"Znów przyszli po niego o świcie"

Gdy zabierali reklamy Wyborczej milczałeś
nie byłeś Wyborczą

Gdy zabierali emerytury esbekom milczałeś
nie byłeś esbekiem

Gdy zamknęli Farmazona milczałeś
nie byłeś Farmazonem

Gdy przyszli po Tamborka nie protestowałeś
nie byłeś Tamborkiem

Gdy schwytali Frasyniuka milczałeś
nie byłeś Frasyniukiem

Gdy przyjdą po ciebie nie będzie już komu protestować

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wandaherbert

14-02-2018 [17:42] - wandaherbert | Link:

1) Cieszylem się 2)Zadowolony bylem 3)Powiedzialem nareszcie 4)Nie znam tego pana 5) Nareszcie przypomniano Frasyniukowi ,ze jego tez obowiazuje prawo-tylko trochę za pozno 6)Nie bedzie potrzeba,bo nie ma za co

Obrazek użytkownika HenrykH.

14-02-2018 [18:03] - HenrykH. | Link:

':) .Niech Pan omija to konto.Jakiś koodowiec je przejął .Za duża zmiana ,jak na człowieka.

Obrazek użytkownika wandaherbert

14-02-2018 [21:34] - wandaherbert | Link:

jestem juz w okresie "sklerotycznym" i  haslo soros kojarzylo mi się z prawa stroną ,ale po przeczytaniu oswiecila mi się czerwona llampka .Pozdrawiam i dziekuje!

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

14-02-2018 [18:06] - zbieracz śmieci | Link:

Chociaż te wszystkie przypadki "krzywdy"wyrządzonej obcym mi osobą to niemniej sprawiło mi to za każdym razem nieopisaną radość i miodzio na moje serce.
Schwytali władka siepacze ,dotkliwie obili powieżli hen daleko bo aż do Oleśnicy,władek nie będę się roztkliwiał na twoja "martyrologią"!