koalicja kapusiów wygrywa... czyli goryliczna frustracja

Od momentu wykopania pani premier Szydło, stracilem zludzenia... znowu horda cynicznych kapusiów poprlowskiego chowu triumfuje... Nie ufałem Morawieckiemu młodemu. Ale dopóki robił w finansach i gospodarce to spoko...
Ale kiedy zgrabnie wskoczył w buty premiera RP i w dodatku jego tatuś zaczął pleść androny a propos siedmiu tysięcy. To powiedziałem, dość... ale po drodze były w Święta Bożego Narodzenia... świeto nadziei jakie niesie ze soba Dzieciątko Jezus... które tak wystraszyło Heroda zwanego wielkim, że dopuścił się mordu na dzieciach... Ciekawe co by powiedziały ówczesne scheuring wielgusy czy róże thun von hajlhitler...
W kazdym razie nawet nadzieja dzieciecia to coś strasznego dla lewicowych zbirów płci obojga i więcej...
Wczoraj nastąpiło polityczne trzęsienie ziemi... wykopano Antoniego Macierewicza... którego nauczyłem się cenic bardzo za jego dokonania dla Wojska Polskiego... wprawdzie pocieszajace jest, że zastapił go min. Błaszczak...ale to niewiele... Co do min. Waszczykowskiego, narzekania byly i są... ale on działał w ramach interesu Polski, nie kolegując się z mafia geremka usadowioną i okopana w MSW lata całe i działająca w interesie... sił róznych a nie Polski. Kto przychodzi na jego miejsce ? Ano sprawdzony twoarzysz z tego gangu geremka. Czyich interesów będzie bronił ? Jak znam życie, niemieckich i rosyjskich...oczywiście gęba będzie pełna frazesów o jewropejskości i takie tam banialuki. Dodatkowo koleś Bartka Sienkiewicza... to świadczy z jakim typem zmiany mamy... dosłownie i w przenośni.
Znakomity dziennikarz Witold Gadowski w ostatnim komentarzu opowiedział jak to ostatnio władza go kusi (szlaban w tzw. publicznej tv wciąż obowiązuje) róznymi lukratywnymi stanowiskami ale pod warunkiem, żę będzie cicho... otóż on oświadczyl, że za stary wróbel jest na takie sztuczki...chylę czoła panie Witoldzie, nie wiem jak ja bym się zachował... Chyba stał się groźny w swoim fachu dla obecnego rządu, który już nie jest moim rządem, skoro próbują go kupić. Dlaczego groźny ? Ano dlatego, że informuje o KGHM o czym napiszę w następnym poście.
Na razie daje upust swojej frustracji i rozżaleniu.... co z Kaczyńskim ? Nie było go na ceremonii zaprzysiężeniu nowego rządu... red. gadowski tłumaczy to łagodnie...czas oddać pałeczkę młodszym, powoli na emeryturę etc.
panie Witoldzie, jest pan postacia publiczną więc rozumiem dlaczego pan to tak tłumaczy...ale ja jestem zwykły człekokształtny... który jak slucha andronów co poniektórych to ma ochotę wziąć kija i tłuc i patrzyć czy równo puchnie... niezależnie od wieku (starszy Morawiecki) czy płci (Róża Thun von coś tam...). nie mam zwyczaju naśladować w inwektywach totalnej opozycji więc reszte sobie daruję... Dodam tylko, że nie straszę tylko obiecuję...
Co nam pozostaje ? Modlitwa, zwykły różaniec i prośba  Matko Boża ratuj swoje królestwo...
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

11-01-2018 [00:43] - Zygmunt Korus | Link:

Rozczarowanie do granic możliwości!!! Kaczyński za każdym razem, gdy przychodzi moment decydujący, fika salto jak Koziołek Matołek. Tego nie da się już znieść przy najbardziej posuniętej abnegacji woli na kierunku zwyczajnego rozumowania. Zdrada to jest zdrada - nie ma innego słowa na to, co się w takich zwrotnych momentach ciśnie na usta.

Obrazek użytkownika gorylisko

11-01-2018 [01:01] - gorylisko | Link:

właśnie w tekście nie dopisałem, że przypuszczalnie Kaczyński zrobil co mógł... dlatego Błaszczak w MON i Szydlo w rządzie...

Obrazek użytkownika 3rdOf9

11-01-2018 [01:32] - 3rdOf9 | Link:

Niejedno takie salto jeszcze trzeba będzie fiknąć - to jest polityka. Moim zdaniem Kaczyński zrobił, co mógł a winę ponosi Duda. Ale generalnie nam trzeba zachować spokój i jak zawsze robić swoje: czytać, myśleć, pisać notki, czcić pamięć bohaterów, wierzyć w Boga. "Do końca świata i jeden dzień dłużej" będzie dobro walczyło ze złem przecież.

Obrazek użytkownika gorylisko

11-01-2018 [01:42] - gorylisko | Link:

dokładnie w punkt panie kolego... duda z pomocą starych kijekutów

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

11-01-2018 [02:05] - Zygmunt Korus | Link:

Kaczyński miał obowiązek stanąć po stronie swoich najlepszych ministrów, szczególnie Macierewicza. Wystawiłby, w obecnej sytuacji (poparcia dla PiS-u), Dudę na grillowanie społeczne, gdyby nadal przeszkadzał jawnie Dobrej Zmianie. A tak to niczego nie ugrał, tylko właśnie "taką rzekomo dalekowzroczną polityką" oddał nasze nadzieje w pacht powracającej Polski z plasteliny. Nie dam się już więcej nabrać na tajemne gry politologiczne, które rzekomo ("zaufajcie mi!") mają Polskę naprowadzać w jakiejś baśniowej przyszłości na wyczekiwany kurs ku suwerenności i szczęściu obywateli. Ostatni raz to już było! Basta!

Obrazek użytkownika 3rdOf9

11-01-2018 [15:16] - 3rdOf9 | Link:

Kaczyński ma obowiązek utrzymać prawicę przy władzy. Nie wiadomo, kto trzyma Dudę na haku i jak gruby jest to hak. "Grillowanie społeczne" może mieć znaczenie, ale tylko wtedy, jeżeli Duda jest przekonany do tego co robi a nie szantażowany albo przekupiony. A tego nie wiemy.

Przy nacisku ze strony prezydenta, który stosuje szantaż za pomocą weta, nacisku ze strony Gowina, który próbuje ugrać swoje i nacisku ze strony Unii Europejskiej, która może nałożyć na Polskę kary finansowe (a Polacy nie wybaczą, jeśli dostaną po kieszeni), Kaczyński nie może po prostu iść w zaparte.

Ofensywa lewacka jest z resztą tak silna obecnie - wszędzie na świecie - że można wszystko zrobić cudownie i bezbłędnie a i tak przegrać.

Teraz gra prowadzona przez ubekistan idzie - moim zdaniem - na to, by uczynić podział pomiędzy środowiskiem skupionym wokół Gazety Polskiej oraz środowiskiem Radia Maryja. Między innymi stąd właśnie nacisk na odwołanie Macierewicza zbiega się z kolejnym zamieszaniem wokół aborcji (PiS tak jak niegdyś, tak i teraz znowu nie poprze żadnych ustaw, które naruszałyby popierany przez Polaków kompromis w tej sprawie).

Proszę zauważyć, że nikomu poza Kaczyńskim po 89'ym roku nie udało się realnie zagrozić komunistom choć takich, co Chcieli Dobrze, było wielu. W polityce żadne tam "Bóg - Honor - Ojczyzna - Częstochowa" absolutnie nic nie pomoże, jeśli nie będzie połączone ze sprytem i umiejętnością prowadzenia gry według zasad takich, jakie one po prostu są (a te zasady są złe).

Dzięki niech będą Panu Najwyższemu, że nam dał choć jednego takiego patriotę, który przy okazji jest też cwaniakiem i potrafi sobie radzić w tym całym bagnie.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

11-01-2018 [06:12] - zbieracz śmieci | Link:

Byłem podobnie jak i masy innych ludzi wkurzony wieścią o odwołaniu Pana Macierewicza i byłbym się go zaparł po raz pierwszy ale dałem sobie na wstrzymanie i według mnie miałem rację.Poczekam do kwietniowej miesięcznicy zapowiadanej przez Prezesa jako ostatniej po której wszystko ma się zmienić,to już niedługo i wolę poczekać..
Pan Macierewicz został odwołany i bez zgody Prezesa nigdy by do tego nie doszło i jakimś planem musiał się kierować bo bajkami  z mchu i paproci są rozpuszczane wieści o konflikcie pomiędzy nimi..
Pan Antoni odszedł ale miło słuchać jak dudaczewski i morawiecki zwalają winę za jego odwołanie jeden na drugiego bo wiedzą ile stracili i ,ze to im nie zostanie zapomniane.
Odszedł ale pozostawił armię bez komuszych złogów ,wyczyścił do dna a ostatnie partia odeszła wraz z trepem różańskim i tu trzeba przypomnieć sobie słynny obiad w Drawsku wydany przez bolka dla generalicji gdzie namawiał ich do rokoszu przeciwko ministrowi obrony narodowej ,.Duda mógłby podobnie zrobić tylko ,że nikt po odejściu ostatnich by się nie zjawił ,bo na ich miejscu są inni o innej mentalności bez związków z kacapami i,ich doktryną wojskową , szkoleniami.,kartotekami osobowymi w GRU i rysem psychologicznym.
Blaszczak ma gotowca.

Obrazek użytkownika gorylisko

11-01-2018 [09:29] - gorylisko | Link:

w rzeczy samej... Błaszczak w MON to dobry prognostyk na przyszlość no i gwarancja, że nic nie zostanie spieprzone w kierunku bywszego zsrr...

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

11-01-2018 [17:03] - Homofob i Rasista | Link:

To prawda, byl niezlym policmajstrem, ale rozmiar butow po Atomim Macierewiczu jest praktycznie nie do wypelnienia, nawet i przez Szeremietiewa.
Druga sprawa, ze ATOMIEMU ufali Amerykanie, i wlasnie na niego (zapraszajac go IMIENNIE na 17 stycznia) wskazali jako na czlowieka z ktorym chca robic interesy. Innymi slowy, prezydent Juda i 'Prezes-Naczelnik' (dla mnie juz polityczny bankrut) pokazali Jankesom i byc moze samemu Trumpowi wielka FAKE! 
Wiec nie zdziwcie sie teraz ze Jankesi pokaza jeszcze wieksza! Koniec snow o Miedzymorzu, Jagielloni, itp bzdetach! Bo Budapeszt, Praga, Bratyslawa, Wilno, Bukareszt, Ryga czy Zagrzeb tez nie sa slepe, a skoro wy Polaczki nie potraficie sami uporzadkowac wlasnych spraw, to w imie czego my mamy narazac wlasne w waszym imieniu? I po co to bylo? Zeby udobruchac Timmermansa, Junkersa, Makrele, czy Makarona? Dla mnie jest to klasyczne 'miales chamie zloty rog'! Kolejne zmarnowane nadzieje i szanse!

Obrazek użytkownika Słoń Podwawelski

11-01-2018 [09:59] - Słoń Podwawelski | Link:

Szanowni Państwo: Nie panikujcie. Nic się nie stało. Jest jak było. Jak wiadomo PiS rządzi zawsze tylko przez dwa lata. To jest żelazna reguła i to jest WENTYL BEZPIECZEŃSTWA dla tych, którzy rzeczywiście rządzą Polską. Po ośmiu latach rządów bandytów (zamach w Smoleńsku) i złodziei (niezliczone afery np. Warszawska z Hienią Walec w roli głównej) naród był już bardzo rozwścieczony i zbuntowany. Skutkiem czego było zwycięstwo Dudy i sukces PiS. Trzeba było pokazać, że trwa akcja pod hasłami: "bić qurvy, złodziei i bandytów politycznych". Ale jak dotychczas, żadnej q... i żadnemu bandycie politycznemu nic się nie stało. Po dwóch latach "cudownej zmiany", która już przeszła do historii, liczba złapanych, osądzonych i osadzonych równa się: zero!!! Dokładnie zero. Nawet Hienia Walec naigrywa się z oskarżycieli i grozi im, ze wylądują w kryminale. ... a sędzia Tulejka dalej rządzi i ma wszystkich w d... .
Kto rządzi Polską? Nie wiem. Wiem tylko, że nie suweren, czyli naród. Polacy muszą zrozumieć, że nie da się naprawić i posprzątać domu (odwołuję się do do słów Ks. Robaka: A przed ucztą potrzeba dom oczyścić ze śmieci ; oczyścić dom , powtarzam oczyścić dom dzieci -Pan Tadeusz-). ... a to czyszczenie nie może się odbyć bez zastosowania radykalnych metod, o czym świadczy najnowsza historia Polski po 1989 roku. Wygląda to na drogę kompletnie pijanego, który w zamroczeniu alkoholowym zatacza się od lewej do prawej. Na pocieszenie destrukcyjny song:  https://soundcloud.com/wrathu/.... "Revolution-is-not-a-solution", Nie, nie jest ale daje dobre podstawy do późniejszego wprowadzenia demokracji, kiedy już rozliczono zbrodnie ancien régime. ... ale na to się nie zanosi. Podobno mądrość etapu wymaga "requiescat in pace" z Rotschildem i Sorosem. W tym celu trzeba pójść do stołu negocjacyjnego na pasku przesympatycznego emisariusza ugody, Jacka Danielsa, który ostatnio zachwycał się naszą krainą "cudownej zmiany".

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

11-01-2018 [10:49] - zbieracz śmieci | Link:

Jedynym rozsądnym zwierzęciem był w krakówku smok ,bo pożerał tylko dziewice aby być pewnym pierwszej świeżości,tam nawet słonie jak się okazuje głupieją a przecież gdzie indziej słyną z mądrości  i  pamięci.
Dwunozni z krakówka co od lat się afiszują to albo kanalia albo głupek a pojedyńcze przypadki to chyba efekt jakiejś wady genetycznej[na ich szczęście]

Obrazek użytkownika Słoń Podwawelski

11-01-2018 [13:24] - Słoń Podwawelski | Link:

Masz drogi Zbieraczu szczęście, że słonie nie są mięsożerne. ... ale mogą rozdeptać na płasko średniej wielkości samochód osobowy wraz z pasażerami. W związku z tym, do zobaczenia na safari w moich okolicach.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

11-01-2018 [19:49] - zbieracz śmieci | Link:

Duże i głupie jeszcze zaprasza na polowanko na siebie no i zgoda zaproszenie przyjęte -małe jest piękne bo ja z łuku bez huku!
U ciebie to jeszcze stara doktryna kacapska -czołgi a dla mnie potrzebny byłby tylko jeden helikopter z samonaprowadzającymi się pociskami powietrze ziemia i on jeden wystarczy aby spalić pułk tanków.

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

11-01-2018 [17:14] - Homofob i Rasista | Link:

Atomi odpalaj w sieci ANEKS (nie wierze ze nie ma wlasnej kopi w .pdf, takiej 'na wszelki wypadek'... :) ). Nie masz juz nic do stracenia! Niech zdradzieckie, magdalenkowe szambo wybija! Tylko PRAWDA nas wyzwoli!

Obrazek użytkownika HenrykHenry

11-01-2018 [21:59] - HenrykHenry | Link:

Warto tez to zobaczyc , posluchac ...

https://wpolityce.pl/polityka/...

i jeszcze moze to 

http://vod.gazetapolska.pl/174...