Ruska intryga z Izraelem,Niemcami,USA,Koreą i aha, z makaron

 

 
Trzeba im to przyznać – rozmach mają. We łbie oczywiście tylko swój własny, turański interes, a tu nagle ta przeklęta (проклятыйa), Polska, która już dawno powinna zostać zmiażdżona, zaorana, wyssana i wyrżnięta, bryka i wymachuje swoją lancą, jak ten Подлый Żółkiewskij w 1610.
 
I wot bieda. Nie ma już naszego Феликсa Эдмундовичa Дзержинскowo, żeby zmontował jakąś poważną akcję i znając swoich rodaków, raz na zawsze porządnie dał w dupę polaczkom.
Więc trzeba kombinować i improwizować. A wyszło, jak wyszło...
 
A miało być tak...
 
 
Nie udało się posadzić na tronie Ameryki naszej Hillary. Mąciliśmy, jak wściekli. Senatorowie łykali nasze wieści, jak brukowce zdjęcia paparazzi teleobiektywem. Jeden głupek nawet gwałtownie pragnął zobaczyć nagiego Donalda z naszymi dziwkami w trakcie namiętnej zabawy. Chłopaki się nawet nie starały i dały mu adres do ambasady, a ten dureń to łyknął. Nieprawdopodobni są ci demokraci w amerykańskim senacie.
Ale niestety nie wyszło...
 
Trump usiadł w Białym Domu i zaczął rządzić. Oczywiście po swojemu.
I żeby go matka rodzona nie urodziła, szybko i kategorycznie oznajmił, że nasz najważniejszy i decydujący o naszym być, albo nie być, projekt – Nord Stream 2 ma zniknąć! Nu, zobaczymy...
Żeby było fajniej, zaczęli lokować swoje wojska na wschodzie Polski, tak by postawić nas w sytuacji, że gdybyśmy chcieli odwiedzić naszych sąsiadów tuż za zachodnią granicą, to tak, jakbyśmy zaatakowali wielkie USA.
I cały test, który wykonaliśmy na Krymie, by sprawdzić reakcje, które z resztą okazały się zgodne z oczekiwaniami, czyli darcie mordy i nicnierobienie, plus durne sankcje, poszedł się walić. Już łatwo tego powtórzyć się nie da.
Jak by tego było mało, ten parszywy blondas wizytując Europę pojechał do Warszawy i nie pojechał do Berlina! Nie było powtórki z "Ich bin Berliner!".
I oto mamy kłopot.
 
Dobrze szło... W Berlinie wierna Angela, która nigdy nie zdradzi. Wzorowy komsomolec. Zuch dziewczyna! Dodaliśmy jej do pomocy w Paryżu naszego młokosa, który kocha nas bardziej niż Gerard, jak mu tam, Depardieu. A wredne Angole za burtą.
W Brukseli zbudujemy drugi Kreml i będzie tak, jak nasz wielki batiuszka Lenin, chciał już w 1920 – Sowiecka Zjednoczona Europa.
Tym razem żaden Piłsudski nam nie przeszkodzi. Choć cholera człowieka bierze, że zawsze, zawsze, to polskie paskudztwo staje nam na drodze. Przekleństwo jakieś. Trzeba było nakłaść do głowy Adolfowi, żeby chrzanił żydów (mogą się nawet przydać) i wraz z nami zlikwidował polaczków i przeklętą Polskę. Raz na zawsze.
Dawno by było po kłopocie.
Oficjalnie po wojnie przywieźliśmy do PRLu, jak oni to nazwali, 70 000 naszych ludzi. Nieoficjalnie kilkaset tysięcy. Harują, pracują, ale to duraki. Mącą w głowach, robią bałagan... i nic. Cholerne paljaki już im nie wierzą. Tylko forsę się traci na tych nieudolnych agencików.
 
 
Jakieś cholerne fatum ich strzeże! Ta ich Matka Boska Częstochowska?! Kpiny. Ale... tego najniebezpieczniejszego wroga, którego teraz zrobili świętym, nie udało się zabić. Pan Karol Wojtyła, czyli ich papież Jan Paweł II, mimo starannych przygotowań uszedł z życiem. Chyba pierwszy chybiony cel w historii NKWD i KGB.
A później, w Smoleńsku, udało się załatwić tylko jednego bliźniaka, Lecha. Sukces połowiczny. Drugi, jakimś cudem się wywinął. No i teraz bruździ.
 
A gdyby jeszcze na tronie USA była Clintonowa, Wojtyła out, obaj Kaczyńscy out, to już wszystko byłoby pięknie pozamiatane.
A tak musimy dalej się męczyć.
 
No i trzeba kombinować.
 
Uruchomiliśmy kretyna. Kim Jong Una. Niech sobie postrzela te swoje rakietki, które mu składamy. Lecz Trump wyciągnął większe rakietki i malec się przestraszył. Z konfliktu niestety nic nie wyszło.
 
No to trzeba z Polaków zrobić nazistów, faszystów, zbrodniarzy, bandytów i żydożerców.
W amerykańskim Kongresie jest nadal pełno pożytecznych idiotów i jeszcze paru naszych agentów. Więc Władimir osobiście porozmawiał przez ten najnowszy, szyfrowany kodem RIS, telefon, że nawet NSA będzie potrzebowało trzydziestu lat, by rozszyfrować, z tym facetem, na którego mamy mocne haki, Binjaminem Netanjahu, by uruchomił plan – "Polska winna za Holocaust".
 
Miało to być planowo dopiero w marcu, w okrągłą rocznicę 1968, gdy podpuszczeni studenci zaczęli rozrabiać na uczelniach, a my, przy pomocy naszego człowieka, towarzysza Moczara, oczyściliśmy partię ze złych elementów pod pozorem walki z syjonistycznym Żydostwem. Teraz już zawsze w historii ten rok będzie symbolem polskiego antysyjonizmu.
Lecz władze w Warszawie przyspieszyły bieg historii i pani ambasador, jąkając się dokonała, czegoś, co kiedyś będzie się nazywało "Oświęcimską prowokacją". Netanjahu poprzez Berlin, wezwany został do Moskwy, by wspólnie z Putinem złożyć deklarację o zbrodniarzach (w domyśle polskich, oczywiście), którzy chcą zmienić pamięć najnowszej historii. Historii, którą świat zna tak dobrze od 70 lat. Historię tą przecież pisaliśmy my, zwycięzcy i przegrani wspólnie: Rosja i Niemcy, Francja i Włochy. Trochę Ameryka, trochę Anglia. Lecz ci głównie to, co im pasowało.
 
No i piekło się rozpętało.
 
Teraz trzeba tylko dolewać oliwy do ognia.
Niebylejaki think-tank w USA, Atlantic Council już opublikował:
"...amerykański sprzeciw wobec gazociągu Nord Stream 2 jest „marnowaniem czasu i szkodzi amerykańskim interesom”.
No jasne! Czy to nie najlepszy prezydent  USA nowej ery, Ronald Reagan powiedział:
"... wszystko, co jest dobre dla Związku Radzieckiego, nie może być dobre dla Stanów Zjednoczonych".
Cholera. Ta Clinton... Lub choćby jeszcze Obama.
 
Tylko, że musimy działać szybko, bo inni europejscy gówniarze zaczną brać zły przykład z polaczków.
Takie zero, jak Dania już podskoczyła.
"... Przed rokiem rząd Danii zwrócił się do Komisji Europejskiej, jakimi kryteriami ma się kierować, rozpatrując ewentualny wniosek Gazpromu o zgodę na ułożenie Nord Streamu 2 na duńskich wodach terytorialnych na północ od wyspy Bornholm. Kopenhaga zwracała przy tym uwagę KE, że projekt Gazpromu jest sprzeczny z unijną strategią bezpieczeństwa energetycznego, bo wbrew jej zapisom zwiększy zależność Europy od gazu z Rosji.
KE nie odpowiedziała, więc Dania wprowadziła przepisy pozwalające ministrowi spraw zagranicznych odmówić zgody na układanie gazociągów na duńskich wodach ze względów bezpieczeństwa i polityki międzynarodowej. Ustawa wprowadzająca te przepisy weszła w życie od stycznia i dotyczy także inwestycji, które wcześniej nie zostały zatwierdzone – tak jak Nord Stream 2." [1].
 
Polska - za ruski gaz i ropę, z których korzystać będzie cała Europa. Już nie potrzeba krasnoarmiejców w onucach i połatanych szynelach. Wystarczą dwie grube rury na dnie Bałtyku i odwieczny cel zostanie spełniony – Zjednoczone Stany Rosji.
Polskę tak obrzuci się błotem, że nawet za sto lat nikt nie będzie chciał gadać z tymi nazistami, mordercami Żydów.
Berlin, po Moskwie stanie się drugą stolicą. A Paryż będzie miastem rozrywki – naszym europejskim Disneylandem.
Izraelowi oczywiście też coś kapnie. Może nawet... Polin? Oddalą się w końcu od tego wściekłego arabstwa.
 
Czy to możliwe? Pewnie. Donald Trump pod żadnym pozorem nie powinien jeździć do Dallas.
A my Polacy? Bądźmy tylko czujni i konsekwentni. I prośmy Panią, jak ostatnio na całych granicach Rzeczypospolitej, by nadal nas dobrze chroniła.
 
.
 
 
[1] http://wyborcza.pl/7,155287,22995503,rosja-chce-zmusic-danie-do-przepuszczenia-nord-stream-2.html
 
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

09-02-2018 [10:05] - Zygmunt Korus | Link:

Super, z fajną nutką ironii. Do usłyszenia.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-02-2018 [10:19] - jazgdyni | Link:

Dzięki.
To raczej czarny humor, bo, jak pójdzie źle, to skutki mogą być dla nas tragiczne.

A tu jeszcze jeden szubrawiec się przyłączył - minister spraw zagranicznych Francji Jean-Yves Le Drian . Jakby nie było Vichy i Pétain'a. To są dopiero francuskie ślimaki.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

09-02-2018 [10:32] - Zygmunt Korus | Link:

A w myśl doktryny USA, że teatr wojenny ma być daleko od Ameryki...? Św. p. bohater, pan Kukliński znów się kłania... Oby Matka Boska nas uchroniła!

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-02-2018 [10:36] - jazgdyni | Link:

No to jeszcze jedno: kto to powiedział?
Kłamstwo jest bronią?

Obrazek użytkownika elek

09-02-2018 [11:15] - elek | Link:

Drogi Panie, 
Jak na dzisiaj , nie posiadamy innej broni jak prawda historyczna.
Jednak robimy co można aby spacyfikować każdy głos "jak było naprawdę".
 .. bo nie chcemy zaostrzać sytuacji , bo nie czas , bo ...
Tak na marginesie , choćby wczorajszemu "towarzystwu" spod ambasady w Izraelu,
- nie stać nas na 60-cio calowy Tv / telebeam / projektor video,  by grzecznie
doinformować o kalendarium tylko działań stron w czasie IIWŚ?
.. że potłuką - to super zapakować, dołączyć zdjęcia podnieconych, dołączyć rachunek wysłać rządowi Izraela.
Przy stosownej cenie , sami zapłacą z nawiązką i zrozumieniem- przecież robienie biznesu to ich żywioł,
Nadto to "wrzenie" gwarantuje nam publikę za darmo, inaczej to My płacilibyśmy za ogłoszenia.
Ataki zawsze były , z całą pewnością nie ustaną, nasz problem to zawsze " wyższe racje == nikczemne racje"
przeciwko skutecznemu odporowi .
Wybaczy Pan , nie podzielam Pańskiego optymizmu. 
 Jan.P

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-02-2018 [11:06] - jazgdyni | Link:

Witam!

Co raz bardziej się zastanawiam, kogo właściwie, oprócz nas, interesuje prawda?

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika xena2012

09-02-2018 [13:45] - xena2012 | Link:

Jestem nad wyraz ciekawa jak wygląda prowadzony obecnie ,,dialog'' polsko-izraelski.Niestety bowiem został chyba sprowadzony do monologu pani ambasador Izraela wspartej politykami izraelskimi,amerykańskimi i .....polska opozycją.Ten monolog nawet bym określiła jako wytyczne i dyrektywy dla polskiego rządu,który udaje ,że nie widzi godzacych w nas incydentów.Złagodzono wiadomość o protestach przed polskimi ambasadami w Rzymie i Telawiwie zatajając fakt przestępstwa wdarcia sie grupy izraelskiej do polskiej placówki naruszając jej eksterytorialność. O skandalicznym potraktowaniu polskiej flagi w czasie uroczystości w Auschwitz- organizatorka wyraziła się słowami:,,z takim czymś możecie się pod skocznią narciarską ustawić'' a dyrektor Cywiński oskarżył  jej rozwinięcie przez grupę trzyosobowa Polaków o bezczeszczenie pamięci ofiar Holocaustu. O ile wiadomo do dziś nie wyciagnieto konsekwencji z obrazy polskiej flagi narodowej choc o tym mówi  Konstytucja. Takich obraźliwych zdarzeń jest więcej ,ja podałam tylko ułamek.O jakim dialogu więc mówimy i wypracowywaniu wspólnych stanowisk w obliczu tak rażącej symetrii?

Obrazek użytkownika Andy51

09-02-2018 [14:14] - Andy51 | Link:

Patrz Janusz, powoli NB wchodzą w buty S 24, zdjęli mi artykuł o Róży Pancerfaust.

Obrazek użytkownika Pers

09-02-2018 [15:43] - Pers | Link:

Od początku czułem, że całą tę hucpę wymyślił zły Putin a nie jacyś dobrzy żydzi, których ałtor tak starannie broni od kiedy pamiętam. (zew krwi?)
Czy ałtor kontaktował się już z jakimś specjalistą?

Obrazek użytkownika nonparel

09-02-2018 [19:52] - nonparel | Link:

Witam
Objawienie jakieś miał Pan czy co... Aż mnie ciarki przeszły.
Odpowiem słowami poety:
"Żaden król polski nie stał na szafocie,
A więc nam Francuz powie: buntowniki!
Żaden mnich polski nie bluźnił wszech-cnocie,
Więc nam heretyk powie: heretyki!
Żaden pług polski cudzej nie pruł ziemi,
Więc poczytani będziem jak złodzieje."
I co nam zostanie? Prawda i honor. To już było.
C'est la vie.
Pozdrawiam - nonparel
 

Obrazek użytkownika 3rdOf9

10-02-2018 [00:14] - 3rdOf9 | Link:

No niezłe, niezłe :)

Człek myślał, że Mossad to najlepszy wywiad świata a tu się okazuje, że to po prostu guzik prawda. Rzucą im w Syrii irański ochłap a sami się USA z Międzymorza pozbędą.