Polska wygrywa szczyt UE

Warto być konsekwentnym w polityce międzynarodowej! Tak można by spuentować działania obozu Prawa i Sprawiedliwości w kontekście polityki imigracyjnej – przed kilkoma laty linię wytyczył Jarosław Kaczyński i okazała się ona nie tylko moralnie słuszna, ale i politycznie skuteczna. Tak jednoznaczne powiedzenie „NIE” imigrantom spoza Europy, w olbrzymiej większości zresztą muzułmanom ‒ okazało się impulsem nie tylko dla naszych najbliższych sąsiadów z Grupy Wyszehradzkiej, ale także dla wielu środowisk politycznych w Europie Zachodniej, w tym w tej chwili także dwóch rządów – w w Wiedniu i Rzymie. Jeżeli dzisiaj austriacki premier mówi o „osi sprzeciwu” wobec bezsensownego zapraszania imigrantów do Europy , to dlatego że już  trzy lata nad Wisłą istnieje rząd, który skutecznie popłynął pod prąd bezmyślności unijnego establiszmentu.

Zakończony nad ranem szczyt Unii zaowocował pełnym zwycięstwem Polski i naszych najbliższych sąsiadów. Europa będzie pomagać tam, gdzie rodzą się problemy, które skutkują emigracją na Stary Kontynent. Relokacja imigrantów będzie całkowicie dobrowolna: jak któryś kraj chce przyjąć – to przyjmie. Polska na pewno tego nie uczyni, bo byłoby to sprzeczne z wolą Polaków. W żałosny sposób pod ten sukces chce podczepić się PO ustami p. Lewandowskiego, który kłamie w żywe oczy, mówiąc że Tuskowi i Kopacz chodziło o to samo. Zgadzając się na przyjecie 11 tysięcy (sic!) imigrantów na szczycie UE w 2015 roku?

*pełna wersja komentarza, który ukazał się w „Gazecie Polskiej Codziennie” (30.06.2018)
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Swisspola

01-07-2018 [10:58] - Swisspola | Link:

Panie Czarnecki, ciekawi mnie, kiedy zaczniecie wyprowadzać polską politykę z szamba, i zaczniecie rozmawiać w duchu współpracy, rozwoju, zrozumienia i dobra społecznego? Jak na razie to myślicie i rozmawiacie w duchu nieczystej rywalizacji, konfrontacji, walki a celem naczelnym jest dobro partyjne, a nie społeczne. Sami zrobiliście z polskiej polityki śmierdzące szambo i nie potraficie z tego wyjść. Do tego wstrętna Kur(ew)ska propaganda okłamujecie i oszukujecie ludzi, jak to jest dobrze. O rosnącym długu publicznym, rosnących cenach, o służbie zdrowia i innych problemach cisza. Nawet klęski polityki zagranicznej jak np. ustawa o IPN bezczelnie przekuwacie we własne sukcesy! Jak za Gierka!

Obrazek użytkownika xena2012

01-07-2018 [13:50] - xena2012 | Link:

Na miejscu pana posła wstrzymałabym się z oceną szczytu jako sukces Polski i euforią w obliczu wiadomości o kompromisie w sprawie przyjmowania z Niemiec niechcianych tam azylantów.Jeśli to prawda to oznacza,że Merkel ograła jak dzieci państwa oscienne  które musza przejechać (przejść) imigranci chcący dotrzeć do Niemiec.Polska opinia publiczna chce wiedzieć ile na dziś zadeklarowano albo ile tysiecy imigrantów już przyjeto.