Polski sędzia wielkim oszustem

Kiedy dowiedziałem się, że sędzią głównym w meczu Niemcy - Szwecja będzie polski sędzia Szymon Marciniak, powiedziałem, że desygnowano go w celu uchronienia Niemców przed odpadnięciem z turnieju. Potwierdziło się to szybko, gdy sędzia ten  podjął haniebną decyzję niedyktowania rzutu karnego dla Szwedów. Wielki wstyd dla polskiego sportu, choć przecież niskie jego morale było podstawą moich podejrzeń. W zmowie muszą być również sędziowie VAR. Myślałem, że dzięki tej technice "drukowanie" wyników zostanie ograniczone. Jak widać, tak się nie stało.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

23-06-2018 [22:04] - paparazzi | Link:

Załamać się idzie, i to pójdzie w świat. Juz komentują w USA.Właśnie oglądałem, winno być 2:1 dla Szwecji. Podyktował kontrowersyjny faul w ostatnie sekundzie.

Obrazek użytkownika paparazzi

23-06-2018 [22:56] - paparazzi | Link:

Zapomniałem dodać, BMW. Czy ktoś zna ten skrót?

Obrazek użytkownika xena2012

24-06-2018 [06:15] - xena2012 | Link:

Marciniak niczym Tusk na usługach Niemców.W nagrodę zostanie poklepany po plecach jako dobry Polaczek.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-06-2018 [09:35] - rolnik z mazur | Link:

I wywalił Boatenga, bo przeszkadzał Niemcom ( szwedzka V kolumna ) w zdobyciu bramki. Karny był do dyskusji a Werner faktycznie dobrze zagrał sfaulowanie w ostatniej minucie. Taki wariant widać mieli  Niemcy dobrze przećwiczony co tylko  świadczy o ich profesjonaliźmie i tyle. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika St. M. Krzyśków-Marcinowski

26-06-2018 [07:44] - St. M. Krzyśków... | Link:

W dawnym systemie bez VAR-u na temat karnego nie odezwałbym się wcale. Teraz, gdy coś jest do dyskusji (dla mnie kany bezdyskusyjny) należy posłużyć się analizą przy użyciu nowej technologii. We wszystkich innych meczach na mistrzostwach działało to w miarę sprawnie. Tutaj się zacięło. Dwóch Francuzów, Włoch i Polak Gil - sędziowie przy monitorach - to druga strona fałszywego medalu dla Niemiec. A może wszystkie dotychczasowe sukcesy reprezentacji Niemiec miały ciche, niezauważalne wsparcie?  Mamy podstawę tak twierdzić - geniusz Kroosa, który sam zawsze akcentowałem jako kibic reprezentacji i organizacji niemieckiej stanął w cieniu szwindlu, w jaki zamieszany jest sędzia Gil wywodzący się z pustyni piłkarskiej jaką stała się Lubelszczyzna. Samo się to nie stało - jakiś czas temu wymiotło stąd grupę inwestorów - dawnych naszych reprezentacyjnych piłkarzy.  Okazało się, ze nie ma tu miejsca na prawdziwy, czysty sport.  Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Lektor

24-06-2018 [13:27] - Lektor | Link:

A dajcie już spokuj temu chłopu. Jeśli pomógł Niemcom to zemścił się za potop, a jak pomógł Szwedom to zemścił się za wojnę 1939-1945 !

Obrazek użytkownika RinoCeronte

24-06-2018 [19:05] - RinoCeronte | Link:

Tylko spokój może nas uratować! Gramy przecież o życie?

Obrazek użytkownika Czesław2

24-06-2018 [17:29] - Czesław2 | Link:

To, że w Polsce jest jak jest to robota Polaków, niekiedy wspomaganych dobrym słowem przez sąsiadów, ale Polaków. Począwszy od rozpieprzenia polskich przedsiębiorstw i handlu skończywszy na paru milionach pijanych dzisiaj w trakcie i po meczu.