Co się dzieje ??? Wszędzie zima …a oPOzycja topnieje

Mam niezły ubaw obserwując tzw. Opozycje a raczej DUPOzycje .PSL traci zielony klubik i ratuje się wyciągając Miśka z szafy ( ciekawe ile jeszcze politycznych trupów tam siedzi?) mądrych inaczej . Grzesiek ze Schetyna blekota trzy po trzy i jak mantra zasuwa …. Że Kaczyński to , Kaczyński tamto i że .... Petrulek się odcina i zakłada stowarzyszenie 6 króli .No można się posikać ze śmiechu nie ściągając majtek i spodni .Blady strach padł na sędziów a towarzysze profesorowie zaczynają wyrywać jak Bolek kartki z teczek personalnych . Łoo Matko jedyna ….. toż to chyba POLACY IDĄ !!!TVNik znalazł w Polsce 3 nazioli ale zapomniał o co najmniej 100 000 komunistach i ich donosicielach urzędujących w najlepsze w sądach , prokuraturach , policji ,wyższych uczelniach , administracji , wojsku itd. Owsiak na widelcu Jakiego POdryguje w żebraczych konwulsjach  a gruba z TVN-u dorabia korzystając z szybkiej ścieżki „ sądowej” do pensji .Co się dzieje …… komunizm w Polsce topnieje!!!
Celebryty dostają po gębie za swoją arogancje , coraz mniej  krzyży jest wyśmiewanych  , czarni bredzą o przyjmowaniu muslinów…… Co się dzieje??? To już chyba wiatr POLSKOŚCI WIEJE!!!
ZAPYTACIE CO SIĘ DZIEJE ??? TO POLSKA IDZIE …….I KOMUNISTÓW LEJE!!!


 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-01-2018 [21:16] - Marek1taki | Link:

To zagadka kto do kogo mówi: zima wasza, PSL nasz.

Obrazek użytkownika kat

23-01-2018 [21:26] - kat | Link:

Witaj.... Zima Nasza , Wiosna Nasza ....Polska Nasza....pozdrówka

Obrazek użytkownika smieciu

23-01-2018 [21:47] - smieciu | Link:

Jakoś nie rozumiem. Jeśli to nie jest na serio to na czym polega ironia?
Czyżby cieszył pana upadek Kaczyńskiego oraz nowy PiS (tzw. zjednoczona prawica) pod rządami Dudy, Ziobro, Gowina oraz Morawieckiego?

Obrazek użytkownika kat

23-01-2018 [23:25] - kat | Link:

Szanowny Panie .... może zacząłby Pan ogarniać rzeczywistość....pozdrówka

Obrazek użytkownika Celarent

23-01-2018 [22:49] - Celarent | Link:

Kacie, lody w sercu pękają, jak się czyta...

Obrazek użytkownika kat

23-01-2018 [23:27] - kat | Link:

Celarent ...... kiedyś napiszesz co się stało .... teraz 3MAJ SIĘ CIEPŁO.... pozdrówka ..... jesteśmy po to by lać w serca nadzieje i być z NASZYMI TERAZ I ZAWSZE

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-01-2018 [23:51] - Ula Ujejska | Link:

Witaj Kacie
Do kompletu w kontekście nazioli, brakuje mi Jacka "HajlHitler" Protasiewicza :)  Zrobiłam mu kiedyś mema, ale przepadł po zmianach na NB.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

23-01-2018 [23:55] - kat | Link:

Ulu to ten sam co na niemieckiej autostradzie pod prąd jechał? hahahaahaha...... zaprawde to prawdziwy "członek" platfokomuny

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-01-2018 [00:03] - Ula Ujejska | Link:

A pamiętasz jak Misiek do Pinocheta z orderem jechał? Tyż mu trzeba przypominającego mema zrobić :)