Nie potrafię tego zrozumieć

To jest wpis o małym beznadziejnie chorym chlopcu którego rodzice dali do szpitala... dowiedziałem się o nim w czwartek wieczorem podczas rozmowy red. Rachonia z Cejrowskim... zrobiło to na mnie wrazenie i to kosmczne a niełatwo mnie zadziwić czy zaskoczyć. Co mnie zaskoczyło ? Ten jakis dziwny upór w dążeniu do uśmierceniu tego dziecka. Choroba jest ciężka, bardzo ciężka, okazało się, że jest cień a nawet kilka aby chlopiec żyl. Problem w tym, że ograniczono prawa rodzicielskie i nie zważając na chęci pomocy jakie się sypały z różnych stron...glos zabrał nawet Prezydent USA Donald Trump, który w gąszczu wielkich spraw światowych zauważył dramat rodziców i ich dziecka...
Lekarze amerykańscy deklarowali pomoc... i co ? Ano nic, dziecko sądownie skazano na śmierć... motywowano to zmniejszeniem komfortu życia... (??!!) Przepraszam ale co to za qrw***a ten "komfort życia" ?
To jest bardzo groźna sprawa, bo może się okazać, że wskutek sprzeciwu władzy pogarsza się mój komfort życia wiec, może co ? Komory gazowe ? To nie jest żart... ani zbyt daleko posunięte kpiny. To jest stwierdzenie faktu do czego może dojść jeśli pozwoli sie dyskutować takie sprawy w sądach czy gdziekolwiek. 
W kazdym razie zaraz po obejrzeniu czwartkowego spotkania online Rachoń - Cejrowski odmówiłem dziesiątkę różańca z gorącą prośbą do Matki Bożej... "ratuj to dziecko proszę"
Następnego dnia w "chłodnym okiem" z Terlikowskim dobra wiadomość. Dziecko dostało swoja szansę. BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI !! CHWAŁA TOBIE I TWOJEMU SYNOWI MAMO NAS WSZYSTKICH...
Temat przypomniała pani Izabela, można poczytać /TUTAJ/ no a niżej w komentarzach jest jeszcze pare ciekawych wzmianek... no i warto przypomnieć epizod z kopacz kiedy tez usiłowano zamordowac dziecko przez aborcje pod patronatem byłej (Bogu dzieki) premier kopacz...
Nie potrafie zrozumiec tego uporu w tej checi praktykowania śmiertelnych rozwiązań... choćby istniał cień nadziei, trzeba walczyć o życie...
Boże dzięki Ci za uratowanie życia tego dzieciaczka... nie wiadomo co będzie dalej ale może się okazać, że leczenie tego chłopca posunie medycynę o krok naprzód, może on być duży może mały... ale przez to zwiększamy szanse dla innych... a co nam zostanie jeżeli zaczniemy uśmiercać ciężko chorych ? Zostanie nam tylko spirala śmierci

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

17-07-2017 [03:23] - mmisiek | Link:

To prawda, na końcu tego procesu są właśnie ni mniej ni więcej tylko komory gazowe.
Było to wszystko już przerabiane ledwo kilkadziesiąt lat temu.
Od dawna twierdzę, że "tragedia" Hitlera polegała na tym, że za bardzo wyprzedził swój czas, po drobnej korekcie poglądów w wiadomej sprawie dzisiaj mógłby śmiało brylować w samej awangardzie lewicowego "postępu".
 

Obrazek użytkownika mmisiek

17-07-2017 [03:57] - mmisiek | Link:

I jeszcze jedno - u nas z podobną furią lewicowe środowiska rzuciły się swego czasu na nienarodzone dziecko Agaty.
To bodajże wtedy pani Kopacz po raz pierwszy szerszej publiczności pokazała swą prawdziwą ćwarz (albo może to było jej wpisowe i przepustka do wyższego kręgu, licho wie jak to się u nich tam wewnątrz odbywa).

Czasem tak wygląda jakby zabijanie tych najbardziej bezbronnych szczególnie ich rajcowało i wprawiało w największa ekstazę.
Sataniuchy par excellence.
Przy tym znamienne, że stare dziady ostatecznie stojące za tym wszystkim - w rodzaju Sorosa czy Rockefellera - same za wszelką cenę trzymają się życia kurczowo i wręcz pazurami.
 

Obrazek użytkownika gorylisko

17-07-2017 [05:40] - gorylisko | Link:

panie kolego przybij pan dwudziestkę z człekokształtnym...tez odnoszę wrażenie jakby zamordowanie dziecka które jeszcze nie zdążyło przyjść na świat było bardzo ważne... no i własnie tu pan podrzucił ciekawą myśl...przepustka na wyższy poziom...czego ? jakiegoś masońskiego rytu ? jakiegoś stowarzyszenia ?
tego własnie nie potrafię zrozumieć, tej zaciekłości w walce z życiem, choć istnieje cień szansy, że to życie przyniesie kiedyś coś ważnego dla całej ludzkości... nawet dla niedoszłych morderców
 

Obrazek użytkownika darstan

17-07-2017 [09:07] - darstan | Link:

Witam, teoria wpisowego ma racje bytu, gdyż pogłoski o używaniu krwi niemowląt krążą od dawna, natomiast moja teoria
jest taka, ze może to być próba przywrócenia decydowania kto może żyć a kto nie. Na początek NIEmowlaki - pod pozorem
badan genetycznych e.t.c. Jak ludzie przywykną to NIEsprawni - umysłowo, fizycznie, potem osoby NIEresocjalizowalne
jak zaakceptują to NIEpokorni, NIEprzekupni, NIEwygodni, NIE.........., samo pójdzie. Wszystko dla naszego dobra.
Przy okazji, jaka kasa za organy..... Dlaczego? od wieków byl podział na elyty i przydupasy. Przydupasy zawsze chciały
do elyt, to co? robimy coś na zasadzie inteligencja pracująca, ni pies ni wydra.... ochlap jest, ale nie nominacja.
Jakieś wkupne musi być, pokazanie jakim sk......jestem i do czego zdolnym. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Andrzej W.

17-07-2017 [09:45] - Andrzej W. | Link:

zrobił Pan najwięcej, co mógł zrobić
popłakałem się po przeczytaniu Pańskiego tekstu.
 

Obrazek użytkownika gorylisko

17-07-2017 [10:44] - gorylisko | Link:

hmmm (???) to nie było nic specjalnego...chciałbym mieć jedna setna tej kasy co ma Trump... część wydałbym na pomoc... część zainwestowal w posiadlość jak śp. Bohdan Smoleń który pomagał dzieciom niepelnosprawnym i niech mu Bóg błogosławi... mam nadzieję, ze tam gdzies w gorze robi kabaret dla samego Pana Boga i razem się dobrze się bawią 

Obrazek użytkownika cyborg59

17-07-2017 [09:54] - cyborg59 | Link:

Upór jest spowodowany zastosowaniem "Okna Overtona". ( https://pl.wikipedia.org/wiki/... ). Kolejna próba przesunięcia choć o krok granic moralnych. Czekanie na "ten" moment, w którym można będzie masowo pozyskiwać "materiał" do przeszczepów.

Obrazek użytkownika andzia

17-07-2017 [10:22] - andzia | Link:

Gorylisko kochane, zrobiłeś mi tym cudownym wpisem najpiękniejszy prezent na urodziny !!!

Obrazek użytkownika gorylisko

17-07-2017 [10:48] - gorylisko | Link:

Ania...to nic takiego tylko jakiś zew...plany miałem zupełnie inne...i sam nie wiem czemu ale musiałem to napisać... podziękować Bogu za to jedno małe życie i patrzyć z uznaniem na Prezydenta USA Donalda Trumpa... on już dla mnie jest wielki...

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

17-07-2017 [11:32] - Stoczniowiec | Link:

Wg mnie tak naprawdę nie ma znaczenia czy ten cień szansy na przeżycie jest czy go nie ma - nie wolno zabić dziecka. Bóg czasami daje takie doświadczenie które pogłębia wiarę, daje nowe siły rodzicom i jest świadectwem dla świata.
I przy okazji - widziałem na poczcie okładkę któregoś ze szmatławców, newsweek czy inna polityka, z kpiącym tematem "rządzący wmawiają nam, jak za komuny, że zachód jest zgniły i ginie", czy jakoś tak. Są tylko dwa spojrzenia na ten dzisiejszy "zachód" (w domyśle europy, ale i w usa niewiele lepiej): albo fascynacja techniką, wolnością we wszystkim i wielokulturowością, albo właśnie zupełny upadek obyczajów, kultury i cywilizacji. Głosuję na punkt 2.

Obrazek użytkownika Domasuł

17-07-2017 [13:06] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Co to znaczy "co nam zostanie"? A kto o tym wszystkim decyduje, my czy jakieś ufoludki? Ludzie sobie fundują taki świat, jaki chcą. I nie dziwię się Bogu, że nie chce się w to wtrącać.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-07-2017 [13:17] - Imć Waszeć | Link:

Tylko czekać, żeby postępaki wprowadziły nowe praktyczne procedury, ufundowane zapisem do konstytucji, że dyplomowany lekarz z kilkoma certyfikatami ISO, przybywający na miejsce wypadku samochodowego, kolejowego lub lotniczego, zaznacza farbą na czole ofiary nie rokujące dobrze, które następnie służby porządkowe mają zastrzelić w odruchu "społecznego współczucia".