Zdradzieckie mordy czyli wojna Polski z polskojęzycznymi

Ileż w tej naszej ojczyźnie jest niesprawiedliwości , ile trzeba naprawić krzywd  i odbudować państwo Polskie dla nas i dla naszych dzieci .Wkurwa mam takiego , że najchętniej pojechałbym do Warszawy lać zdradzieckie mordy. Ale mam też dużo pretensji do rządu , który próbuje przeprowadzić sanacje z armią urzędników wyhodowaną w PRL-u i przy zdradzieckim okrągłym stole .Nie znęcam się na TVP-PIS bo wiem , że po tylu latach indoktrynacji sowieckiej i magdalenkowej ludziska maja wyprane berety . Cieszą mnie działania tworzące możliwości gospodarcze dla Polski ale martwi ciągle rabunkowa postawa państwa wobec obywateli i przedsiębiorców . Wiem , że nie można wszystkiego zmienić od razu ale gospodarka i pracownicy to podstawa państwa . Tam jest wypracowywany budżet naszego państwa .Zabawa w spór sądowy ??? A trzeba było tego czerwonego gangstera z SN nie wpuszczać do budynku a tak lipa na maksa . I czy nie ma już innych kandydatów tylko czerwony porucznik , który orzekał w procesie KPN? Ludzie , qrwa co wy robicie? Jakiś cieńki Bolek się odgraża i nikt mu do chałupy nie wjedzie o 6 rano i nie zabierze broni? No ja pierdziu …… trzeba było powiedzieć to by się zebrała ekipe i byśmy Bolka w domku odwiedzili !!! Dajecie się robić jak małe dzieci !!! A potem płacz i zgrzytanie zębów , że znowu kaPO doniosło do brukselki . Ilu ich jest …1000, 5000 polskojęzycznych ? Polska ma 38 milionów mieszkańców. Spór polityczny? Toż te nie spór a walka z sowieckimi namiestnikami !!! Siedzi w Polsce trzecie pokolenie ubeków i uchodzi za twór demokratyczny walcząc skutecznie z trzecim pokoleniem AK. No ja pie….ole !!! No wqrwa mam takiego na słabość pisiaków że hohoho….
Złapcie ich za te zdradzieckie mordy i do parteru. But na szyje i dawkujcie im tlen . Zabierzcie im kase , dotacje itd. I będą sobie krzyczeli w toalecie przy wypróżnianiu.Ja rozumiem demokracja , tak ale nie wtedy gdy Bolki grożą rewoltą , zryte feminiory malują krwią miesiączkową zryte napiski. Za morde taką lewacką feminiore i niech poogląda film na żywo jak rozrywane są dzieci podczas zabójstwa zwanego aborcją , żeby qrwa ładnie brzmiało i było mało krwi oraz obcinanych nóg i rąk niewinnych istot.
Do dupy jest ta moja Polska do dupy….. Nie za taka Polskę nadstawiałem karku , nie za taką . Miejcie odwagę jak Piłsudski i Dmowski . Polska nie jest dziwką !!!
Może byście tak panowie i panie wzięli się do roboty bardziej zdecydowanie , więc pytam o :

 1. Kiedy polskie media zostaną zrepolonizowane ?
 2. Kiedy przestaniecie rabować emerytów zdzierając z nich podatek dochodowy z wypracowanej emerytury ?
 3. Kiedy składki na ZUS osoby która nie doczeka emerytury zostaną oddane rodzinie?
 4. Kiedy opanujecie armie urzędników , która służyła komunie i magdalenkowcom?
 5. Kiedy usadzicie na dupie nienażarte skarbówki , które rabują przedsiębiorców?
 6. Kiedy obniżycie VAT do 10 % i przestaniecie rabować Polaka , który nie ma możliwości odliczenia VAT-u przy zakupach i podatkach ( to jest 23 % mizernych dochodów) ?
 7. Kiedy ujawnione zostaną osoby w budżetówce ,które współpracowały z sowietami , Niemcami i Żydami?
 8. Kiedy macie zamiar rozprawić się z Bolkami i całym magdalenkowym towarzystwem?
 9. Kiedy nowa Polska konstytucja bo ta czerwona z 97 roku jest czerwona i Kwaśniewska?
 10. Czy to prawda że kupiliście obligacje USA?
 11. Co z wrakiem w Smoleńsku?
 12. Czy płacicie Żydom za holocaust niemców?
 13. Czy macie dobrych prawników ? Bo to co wyprawia waltzowa to plucie w polską twarz!!!
 14. Co ze 150 miliardami ukradzionymi przez Tuska z OFE  Polakom?

Mogę tych pytań zadawać setki………….. ale czy warto???????????????????????????????
Moje drogie PISiorki , przejrzyjcie swoje szeregi .Ilu jest u was karierowiczów i posadkowców a ile patriotów? Opracujcie plan zniszczenia i odchwaszczenia Polski z sowietów , Niemców i tych którzy Polsce szkodzą . Uderzcie!!!!! Nie lękajcie się i tak jest nas mało .Sowieci i Niemcy dobrze wykonali swoją robotę i zabili naszą LOKOMOTYWĘ w 1939 , 1940 , 1942 , 1945-1956 , 1970,1980 , 1981-1989 i w 2010 . Możemy liczyć tylko na archipelag Polskości i tych , którzy wiedzieli o co chodzi w tym wszystkim .
Nie nudzę już ….. DO ROBOTY PIS-iory
Aż się rozpadnie w proch i pył sowiecka zawierucha!!!!!!! Niech zdradzieckie mordy wyladują tam gdzie ich miejsce …. Na śmietniku historii
 
PS. Niebawem dalsza lista pytań do rządu P. Morawieckiego
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Novalia47

04-07-2018 [22:05] - Novalia47 | Link:

Będzie co sprzątać,oj będzie. Ale trza poczekać do najbllższych i nieco ;późniejszych wyborów. Zmiotą z Polski tych wszystkich  "patriotów, którzy niszczą nasze państwo, cofają nasz do PRL i psują nasz wizerunek  w świecie.

Obrazek użytkownika kat

05-07-2018 [09:29] - kat | Link:

Witaj , czas czyszczenia obecnie trwa.......Novalio47 , ja się tylko denerwuję , że tak wolno .....
 

Obrazek użytkownika ruisdael

05-07-2018 [08:08] - ruisdael | Link:

Kacie- nie wiem czy dobrze zrozumiałeś powyższy wpis?

Obrazek użytkownika kat

05-07-2018 [09:28] - kat | Link:

Witaj , zrozumiałem . Mam nadzieje że jasno okreslam swoje poglądy a koleżanka cos tam próbuje przemycić , lecz ja traktuje to jednoznacznie .Eurosojuz to komuna bis i tyle w temacie .Podejmowanie dyskusji uważam za zbędne z tymi osóbkami , dzięki za zwrócenie uwagi .Pozdrówka przesyłam

Obrazek użytkownika Lektor

05-07-2018 [18:34] - Lektor | Link:

Pisze pan, że może pan zadawać tych pytań setki ... ale czy warto ?  Otórz odpowiadam panu, że nie warto, bo prawdopodobnie nikt z rządu ich nie przeczyta. Po drugie na część z tych pytań znamy już odpowiedzi, a być może panu gdzieś umknęły. Np. pytanie 1. Kiedy polskie media zostaną zrepolonizowane ?  Tłumaczył nam to J. Kaczyński, że zaraz po reformie sądownictwa i uzasadniał dlaczego jeszcze nie w tej chwili. Pytanie 9. Kiedy nowa polska konstytucja ? Panie, to nie zależy od rządu ale od parlamentu, a tutaj musi być co najmniej 2/3 większości. A zatem to naród będzie decydował czy chce zmiany konstytucji.
Niestety pytania podobne do 14 pozostaną bez odpowiedzi, tak samo jak pytania gdzie jest ponad 200 MLD zł wyłudzonych z WAT i gdzie są pieniądze z innych afer PO i PSL-u. Tuska czeka zapewne Trybunał Stanu po powrocie do Polski i za złodziejstwo, i za kłamstwa, i za żółwiki z Putinem, i za Polskość to nienormalność !!!
Posostałe pytania, szczególnie dotyczące emerytów są jak najbardziej sensowne.
 

Obrazek użytkownika Secesh

05-07-2018 [21:24] - Secesh | Link:

Witaj Kacie po długiej nieobecności. Mam nadzieję, że częściej będziesz nas raczył swoimi tekstami.
Pozdrowienia.

Obrazek użytkownika kat

05-07-2018 [23:14] - kat | Link:

Secesh, witaj będę pisał częściej  3MAJ.sie ciepło. Pozdrowka