Izrael próbuje wzniecić rozruchy ukraińskie w Polsce ?

„Polskie organizacje żydowskie twierdzą, że w Polsce, z powodu noweli ustawy o IPN, powszechnie narasta klimat ksenofobii i antysemityzmu. Oczekują zdecydowanej reakcji polskich władz. Solidaryzują się też m.in. z Romami, muzułmanami i Ukraińcami, którzy ich zdaniem również doświadczają w Polsce wrogości i dyskryminacji. „..”Wponiedziałek polskie organizacje żydowskie opublikowały oświadczenie, w którym wyraziły swoje „oburzenie z powodu narastającego w kraju klimatu nietolerancji, ksenofobii i antysemityzmu”. Ich zdaniem, w mediach, w tym publicznych i internecie, a także wśród polityków rozpowszechnił się język nienawiści. „...( źródło )

Grzegorz Strzemecki „Emanuel Ringelblum. W swojej Kronice getta warszawskiego pisał on wiele o Żydach - współsprawcach holocaustu. Oto jej fragment w którym zostawił również wezwanie do potomności:

Każdy Żyd warszawski, każda kobieta i każde dziecko mogą przytoczyć tysiące faktów nieludzkiego okrucieństwa i wściekłości POLICJI ŻYDOWSKIEJ. Ci, którzy pozostali przy życiu, nigdy tego nie zapomną, trzeba będzie należycie za to karać.

Jednak ci którzy pozostali przy życiu sprzeniewierzyli się temu wezwaniu pomordowanych. Żaden żydowski współsprawca holocaustu nie został ukaranyi ta ochrona żydowskich zbrodniarzy i kolaborantów stała się zatrutym fundamentem na którym zbudowano państwo Izrael. Państwo to, karzące i domagające się karania zbrodni na Żydach, konsekwentnie chroni Żydów-zbrodniarzy. Ta postawa plemienno-rasowej solidarności w obronie zła jest haniebna, podła i urąga jakiemukolwiek poczuciu sprawiedliwości. „..”Od dziesiątków lat Izrael i Żydzi z całego świata sprzeniewierzają się temu wezwaniu pomordowanych. Nie ma miejsca nawet na moralne potępienie żydowskich katów na własnym narodzie. Bałwochwalczy kapłani pseudoreligii i odrażający geszefciarze przedsiębiorstwa Holocaust inc. urągają pamięci ofiar holocaustu zasłaniając głównych morderców - Niemców nickiem "nazistów", a ich żydowskich kolaborantów chroniąc przemilczeniem, zasłoną "niepamięci" i kneblem zastraszenia, który właśnie usiłują zaaplikować Polsce. Żeby ten odrażający geszeft na trupach pomordowanych Żydów mógł się kręcić dalej wskazują Polskę jako zastępczego winowajcę i ofiarnego kozła.”..”
Dlatego polską racją stanu jest natychmiastowa akcja upowszechnienia w świecie wiedzy o roli, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, o czym pisała Hannah Arendt, w słynnej książce Eichman w Jerozolimie. Nie chodzi tu o żaden gest zacietrzewienia i odwetu, ale o niezbędne tło, bez którego nie da się obiektywnie ocenić postaw Polaków - i tych szlachetnych, i tych nikczemnych.
Jest aż nadto widoczne, jak wielu Żydów chce widzieć w swoim narodzie tylko ofiary, a w Polakach przede wszystkim, albo wyłącznie sprawców i ubić na tym gruby interes. Nie da się tego zmienić bez ukazania roli, jaką sami Żydzi odegrali w unicestwieniu własnego narodu. Dopiero opowiedziana w ten sposób historia inaczej ukazuje rolę Polaków: w okolicznościach, w których Żydzi wydawali na śmierć własne dzieci, znalazło się wielu Polaków, którzy ryzykując życie swoje i swoich rodzin decydowali się na to by ich ratować. W okolicznościach w których Polskie Państwo Podziemne skazywało na śmierć za zadenuncjowanie Żyda, żydowskie judendraty same sporządzały listy wytypowanych na śmierć i dostarczały ich Niemcom jak bydło na rzeź.”...”

Żeby temu położyć kres, świat musi dowiedzieć się prawdy o żydowskich współsprawcach holocaustu. W tym celu jako drugiego naocznego świadka wezwiemy poetę Icchaka Kacenelsona, który jednoznacznie wskazuje tych współsprawców - żydowską policję, zbiry okrutne i dzikie. Opisuje jak wykonują brudną robotę za Niemca, który z uśmiechem się temu przygląda. Jest to fragment wiersza O bólu mój, pochodzącego z tomu Pieśń zamordowanym żydowskim narodzie:

Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska,
Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych
Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał
I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy.

Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy –
O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą…
I ręce załamywałem ze wstydu… wstydu i hańby –
Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!

Zdrajcy, co w lśniących cholewach biegli po pustej ulicy
Jak ze swastyką na czapkach – z tarczą Dawida, szli wściekli
Z gębą, co słowa im obce kaleczy, butni i dzicy,
Co nas zrzucali ze schodów, którzy nas z domów wywlekli.

Co wyrywali drzwi z futryn, gwałtem wdzierali się, łotrzy,
Z pałką wzniesioną do ciosu – do domów przejętych trwogą.
Bili nas, gnali starców, pędzili naszych najmłodszych
Gdzieś na struchlałe ulice. I prosto w twarz pluli Bogu.

Odnajdywali nas w szafach i wyciągali spod łóżek,
I klęli: „Ruszać, do diabła, na umschlag, tam miejsce wasze!”
Wszystkich nas z mieszkań wywlekli, potem szperali w nich dłużej,
By wziąć ostatnie ubranie, kawałek chleba i kaszę.

A na ulicy – oszaleć! Popatrz i ścierpnij, bo oto
Martwa ulica, a jednym krzykiem się stała i grozą –
Od krańca po kraniec pusta, a pełna, jak nigdy dotąd –
Wozy! I od rozpaczy, od krzyku ciężko jest wozom…

W nich Żydzi! Włosy rwą z głowy i załamują ręce.
Niektórzy milczą – ich cisza jeszcze głośniejszym jest krzykiem.
Patrzą… Ich wzrok… Czy to jawa? Może zły sen i nic więcej?
Przy nich żydowska policja – zbiry okrutne i dzikie!

A z boku – Niemiec z uśmiechem lekkim spogląda na nich,
Niemiec przystanął z daleka i patrzy – on się nie wtrąca,
On moim Żydom zadaje śmierć żydowskimi rękami!

( źródło )

-------
Ważne

Solidaryzują się też m.in. z Romami, muzułmanami i Ukraińcami, którzy ich zdaniem również doświadczają w Polsce wrogości i dyskryminacji.

Izrael i Żydzi z całego świata wypowiedzieli Polsce hybrydowo-propagandową wojnę. Nie możemy pozwolić sobie na to by ją przegrać, bo oznaczać to będzie znowu utratę faktycznej niepodległości.

----
Mój komentarz

Kiedy Duda wymiękł i skierował ustawę o IPN odezwały się głosy, że to uspokoi Izrael. Ostrzegałem,ze będzie wręcz odwrotnie.

Prz okazji tego konfliktu polsko -żydowskiego wychodzi na jaw, że niektóre organizacje żydowskie w Polsce są jawną agenturą Izraelska. Powinny zostać poddane pod obserwację polskich służb i gdyby się okazało,że ich członkowie mają kontakty z izraelskimi służbami specjalnymi należałoby je zdelegalizować. Tak samo jak na Zachodzie poddaje się kontroli służb religijne i cywilne organizacje muzułmańskie.

Izrael i część polskich organizacji żydowskich prowadzi kampanie nienawiści przeciwko Polakom i szczuje Ukraińców , Romów i muzułmanów na Polaków i państwo polskie

Warto by uświadomić liderom polskich organizacji żydowskich, że Polska nie będzie tolerowała ani mowy nienawiści skierowanej przeciwko Polakom, podjudzania jednego narodu przeciwko drugiemu, ani tym bardziej prób destabilizacji państwa polskiego. W wypadku Żydów , obywali polskich mówimy w tym wypadku o zdradzie stanu.

A o to chyba chodzi agenturze izraelskiej , kiedy szczuje dwumilionowa mniejszość ukraińską mieszkającą i pracującą w Polsce przeciwko Polakom , bo do tego sprowadzają się podłe słowa paru Żydów sugerujące, że cała mniejszość żydowska w Polsce uważa że Ukraińcy są dyskryminowani. Iście goebellsowska, kłąmliwa, cyniczna i podła manipulacja mająca na celu rozpalenie konfliktu ukraińsko -polskiego Izrael i izraelska gentura tylko czekają na ukraińskie zamieszki w Polsce.
Możemy spodziewać się różnych prowokacji izraelskich służb i izraelskiej agentury, których celem będzie potwierdzenie oskarżeń liderów niektórych organizacji żydowskich.

Celem akcji Izraela i jego agentury jest również skłócenie lojalnych wobec Polski polskich Żydów z Polakami oraz wzbudzić w Polakach nastroje antysemickie

Dlatego warto pamiętać o słowach Kaczyńskiego Dziś wrogowie Polski, można powiedzieć, że dzisiaj diabeł podpowiada nam pewną bardzo niedobrą receptę, pewną ciężką chorobę duszy, chorobę umysłu - tą chorobą jest antysemityzm. Musimy go odrzucać, zdecydowanie odrzucać - mówił Jarosław Kaczyński podczas obchodów 94. miesięcznicy smoleńskiej.  „...(źródło )

film Historia powstania państwa Izrael Stanisław Michalkiewicz
Marek Mojsiewicz
Powieść Pas Kuipera jest gotowa i można ją kupić Cena 35 złotych  Wpłaty proszę kierować na konto Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 87 7999 9995 0651 6233 3004 0001 wraz z e-mailem na którym ma być wysłana na ksiazka@paskuipera.pl
Więcej na stronie internetowej powieści http://paskuipera.pl
Marek Mojsiewicz
Subskrypcja bloga https://www.facebook.com/Marek-Mojsiewicz-133715660024501/
Strona powieści Pas Kuipera na Facebooku https://www.facebook.com/PasKuipera

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika OLI

20-02-2018 [18:31] - OLI | Link:

Pomimo najlepszych chęci nie jestem w stanie dodać komentarza do Pańskiego tekstu.
Nasze Blogi mają wiele wspólnego z legendarną ulicą Mysią, i jak mniemam - są tu zapisy na nazwiska i tematy.
Doświadczalnie stwierdziłam, że obowiązuje embargo na krytykę np. prezydenta i np. Brudzińskiego.
Dodałam komentarz, gdy na Pański tekst było siedemset z ogonkiem wejść, ponad 2 godziny temu.
W tej chwili tych wejść jest już prawie 1100, i mojego komentarza wciąż nie ma, więc chyba ma go już nie być.
To nie jest pierwszy raz, więc chyba wolno mi stwierdzić, że to praktyka mająca już długą tradycję.
Żeby nam się nie wydawało, że możemy wyrażać bądź kształtować jakieś opinie. Od tego tu są inni.

Obrazek użytkownika admin

20-02-2018 [18:41] - admin | Link:

Proszę się czasem ugryźć w język, szczególnie gdy dotyczy to wyssanych z palca spiskowych, krzywdzących uogólnień odnośnie grup narodowościowych czy wyznaniowych. Bo to jest tzw. "mowa nienawiści" w polskim prawie PENALIZOWANA. Taka pani mądra, proszę sobie takie rzeczy pisać prywatnie w mailu bo ja nie chcę razem z panią być ciąganym po sądach. I nie wysnuwać kolejnych spiskowych teorii, że o co innego chodzi.

Obrazek użytkownika OLI

20-02-2018 [18:46] - OLI | Link:

Tak się złożyło, znając styl pańskiej moderacji, że zachowałam ten post. Na wszelki wypadek. Więc proszę mi wyjaśnić, w którym miejscu mojego komentarza dopatrzył się pan inkryminowanych zbrodni.

Obrazek użytkownika admin

20-02-2018 [18:58] - admin | Link:

Co miałem powiedzieć, powiedziałem. 

Obrazek użytkownika OLI

20-02-2018 [19:07] - OLI | Link:

Cesarz by powiedział: Dixi. Rzekłem. To nie są pańskie szaty, żeby się pan w nie stroił.
Jeśli nie wie, pan, co oznaczają imiona: Estera, Mordechaj (Mardocheusz), Rachab, to podpowiadam: to są archetypy. Może pan to sprawdzić w Księdze Estery i w Księdze Jozuego 2 i nast.
Miłej lektury, i proszę się nie bać, nie ma tam nienawiści rasowej.

Obrazek użytkownika OLI

20-02-2018 [19:51] - OLI | Link:

Skoro moja ostatnia odpowiedź nie może się ukazać, bo jej pan nie puści - rozsyłam ją do użytkowników na PW. Żółwiki.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

20-02-2018 [23:58] - ExWroclawianin | Link:

@admin

0/100

Naprawde???

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

20-02-2018 [22:04] - zbieracz śmieci | Link:

Daj Pan spokój z ta mowa nienawiści bo to już było przerabiane za komuny i tak Mysia wytresowała piszących ,ze ci już jej wytycznych nie potrzebowali bo zadziałała autocenzura.
Ja nikomu nie odmawiam człowieczeństwa ale przyzna Pan ,ze mam prawo do bycia także człowiekiem a nie bydłem roboczym z prawem do śmierci w jarzmie ale takim bydłem gorszym nawet od bydła chodzącego w jarzmie bo gdy takie padnie to jest bardziej wartościowe dla właściciela bo skórę można sprzedać.cy 
Gdy takie poglądy będące jednym ze składników judaizmu i ich religii wygłasza na forum Knesetu szef partii małej ale takiej ,ze bez jej poparcia nie powstanie żaden rząd to nie zaistnieje.Gdy o tym się mówi ,ze to w czystej postaci coś znacznie gorszego niż rasizm to zaraz nasi żydzi -oj tam ,oj tam to wariat ......na pewno czy głosiciel doktryny religijnej na której opiera się Izrael.
Doktryna o rasie panów i gojach czyli reszcie ludzkości została zakwestionowana w Niemczech bo ci uznali siebie za rasę panów a żydom odmówili człowieczeństwa niczego ich nie nauczyła i z czego był Holocaust.
60 mld .dolarów odszkodowania też z czegoś wynika ,zresztą to jest minimum tego czego chcą a gdybyśmy się dziś zgodzili to jesteśmy nędzarzami na zawsze i każde następne pokolenie bo trzeba by jeszcze spłacić ponad bilion długu zewnętrznego.
Rząd przeciął ten wrzód i chwała mu za to i wiemy już kto jest za istnieniem Polski a kto nie.i proszę nie być takim samym bytem jak Łże 24 ,wymiotna czy insze gadzinówki i nie robić ze strachu w gacie profilaktycznie.
PS.Magdalena Ogórek poszła tropem za tym najmimorda to co opowiedział rzewną historie o swojej matce co miała 5 lat i wyszło to ,że to jego stały motyw wystąpień tylko umieszcza matkę w różnych czasach ale i tak nie trzyma się to kupy a gdy mu zadała pytanie to ją zbanował.Żadne też ministerstwo w II RP żadnych medali za znajomość polskiego nikomu nie dawało.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-02-2018 [19:37] - Imć Waszeć | Link:

Wysłuchałem tej wypowiedzi Michalkiewicza i mam kilka uwag. On też wszystko wrzuca do jednego wora. Mówiąc o przedwojennych szkoleniach Żydów w zakresie umiejętności posługiwania się bronią, uprawy roli, zdobywania zawodów potrzebnych dla osadników w Palestynie, mówi o organizacji BETAR, czyli o prawicy; mówiąc o chęci utworzenia własnej autonomii w granicach I RP mówi o socjalistach i Bundzie; zaś mówiąc o zwalczaniu ruchów narodowych w naszym regionie mówi po prostu o żydowskich komunistach. Na jego poziomie spodziewałem się większego zrozumienia dla specyfiki problemu. Finansjera z USA to jeszcze inna para kaloszy i tu szukałbym źródła "zachęt" z lat 30-tych dla emigracji do Palestyny zgodnie z ideą syjonistyczną. Ci w tych szubach i część w tych kapeluszach, to jeszcze insza inszość. Niewielu ludzi dostrzega różnicę pomiędzy rabinem w kapelutku i rabinem w mycce, a to poważny błąd. Co najmniej taki, jak pomylić protestanta z katolikiem. Ponadto to Theodor Herzl powiedział jasno, że opracował ostateczne "rozwiązanie kwestii żydowskiej". Chodziło oczywiście o emigrację. Z hasłem "żydzi na Madagaskar" też jest kompletnie inna historia, niż próbują nam wciskać bolszewicy - chodziło oczywiście o BETAR, szkolony w tajemnicy przez polską przedwojenną armię.

"Prz okazji tego konfliktu polsko -żydowskiego wychodzi na jaw, że niektóre organizacje żydowskie w Polsce są jawną agenturą Izraelska. Powinny zostać poddane pod obserwację polskich służb i gdyby się okazało,że ich członkowie mają kontakty z izraelskimi służbami specjalnymi należałoby je zdelegalizować." - Tak jest! Po to jest prawo, żeby dotyczyło wszystkich przestępców, a nie tylko tych wybranych przez polityków.

Ciąg dalszy: http://naszeblogi.pl/comment/2...