Kontrowersje

Jeśli się jest w szeregach okupantów i jego namiestników a jednocześnie, walczy się po stronie patriotów i wolnego świata wszelkimi dostępnymi wtedy środkami, to jest to zdrada czy walka o niepodległość? Zapytajcie, a wszędzie na świecie usłyszycie jedną odpowiedź: to walka o niepodległość! Tak, ale taki pogląd nie jest powszechny w Polsce. Tutaj, okupanta jakim niewątpliwie był Związek Radziecki, byli jego namiestnicy i współpracownicy oraz ich potomkowie  będą usprawiedliwiać. Zmuszano nawet do przysięgania na wierność okupantowi. Będą o takich ludziach jak np. płk. Kukliński mówić że zdradzili Polskę. Bardziej inteligentni, będą mówić, że pułkownik to postać kontrowersyjna. Zapominając, że walka o wolną Polskę to OBOWIĄZEK każdego Polaka. Będą się zasłaniać tym, że zniewoloną Ojczyznę uznał tamten Świat, że sprzedali nas wtedy Stalinowi ...itd. Czy zdradą może być czyn osłabiający okupanta i jego namiestników? Czy taki Polak może być w jakikolwiek sposób kontrowersyjny w swoim działaniu? Wielu ludzi uznaje płk. Kuklińskiego za ostatniego Żołnierza Wyklętego.
A teraz o innej "kontrowersyjnej" postaci: major Józef Kuraś "Ogień". Bardzo długo okupanci i jego namiestnicy nie mogli sobie poradzić z tym polskim bohaterem. Chwytali się wszystkich metod, kiedy nie dali mu rady w polu, to spróbowali z łże propagandą wśród miejscowej i nie tylko ludności. Przypisano na jego konto wiele zbrodni. Tworzono nawet fałszywe oddziały partyzanckie udające ludzi "Ognia", a które dokonywały haniebnych czynów. Tam na Podhalu tej łże nagonki nie wygrali, a legenda Żołnierza Wyklętego jest ciągle żywa - i niekontrowersyjna - jednak w Polsce różnie bywa. Co roku lewackie wypierdki znów nam próbują wcisnąć, że "Ogień" to wyrzutek (inne epitety pominę). Kłamstwa i manipulacje w różnych gotowcach, mają zastąpić prawdę historyczną, prawdę o dumnym Polaku który nie złożył broni, który do końca walczył o wolność i był wierny ideałom polskiego żołnierza.

Cześć i Chwała Żołnierzom Wyklętym!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

01-03-2017 [22:20] - bolesław | Link:

ŻOŁNIERZE WYKLĘCI!
Przez lata historia milczała
O prawdę się dopominała
Za bandytów Was uważano
Rodziny latami prześladowano
Bito, katowano, mordowano
Wyroki śmierci wykonywano
Ten, co katem przez lata był
W dobrobycie potem żył
Zwalczała Was czerwona zaraz
Na żywych pozostała skaza
Nigdy nie zginie po Was ślad
Choć tak chciał wróg – gad
Dziękujemy za walczącego ducha
Modlimy się za poległego druha
Za tych co wolności chcieli
Za tych co w walce zginęli
Przeszliście drogi, lasy, pola
Trudna była Wyklętych dola
Maszerujecie w niebie jak cienie
Pozostało po Was wspomnienie
Pytam, dlaczego Was wyklęto?
Dlaczego za wrogów wzięto?
Prawda z kłamstwem wygrała
Choć wiele lat na to czekała
Nad mogiłami unosi się mgła
Pamięć w naszych sercach trwa
W anonimowych grobach śpicie
Co o dzisiejszej Polsce myślicie?
Wasz Duch maszeruje daleko
Orzeł Polski wzbija się wysoko
Wszystko co zniszczył wróg
Pomaga odbudować Dobry Bóg
 
 

Obrazek użytkownika Domasuł

02-03-2017 [00:27] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Czesc i Chwala Bohaterom! Na pohybel Kacapom (zewnetrznym i wewnetrznym)!

Obrazek użytkownika HenrykHenry

02-03-2017 [22:20] - HenrykHenry | Link:

A to nie ma 50 tys. odslon ?!. Zapomniala "bidulka" licznika od klikania wlaczyc. A tu taki "szczery" takst.