Żydzi z żydami decydują o polsko-żydowskim "pojednaniu"!

Nie tak dawno napisałem tekst: "Morawiecki premierem – wojna "chazarów" z szabes-gojami"
http://naszeblogi.pl/49237-morawiecki-premierem-wojna-chazarow-z-szabes-gojami

Nie sądziłem wtedy, że historia tak nagle przyśpieszy i że "chazary" (czyli "żydzi" i, być może, w jakimś minimalnym stopniu także żydzi) z PIS-u znajdą się – przynajmniej teraz i jeszcze na jakiś czas – po "przeciwnej stronie barykady", niż "chazary" (żydzi i "żydzi") z Izraela.

Trzeba przyznać – niesamowity "chichot" historii, sprezentowany przez B. Netanjahu.
O kilku przesłankach, które wymusiły na nim jego bezpardonowy atak na Polskę, pisałem w artykule: "Dlaczego żydzi boją się prawdy o holokauście?"
http://naszeblogi.pl/49406-dlaczego-zydzi-boja-sie-prawdy-o-holokauscie

O tym, że atak ten tylko dlatego był możliwy, że u nas w Polsce od 1989 roku totalnie ZAKŁAMYWANA jest PRAWDA, między innymi:

 1. o II Wojnie Światowej, w tym o faktycznym przebiegu (obrazie) holokaustu żydów;
 2. o współpracy "elit" polskich żydów z Niemcami – do końca 1941 roku raczej dobrowolnej, a potem pod przymusem okoliczności;
 3. o udziale żydów w holokauście Polaków na tych ziemiach II Rzeczypospolitej Polskiej, które po agresji Związku Radzieckiego, rozpoczętej 17 września 1939 roku, znalazły się pod sowiecką okupacją
 4. itd.;

pisałem w artykule "Początek końca KŁAMSTWA o Jedwabnem lub - 31 stycznia 2018 roku rozpoczęła się NASZA - POLSKA droga do suwerenności!!!"
http://naszeblogi.pl/49464-poczatek-konca-klamstwa-o-jedwabnem-lub

W artykule tym brakło (bo to jest temat na osobny artykuł) jeszcze jednej przesłanki,
która wprost zachęca żydowski przemysł holokaustu do wymuszania dalszego podtrzymywania KŁAMSTWA o historii żydów w okresie II Wojny Światowej, w tym KŁAMSTWA o przebiegu holokaustu.
Tą przesłanką są te wszystkie żydowskie wymuszenia i wyłudzenia, których udało im się dokonać w Polsce po 1989 roku.
Wszystkie są one pozbawione jakiegokolwiek FAKTYCZNEGO uzasadnienia i są - od początku do końca – BEZPRAWNE.

Przykład sprzed dwóch miesięcy – 100 milionów złotych z pieniędzy polskiego podatnika dla prywatnej fundacji na konserwacje 1 kirkutu, kiedy na ratowanie pamięci o setkach tysięcy Polaków, pomordowanych na wschodzie, przy wydatnym udziale żydów – ZERO!!!

Jeżeli zsumujemy wartość wszystkich wyłudzeń i wymuszeń, w tym na utrzymywanie różnych instytucji i stanowisk, które nie służą NAM – POLAKOM, ale służą do ZAKŁAMYWANIA HISTORII i szerzenia żydowskiej propagandy, to są to już MILIARDY złotych!!!

Czy w tej sytuacji, przy takiej postawie "polskich" władz po 1989 roku, można się dziwić Netanjahu, który jest jednocześnie przed wyborami i pod potężną presją żydowskiego przemysłu holokaustu, zorganizowanego głównie przez środowiska amerykańskich żydów?

Dzisiaj Polska jest atakowana i to absolutnie nie ze swojej winy.
Atak jest prowadzony nie dlatego, bo druga strona nie wie, jaka jest PRAWDA.
Atak jest prowadzony, bo PRAWDA – szczególnie po wielu latach szerzenia KŁAMSTWA – jest teraz dla Izraela (mit o holokauście i jego konieczność) oraz dla żydowskiego przemysłu holokaustu największym zagrożeniem.

Premier Morawiecki powołał zespół d/s dialogu z Izraelem.
Na czele polskiej delegacji został postawiony Bronisław Wildstein, który w swym wystąpieniu po pierwszym spotkaniu publicznie zadeklarował, że ma żydowskie korzenie (co, zresztą, było wcześniej "tajemnicą poliszynela").

My - wszyscy obywatele polscy – mamy RÓWNE prawa, zgodnie z art. 1 konstytucji z 1997 roku, ale także zgodnie z MPPOiP ONZ z 1966 roku i innymi aktami.

Pisałem o tym w 2013 roku (a więc za PO-PSL) w artykule: "Polska łamie prawa człowieka" ( https://www.salon24.pl/u/grudziecki/526184,polska-lamie-prawa-czlowieka ) oraz w wielu, wielu innych tekstach. Oto kilka z nich:

 1. "Czy w Polsce rządzi MAFIA?" (2014 r.)
  http://naszeblogi.pl/47571-czy-w-polsce-rzadzi-mafia
 2. «Tak zwana "demokracja" – największy przekręt współczesności" {2014)
  http://naszeblogi.pl/47072-tak-zwana-demokracja-najwiekszy-przekret-wspolczesnosci
 3. "Wojna mafii" (2016) http://naszeblogi.pl/64869-wojna-mafii
 4. "Ja, (współ)suweren... Bój to jest wasz ostatni!"
  http://naszeblogi.pl/64869-wojna-mafii
 5. i w wielu wielu innych artykułach pod podanymi pod tekstem linkami.

Zgodnie z art. 4 konstytucji RP władza w Polsce należy do narodu!
Oczywiście, we współczesnym świecie pojęcia "narodu" nie da się ująć, właśnie ze względu na RÓWNOŚĆ praw, w kategoriach "narodu etnicznego", ale trzeba posługiwać się sztuczną koncepcją "narodu obywatelskiego".

(Pisałem o tym przy okazji referowania, dlaczego żydzi nie są i nigdy nie byli narodem, ale grupami wyznaniowymi, w tekście: «"Naród" żydowski? ... Jaki naród, Panie (P)AD!» http://naszeblogi.pl/48964-narod-zydowski-jaki-narod-panie-pad)

W Polsce jednak jeszcze dzisiaj – bo "rządzący" usilnie pracują, aby było inaczej, masowo ściągając Ukraińców – około 99% obywateli należy do polskiego narodu "etnicznego".

I ze względu właśnie na RÓWNOŚĆ praw MY – "etniczni" POLACY mamy PRAWO mieć 99% procentowy udział we władzy w NASZYM państwie.
Przykro mi, ale nikt mi nie wmówi, że RÓWNOŚĆ tych praw jest zachowana, kiedy premier, który sam deklaruje żydowskie korzenie, typuje na szefa zespołu do dialogu z Izraelem osobę, która sama też deklaruje żydowskie korzenie!
Listę tę mógłbym pociągnąć dalej.

Absolutnie nie twierdzę, że nie można jednocześnie mieć żydowskie korzenie (czyli przodków żydów, wyznawców religii żydowskiej – w części lub w całości) i być Polakiem patriotą.
I absolutnie niczego Panu Bronisławowi Wildsteinowi nie imputuję, nie zarzucam itd.

Rzecz w tym, że bycie Polakiem (obywatelem polski – kimś, kto jest częścią polskiego narodu obywatelskiego) patriotą, nie jest równoznaczne z tym, że dana osoba utożsamia się jednocześnie z interesami polskiego narodu "etnicznego" – z interesami NAS, tych 99% "etnicznych" Polaków.

I jeszcze raz powtórzę – absolutnie nie chodzi tutaj o osobę Pana Bronisława Wildsteina.
Problem tutaj nie polega też tylko na tym, że skrajna mniejszość DYSKRYMINUJE prawie stuprocentową większość!

Problem polega przede wszystkim na tym, że w tak drażliwych sprawach, jak relacje Polski z Izraelem, MY – te 99% "etnicznych" Polaków, chcielibyśmy mieć jednak pewność, że znowu za naszymi plecami, nie jest dokonywany jakiś kolejny "geszeft", za który znowu drogo zapłacimy!

Tak, jak to miało miejsce w Magdalence w 1989 roku (poprzedzonej innymi zakulisowymi intrygami, na przykład Jaruzelskiego z Sorosem).
....
Inne artykuły autora na:

 1. http://grudziecki.salon24.pl/
 2. http://naszeblogi.pl/blog/5461
 3. http://niepoprawni.pl/blogi/dariusz-grudziecki
 4. http://www.mpolska24.pl/blog/demokracja-czy-postmonarchia

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-02-2018 [14:31] - rolnik z mazur | Link:

Jak widać w tych 99% populacji nie ma nikogo, kto mógłby negocjować z  żydami. Zresztą już same negocjacje to jakiś ponury żart. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

04-02-2018 [01:56] - Zygmunt Korus | Link:

Szanowny Panie, proszę zauważyć jaka głucha cisza panuje pod Pana tekstami. A gdzie indziej "jazgot odważnych" aż w uszach dzwoni: klekot, klangor, żydłaczenie, wolapik, liczmany. Nie mam za dużo czasu, ale skomentowałem zdanko Pana Jacka Matysiaka z USA, co chciałbym tutaj przypomnieć, bo jakoś koreluje z tym, co wyżej czytałem:
"ZK:  "Jeśli koalicyjny rząd PiS-u wyraźnie nie stanie w obronie zagrożonego dobrego polskiego imienia i rozpocznie taniec wokół rozmydlenia zagrożeń, Polacy zrobią więcej miejsca na politycznej scenie dla narodowców."
Cały opis OK, ale ostatnie zdanie jest fałszywe. Tak jak dotychczas był mitem oficjalny balsam "kwitnącego filosemityzmu" i prawda chlusnęła spod pokrywki, tak i liczmany o złych polskich narodowcach wkrótce odbiją się czkawką. Czekam na ten moment z utęsknieniem, tak jak doczekałem się dnia, który musiał w końcu nadejść, że ktoś z żydów, zachęcany przez lata, powie  "Sprawdzam!". Był zwrotny Smoleńsk, teraz jest naplucie Polakom w Oświęcimiu. Tych dat już nikt nie odwróci - bo należą do współczesnej historii. Najlepszy moment, żeby na scenę właśnie weszli patriotyczni narodowcy, rozumiani wedle kryteriów Antoniego Macierewicza czy Marka Jurka. Mniej politykierstwa, a więcej "nadwiślańskiego" przysposobienia i naturalnej krajowej wsobności." C.d.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

04-02-2018 [01:28] - Zygmunt Korus | Link:

C.d. [...] Jacek M.: Ostatnie zdanie jest najprawdziwsze i mówi o polskiej tożsamości. Jeśli PiS nie zachowa się zgodnie z polskimi obowiązkami wedle definicji wielkiego patrioty Romana Dmowskiego to zaprzepaści swoją szansę. W czasie niespodziewanych wielkich zmian trzeba wsłuchiwać się w odgłosy polskiego serca, to wszystko. [...] Tak, nadchodzi przełom. Wszystko niestety będzie zależeć o oceny z pozycji amerykańskiego imperium. jeśli Trump uzna, że może i powinien przeciwstawić się rosyjsko-niemieckiemu zbliżeniu korzystając z wzmocnionej Polski, to wszystko będzie OK. Jeśli odda Europę bez walki, to nas nie będzie... ZK: "Pełna zgoda. Ale schodzi Pan jakoś z linii i kwestii "narodowców", którzy są dla mnie kluczem do polskiego zwycięstwa. A wg Pana nie. I to jest główny błąd obecnej strategii politycznej PiS-u. Dlatego nie mam zaufania do Kaczyńskiego jak i do Pana, choć fajnie i mądrze Pan pisze - właśnie poprzez ten liczman-aspekt: "narodowiec to podejrzany typ, zapewne agent Rosji/Putina...".
Wie Pan... na tym forum było tyle doktrynalnych idiotyzmów, że szkoda gadać... Św.p. Kwiecińskiego "przyjaźń z Izraelem za wszelką cenę", potem zadekretowany filosemityzm, Targalskiego, PeZetPeeRowca, "giedroyciowskie ukąszenie", robiący błyskawiczne kariery młodzi węszyciele antysemityzmu na decyzyjnych stanowiskach w "narodowej" TVP (lansowany wizus: odpowiednio nieogoleni, mający genetyczne problemy z "r", Dawidek W. i "portugalczyk" Samuel Pereira), nieustanne podsrywanie Narodowcom, itp, itd. A na końcu podskórna prawda, co b. dobrze czują Polacy, wsłuchując się w podszepty nie serca, ale flaków (Guts!; zna Pan to: "na czyjś widok bebechy mi się wywracają"?), i tak wyłazi: kto kocha Wisłę, a kto judzi. Wspomniane "hipokryzje" już spod oficjalnej pokrywki smrodliwie wybiły - teraz czekam jak kwestia narodowa wykipi." [ vide: http://naszeblogi.pl/comment/2... ]

To też o czymś świadczy: http://niepoprawni.pl/blog/ins...

Pozdrawiam Autora niniejszego bloga (póki co) najserdeczniej jak tylko potrafię...

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

04-02-2018 [00:47] - Zygmunt Korus | Link:

Jeszcze takie cosik wygrzebałem w swoich komentarzach sprzed kilku miesięcy: "Stary Mason (zdaje się uśpiony...?) ma dobre pióro i się go czyta, a młody DW, wyglądający jak bojownik z Jaffy, to najniebezpieczniejszy obecnie tropiciel antysemityzmu w Polsce. Nagrodzenie tego aj-waj cwaniaka przez Prezydenta medalem z okazji uroczystości Powstania Warszawskiego wprowadziło mnie w oczopląs! Chanukowy ambaras się rozpędza coraz bardziej... "urodzeni handlowo" jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa..."
Zdaje się wtedy wykrakałem...

Obrazek użytkownika Dariusz Grudziecki

04-02-2018 [06:29] - Dariusz Grudziecki | Link:

Dlatego, skoro pojawiła się taka możliwość, trzeba głosić PRAWDĘ. Tak, jak napisałem wcześniej w innych tekstach np. "Początek końca kłamstwa o Jedwabnem...", MY- "etniczni" Polacy, nie musimy i nie powinniśmy bać się PRAWDY, także o holokauście żydów. I nie MY spreparowaliśmy KŁAMSTWO o obrazie tego holokaustu żydów (choć wielu "inteligentnych inaczej" lub zwykłych (......) dla przypodobania się rządzącym "chazarom" szerzyło to kłamstwo)  . Współwinni tego kłamstwa siedzą teraz w studiach telewizyjnych i dalej KŁAMIĄ tak "daleko", jak "daleko" jeszcze mogą.

Obrazek użytkownika Swisspola

04-02-2018 [16:19] - Swisspola | Link:

Nawet najoczywistsza prawda wypowiedziana tak rzadko nie ma szans z najohydniejszym kłamstwem powtarzanym od lat tysiące razy. Straciliśmy nie tylko te 44 lat PRL-u, ale i ostatnie 29 lat III RP w głoszeniu prawdy. Te 73 lata Żydzi skrupulatnie wykorzystali, aby nas oczernić i trzymać w szachu poczucia winy i współwiny! Żeby być skrupulatnym, należy przypomnieć, że wszyscy brali udział w przemilczaniu prawy i opluwaniu rodaków po 1989 roku. Nawet PiS nie protestował, kiedy pijak Kwaśniewski, w imieniu narodu polskiego, kajał się w Jedwabnym przed w niebowziętym rabinami, lub kiedy nasz "krul" Bronisław I Bezwąsy kazał Polakom żyć w poczuciu współwiny. PiS także pominął milczeniem słynną ustawę 447 senatu USA. Pomijam już paradoks, że USA uchwala ustawę, która nie obowiązuje na ich terytorium, szczególnie kontrowersyjny Pkt. 3. Oto wolność i suwerenność XXI wieku.

O ustawach w sądownictwie decymują lewaccy urzędasy unijni lub nasi berlińscy "przyjaciele" wraz z politycznymi dziwkami z Francji. O oszczerstwach Holocaustu i co w tej materii jest prawdą, a co fałszem decydują nie fakty, tylko Żydzi, a o tym, kto komu ma zwrócić majątek, decyduje USA. Jednocześnie PiS chce nam wmówić ze stosunki z USA i Izraelem są tak dobre, jak nigdy dotąd. Należy zapytać, za jaka cenę. Moim zdaniem na tych 65 mld US$ żądań Żydowskich się nie skończy!

Na koniec mam propozycje dla Polaków. Kłóćcie się więcej i skaczcie sobie do oczu, opluwajcie się, to dojdzie do tego, że o ważności wyborów w Polsce będzie decydowała nie Rosja jak dzisiaj, ale Albania!