Z życzeniami dla koleżeństwa na blogu

Byłem w rosterce gdyż od dni paru zabierałem się za tekst o kukizie który najwyrazniej ujawnia się ze swoją misją antysystemowca namaszczonego na konstruktywną opozycję... ale ze względu na dzieciątko Jezus... pózniej...
wszystkim...zwłaszcza kumatym i niekumatym, wysokim i niskim, inteligentnym i inteligentnym inaczej...mężczyznom, kobietom i innym płciom... ;-) (to z Szamana morskiego, gdyby kto pytał...)
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Do Siego roku... oby przyszły rok nie był ciekawy... ;-) żeby był nudny legislacyjną produkcją ustaw naprawiających to co skopali poprzednicy...
a poniżej umieściłem playlistę z kolędami, wystarczy włączyć kolędę i następne powinny lecieć z automatu...
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

24-12-2016 [10:23] - Czesław2 | Link:

Ponieważ czasem tu popełniam komentarz ( chodzi mi o NASZE Blogi, nie konkretnie autora ), życzę wszystkim wierzącym (i nie )Świąt z Bogiem, aby galeria handlowa i polskie postaw się a zastaw się było na miejscu w drugiej dziesiątce. Za wyjątkiem jednego miejsca przy stole.

Obrazek użytkownika Freiherr

24-12-2016 [11:41] - Freiherr | Link:

Wzajemnie wszystkiego najlepszego, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w 2017. No i żeby nie zabrakło "bananów i marchewki" :-)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-12-2016 [15:08] - rolnik z mazur | Link:

Wzajemnie. Wszystkiego najlepszego i obyśmy faktycznie zaczęli żyć w nieciekawych a nawet wręcz nudnych czasach. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika kwintesencja

25-12-2016 [13:50] - kwintesencja | Link:

"Myśli nie ujarzmione - male miasto nad morzem". Hej kolęda, kolęda! "Nowy rok bieży w jasełkach leży, a kto, kto? Dzieciątko małe, dajcie Mu chwałę. Na Ziemi." Pozdrawiam znad Wisły!