Polityk nie zna słowa ZDRADA .........

Polityk nie zna słowa ZDRADA a politycznych obyczajów trzeba strzec..
Dedykuje wszystkim pieśń Jacka ku przemyśleniom…….. wiele słów padło na temat nowego rozdania politycznego od zdrady poprzez peany na cześć ! A ja proponuje państwu zabawę . Otóż zabawmy się i pokażmy koterie rosyjską , niemiecką i amerykańsko-żydowską i wskażmy nazwiska tych którzy pracują dla Moskwy , Berlina i Waszyngtojerozolimy . Od dawna piszę żeby ujawnić wszystkich agentów rozumując prosto , że ujawniony agent jest bezużyteczny .Nikogo nie oskarżam ale ……. Ale czas nabrać rozumu z lekcji historii by się nie powtórzyła . Niektórzy chcą POdpalać Polskę , niektórzy chcą rzucać kamieniami , niektórym marzy się ulica i majdanik ….. kim są Ci ludzie , dla kogo pracują i za ile? Nic nie dzieje się bez przyczyny ale jeśli Polska ma się wybić na NIEPODLEGŁOŚĆ , Polską muszą rządzić Polacy a nie agenci obcych państw . To tyle .
Proszę o wpisywanie państwa „ podejrzanych „ na listę..... miłej zabawy ( uzasadnienie mile widziane)
1.Koteria rosyjska
2.Koteria niemiecka
3.Koteria waszyngtonojerozolimska
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

11-01-2018 [19:59] - smieciu | Link:

Ok. Skoro zabawa to zabawa.
Duda - wiadomo, ruska. W pałacu prezydenckim generalnie ciężko o inną.
Morawiecki - niemiecka, chociaż nazwałbym ją raczej paneuropejską, jeśli nie panświatową.
Macierewicz - waszyngtonojerozolimska. Aczkolwiek chyba coś idzie nie tak...
Polityków tzw. opozycji nie ma co wymieniać. Znaczenia i tak nie mają obecnie żadnego.

Obrazek użytkownika kat

11-01-2018 [20:07] - kat | Link:

Ale Pan odjechał....hahahahaha... proszę o nazwiska z MEGATOTALNEJ opozycji.....

Obrazek użytkownika smieciu

11-01-2018 [20:36] - smieciu | Link:

Nie chce mi się. Czasy kiedy megaopozycja dostarczała nam zabawy są już chyba za nami. Kto wie, może im żołd obcięli? Weźmy np. Petru bidny, wygryziony przez haremówkę. Ok podobno to on kombinował kasę. Ale ciężko zgadywać do jakiej opcji zależy. Myślę że to człowiek uniwersalny. Bierze kasę skąd się da... Reszta chyba jest równie ideowa. Zwłaszcza w tych trudnych czasach mogą mieć tam ładny wyścig szczurów. A mocodawcy już znudzeni, pewnie niechętni...

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

11-01-2018 [22:12] - Andrzej-emeryt | Link:

No wreszcie od Pana dowiedziałem się, że Minister Antoni Macierewicz jest: ŻYDEM. Dotychczas posiadałem informację, że jest POLAKIEM.

Pradziad Ministra brał udział w Powstaniu Listopadowym 1831 r. Ojciec doc. dr hab. ZDZISŁAW MACIEREWICZ został zamordowany przez UB w 1946 r. czyli śpiewakową (Pawła Śpiewaka) żydo-komunę zamordowała SWOJEGO. Z pośród " michnikowszczyzny " na odwagę o morderstwie a nie samobojstwie zdobył się publicznie tylko znany "puławianin" - Jacek Kuroń. Proszę więc sobie podczas lektury zmienić przyczynę Śmierci . I proszę sobie przeczytać linki do : Stronnictwa Narodowego i Stronnictwa Pracy. Też AK.
Serdecznie dziękuję za udzieloną naukę. Do końca życia człowiek musi się jednak uczyć. Dzięki i serdecznie pozdrawiam.

Obrazek użytkownika smieciu

12-01-2018 [09:33] - smieciu | Link:

Naprawdę, specjalnie aż to podkreśliłem, potraktowałem to jako zabawę... No i przecież nie napisałem że jest Żydem.