Bestia marszu

 

 

Skowyt, wrzask, totalna konfuzja.
 
Sto, może nawet sto dwadzieścia tysięcy Polaków, bez specjalnych zachęt, bez finansowego wsparcia, gromadzi się w centralnym punkcie miasta, formuje pochód, a potem spokojnie i radośnie maszeruje wytyczoną trasą.
Bez rozrób i awantur. Młodzi, starzy, całe rodziny z dzieciakami.
Morze biało – czerwonych flag.
To Polska dzisiaj. Mozolnie wspinająca się po drabinie cywilizacji ku widocznemu już na horyzoncie dobrobytowi, bezpieczeństwu i przynależnej krwawiącym przez stulecia obywatelom dumie.
Najmądrzejszy z ekonomistów, Adam Smith, już trzy wieki temu, wypowiedział najważniejszą życiowo maksymę:
"Państwo jest bogate bogactwem swoich obywateli".
Po raz pierwszy znalazła się władza, która chce to otwarcie i szybko zrealizować. Nie tylko w Polsce...
Ludzie to czują.
 
Co to jest?! To może być tylko faszyzm.
 
Taki właśnie przekaz jest produkowany przez gebbelsowską, neoliberalną, lewacką gadzinówkę – opłacanych przez internacjonalistyczną krypto-komunę – polsatów, tefałenów, rynszTOKów, niuzłików i gazet.
Taki przekaz ma pójść w świat, utwierdzić tych tragicznych, niedouczonych socjalistów z pokolenia 68 (make peace not war) w arafatkach i spodniach z krokiem na kolanach, że Marsz Niepodległości, narodowa demonstracja patriotyzmu bez żadnych przymiotników, to tak naprawdę nacjonalizm, ksenofobia i prymitywne barbarzyństwo.
Te race biało – czerwone, to wypisz wymaluj, powtórka 30 stycznia 1933 roku, gdy według osobistego pomysłu Josepha Goebbelsa zainscenizowano kilkuset tysięczny marsz z pochodniami, by uczcić zwycięstwo Adolfa Hitlera.
Teraz czczą tego Kaczyńskiego. Rośnie nowy fuehrer...
 
Kamery antyrządowych stacji telewizyjnych z precyzją antyterrorystycznych dronów triumfalnie wyłuskują pojedyncze plakaty: "Polska dla białych ludzi". Pani Gozyra z Polsatu, przysłowiowa blondynka, kipi oburzeniem i odrazą. Jakże to? A czarni, czerwoni, czy żółci? Dla nich Polska nie jest?
Subtelności logicznego rozumowania, skróty myślowe i jak najbardziej słuszna idea – "Polska dla Polaków", nie liczą się. Dla tej pani funkcjonariuszki przekaz jest jasny – motłoch (wprawdzie słowo niewypowiedziane, ale przebijające się z wypowiedzi) – jest ksenofobicznym ciemnogrodem.
Polska nie chce islamskich emigrantów, lecz pani Angela Merkel ich zaprosiła do Europy, więc to MUSI być dobre i słuszne. Podważać niemiecki rozsądek i mądrość? To idiotyzm.
Zaproszony do studia pożyteczny idiota, czyli tak zwany ekspert, prof. Rychard, podobno filozof, w co bardzo wątpię, oznajmia:
"Obcokrajowcy w dniu Marszu Niepodległości mają się czego bać..."
 
Strach, ostrzeżenie, a przede wszystkim wołanie o pomoc, ma płynąć z Rzeczypospolitej szeroką strugą. Za nim będzie za późno. Zanim Francuzi, Niemcy, czy Włosi zaczną brać zły przykład z Mostu Poniatowskiego.
Jeszcze jak wyrzucą Sorosa, jak ostatnio z Austrii, a przedtem z Tajlandii, Korei Płd. Malezji i Węgier, to co będzie z Unią? Skończą się biznesy komisarzy? To Barosso będzie ostatnim co dostał złotą synekurę u Goldmana Sachsa? A co dla Junckersa, co dla Timmermansa i Tuska? Tak być nie może!
A u nas?! Co się stanie z Gazetą Wyborczą?! Biednym Adasiem Michnikiem, bratem sławnego prawnika? Panią Łuczywo? Zadaniowymi funkcjonariuszami – Kublik, Jarosławem Kurskim, Piotrusiami – Pacewiczem i Stasińskim? Gdzie pójdą pracować? W rzeźni u Niemca?
A taka Fundacja Batorego? Ze swoją wybitną elitą: Aleksander Smolar, Agnieszka Holland, Marcin Król, Jan Krzysztof Bielecki (pierwszy milion trzeba ukraść) i opiekun Bolka, Bogdan Borusewicz.
I jeszcze Fundacja Helsińska, ekolodzy, LGBT, FEMEN, Krytyka Polityczna, antifa i wiele, wiele innych.
Przecież Polska się bez tego rozwali.
 
Wielka wspaniała uroczystość narodowa. Przywracanie dumy i godności. Od Świątyni Opatrzności, poprzez Grób Nieznanego Żołnierza, aż po Marsz Niepodległości.
Wzruszenie wielokrotnie ściskało za gardło.
Poprzednio brałem udział w identycznych narodowych uroczystościach w Norwegii, Stanach Zjednoczonych, Francji, czy Wielkiej Brytanii. Zazdrościłem im radości i dumy. Malutkich norweskich flag w paluszkach dzieciaków.
A dzisiaj, gdy wreszcie mam to w mojej ojczyźnie, to jest to żle, bardzo źle i rodzi się faszyzm?
 
Jeżeli ktoś myśli, że członkowie Unii Europejskiej, z zapiekłymi idiotami socjalizmu,Timmermansem i  GuyemVerhofstadtem, alkoholikiem Junckerem, zdrajcami – Tuskiem, Bieńkowską i Bonim, poważnie, sami z siebie, są zaniepokojeni rozwojem polskiej suwerenności i patriotyzmu, to się grubo mylą. W Barcelonie na ulice wyległo milion ludzi, by utworzyć niepodległą Katalonię i co? A w Hiszpanii był prawdziwy faszysta – generał Franco. I... cisza w Brukseli, Berlinie i Paryżu. Powiem wam dlaczego – w Hiszpanii i nie tylko, nie ma takich zdrajców, donosicieli, targowicy plującej na swój/nieswój kraj. Podłych lisów i księżniczek z Tyrolu, Thun – Hohenstein, z domu Woźniakowska, z tytułami od Franza Josefa, na którego, według Szwejka, muchy srały. Oni wstydzą się i gardzą swoim krajem.
Maszerowali Verfluchte Polacken. To przecież Untermenschen. Dzicz, motłoch, swołocz.
Takimi poglądami nas sycono do 2015 roku. Tak Owsiak z Zandbergiem miał wychować nasze dzieci. A Wojewódzki z kolesiami Polską Flagę wtykał w gówno.
 
Nieco chory, siedziałem cały dzień przed telewizorem i klikałem kanałami.
Jacek Kurski, jak zwykle nieco przeginał. Lecz ja go rozumiem. Jak toczy się wojna informacyjna, to trzeba grać, jak wróg pozwala. Jednakże przekaz był taki, że jak już wspomniałem, wzruszenie wielokrotnie ściskało za gardło. Tak, jak przy porodzie każdego dziecka. A co dopiero milionów...
Natomiast Polsat, TVN, czy SS TV, to sam fałsz, manipulacja i perfidna propaganda. Dobrani "eksperci" w rozmowach z telewizyjnymi funkcjonariuszami. Triki reżyserskie – autentycznie nieliczna grupa antify brana kamerą z ramienia, mającą stworzyć pozór wielkiego tłumu. To pewnie ta "protestująca demokratyczna młodzież" wg, słów niemieckiej minister obrony Ursuli von den Layen. A na drugiej połówce ekranu tworzący się Marsz, pokazywany chyba ze szczytu Pałacu Kultury, by unaocznić, jaka to nieliczna garstka. Dramatyczne sceny wynoszenia przez współczesnych zomowców w ciężkich zbrojach biednych Obywateli RP, którzy tylko chcieli sobie posiedzieć na trasie Marszu.
I cały czas jad i szczucie. To nie Marsz Niepodległości. Ani razu tak go nie nazwano. W najlepszym określeniu, to marsz narodowców. Narodowców – ohydztwo!
 
Tylko... że to nie przekaz do mnie i dla mnie. To przekaz do lewactwa zachodu. W większości opanowane przez kryptokomunistów media zachodu będą straszyć rodzącym się faszyzmem w Polsce materiałami dostarczanymi przez wymienione stacje tv i prasę; bądź, co bądź, swoje stacje, swoją prasę i swoich pracowników. Czyż nie, panie Lis?
A jak coś nie dotrze, to Petru dopowie osobiście Verhofstadtowi, Kudrycka Bieńkowskiej, Boni Tuskowi, a Schetyna to nawet Timmermansowi.
Tak zdrajcy budują opinię o Polsce na zachodzie. Co tam kłopoty Grecji, czy Hiszpanii. Albo 150 gwałtów dokonanych przez islamistów w amoku, w Noc Sylwestrową w Kolonii.
 
Taki Marsz Niepodległości, nie tylko w Warszawie, lecz w kilkuset miast Polski to prawdziwa bestia.
 
Bo George Soros, Rothschildowie i powaleni miliarderzy – komuniści nie zrealizują swojego nowego prządku świata.
 
Bo lewactwo i socjalizm wreszcie zdechną, gdy większość otworzy oczy i przejrzy na nie, powodując powrót rozumu.
 
Bo George Friedman, który wyjątkowo rzadko się myli (przewidział przewrót Erdogana w Turcji m.in.) powiedział już dawno:
 
"W sytuacji, kiedy za 30 lat Niemcy nie będą już potęgą gospodarczą, a Rosja znajdzie się w rozsypce, Polska, ze świetnie wykształconym społeczeństwem, urośnie do roli regionalnej potęgi, z ambicjami odgrywania ogromnej roli na arenie międzynarodowej".
"...
 
Przecież nie można do tego dopuścić!
 
***
 
Bestia Marszu Niepodległości 2017 podniosła swój krwiożerczy łeb.
 
Co zaraz po otrzymaniu wiadomości od "warszawskich przyjaciół" napisał na twitterze mały gnojek, Jesse Lechrich, członek sztabu Hillary Clinton, skompromitowanej kłamczuchy, który intensywnie pomagał jej w matactwach, kłamstwach i intrygach:
 
" 60,000 Nazis marched on Warsaw today."... [1]
 
Podkreślam specjalnie, bo to ważne – 60 tysięcy nazistów maszerowało w Warszawie (to Marsz Niepodległości 11 XI 2017)
 
 
Natychmiast to podchwyciło klasyczne nowojorskie lewactwo, choć właściwie kryptokomuna, konkretnie "The Wall Street Journal" [2].
Nie będę w całości tego paszkwilu cytować. Kto chce się wnerwić, ma poniżej link. Jednakże warto podać parę charakterystycznych kłamstw.
 
"[...]The march, organized by a group called the National Radical Camp, underscores the rightward politics of a growing section of Polish youth. The Radical Camp presents itself as the heir to a 1930s fascist movement of the same name, which fought to rid Poland of Jews in the years just before the Holocaust. A second group, All Polish Youth, also named after an anti-Jewish interwar movement, co-organized it. [...]"
 
National Radical Camp, to dosłowne tłumaczenie naszego ONRu, współorganizatora Marszu. Okazuje się, że to spadkobiercy ruchu faszystowskiego z lat 30-tych, którzy nawet przed Holocaustem pozbywali się Żydów.
Co na to panowie, którzy w 2010 znaleźli się w komitecie poparcia Marszu:
 Janusz Korwin-Mikke, Artur Zawisza, Rafał Ziemkiewicz, prof. Jan Żaryn, prof. Jacek Bartyzel, prof. Ryszard Bender, prof. Jerzy Robert Nowak?
 
Następna fabrykacja tej wybitnie żydowsko – antypolskiej gazety:
 
"[...] Some Poles on Facebook and Twitter said they were staying away from the city center on their country’s independence day, to avoid potential violence. Three previous years’ marches devolved into tear-gas-clouded scuffles with police. Police detained at least 45 people Saturday.[...]"
 
Oczywiście... Polacy, ciężko wystraszeni, informują na Facebooku i Twitterze, e nie idą do centrów miast, bo będą bijatyki i można dostać po mordzie. Przez trzy ostatnie lata marsz, w starciach z policją przykryty został chmurą gazu łzawiącego. A wczoraj już co najmniej zakiblowano 45 osób.
 
I tak dalej... i tak dalej...
 
Ten skromny paszkwil napisał pan Dren Hinshaw. Ale ... owocnie pomagała mu pani Natalia Ojewska. Na LinkedIn i swojej stronie [3] odważnie reklamuje się jako Humanitarian Correspondent (hmmm...). W tym celu oczywiście jako freelancerka (jak ja ;) ) współpracuje z Al Jazeera, z Focus TV (o ustalonej renomie), i jeszcze paru dziwnymi organizacjami. W moich oczach nie jest żadną niezależną dziennikarką, tylko klasyczną lewacką propagandzistką.
Warto zapamiętać tą "warszawską korespondentkę", która ledwie Marsz się zakończył, przesyła, tam gdzie trzeba, jedynie słuszną interpretację zdarzenia.
 
***
 
I na koniec.
Zwróciłem uwagę, że podkreślam słowa tego parszywego twitta, parszywego człowieka.
Konkretnie chodzi mi o nazwanie świętujących w marszu NAZISTAMI.
 
To jest właśnie kolejny etap.
Najpierw były POLSKIE OBOZY ŚMIERCI.
A teraz maszerujący polscy patrioci są NAZISTAMI.
 
Co będzie dalej?
Jaka będzie reakcja władz?
 
Już wkrótce Kambodża pod Pol Potem, to będzie pikuś w porównaniu z Polską pod Kaczyńskim.

Ps. Dobrze by było zarzucić tego szubrawca od Clintonowej tweetami z Polski

 
 
 
[1]   https://twitter.com/search?q=60%2C000%20Nazis&src=typd
[2]   https://www.wsj.com/articles/polish-nationalist-youth-march-draws-thousands-in-capital-1510429006
[3]   http://nataliaojewska.com/about-me

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Starszy Młotkowy

12-11-2017 [13:38] - Starszy Młotkowy | Link:

Boże! Co za wysyp idiotyzmów w strumieniu gonitwy myśli autora obficie podlanych  zapiekłym antysemityzmem i nienawiścią do wszystkiego i wszystkich, co nie jest obecną władzą - żenada.! Wszystko naraz i jeszcze do tego ta fotografia...

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-11-2017 [14:49] - jazgdyni | Link:

Tak jest! Starszy Młotkowy. Czy raczej Starszy Młot?
Krótki i zwarty komentarz dobitnie świadczy, że odpowiedzią na moją gonitwę myśli, jest brak myśli. Czyli tzw. Pusty Łeb.

Obrazek użytkownika xena2012

12-11-2017 [17:53] - xena2012 | Link:

Powiedziałabym raczej Straszny Młot.

Obrazek użytkownika paparazzi

12-11-2017 [16:29] - paparazzi | Link:

Serdecznie pozdrawiam zapóźnionego w rozwoju intelektualistę  MŁOTA  "sledgehammer". Po ka towarzyszu. Motto" wiem ze nic nie wiem"

Obrazek użytkownika Jabe

12-11-2017 [13:38] - Jabe | Link:

Panie Jazgdyni!

Jakież to procesy myślowe doprowadziły Pana do konkluzji, że w Polsce po raz pierwszy znalazła się władza, która chce zrealizować hasło „Państwo jest bogate bogactwem swoich obywateli”? (I jak to się ma do całej reszty?)

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-11-2017 [14:52] - jazgdyni | Link:

Panie Jabe!

Ja nie mam chrystusowej cierpliwości, by toczyć jak On jałowe dyskusje z Judaszem. Tak mam wszystko Panu wyjaśniać, jakby nie chciało się Panu myśleć samemu. A może Pan nie potrafi?

Obrazek użytkownika Starszy Młotkowy

12-11-2017 [15:01] - Starszy Młotkowy | Link:

Autor wykazał,że jednak gonitwa myśli zainspirowała go do napisania tego tekstu, którego nijak obronić nie potrafi.

Obrazek użytkownika Jabe

12-11-2017 [16:08] - Jabe | Link:

Z bezsilności, widzę, postanowił Pan zastosować metodę pana Pasierbiewicza.

Dla obecnej władzy najważniejsze jest państwo i dobrobyt budżetu. To jest wersja oficjalna. Tak więc hasło brzmi „Obywatele są bogaci bogactwem swojego państwa”, znanym również jako „Zdrowie wasze, w gardła nasze”.

Obrazek użytkownika U1

12-11-2017 [15:08] - U1 | Link:

Pańskie wpisy są najciekawsze.Może niektórych to drażni bo sami nie potrafią ?

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-11-2017 [18:16] - jazgdyni | Link:

Witam!

Takie tanie komentarze tamtych gości właściwie mi schlebiają, bo to oznacza, że mam przydzielonych dyżurnych trolli. Pan Jabe stara się mnie zrozumieć od paru lat.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-11-2017 [16:26] - Imć Waszeć | Link:

Lewactwu już kompletnie palma odbija. Widać, że idziemy w dobrą stronę i ujawniamy mechanizmy dotąd ukryte. Jest to widoczne w oskarżeniach np. o antysemityzm. Popatrzmy jak to detalicznie działa i proszę się nie czepiać słów, bo będę używał kopii i kalek z marksistowskiej lewackiej propagandy (to uwaga skierowana nie do @Autora, tylko do milicjantów):

1 - Obecnie: Z jednej strony semici są zagrożeni przez Marsz (jak w tekście), z drugiej semici organizują marsz (a Bender to spadł z choinki? już nie mówiąc o Bartyzelu, o czym bredzi ten w punkcie 3). Z jednej strony semici rządzą Polską, z drugiej strony semici próbują obalić rząd polski (Soros, fundacje).
2 - Tak samo jak było wcześniej: Z jednej strony semici organizowali opozycję (choćby KOR), z drugiej strony semici to aparat bezpieki. Z jednej strony semici nie chcą się w II RP asymilować i tworzą getta oraz stetle, z drugiej strony masowo zmieniają nazwiska i ukrywają się w Kościele.
3 - Wisienka na torcie: z jednej strony semita, co sam podkreśla, z drugiej strony zwierzęcy antysemita, co widać, słychać i czuć.

Kolesia i jego kumpli pop... już zupełnie (kiedyś stręczył panslawizm i zwalczał katolicyzm, a nachwalić nie mógł się ruskiej cerkwi), gdyż od żydów, polonofobów, dywersantów, łajz wszelakich wyzywa już nie tylko Kaczyńskich, cały niemal PIS, każdego, kto choć przez rok przepracował gdzieś obok inkryminowanych, ale nawet sięga do Jana Kiepury, jakby miało to jakiś głębszy sens. Kiepura jako dywersant i polonofob nasuwa mi taką oto myśl, że oto jest to celowe bełtanie w narodzie, opłacane zarówno z zagranicy, jak i przez diasporę, mające skłócać, osłabiać, paraliżować, odwracać uwagę, siać zwątpienie, niszczyć morale, odwodzić od reform i torpedować odradzanie się polskości, którą bylibyśmy w stanie zbudować nawet na Mongołach i Nigeryjczykach, gdyby nie te narzucane nam "uwarunkowania". Tak, widzę tu szeroko zakrojoną akcję dywersyjną na "dobrego i złego policjanta", która niechybnie ma nas pozbawić mrzonek nie tylko o Międzymorzach, ale wręcz o suwerenności.

Na koniec dowód w formie linku, ale tylko dla "kumatych", czyli takich, co nie wyjeżdżają na trzy dni z własnymi poglądami, by wrócić z cudzymi (o tym pisałem w kontekście kolesi ciężko kapujących, ale radykalnych):

https://piotrbein.wordpress.co...

PS: Żeby było wiadomo, do czego zmierzamy: https://wpolityce.pl/polityka/...

Obrazek użytkownika Jabe

12-11-2017 [17:13] - Jabe | Link:

Jak Pan widzi, to są sprawy wewnątrzsemickie. Nie ma sensu się wtrącać.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-11-2017 [18:02] - Imć Waszeć | Link:

A ja myślę, że komuś strasznie zależy na takim wrażeniu, bo widzi, iż to świetnie działa, podburza ludność i w końcu paraliżuje. I tak w koło Macieju, utrzymuje się masy w stanie ciągłego rozedrgania, w atmosferze posykiwań, insynuacji, wąchania portków na okoliczność czosnku itp. W końcu ten chory stan rzeczy szkodzi także wolnościowym projektom, nieprawdaż?

Obrazek użytkownika Jabe

12-11-2017 [20:38] - Jabe | Link:

Prowadzi do stanu nietrzeźwości politycznej.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-11-2017 [01:07] - Imć Waszeć | Link:

Prowadzi do tego: https://wpolityce.pl/swiat/366...

Cytuję:

MSZ Izraela nazwało „niebezpiecznym” sobotni Marsz Niepodległości w Warszawie i odnotowało, że zorganizowały go „elementy ekstremistyczne i rasistowskie”. Rzecznik resortu wyraził nadzieję, że organizatorzy zostaną ukarani przez polskie władze. "To marsz niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie" — oświadczył rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela Emmanuel Nahshon, którego słowa przytoczyła w niedzielę włoska agencja prasowa Ansa. Dodał: "Wyrażamy ufność, że władze polskie podejmą działania przeciwko organizatorom. (…) Historia uczy, że na takie zjawiska nienawiści rasowej trzeba reagować natychmiast i w sposób zdecydowany" — podkreślił.

Obrazek użytkownika paparazzi

12-11-2017 [16:19] - paparazzi | Link:

Bezkonkurencyjnie napisane. Naprawdę aż milo czytać. Oby ktoś przetłumaczył na język angielski i wydrukował w New York Times.

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-11-2017 [18:16] - jazgdyni | Link:

Przetłumaczyłbym... Tylko kto wydrukuje?

Dzięki i pozdrowienia

Obrazek użytkownika paparazzi

12-11-2017 [19:01] - paparazzi | Link:

 Niech Niech pan próbuję może Breitbart News, Fox News itd. Musza poznac prawde.

Obrazek użytkownika xena2012

12-11-2017 [17:03] - xena2012 | Link:

,,Warszawscy przyjaciele'' Jesse'go Lechricha to zapewne pan Radzio Sikorski i jego szanowna małżonka.

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-11-2017 [18:14] - jazgdyni | Link:

Może ktoś z Warszawy zna tą panienkę - Natalię Ojewską. co to przesłała materiały do Ameryki, na podstawie zdjęć z TVNu, zanim marsz się skończył. By te klintonowskie lewuchy zklubu anty-Trump/Kaczyński wzbudziły się emocjonalnie.
A rodzina Sikorskich to ta sama ferajna.
 

Obrazek użytkownika Pers

12-11-2017 [22:44] - Pers | Link:

Widzę, że skoro autorowi nie wychodzi jakość to stawia na ilość.
W skali 1 do 10 daję 2+.

Obrazek użytkownika paparazzi

13-11-2017 [01:36] - paparazzi | Link:

A wy odkuda?

Obrazek użytkownika Pers

13-11-2017 [10:30] - Pers | Link:

Jejku... Ilu tu się ruskich nazlatywało. Nie macie swoich portali?

Obrazek użytkownika Ptr

13-11-2017 [14:23] - Ptr | Link:

Polska tożsamość jest właśnie taka jak została wyrażona 11.11.17 i między innymi wyraża ją  Marsz Niepodległości.
Negatywne reakcje zagraniczne są jak echo mentalności zaborczej. Mijające się z prawdą, naznaczone piętnem swoich wewnętrznych sprzeczności. 
Dalekie echo tego, że religie panujące były podporządkowane interesom imperialnym Moskwy, Prus i Anglii. W mniejszym stopniu Austrii. 
A Polska pozostała przy Kościele powszechnym. Zaborcze działania prowadzone przez setki lat przeciw Rzeczpospolitej dążyły do przekształcenia jest tolerancyjnej i katolickiej natury w sferę swych bezpośrednich dyktatów. To zaborcze spojrzenie zrazu religijne przestało mieć z czasem cokolwiek wspólnego z wiarą chrześcijańską i zamieniło się w coś niszczycielskiego dla Europy, I jakże przewrotnego.
  

Obrazek użytkownika Gniewko

13-11-2017 [14:54] - Gniewko | Link:

Organizatorzy marszu muszą się zastanowić, co wyprawiają ich podopieczni idioci, dający lewakom POwód do atakowania Polski. Marsz jest wielkim dobrem i nie można jego niszczyć przez nieodpowiednie zachowania.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

14-11-2017 [17:01] - Lech Makowiecki | Link:

Gratuluję trafnych konkluzji. I ciętego języka. Śp. "Seawolf" ma godnego następcę. Wysyp trolli jest dowodem na to, że (jak mawiał po każdym celnym wpisie wspomniany wcześniej bloger) - zabolało... Tak trzymać!

Obrazek użytkownika jazgdyni

14-11-2017 [21:48] - jazgdyni | Link:

Panie Lechu!

Gdynia woła o pomoc! A Pan działa w Gdańsku. Jakże to?

Obrazek użytkownika czytelnik01

15-11-2017 [14:32] - czytelnik01 | Link:

Znajdz Pan sposob na publikowanie swoich blogow w prasie obcojezycznej. Doceniam pisanie na tym forum, ale my znamy temat, trole rowniez. Musi byc sposob, aby wyjsc z tego zakletego kola.

Obrazek użytkownika jazgdyni

16-11-2017 [06:18] - jazgdyni | Link:

Właśnie ze swoim redaktorem pracujemy nad wyborem obcojęzycznych portali i tłumaczeniami.