Łódź i Warszawa to wasza sprawa !

Drodzy Łodzianie i Warszawiacy

Bulić i tulić (nowych włodarzy) - a gorzkie żale na podwyżki możecie sobie wzajemnie wysyłać na świątecznych kartkach. Nic mnie to nie obchodzi. W ramach pocieszenia pojedziecie Tramwajem Różnorodności na ryby z Dziadkiem Waldemarem. A jak wam zbudują mauzoleum "lenina kijowskiego kodu", to HGW oprowadzi was po wystawie jego sukcesów :)  Dwa razy w roku zrobią wam parady "świntuchów" w towarzystwie towarzyszy broni komunistycznych zbrodniarzy, a ich pomniki na nowo wyrosną w różnych miejscach, nie tylko w nazwach ulic. Spodziewajcie się kolejnych występów niejakiego Diduszko, który w ramach koncertu radości skoczy z Pałacu na bruk i cudownie przeżyje, a Rafał przyśle wam pocztówki z kolejnych podróży po świecie ... na to głosowaliście, więc mi tu nie pyskować i nie błagać o pomoc. Kijowski wam w oko! … zróbcie mu kolejną zrzutkę, bo jest goły na Święta!

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-12-2018 [14:23] - Pani Anna | Link:

Droga Pani, ale my to wszystko wiemy! Gdyby powtórne wybory miały się odbyć jutro, to wynik 53% dla Czaskowskiego i 31% dla Jakiego jest pewny, jak amen w pacierzu, jak to, że po nocy jest dzień, jak, nie przymierzając wynik referendum na temat konieczności transfuzji krwi wśród Świadków Jehowy.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

18-12-2018 [19:38] - zbieracz śmieci | Link:

Mauzolem w miejscu trybuny dla słoneczka Peru a u stópjego dla bolka,michnika [tu może byc problem kto w centralnym puntkcie],zara,zara wcentralnym puktcie to dla kiszczaka a po obu bokach dla sług jego.Bolo po "prawicy"ten drugi po lewicy!