przerywa,zachowuje chamsko. Brakuje tam już tylko jej męża który bedzie udawał martwego albo wyskoczy z inną uderzajacą w Kościół prowokacją.Jak można nawet na to pozwolić?Czy nasza hierarchia jest już tak zaszczuta,że dopuszcza by człowiek z zewnątrz,niezwiazany zupełnie z Kościołem brał udział w obradach? Czyli każdy postronny może sobie wejść,miotać obelgi zastraszać? Czy sadzi Pan,że zamachy na księży,wiarę,na katolików ustaną? No chyba nie po tej konferecji.Jakie wnioski może wyciągnąć po jej chamskich wrzaskach nuncjusz,przecież chyba nawet nie wie o co tej babie chodzi? Czy sprawa Lisińskiego aferzysty,wyłudzacza została mu też przedstawiona -mocno wątpię.Czy papież wie kogo obcalowywał po rękach,też wątpię a ta rozwrzeszczana wariatka z pewnością tej sprawy w którą jest przecież zamieszana nie poruszy.I nakoniec  czy dziwi się Pan jak łatwo w Polsce burzyć wiarę?Jak latwo metodą zastraszania przyjmie się w Polsce LGBT.Jak szybko zburzy się kościoły.

Obrazek użytkownika Czesław2

15-06-2019 [09:36] - Czesław2 | Link:

Jedynym wytłumaczeniem tego są haki na większość członków KEP. Naprawdę, na samooczyszczenie tego gremium liczę tak, jak na samooczyszczenie innych "korporacji". Przecież już dawno były sygnały o np dziwnych wykładach na KUL, dziwnych poglądach niektórych wykładowców. Bierność hierarchów Kościoła jest tym samym, co bierność Glińskiego wobec niektórych uczelni, gównie "humanistycznych". Przykładem ostatnie fotki władz "wyższej szkoły" w Nowym Sączu okazji juwenaliów. Marksizm kulturowy ma się coraz lepiej, my się podniecamy kolejnymi tematami zastępczymi.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

15-06-2019 [13:58] - krzysztofjaw | Link:

xena2012, Czesław2

W ogóle bierność kościoła (tzn. jego hierarchów) jest dla mnie szokująca. Oczywiście, że ta bierność wynika w dużej części z braku dekomunizacji i lustracji tego środowiska, co chciał uczynić ksiądz Iaskowicz-Zalewski i został "uciszony". Pieniądze i obyczajność oraz współpraca z komunistycznymi służbami to są niewątpliwie potężne haki, ale też trzeba sobie zdawać sprawę, że komuna próbowała na wszelkie sposoby zniszczyć kościół od środka i "wstawiała" tam nawet swoich księży, którzy już mieli podpisaną "lojalkę" zanim poszli do seminarium. Część z tych ludzi od początku była np. homoseksualistami lub pedofilami a teraz to odium spada na wszystkich. Celowo też (nawet w Watykanie) podstawiono duchownym kobiety lub mężczyzn, żeby mieć filmy lub fotografie ich kompromitujące. Ale to jest tylko jedna część prawdy. Drugą jest niestety postawa papieża Franciszka, który jest najbardziej lewackim papieżem w historii.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Czesław2

15-06-2019 [15:15] - Czesław2 | Link:

Tak jak wszyscy urzędnicy tak samo wierchuszka KK jest poza kontrolą i krytyką. Urzędnicy wszystkich obywateli, hierarchowie przez wiernych.

Obrazek użytkownika xena2012

15-06-2019 [18:20] - xena2012 | Link:

To nie tylko bierność ale słodkie życie jakie było udziałem hierarchów za pontyfikatu JPII. Oni nie musieli nic robić,nie mieli problemów, świecili światłem odbitym od jego wielkości. Z chwilą kiedy problemy się pojawiły nie potrafią się z nimi uporać.Abp Libera ucieka do ,,eremu'' żeby się modlić choć powinien trwać na posterunku.Hierarchia tchórzliwie ustępuje pola.Na co liczy?Że oszuści w stylu Lisińskiego,Wielgusowa i Diduszko bedą za nich załatwiali problemy Koscioła?Co proponuje hierarchia,ano szturmy modlitewne,różańce nawet w obliczu napadów na księży.Przy takim natężeniu poziomu agresji w stosunku do Kościoła doczekamy się,że kolejny ksiadz zostanie napadniety i zginie lub przepłaci swoją posługę zdrowiem.Czy hierarchia ruszy się chociaż?  

Obrazek użytkownika Ludomir

15-06-2019 [23:50] - Ludomir | Link:

"(...)postawa papieża Franciszka, który jest najbardziej lewackim papieżem w historii."
A jednym z najbardziej fundamentalistycznych, ortodoksynych bigotów w Polsce jest autor tych mądrości, który nawet nie rozumie pojęcia "lewactwo", więc najlepiej by zrobił twierdząc, że Franciszek jest żydokomunistą.