Czy PKW sprzyja sfałszowaniu wyborów i przygotowuje chaos?

Ruch Kontroli Wyborów najwyraźniej ostrzega przed sfałszowaniem wyborów:

https://stowarzyszenierkw.org/...

Praktycznie PKW pod dowództwem sędziego Hermelińskiego i innych sędziów mianowanych na odchodne przez prezydenta Komorowskiego tworzy chaos i ramy "prawne" do sprawnego sfałszowania wyborów samorządowych 2018 roku.

Nagranie szkolenia RKW dla członków komisji obwodowych i mężów zaufania oraz obserwatorów społecznych 6.10.2018 r. w Płocku. Szkolenie przeprowadził Marcin Dybowski.

Szanowni Państwo

Zapraszamy do zapoznania się z filmem ze szkolenia dość szczegółowo omawiający pilnowanie wyborów w świetle nowego Kodeksu Wyborczego i ostatnich, fatalnych uchwał PKW:
https://www.youtube.com/watch?...
lub
https://stowarzyszenierkw.org/......

Uwaga - rozsyłane są opracowania odwracające Państwa uwagę od istotnych kwestii i maskujące dezinformację PKW. Opracowania te są niestety
kompromitujące ponieważ prawie wcale nie wskazują na dziury w uchwałach PKW i niebezpieczeństwa n.p. zachęcają do wydawania niekompletnych kart wyborczych, nic nie wspominają o zasadzie "długopisy precz" itp, itd.

Dlatego prosimy by pobierać udostępnione w załącznikach i na naszych stronach "gotowce".

Do pobrania są tzw. ściągi, tabele pomocne podczas prac Obwodowych Komisji Wyborczych (dziennej i nocnej). Są tabele do sprawdzania przez nas frekwencji oraz tabele do notowania na brudno wyników głosowania na kandydatów w okręgach jednomandatowych oraz tabele do wpisywania na brudno wyników glosowania na poszczególne komitety wyborcze i kandydatów z danych list.

Przestrzegamy przed posługiwaniem się innymi "pomocami" oferowanymi pod fałszywą flagą, które niestety powielają bełkot i dwuznaczność sformułowań uchwał PKW, skupiają się na mało istotnych szczegółach a nie na tych, na które konkretnie należy zwracać uwagę podczas głosowania lub liczenia głosów!

Wystarczy zwrócić na przykład uwagę, czy w takich opracowaniach wskazuje się na konieczność zabezpieczenia kart wyborczych, materiałów, sprawdzenie list wyborców, czy opracowanie owe powtarzają milczenie na ten temat uchwał PKW. Czy takie "pomoce" uwrażliwiają na sposób tworzenia protokołu by był to protokół ręcznie wytworzony i podpisany przez wszystkich członków komisji, czy też ledwo o tym wzmiankuje (jakby to nie miało zasadniczego znaczenia) powtarzając bełkotliwe manipulacje uchwały PKW, które ukierunkowują tworzenie protokołu tak by powstał on jednak przy pomocy systemu komputerowego.

Wybory 2018. Dokumenty do pobrania
w dziale
https://stowarzyszenierkw.org/...
lub
https://stowarzyszenierkw.org/...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

10-10-2018 [03:14] - mmisiek | Link:

Było trzy lata żeby PKW uporządkować.
Skoro tego nie zrobiono to widać są tam właściwi ludzie na właściwych miejscach i tak naprawdę nikomu to nie przeszkadza.

Obrazek użytkownika smieciu

10-10-2018 [09:55] - smieciu | Link:

Naprawdę trudno widzieć to inaczej.

Warto pamiętać że w terenie sprawy wyglądają specyficznie. Np. podział między PO czy PiS, który jest jak pisałem ogólnie personalny gdyż systemowo PO i PiS nie różni się. Jak właśnie pokazuje sprawa PKW. W każdym razie teren jest czymś innym niż wojenka prezentowana w TV. W terenie działają lokalne układy i znajomości. Różne „egzotyczne” sojusze wcale nie są egzotyczne. Kiedy często nasuwa się prosta myśl: dogadajmy się, wykośmy drobnicę by nam nie przeszkadzała, potem podzielimy się władzą i łupami. Tym bardziej że wszędzie już od dawna działają takie układy. Personalne, biznesowe, ubeckie (oni kontrolują to często do dzisiaj). Dla nich cała ta polityka to tylko etykietki, liczy się po prostu biznes. Stary Ubek nie będzie mieć problemu z dogadaniem się z PiSowcem. I odwrotnie.
Samorządy to wciąż wielka kasa. No i przede wszystkim te stołki dla rodziny i przyjaciół. To przecinanie wstęg, lansowanie, lokalna pozycja dobrotliwego szefa pociąga rzesze ludzi. Dlatego jeśli można dogadać się i sfałszować to czemu tego nie robić?
Dla mnie przykładowo niesamowita jest zmiana jaką przeforsował PiS że można zamazać kwadracik by poprawić błędnie oddany głos. Czemu ma to służyć? Chyba tylko temu żeby śladów fałszerstw było mniej. Do tej pory podobne manipulacje skutkowały głosami nieważnymi - ważną poszlaką sugerującą fałszowanie. A teraz? Zamażemy i zmienimy, głosów nieważnych nie będzie.