All hands on the deck... czyli CPK zbliża się

Od momentu kiedy inwestycja w CPK zaczyna nabierać realnych kształtów, łooooPOooozycja gra larum i pitoli od rzeczy... pewni notable już na chama pitola coby nie budować CPK bo to gigantomania...nie przekopywać kanału bo rosja się obrazi jeszcze bardziej i pewnikiem na syberię nie będzie wpuszczać... ;-) Pewna róża coś pitoli od rzeczy w sprawie budżetu (ch)uuunijnego... Czyli berlin nacisnął guzik alarmowy w temacie uwalić CPK.
Może na początek należołby wyjaśnić, że CPK w przypadku Polski ma kapitalne znaczenie militarne i gospodarcze gdyż stanowic będzie punkt warunkujący pobyt armii USA i sojuszników z NATO, stąd nie przypadkowe spotkanie w Warszawie. Mamy do czynienia już z wyrazną sytuacja, że Polska wyszła spod kurateli prusko radzieckiej i przeszła pod kuratelę amerykańską, można dodać, że żydowską także ale chyba nie za bardzo...bo Izrael zaczyna się brzydko bawić z Moskwą... co świadczy o tym, że kiedy Bóg chce komuś dowalić to mu rozum odbiera... bo chyba zapominają, że USA buli ciężka kasę na istnie tego państwa zaś w USA też umieją swoich interesów przypilnować...
Koło berlina buduje się nowe lotnisko już ładnych parę lat... czy nikogo nie zastanawia jak to możliwe, że tak dobrze zorganizowane państwo jak niemcy, nie potrafi poradzić sobie z szybkim zakończeniem tej inwestycji ? A poradziło sobie szybko z Nord Stream 1 i innym przedsięwzięciami na terenie bywszego zsrr... Moim zdaniem szkopy celowo opozniają całą sprawę gdyż to lotnisko znacznie wzmocniłoby pozycję USA w Europie kosztem niemiec własnie... i ich kontaktów z bywszym zsrr... stąd zniecierpliwieni amerykanie, postanowili skończyć zabawę i zbudować coś poza hitlerowem bis... Ponieważ wpływy niemieckiej agentury są spore, stąd ta panika... zdaje się, że towarzystwo wie, że to nie przelewki i robi wszystko aby całą imprezę uwalić. Stąd kuriozalne wypowiedzi notabli pełoowskich oraz pitolenie róy na gnoju... nie od rzeczy należałoby wspomnieć o proteście lepperzycy od niepełnosprawnych i dziwny spokój władz PiS. 
Wszystko wskazuje na to, że była to proba uwalenia w/w projektu który wzmacnia pozycję Polski wobec całej Europy...jako, że to dopiero początek, totalniactwo będzie robić wszystko aby to uwalić...nawet za cenę przegranych wyborów, rozpadu pełooo etc. Szkopy po prostu muszą coś z tym zrobić bo w momencie kiedy projekt stanie się realny, realne staje się Trójmorze a kiedy ono stanie się realne, to czwarta rzesza może zacząć się zwijać... Zostaną niemcy z duuużżżą masą uchodxców i problemami finansowymi, bo Euro jako waluta chwieje się i to mocno...skutkiem wyborów we Włoszech... Zdaje się, że Oda do radości może zamienić się w marsz pogrzebowy dla czwartej rzeszy...nie wiem jak inni ale ja po tym nie zamierzam płakać 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

05-06-2018 [00:27] - paparazzi | Link:

Zeby twoja wizja stała się ciałem. Niemcy już są skazani na dekompozycje. USA to wie. Polska ma wielka szanse na Trojmorze i zagranie vabanc. Trzymaj palce skrzyżowane.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

05-06-2018 [00:41] - wielkopolskizdzichu | Link:

Ostatnio tak szczęśliwi jak Pan Marchewka byli Oenerowcy w 1933 po objęciu przez Hitlera wladzy w Niemczech. 
Jak trafiali do gazu jeszcze przed Żydami, ale za to wraz z lewakami, już tak zadowoleni nie byli.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

05-06-2018 [06:16] - ExWroclawianin | Link:

@wielkopolskizdzichu

0/100

A tak na powaznie glowa ciebie nie boli i rozwolnienia nie masz?...................Cos na to wyglada.....

Obrazek użytkownika gorylisko

05-06-2018 [07:50] - gorylisko | Link:

@wielkopolskizdzichu cześć postomuszku, pański koment świadczy,że trafiłem celnie...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

05-06-2018 [12:28] - wielkopolskizdzichu | Link:

Jesli w cokolwiek trafiłeś celnie Panie Marchewko to złotym deszczem w własną twarz.
Do rzeczy dekompozycja obecnegoukładu niczegodobrego dla Polski nie niesie, a to z tego powodu że tzw partie narodowe  przejmujace władze np w Austrii i w Włoszech i zdobywające corazwieksza popularnośc w Niemczech sa to partie  szerzące wrogą Polsce politykę.
Trzeba byc ciężkim idiota - dość częste w przypadku tzw Prawdziwych Polaków vide Twój przykład - by ulec wrażeniu iż problem migracji z Afryki jest jakimś czynnikiem łączącym interes tamtych społeczeństw z Polską do której nikt nie chce emigrować. Te partie chcą wygryź przede wszystkim Europę jako całość w tym Polskę w ksztaltowaniu relacji z Rosją Putina.
Polska żadnych pozytywów  z walki poszczególnych państw o względy Kremla nie odniesie, ani jako osamotniony sojusznik USA które które bardzo chętnie uczynią z naszego kraju zaplecze mięsa armatniego - ktoś zna jakiegoś polityka tzw prawicy którego syn zasuwa na poligonie, zna ktoś jakiś towar który USA od nas kupuje byśmy mieli czym zapłacić za Patrioty?
Reasumujac. W obecnej sytuacji geopolitycnej tylko idiota cieszy się z atomizacji Europy od Bugu na zachód.
Natomiast idea Trójmorza to humbuk bo państwa te mają sprzeczne interesy z wyjątkiem jednego: niechęci do wzrostu znaczenia Polski zarówno gospodarczego jak i politycznego.
 

Obrazek użytkownika gorylisko

05-06-2018 [20:33] - gorylisko | Link:

ojoj aleś się wypróżnił yntelektualnie... widzę, no cóz rozkaz jest wykonanie musi być... ja wiem, zes pan ciężko yntelygentny jak diabli ale do rzeczy, czy ja mówię, że szkopska partia jest przyjzana Polsce ? w tym momencie w naszym interesie jest ją poierać ale nie za mocno coby szkopy miały robotę z gaszeniem pożaru u siebie a nie konszachtami z putinem... co żas do Austrii i Włoch... nie oczekuję od nich przyjazni tylko koordynacji działań w celu uspokojenia całeg tego marksistowskiego towarzystwa w Brukseli... a nawet doraznej współpracy... inna sprawa, że chłopaki prędzej czy pozniej zgłoszą się do Polski gdyż to Polska dostała  (za darmo zresztą gębę antyjewropejczyka) więc prędzej czy pozniej będą działać z Polską, choćby osłonowo "to Polacy winni..." do moemntu aż sukces będzie widoczny... ale lata mi to...byleby od Trójmorza się odpierwaistkowali szkopy pospołu z moskwą... i to staje się powoli faktem...stąd taka panika u thun von hajlhitler... no bo Malta to region Trójmorza jest ;-)

Obrazek użytkownika tomo1958

05-06-2018 [12:17] - tomo1958 | Link:

Arcyboelsna oczywistość, przy równoczesnym rozwoju portów w Gdyni i Swinoujściu, budowie viabaltika i CPK będzie gwoździem do trumny makreli i gospodarki niemieckiej. Oczywistym jest fakt że biznes wymusi że to Polska będzie centrum eksportu na wschód towarów z ameryki i azji, po cholerę TIR-y mają przewalać tysiące kilometrów z hamburga czy hanoweru żeby wieźć dalej na wschód, proste i oczywiste.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

05-06-2018 [13:11] - wielkopolskizdzichu | Link:

Masz w domu chociaż jeden atlas geograficzny?

Obrazek użytkownika gorylisko

05-06-2018 [18:50] - gorylisko | Link:

pewnie niejeden ale wydany po polsku i przez polskie wydawnictwo...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

05-06-2018 [13:46] - Imć Waszeć | Link:

W punkt. Tylko trzeba dodać, że i Via Baltica nie musi być dla TIRów. Przykład: https://www.youtube.com/watch?...