O co chodzi? Czyli trochę o chcących rozlewu polskiej krwi..

Nie będę się powtarzał, bo już wielokrotnie wskazywałem, że dzisiejsza opozycja dąży do siłowego obalenia obecnych władz polskich, poszukuje męczenników i jest gotowa na wszystko, nawet na śmierć i rozlew polskiej krwi na ulicach.

Od samego początku było to wiadome. Bolek, Kijowski, Schetyna, Kopacz, Siemoniak, Petru, Niesiołowski, Lis, Żakowski, Olejnik, Michnik, Smolar, Janda, Pieczyński, Stuhrowie, Frasyniuk, Balcerowicz, Lityński, Celiński, Dukaczewski, Broniarz, Środa, Holland, Marcinkiewicz, Lewandowski, Budka, Kierwiński, Komorowski, Kwaśniewski, Tusk i wielu innych to przedstawiciele elit III RP (PRL-bis), dla których (wraz z lewicą i demoliberałami europejskimi) demokratyczna zmiana władzy w Polsce była szokiem i do dzisiaj nie potrafią przyjąć do wiadomości, iż Polacy ich po prostu nie chcą.

Poza tym oni wszyscy cynicznie i haniebnie wykorzystują swoich zwolenników. Ile oni muszą mieć w sobie pogardy dla zwykłych Polaków, jakże oni uważają swoich zwolenników za idiotów. I jak muszą się między sobą szyderczo śmiać, że tak prymitywnymi metodami są w stanie pobudzić  u części Polaków nienawiść i absurdalne myślenie. Jest to dla mnie smutne, że wielu moich rodaków tak daje się manipulować. Czy są w stanie - moi rodacy - oprzytomnieć? Mam nadzieję, że tak...

Oczywiście wszystkie w/w osoby i te nie wymienione z nazwiska reprezentują nieraz całkowicie odmienne intencje i mają inne cele swojego gremialnego protestu.

Wielu z nich po prostu walczy o powrót do świńskiego koryta (wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie równiejsze - G, Orwell), czyli życia na koszt Polaków. Inni chcą egoistycznie utrzymać i powrócić do władzy, która też daje odpowiednie profity. Jeszcze inni realizują plan lewackich i syjonistycznych elit mających na celu zniewolenie ludzi, nie tylko w Polsce. Są też wśród nich ludzie realizujący zdradliwie politykę kondominium niemiecko-rosyjskiego lub plany antypolskich amerykańskich, światowych i izraelskich Żydów (raczej Chazarów). Wielu z nich po prostu walczy o przeżycie i boi się swoich zdradliwych uczynków noszących znamiona zdrady narodowej. Wśród nich jest wielu maluczkich łaszczących się nawet na drobne łapówki i gratyfikacje, dzięki którym łatwo i spokojnie jest (było) żyć. Także należy zwrócić uwagę na tych, którzy mają jakieś wyimaginowane cele lucyferiańskie, kosmiczne i reinkaracyjne świadczące o jakiejś chyba chorobie psychicznej lub opętaniu, a którzy są inspirowani przez ideologię New Age, żydowską kabałę i talmudyzm, satanistów, Iluminatów, Masonów i organizacje a'la satanistyczne, czyli lewackie. Jest też wśród tzw. opozycjonistów część postkomuchów walczących  o dominację, czyli o to która ze służb specjalnych Polski jest ważniejsza i decydująca - czy tzw. "niebiescy" (UB, SB, MSW czyli spadkobiercy sowieckich i rosyjskich KGB/FSB) czy tzw. "zieloni" (WSI i następcy, spadkobiercy W. Jaruzelskiego i sowieckiego GRU).

Chyba w sumie dość trafnie ocenił całość tej żenującej odezwy bloger Yagon 12 z niepoprawnych [1] oraz częściowo Karnowski wpolityce [2]. Yagon 12 napisał m.in. (dość obszerny, ale wedle mnie trafny cytat):

"Podobnie do wczorajszych głosów Broniarza i Frasyniuka, Swetru - wezwał brodatego alimenciarza do korekty listy sygnatariuszy. Sęk w tym, że brodacza prowadzą inni oficerowie i oni realizują sorosowy scenariusz, odmienny od tego co proponują oficerowie prowadzący dawne "legendy opozycji". No i jest problem...Dlatego brodaty alimenciarz nazwał brutalną pacyfikację w kopalni "Wujek"- "śmiertelnymi zamieszkami". Rozumiem, że w tamtych dniach brodacz spokojnie siedział w swoim komunistycznym domu i czytając "Trybunę Ludu" wiedział wszystko najlepiej. Ten człowiek - kreowany niepotrzebnie na lidera "anty-pisowskiego oporu" to tylko siermiężny aparatczyk, ograniczony głupek, uczony każdego dnia swej roli na pamięć. Ciekawe kiedy oficerowie prowadzący Gregora podpowiedzą mu jak bardzo już śmierdzi ta "odezwa"? Pan aktor Pieczyński porozumiewa się z "wyższą siłą" za pomocą kosmicznych nici - no i dobrze. Nawet przeciętny psychiatra potrafi zagadkę jego umysłu rozwiązać, to dość standardowa przypadłość.Dziś głos dał noblysta - zdaje się też "dotknięty wyższą siłą". Po serii zwykłych bredni TW Bolek oświadczył, że "epoka ziemi, epoka kraje, państwa - to upada. Pojawia się epoka intelektu, informacji i globalizacji i większych zorganizowań (...) tę epokę nazywam epoką słowa. Najpierw było słowo między nami, a potem to słowo zmieni się w ciało". Konia z rzędem temu kto, poza kosmiczną "wyższą siłą" i psychiatrami, zrozumie noblystę. Wydaje mi się, że sednem gorączkowych poszukiwań KOD-fidentów jest zagrożenie ich oficerów prowadzących. Sitwa "budowniczych" PRL-bis czyli III RP coraz częściej rozumieć zaczyna, że żarty się skończyły. Poważne zarzuty dla b. szefów SKW, dotyczące "współpracy" z rosyjską służbą specjalną nie pozostawiają wątpliwości, że jeszcze rok rządów PiS i w więzieniach znajdą się sami swoi z WSI i innych służb PRL i III RP. Proszę zwrócić uwagę, że gdzieś w norach pochowali się stali "eksperci" me(n)diów - Dukaczewski, Olechowski, Czempiński, Jacek Merkel czyli "wajchowi" od ponad ćwierć wieku. PO-mafia gra teraz na jedno - na sprowokowanie ulicznego zamieszania, na awanturę, najlepiej krwawą".

Chciałbym jednak wypowiedź Yagona 12 uzupełnić. Ten zestaw ludzi podpisujących ów list odnosi się do różnych antypolskich i antypaństwowych środowisk:

- Bolek jawnie nawiązuje do i liczy na akceptację niebieskiej ubecji oraz także pragnie dać swoją akceptację dla wieloletniego jego nadzorcy Mieczysława Wachowskiego,

- niejaki Mazguła pragnie zyskać poparcie dawnych zdrajców spod znaku WSI i części wojskowych,

- Petru ze Schetyną wiadomo - walczą li tylko o władzę i jej przejęcie dla własnych i znajomych korzyści,

- Kijowski i Smolar to wykonawcy poleceń G. Sorosa j jego nadzorców - ludzie bez zasad i ograniczeni w swojej absurdalności i dążności do lewackich idei i do złotego cielca.,

- Frasyniuk podpisze wszystko, bo nie jest przypadkiem, że nagle miał pieniądze na założenie jednej z największych firm transportowych w Polsce. Poza tym ma za zadanie zyskać poparcie kretyńskiego pospólstwa zwolenników III RP,

- Pieczyński - o nim pisałem i w komentarzach uzupełniłem swoje racje. Nic nie mam więcej do powiedzenia [3].

Pozostali sygnatariusze to pogrobowcy najczarniejszych dni naszej Rzeczpospolitej w końcówce XX wieku i w pierwszych latach XXI wieku...

Czy - my Polacy - pozwolimy na traktowanie nas jako kretynów? Powtarzam - Mam nadzieję, że nie.

Musimy jednak zwrócić uwagę, że cała ta lista nie jest przypadkowa i została zapewne uzgodniona. Podobnie jest z treścią odezwy. Ona została napisana bardzo przemyślanie. Każde słowo i osoby są ważne a niby oburzenie niektórych w postaci Schetyny czy Petru odcinających się od wojskowego komucha jest jedną wielką grą i omamianiem swoich idiotycznych zwolenników. Przepraszam tych ostatnich, ale nie mogę nazwać ich inaczej i z góry przepraszam.

Pozdrawiam

[1] http://niepoprawni.pl/blog/yag...
[2] http://wpolityce.pl/polityka/3...
[3] http://krzysztofjaw.blogspot.c...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

07-12-2016 [21:29] - smieciu | Link:

Te ludki nie znaczą kompletnie nic i do niczego nie doprowadzą. Bo jakim cudem? Problem z nimi jest tylko jeden. Że ktoś na nich zwraca uwagę. Ja nie zwracam. Dla mnie nie istnieją. I podejrzewam dla zdecydowanej większości Polaków także, gdyż po prostu mają ich w dupie.
Liczy się 500+ a nie te żałosne pajace.
A o służby specjalne bym się nie martwił. Od czasu do czasu muszą być czystki. Tak robił Stalin. Tak było od zawsze. Niepotrzebni towarzysze, pionki, które myślały że coś znaczą, są odsuwani. To wszystko.

Lepiej zastanowić się nad inną, trudniejszą do zaakceptowania teorią. Czyli że te ludki mają jedynie uwiarygadniać PiS. Kanalizować w jedno miejsce wszystkich pragnących obalenia IIIRP. Skupić w PiSie całą nadzieję, tak by nie bardzo miał kto się buntować w sprawach takich jak CETA. Ciągle nie odwołanej ustawie o bratniej pomocy. O GMO. O szczepionkach. O nowych uprawnieniach dla służb. Nikt nie będzie krytykować Morawieckiego i jego centralistycznych pomysłów, które stały się ostatnio dominującą ideą gospodarczego świata. Korporacyjne mega fuzje i przejęcia. Wielkie instytucje, które będą kontrolować obecny świat.
Kto ma się zbuntować skoro wszyscy buntownicy zostaną ładnie zagospodarowani?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

08-12-2016 [07:53] - krzysztofjaw | Link:

smieciu

Jak wiesz... nie zawsze się z Tobą zgadzam. Jestem chyba - z racji wieku - trochę bardziej wyważony i staram się patrzeć na wszystkie strony i oceniać innych wiedząc, że oni też maja swoje ograniczenia.

Niemniej akurat z Twoim komentarzem w całości się zgadzam: szczepionki, ustawa 1066, zgoda na CETA i TTIP, GMO (nasiona) i wiele innych nieznanych decyzji (rozmowa rządu z rządem Izraela i UK)... To wszystko budzi niepokój, także mój. Czyżby te 500+ miało przykryć naszą utratę niepodległości?
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Ptr

08-12-2016 [10:58] - Ptr | Link:

Kukizowa teoria o wspólnych korzyściach PiS i PO (czy opozycji) ,czy jakimś wyrafinowanym układzie, jest dla mnie wymysłem , którego uzasadnienie widzę tylko w opozycyjnej sejmowej sytuacji Kukiza. Skądinąd jest to stowarzyszenie , z którym w dużej mierze można się zgadzać. Ale teoria o dwóch szkodnikach (PO i PiS) brzmi tak jakby nie dostrzegali fundamentalnych różnic między tymi dwoma obozami. A niedostrzeganie tych różnic i zajmowanie stanowiska pośrodku określa płytkość tego myślenia. Na pewno takie stanowisko jest uzasadnione stanem świadomości ich wyborców i celami opozycji konstruktywnej (władza) , ale nie jest dość klarowne, aby machnąć ręką na zmianę w Polsce. Jeszcze z tymi JOWami - panaceum na wszystko, a może być wręcz odwrotnie.
Błędy PiSu są nie są na chwilę obecną jednoznaczne. Wśród dobrych posunięć są irytujące sygnały.

Obrazek użytkownika admin

08-12-2016 [11:37] - admin | Link:

JOW-y byłyby panaceum na samych Kukizowców na pewno.

Obrazek użytkownika Ptr

08-12-2016 [13:45] - Ptr | Link:

Jakiś system zabezpieczający przed zabetonowaniem jest potrzebny na przyszłość.
Z tym ,że na razie mamy konflikt cywilizacyjny szerszy niż wszystko , większy niż cokolwiek - i PiS, i Kukiz. I jakieś taktyczne nieprzemyślane ruchy mogą wzmocnić ruchy niekonstruktywne, a to na razie jest główny problem. Z punktu widzenia przeciętnego obywatela nie jest najważniejsze to , że jakieś pomysły opozycji nie są realizowane, że opozycja nie rządzi. Ale ludzie słuchają co ta opozycja mówi, jeżeli mówi sensownie , czy konstruktywnie.

Obrazek użytkownika smieciu

08-12-2016 [15:08] - smieciu | Link:

Kukiz tu nie ma nic do rzeczy. Ani też nie uważam PiS za jakąś drugą stronę PO. Chociaż na niższym szczeblu często to tak może wyglądać.
Rzecz w tym że w dzisiejszych czasach można być agentem nawet nie wiedząc że jest się agentem. Taki agent jest zresztą najlepszy bo jest autentyczny. Po prostu PiS jest pod kontrolą, którą można osiągać na różne sposoby. Najprostszy jaki widzę to: przychodzą ludki do prezesa i mówią "My jesteśmy dobrymi ludkami z Ameryki. Widzimy że tu syf, kiła i mogiła. Chcemy to zmienić. Współpracuj z nami a my pomożemy ze Smoleńskiem i w ogóle". Komuś tam w PiSie może więc się wydawać że to współpraca. Że to naturalne że coś trzeba poświęcić.
Niestety.
To tylko część planu. Wielkiego globalnego planu. Sprytne wykonanie brudnej roboty rękoma ludzi, którzy wśród społeczeństwa reprezentują tak zwaną anty lewacką postawę. Tylko że czyny tych ludzi są/będą niestety lewackie.
Chodzi zwyczajnie o to że wśród drobnych, ale mocno nagłaśnianych pierdółek po cichu przechodzą rzeczy duże i kluczowe. Co z tego że my tu żyjemy jakimś Amber Goldem czy reprywatyzacją HGW. Owszem to ważne. Ale to tylko bzdety bez znaczenia dla poważnych ludków organizujących sprawy międzynarodowe. I właśnie o chodzi o to że te poważne rzeczy przechodzą gładziutko, bez większego sprzeciwu.

Obrazek użytkownika Ptr

08-12-2016 [16:59] - Ptr | Link:

Co do zasady zgoda pełna. Co do tego , czy tak już się dzieje ? Stawiam "?". Z pewnością przewrotnym planem byłoby umieszczenie agentów wpływu ( przyjaciół, Polaków ) w PiS tak, aby to katolicko-patriotyczne ugrupowanie realizowało plany globalizacyjne, a w Polsce lansowało kolejne rozdwojenie jaźni. I tu pierwsze ostrzeżenie, bo nie powinni nawet na milimetr odejść od korzeni. A korzenie nie powinny zawierać dwuznaczności w rozumieniu istoty spraw narodowych.

Obrazek użytkownika xena2012

07-12-2016 [22:14] - xena2012 | Link:

trzeba sprawdzić czy Cyba rzeczywiscie siedzi w więzieniu bądź zakładzie psychiatrycznym.Być może znowu ,,zostanie powołany''do działań.

Obrazek użytkownika kwintesencja

08-12-2016 [09:02] - kwintesencja | Link:

O co chodzi? O kasę!!! Wsadzanie do więzienia, to kosztuje. Najlepiej zabrać się za kasę, i to na każdym szczeblu. Żeby cokolwiek zorganizować, potrzebna jest kasa. Nie ma kasy, jest spokój. Wiele jest do zrobienia, ale trzeba pamiętać, że są też i uzależnienia. Łatwo krytykować, trudniej podejmować decyzje. Łatwo manipulować, trudniej głosić prawdę. Nade wszystko trzeba myśleć i wyciągać wnioski, niestety, z tym sporo ludzi ma problemy. Teraz, to i twarda i totalna opozycja ma "pomysła" jak w "kiepskim serialu". PiS, to przecież ludzie, jak my. Czy tam są same anioły? Szyderców i szKODników, jest mnogo, co widać i słychać. Miejmy nadzieję, że się jakoś ułoży, nawet niesforna szyja w obroży!