Stańcie przed lustrami


Dwa lata siania propagandy, sączenia jadu, prokurowania nieprawdziwych informacji a w najlepszym razie posługiwania się półprawdami. Kreowanie fałszywych ofiar takich jak Diduszko, podżegania do buntu i nareszcie się udało. Tak długo oczekiwana i wytęskniona przez środowisko Gazety Wyborczej śmiertelna ofiara obecnych rządów, męczennik — Piotr S.
Żal człowieka i jego najbliższych. Nieszczęśliwa, chora osoba, do której nikt w porę nie wyciągnął pomocnej dłoni. W kim Wiara, ten pomodli się za jego duszę, tylko tyle można dla niego zrobić. Niech spoczywa w pokoju.

Każdy, mający w sobie krztynę przyzwoitości, po tej tragedii zastanowił się przez chwilę nad tym, do czego może doprowadzić medialna manipulacja. Wydawało się, że i Dominika Wielowieyska miała chwile refleksji, pisząc: Proponuję, aby tragicznego i smutnego wydarzenia pod Pałacem Kultury i Nauki w ogóle nie rozpatrywać w kategoriach politycznych. No właśnie, wydawało się... Nazajutrz po śmierci Piotra S. ta sama Wielowieyska, która dziesięć dni wcześniej zwróciła się ze swoim apelem, prowadziła audycję w radio TOK FM, w której tematem przewodnim było pytanie: "Czy śmierć Piotra S. obciąża Prawo i Sprawiedliwość?". Z drugiej strony czego ja oczekuję? Przyzwoitości? Od funkcjonariuszki GWna?

"Wyborcza" dalej gra tragicznie zmarłym Piotrem S. kreując go na ofiarę walki z rządowym reżimem. Jedna ofiara za mało? Potrzeba następnych dla potwierdzenia tezy? Przypomniała mi się sytuacja z września 2011 r., kiedy to niejaki Andrzej Ż. dokonał samopodpalenia pod Kancelarią Jedynie Słusznego Prezesa Rady Ministrów. Sytuacja bliźniacza tylko rządził kto inny. Jaka wtedy była linia "Wyborczej"? 26 września 2011 r. piórem Grzegorza Sroczyńskiego: Szacunek dla cudzego nieszczęścia to ważna rzecz, ale muszę wreszcie to napisać: pod kancelarią premiera nie podpalił się szlachetny bohater, który walczył o wzniosłe cele. Nie podpalił się tam bezkompromisowy tropiciel korupcji. Zrobił to ktoś, kto przy pomocy aktu terroru (skierowanego wobec samego siebie) próbował na nas coś wymusić. Analogiczne zdarzenia... Wtedy — terrorysta, teraz — męczennik walczący o słuszną sprawę... Rzygać się chce.

Protestował przeciwko łamaniu wolności obywatelskich. Na ulotkach manifest, który nie był niczym innym jak kompilacją nagłówków "Wyborczej" i pasków z telewizji będącej jej odpowiednikiem. Podpalił się i dziesięć dni później zmarł. Chcecie poznać współwinnych tej zupełnie niepotrzebnej śmierci? Czytajcie i słuchajcie uważnie, bo ci, którzy będą pisali czy mówili o ofierze reżimu, przyłożyli rękę do propagandy, która kosztowała życie tego człowieka.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika 3rdOf9

01-11-2017 [13:48] - 3rdOf9 | Link:

Bardzo adekwatne zdjęcie.

Oni by najbardziej chcieli, żebyśmy się w ogóle - Lemingi i my - pocięli nożami albo postrzelali. Cynicznie rozniecają nienawiść i robią to od dawna. Nie można jednak oczekiwać po nich niczego innego, ponieważ to wszystko ma pragmatyczny cel. Po pierwsze chodzi o to, żebyśmy nie mogli dotrzeć z naszym przekazem prawdy do Lemingów a po drugie, gdyby udało się im zdestabilizować sytuację w Polsce, stanowiłoby to pretekst do zagranicznej interwencji.

Oni są zdolni do wszystkiego i nie mają żadnych moralnych zahamowań - to po prostu jest nie nasza kultura i nie nasz krąg cywilizacyjny. Mrzonki na temat jakiejś "zgody" z nimi, to nic więcej jak tylko mrzonki. Ale tym bardziej palącą staje się potrzeba, by wyrwać z orbity szerzonego przez nich obłędu te Lemingi, które tam jeszcze cały czas tkwią.

Obrazek użytkownika Lektor

01-11-2017 [17:21] - Lektor | Link:

Było raczej jasnym, że ci czerwoni, którzy po specjalnej selekcji i specjalnych szkoleniach zostali przywiezieni z Moskwy do Polski, jak również ich potomkowie nie oddadzą władzy łatwo. Pamiętajmy, że oni mordowali przeciwników politycznych, i nie tylko, jeszcze wiele lat po wojnie. Potem robili to już funkcjonariusze SB.
I można było się spodziewać, że jakaś część społeczeństwa polskiego da się wciągnąć w to bolszewickie, zbrodnicze łajno.
Dzisiaj władza nie należy już do nich, ale nie myślmy, że oni oddadzą nam wszystko i odejdą. Nie, nie, oni będą walczyć do końca. Będą wysługiwać się właśnie tą częścią społeczeństwa polskiego, która dała się i daje się nadal wciągać w to bolszewickie łajno.
A więc sprawa jest jasna, że po reformie sądownictwa (szkoda, że prezydent ją zablokował), i zmianach w ordynacji wyborczej do samorządów, kolejnym krokiem będzie reforma mediów !!!  Im szybciej się z tym uporamy, tym lepiej, by takie przypadki jak Piotr S., czy strajkujący młodzi lekarze, nie powtarzały się więcej.
A jeśli chodzi o samego Piotra S. – niech mu ziemia lekką będzie.
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

01-11-2017 [17:38] - wielkopolskizdzichu | Link:

Reforma sądownictwa, reforma mediów, zmiany  w ordynacji czyli zamiana komunizmu peerelowskiego na komunizm pisowski.

Obrazek użytkownika Lektor

01-11-2017 [18:24] - Lektor | Link:

Ty zdzichu, wielkopolski synu, przez uprzejmość nie będę precyzował – jaki synu, ale nie zamierzam ukrywać, że wynika to z intencji okazania ci pogardy co do twojej głupoty komentatorskiej.
Reforma sądownistwa: jeśli jeszcze nie przekonałeś się co w Polsce wyprawiają sędziowie i nie zrozumiałeś że najwyższy czas na zreformowanie tego komunistycznego wrzoda, to jesteś wyjątkowo tępy. Ostatnia propozycja MS zatrudnienia 265 młodych asesorów została odrzucona automatycznie przez KRS. Jeśli nadal tego nie kapujesz, to po co wchodzisz tutaj i mącisz wodę ?!
Reforma mediów:  Jeśli jeszcze nie wiesz, że ok 80% polskich mediów jest w rąkach zagranicy i co oni każą to pieski pismackie piszą, to pytanie co ty masz pod deklem ? To bagno trzeba jak najszybciej zreformować i dać polskim dziennikarzom pisać o Polsce, a nie przeciw Polsce. Kapito !!!
Zmiana ordynacji wyborczej:  Jeśli jeszcze nie zrozumiałeś ile złodziejstwa, kolesiostwa, korupcji i gnojstwa mieści się w obecnych samorządach to ty jesteś po prostu ślepy ! To trzeba, i to jak najszybciej zmienić przynajmniej tak aby wybrany rządził najwyżej dwie kadencje, ale nie dłużej.

I na koniec piszesz:  "na komunizm pisowski".
Powinienem cię zapytać czy ty jesteś zdrowy psychicznie, ale nie zrobię tego, bo skoro ty nie rozumiesz co to jest komunizm, no to co tu z tobą rozmawiać o polityce. Ty po prostu nauczyłeś się pisać i robisz to, ale twój umysł, jeśli takowy posiadasz, nie nadąża za tym co się na świecie dzieje. A zatem prośba do ciebie: nie komentuj i nie błaźnij się. Czytaj komentarze innych i ucz się. Jeżli nie rozumiesz czegoś to pytaj, ale na miłość Boską, nie rób z siebie idioty.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

01-11-2017 [19:21] - wielkopolskizdzichu | Link:

Strasznie rozgrzałeś się chłopie. Zanim zaczniesz bezmyślnie walić w klawiaturę i obrażać bliźnich usiądź, odsapnij i pomyśl o rzeczach przyjemnych ,

Obrazek użytkownika Lektor

01-11-2017 [22:37] - Lektor | Link:

Komunizm PeOwski przeżyliśmy kacapie wielkopolski. Innego komunizmu nie będzie, ale pozostanie jeszcze na krótko antyPISowski psychiatryk do którego należysz !
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

01-11-2017 [23:13] - wielkopolskizdzichu | Link:

Od nieprzytomnego uderzania uszkodziłeś klawiaturkę i wielkie litery wyskakują tobie tam gdzie nie powinny. Będziesz musiał kolego sprawić sobie nową.

Obrazek użytkownika paparazzi

02-11-2017 [00:31] - paparazzi | Link:

Oooo, Zdzichu to ty na powyższym zdjęciu. Skąd autor to dostał?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

02-11-2017 [14:54] - wielkopolskizdzichu | Link:

Na zdjęciu widnieje para jednych z najbardziej groźnych zwierząt sawanny. Mają silnie rozwinięty instynkt stadny i przywiązanie do zajmowanego terytorium. Ich taktyka ataku pozwala na odegnanie nawet przereklamowanego padlinożercy zwanego "Królem Zwierząt". W odróżnieniu od wielu innych zwierząt przejawiają ciekawość i zdolność zajmowania nisz niedostępnych dla większości czworonożnej fauny - osiedli ludzkich. Mają atrybuty niezbędne do funkcjonowania na terytorium gdzie zagrożenie jest powszechne. W związku z tym nie wiem co chciałeś wyrazić swym tekstem? Podziw dla mnie, czy podkreślic swą indolencję.

Obrazek użytkownika paparazzi

03-11-2017 [16:11] - paparazzi | Link:

Kak krasnaja armia, po ka.