Niemcy przeciwko Polsce – mord na narodzie (Völkermord)

 
Specyficzne cechy przedstawiciela określonych sił pozostają ważnymi, gdyż znamionują już nie tyle charakter tegoż reprezentanta, co samo to gremium stawiające na takiego człowieka.
Jeśli kanclerz Merkel darzy wielkim szacunkiem carycę Katarzynę, znaczy to, że koronowana niemiecka gwiazda euro-azjatyckiego imperium wciąż roztacza swój blask nad całym tłumem współczesnych niemieckich decydentów i dalej na poddanych, i jeszcze dalej przez V kolumnę, czyli dziennikarską służbę, na swoje ofiary – folksdojczów. I coś to znaczy, mimo że historia nie jest nauką, to daje się w niej zauważyć jakąś tam powtarzalność.  Doktryna niemiecka się nie zmienia. Udowodnione to zostało w sposób ścisły, drogą  matematycznego rozumowania w książce  Wojciecha Sumlińskiego i Tomasza Budzyńskiego „Niebezpieczne związki Donalda Tuska”. W publikacji tej należy widzieć trwały, historyczny pomnik. Tropy niemieckich  agentów oraz świadectwo Krzysztofa Wyszkowskiego są niepodważalnymi argumentami w  dziennikarskim śledztwie. Wskazuje ono  na Donalda Tuska, jako na  niemieckie narzędzie, którym kolejny raz w dziejach kaleczy się Polskę. Rzeczywistość lat następnych przerosła formułę przypuszczeń - zdradę obnosi się jako oficjalny, normalny tryb postępowania;  czymś takim jest na przykład wysuwanie przez Niemców kandydatury Tuska i forsowanie jego wyboru na europejskiego prezydenta wbrew oficjalnemu polskiemu stanowisku.
 
Jak to się dzieje, że hasło Drang nach Osten jest w anglojęzycznym wydaniu Wikipedii ma siedmiokrotnie większą objętość aniżeli w języku polskim?  Po  niemiecku jest o tym 15 razy więcej! Wyczerpująco i z pozoru beznamiętnie. Sprytnie, żeby przemycić, co się chce. Mądrze po niemiecku – po polsku wcale. A wydawać by się mogło, że dziedzińce wszystkich polskich uczelni wybrukowane są historykami i politycznymi. Skoro jednak nie rozwinięto w formie popularyzatorskiej podstawowego, kluczowego tematu z zakresu stosunków polsko-niemieckich, to kręgi te należy traktować z najwyższą podejrzliwością.
 
 
„Ideą przewodnią rządów Fryderyka było rozbudowywanie potęgi Prus przez wojny i podboje. […]
Celem Fryderyka było zdobycie nowych terytoriów dla Prus, czemu służyło pogorszenie sytuacji wewnętrznej Rzeczypospolitej i podejmowanie działań na jej szkodę. Doniosłym rezultatem polityki Fryderyka były fałszerstwa monetarne dokonywane na szkodę Rzeczypospolitej. Fryderyk II wszedł w posiadanie w Saksonii polskich oryginalnych stempli menniczych, co pozwoliło mu zalać Rzeczpospolitą bezwartościową monetą tzw. efraimkami, bitymi przez Veitela Heinego Ephraima, co pokrywało część wydatków pruskiego budżetu wojennego.  […] Był głównym zainteresowanym w sprawie rozbiorów Rzeczypospolitej i to on starał się nakłonić carycę Katarzynę II do podziału Polski. W 1769 przedstawił w Sankt Petersburgu tzw. plan hrabiego Lynara, w którym proponował zabór części terytorium Rzeczypospolitej[. W 1772 Fryderyk był głównym wnioskodawcą podpisania traktatu rozbiorowego. W wyniku rozbiorów Prusom przypadło Pomorze polskie – Warmia i Prusy Królewskie. Było to ziszczenie wieloletnich starań króla Prus.” (wikipedia.pl)
 
O dramacie narodu polskiego wciąż Niemcy mówią z charakterystyczną dla siebie obłudą. Nie, oni nigdy nie pchali się na wschód, tylko jakoś tak to samo wychodziło od dziesiątego wieku, kiedy zamordowano przywódców Słowian Połabskich. Przytaczają opinię Edmunda Omańczyka o zaczątkach hitleryzmu już w tamtych czasach, ale potem słowa jego samego mają zakwestionować opinię, iż chęć wyruszenia na wschód miałaby stale siedzieć w niemieckim narodzie. No bo jak doszukiwać się takiej historycznej tendencji w poczciwym rolniku, czy rzemieślniku? Autorzy niby przekreślają opinię Wilhelma Jordana z roku 1848, ale ją przytaczają. Dlaczego? Bo na niej zbudowany jest typowy ichni światopogląd, nie do wykorzenienia, czego potwierdzenie  przecież odnajdujemy w każdej opinii ich wszechobecnej agentury, zadaniowo negującej obecną brutalną niemiecką ekspansję.
 
„Celem nie jest przesunięcie na wschód, ale utrzymania granic zajętych terytoriów. Pogarda i pogarda słowiańskich sąsiadów to program.
Nasze prawo nie jest prawem innym niż prawo najsilniejszych, prawo do podboju. Wyższość niemieckiego plemienia wobec większości plemion słowiańskich, być może z jednym wyjątkiem Rosji, jest faktem… Ostatni akt tego podboju, czyli rozbiór Polski, nie był, jak to nazywano, zamordowaniem narodu, ale niczym  więcej niż ogłoszeniem już zaistniałej śmierci, niczym innym niż  pogrzeb rozpadającego się długo trupa, co nie mogło być dłużej tolerowane przez żyjących ". (wikipedia.de)
 
Tłumaczę słowo użyte przez Jordana: ein Völkermord, nie jako ludobójstwo, ale zamordowanie narodu. Ludobójstwo (genocide) jest terminem dwudziestowiecznym, zdefiniowanym przez Rafała Lemkina. Völkermord to likwidowanie narodu na przestrzeni wielu lat. Proces ten zaczynał się od likwidacji rodzimej władzy, a następnie polegał na rugowaniu kultury, języka, na odkształcaniu pamięci i tradycji, na niszczeniu wiary, na bezwzględnym w końcu potraktowania człowieka jako rekruta lub robola z przypisaniem mu ograniczonej niszy kulturowej. Tak działa to obecnie w Polsce. Rozbita została jedność narodu polskiego, nie ma już właściwego zrozumienia  spraw wspólnych nawet w Kościele Katolickim. Obserwujemy nieodwracalny uwiąd, fundamentem którego się działalność masonerii, komunistów oraz ingerencja niemiecka, w której zasadniczą rolę odgrywa Tusk i PO. Spaja to lewacką i żydowska agitka. Jesteśmy świadkami mordowania narodu.
 
 
 W 1875 roku ustalono jako cel główny polityki Niemiec stopniową germanizację Polaków. Pisarz Gustav Freytag wzywał już do połowy wieku do niemieckiego osadnictwa na terytorium byłej Rzeczypospolitej Polskiej, do akcji podobnej kolonizowaniu ziemi amerykańskich Indian.
Friedrich Ratzel ukuł w pracyz 1901 roku termin Lebensraum i podjął debatę na temat kolonizacji przygranicznej (Grenzkolonisation) jako alternatywę dla kolonizacji transatlantyckiej. Ta ideologiczna inicjatywa  służyła później posłużyć za podstawę koncepcji narodowych socjalistów. (wikipedia.de)
 
W swej przewrotności niemieccy historycy nie obawiają się obśmiania ich karykaturalnych tez. Po przytoczeniu dowodu  o małej atrakcyjności dla Niemców zasiedlania wschodu, pojawia się oto  kolejny na to argument w postaci  poniechania przez Himmlera planów lokowania tam przesiedleńców (za wikipedia.de). Czyli podsumowując całokształt działań niemieckich na wschodzie Europy, Niemcy wycofali się z tych terenów, gdyż przestały być one dla ich społeczeństwa interesujące. Tak! Wobec negatywnych wyników przeprowadzonej w nim ankiety, zrezygnowali!!! Wycofali się spod Wołgi pod swoją stolicę; nie myślą i nigdy nie myśleli, żeby szkodzić swoim wschodnim sąsiadom, których bardzo szanują a zwłaszcza ich kulturę. Uwierzyłby kto…?! Okazuje się, że takich naiwnych cała masa.
 
 
 Niepohamowana agresja niemiecka zmieniła w ostatnich latach Polskę. Ofensywa ekonomiczna zniszczyła podstawy polskiego przemysłu i handlu. Środki masowego przekazu w rękach niemieckich i żydowskich spustoszyły świadomość narodu polskiego. Nieustająca kampania polityczna przeciwko Polsce na forum międzynarodowym, służy sparaliżowaniu wszelkich prób reformatorskich. Polska wciąż ma tkwić w postkomunistycznych dybach. Czerwone uczelnie wciąż produkują  mierzwę tamującą odrodzenie się polskiej inteligencji zniszczonej przez okupantów. Trwa upadek rodzimej kultury i tradycji. Landrynkowy patriotyzm nie powstrzyma najazdu neokomuny. Krytyczna linia, po przekroczeniu której wrogowie polskości będą sobie gratulować osiągnięcia celu, jest już blisko.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-02-2019 [18:16] - rolnik z mazur | Link:

I po co to całe uzalanie się ? Czy ktoś wisi za zdradę? Czy ktoś odpowiedzial za złodziejka prywatyzację? Czy może Niemcy siła przejęli media i przemysl?  Sami im się dobrowolnie w niewolę oddaliśmy i taka jest prawda. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika angela

27-02-2019 [22:51] - angela | Link:

To prawda, że wy oddaliscie. Po 89 cały przemysł i banki im oddaliscie, o prasie nie wspominając.
My nie oddaliśmy, my przywracamy wszystko na nowo. 

Obrazek użytkownika Jaworowski

28-02-2019 [08:33] - Jaworowski | Link:

>>Czy ktoś odpowiedzial za złodziejka prywatyzację<<
Jak osądzić złodziei , jak sądownictwo to też skomuszali złodzieje i mafia czerwona stojąca na straży patologii wszelakiej swoich ludzi.

>>Czy może Niemcy siła przejęli media i przemysl< 
Sami za darmochę im to wcisnęliście biorąc przy tym łapówki sowite. Patrz np. Kulczyk.
>>Sami im się dobrowolnie w niewolę oddaliśmy<<
V kolumna brunatno- bolszewicka tak umiejętnie zbajerowała przekaz, że rzeczywiście ta durnowata część społeczeństwa na czele z czerwoną, zidiociałą  inteligencją podała naród  na tacy naszym wrogom odwiecznym.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

28-02-2019 [13:04] - rolnik z mazur | Link:

@jaworowski., 

to wiem. Nie rozumiem dlaczego dalej brniemy w to g.... Pzdr

Obrazek użytkownika St. M. Krzyśków-Marcinowski

28-02-2019 [09:26] - St. M. Krzyśków... | Link:

Chyba jeszcze nie pora brać na siebie rolę  Icchaka Kacenelsona. Choć o tym się tak naprawdę nie wie: „jest już za późno, nie jest za późno…”.
 
Lubelszczyzna pozdrawia Mazury. Dziś. Jak będzie w przyszłości?
 
Judeopolonia pozdrawia Prusy Wschodnie?
 
Wolna Ukraina pozdrawia Okręg Kaliningradzki?
 
Po napisaniu tej uwagi uznałem, iż znalazło się wreszcie  dostateczne uzasadnienie, żebym mógł umieścić wpis o dwóch pochodach.
To, co działo się w Tarnopolu, mogło i może wydarzyć się wszędzie. I we Wrocławiu, i w Gdańsku…
 
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

28-02-2019 [10:36] - rolnik z mazur | Link:

I kto za to odpowiada- Żydzi, Ukraińcy, Niemcy?
Z czego się smiejecie? Smiejecie się z siebie.  Za Gogolem. O Kancelsonie tez kiedys wspominalem .....Niemcy się z satysfakcja przygladali....i robia to dalej . Pozdr

Obrazek użytkownika angela

27-02-2019 [22:43] - angela | Link:

W tym to właśnie celu, Prezes Kaczyński rzucił najlepszych ludzi, żeby wygrali i zmieniali Unię od środka. Straci wigor opozycja, bo poparcie unijne dla awanturnikow ustanie, skończą się blokady reform w Polsce, i nareszcie można będzie coś zrobić. 

Dziennikarze rezygnują z pracy, bo złodzieje grożą im i ich rodzinom. 
To samo jest z politykami  niemal każdy otrzymuje groźby. 
Niszczone są biura poselskie , ublizanie ludziom prawicy, i dewastacjia pomnikow są na porządku dziennym, a sądy ich i tak uniewinnia. 
Każdy chce żyć,  chcecie szybkich zmian? Idźcie gremialnie na wybory, i zaglosujcie na PiS, a i jeszcze sąsiadów, co nie mają jak dojść, że sobą weźcie, i nie narzekajcie, bo z narzekania nic się nie zrobi. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

28-02-2019 [08:22] - rolnik z mazur | Link:

@angela

Jacy wy? Po owocach poznacie. Zmienili unię od środka.??pzdr

Obrazek użytkownika xena2012

28-02-2019 [13:16] - xena2012 | Link:

No to może ostatni czas powiedzieć kto tę Unię od srodka zmienił?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

28-02-2019 [13:49] - rolnik z mazur | Link:

@xena2012

Polska do unii nie występowała. Wstepoeala do wspolnoty eurpejsow. Unia jest osadnikiem dla wycofanych z uzytku polytykow coby se mogli dobrze popic i zakasic. I ci pieczeniaze miliby ja rozwalać od srodksrodka? Smiechu warte. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika anakonda

28-02-2019 [14:01] - anakonda | Link:

@ xena2012

Unie od srodka zmienia jedynie europejskie partie prawicowo konserwatywne.
Obawiam sie jednak, ze europejczycy na zachodzie sa juz tak dalece oglupieni
przez lewackie partie takie jak:
Sozialdemokratische Partei Europas ; ( Partia Europejskich Socjalistów )
https://de.wikipedia.org/wiki/...
https://pl.wikipedia.org/wiki/...
#############################################################
Europäische Grüne Partei ; ( Europejska Partia Zielonych )
https://de.wikipedia.org/wiki/...
https://pl.wikipedia.org/wiki/...
#############################################################
Europäische Linke ; ( Partia Europejskiej Lewicy )
https://de.wikipedia.org/wiki/...
https://pl.wikipedia.org/wiki/...
##########################################################
ze po majowych wyborach lewackie partie nadal utrzymaja swoja
wiekszosc w parlamencie UE.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-02-2019 [16:28] - Imć Waszeć | Link:

To nie ma znaczenia. Parlament europejski i tak nic nie może. Jedynie może głosować ustawy podsuwane mu przez Komisję w starym komunistycznym stylu "nie widzę, nie słyszę, przegłosowane". A jak nastąpi potknięcie w głosowaniu, to ustawa wróci trochę zmieniona i w końcu przejdzie. To nie jest żadna demokracja, tylko marksistowski totalitaryzm.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

28-02-2019 [16:53] - rolnik z mazur | Link:

@ anakonda, Imć Waszec

Europejs ma prawo wypowiedzieć speach dlugosci 2 min, pokiwac groznie palcem w bucie i starczy. Wszystkie gremia decyzyjne nie sa wybierane demokratycznie. Ojcowie zalozyciele az tak durni nie byli, by piwiezyc wazne decyzje przypadkowym parlamentarzystom. Pzdr

Obrazek użytkownika anakonda

28-02-2019 [19:10] - anakonda | Link:

@ rolnik z mazur

Czy to znaczy, ze takze po zdobyciu wiekszoscu w parlamencie UE
przez partie prawicowo - konserwatywne tez sie nic nie zmieni ?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

28-02-2019 [22:47] - rolnik z mazur | Link:

@anakonda

dokladnie nic się nie zmieni. Pzdr

Obrazek użytkownika anakonda

01-03-2019 [10:51] - anakonda | Link:

@ rolnik z mazur

Ja jestem optymista i dlatego oddam swoj glos na AfD.

Obrazek użytkownika maxilampus

28-02-2019 [22:41] - maxilampus | Link:

Ruch Żydowskiego Odrodzenia w Polsce.
Jezeli jeszcze nic o nim nie slyszales to ogladnij to : https://www.youtube.com/watch?...
Wlasy ci deba stana na glowie..