Zniechęcenie…

 Trwa wojna z Bogiem ( powiedziałbym „totalna” , gdybym nie brzydził się słowa ).
 
Każdego dnia w mediach roi się od komunikatów z frontu.
A front przebiega przez serca i nikt już nie wie, w swym pierwszym wrażeniu, kto jest kim i po czyjej stronie stoi : Boga czy szatana?
 
Trwa zaciekła codzienna wojna, w której ot choćby :
powołani do chronienia i leczenia zabiegają o zabijanie swych pacjentów. Matki szaleją o bezkarne mordowanie własnych dzieci. Powołani do kształcenia wojują o możliwość niedokształcania i deprawację podopiecznych. Powołani do służenia walczą o zniesienie swego „niewolnictwa”. Kobiety chcą być mężczyznami, mężczyźni kobietami. Nie, jak dotąd, natura człowiekowi, lecz człowiek ma służyć personifikowanej naturze. Zwierzęta stawia się coraz częściej ponad ludzi. Zboczenia uważa za normalność. Bezprawie za prawo. Świat zalewa destrukcyjną antysztuką. Ruguje harmonię kakofonią. Zastępuje piękno życia fascynacją śmierci i rozkładu (nawet w "bajkach dla dzieci")…

Niekończąca się lista lewackich obrzydliwości. Streszczając : wszystko stanęło na głowie. 
( Przy czym zwieść nas tu może każda zewnętrzność. Ta lukrowana, ta chropawa i „niezaangażowana”. Ostatnia może nawet najbardziej, bo mimo pozorów nie da się być długo żyć w  rozkroku - trochę po prawej, a trochę po lewej stronie.)

Szaleństwo?! Zapewne.
Aliści jest w nim metoda i to „ z najwyższej półki” : Boga zastąpić sobą.
Nasze „JA!” – ma odtąd panować nad światem w miejsce „Pana w Trójcy Świętej Jedynego”.
 
Mrówka przeciw Niewyobrażalnemu!?
Wystarczy przecież „nie wierzyć”, by „odwrócić porządek tego świata”. ( Naiwni, jakby niewiara zmieniała Istotę Rzeczy :)
Że rozregulować zegarek łatwo byle młotkiem, a znacznie trudniej go nim naprawić, cóż z tego? „Po nas choćby potop”…
 
Że żałosne to takie, aż pisać się nie chce?
Któż dzwon proroczy słyszy, dokąd mu zdrowie dopisuje, w brzuszku ma pełno, „u podbrzusza furczy”, a pieniążkami „szef " obsypuje w podzięce za bluźnierstwa ?

I co z tego, że rok temu, wielkim wspólnym wysiłkiem, zatrzymało się Kraj nad przepaścią, skoro nadal nie wiemy do końca po której stronie stoimy? Ciągle nijacy? Miotani niepewnym wiatrem "praktyczności"...
A przecież : "Masz być zimny, albo gorący, bo letniego wyrzygam z ust Moich!",
bez względu na okoliczności , a nawet na to, czy się w to wierzy czy nie.

Tymczasem giętka ętelegęcya nasza...itd, itd...
błeeeee...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

11-10-2016 [09:07] - ruisdael | Link:

Też ulegam zniechęceniu w wierze, że człowiek został stworzony na Boże podobieństwo.

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

11-10-2016 [10:22] - Stoczniowiec | Link:

Pan Bóg zawsze karał swój lud zbuntowany przy pomocy barbarzyńców lub niewiernych. Zawsze tak było i musiały przeminąć pokolenia żeby się lud zorientował dlaczego to zło na niego spadło i się nawrócił.
Po dramatycznym zeszłotygodniowym rozczarowaniu odrzuceniem Boga myślę, że może to jeszcze nie jest to pokolenie. Jeszcze chcą zrobić sami, lepiej.

Obrazek użytkownika mmisiek

11-10-2016 [18:54] - mmisiek | Link:

Zasadniczy problem polega u nas na tym, że nikt nie ma odwagi wyrwać z korzeniami bolszewickiej zarazy z przestrzeni publicznej, albo chociaż medialnej.
W rezultacie niewielka w sumie grupka czerwonych macherów, inspirowana zapewne z zagranicy, jest w stanie sterować nastrojami społecznymi, masowo ogłupiać ludzi i skutecznie blokować próby przywrócenia normalności.
W bolszewię należy uderzyć tam gdzie jest źródło jej siły, czyli w media, inaczej wszystkie działania są niemal z góry skazane na niepowodzenie.

Obrazek użytkownika Pejzażysta

21-03-2018 [15:53] - Pejzażysta | Link:

Sugerujesz , żeby ich wszystkich z imienia  nazwiska  ujawnić?

Obrazek użytkownika Pejzażysta

21-03-2018 [15:45] - Pejzażysta | Link:

Do listy lewackich niegodziwości, dodałbym także tych, którzy jeszcze nietak dawno byli ateistami, donosili do SB, a teraz gdy się co innego opłaca uczą ewangelii.