Po co ta histeria?

Jeśli ktoś uważnie nie obserwował wyników szczytu NATO w Brukseli ,mógłby wpaść w trwogę, czytając alarmistyczne doniesienia „Gazety Wyborczej” i innych lewicowo-liberalnych mediów w Europie Zachodniej i USA. Z tego obrazu wynika swoista „Apokalipsa”:totalnie skłócone kraje Paktu Północnoatlantyckiego i demoniczny prezydent USA, który „rozbija jedność NATO”. Ten stek ideologicznych bzdur stoi w całkowitej sprzeczności z osiągnięciami brukselskiego spotkania. Decyzja o powołaniu sił szybkiego reagowania już za dwa lata, które w ciągu miesiąca mogą być przerzucone na wschodnią flankę Paktu (to akurat nie zostało sprecyzowane, ale wiadomo, że o to chodzi), zaproszenie kolejnego kraju bałkańskiego do negocjacji członkowskich (Macedonii), co oznacza kolejną fazę ograniczania wpływów Rosji w tym regionie, zbliżenie z Gruzją i Ukrainą, co też będzie odczytane przez Moskwę jako naruszenie jej strategicznych interesów, wreszcie decyzja o powołaniu dwóch nowych dowództw NATO: w USA i w … Niemczech (!) - ta ostatnia lokalizacja w Ulm, w Badenii i Wirtembergii pokazuje, że słusznie krytykowany przez Trumpa Berlin nie jest jednak izolowany. Nie mniej ważne były tez kuluary, a w nich przygotowanie jesiennej decyzji o powołaniu kolejnego dowództwa NATO – tym razem w Polsce, w Szczecinie.

A tandetne Kassandry i tak będą wieścić kryzys Paktu...

*komentarz ukazał się w „Gazecie Polskiej Codziennie” (14.07.2018)

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika St. M. Krzyśków-Marcinowski

15-07-2018 [12:00] - St. M. Krzyśków... | Link:

"Trybuna Ludu" i "Żołnierz Wolności" wytrwale, żeby nie powiedzieć: codziennie, głosiły słabość, kryzys i rychły koniec NATO. Powtarzają to ci sami ludzie, jedno dziedzictwo - żydokomuna.  Klepią to, co im nakazuje ich globalna kwatera główna.Dbają o swój ukryty za parawanem tworzonego rabanu interes. Trzeba powiedzieć, że są bardzo skuteczni - rozwalają wszystko wokół, a sami są silniejsi niż kiedykolwiek.