Czas ODWIEDZIN duszPASERSKICH uważam za otwarty ....

PEŁNA BEKA..........

i już niedługo.....

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika danuta

10-01-2018 [19:35] - danuta | Link:

Witaj. Kacie!
Wreszcie się objawiłeś, wreszcie wróciłeś, i to jako optymista w dodatku, bo od wczorajszego popołudnia nie taka jest mądrość etapu... Szlag mnie trafia, więc chyba też wrócę.
Pozdrawiam serdecznie!

Obrazek użytkownika kat

11-01-2018 [16:54] - kat | Link:

Danusiu , Szczęśliwego Nowego Roku.....miło Cie widzieć i czytać . Jestem bo się  dzieje........mnie też trafia szlag ale po owocach to ocenimy ..... może to dobra droga ..... niestety nie jesteśmy przy TWORZENIU  tzw. wielkiej polityki. 3MAJ SIĘ CIEPŁO , przesyłam pozdrówka

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-01-2018 [19:11] - Ula Ujejska | Link:

Witaj Kacie
Świetne memy - gratuluję. Na Rakowieckiej znów przybędzie wyborców PO ;)

Obrazek użytkownika kat

11-01-2018 [19:36] - kat | Link:

Dzięki Ulu , 3MAJ SIĘ CIEPŁO....kłaniam się nisko kacisko