ZYGMUNT MIERNIK CZEKA NA DOBRĄ ZMIANĘ

Jak się okazuje, jedynymi winnymi stanu wojennego są ci, którzy byli jego ofiarami: to jest Adam Słomka i przede wszystkim Zygmunt Miernik. Twórcy WRON-u mają się dobrze i odchodząc z tego padołu w sędziwym wieku mają pogrzeby za publiczne pieniądze. Śp.Kazimierz Świtoń nie miał takiego pogrzebu jak wielu mu podobnych .A urzędy stworzone przez WRON w postaci pieszczochów tzw. Trybunału Konstytucyjnego są jakby "papierkiem lakmusowym'' demokracji III RP. Czy to rechot historii, że taki gość jak Zygmunt Miernik w majestacie ,,prawa'' za ośmieszenie wymiaru niesprawiedliwości trafia do celi z kryminalistami, czy również dlatego, że szedł drogą swego ojca żołnierza AK?

Na razie mamy na razie symptomy dobrej zmiany. Dobra zmiana się zacznie, gdy prawa i sprawiedliwości będą się bać wrogowie wewnętrzni, a nie patrioci. Zygmunta spotkałem wielokrotnie, przeważnie na pikietach pod pomnikiem bolszewickiej okupantów w Nowym Sączu i w sądach Nowego Sącza i Krakowa.

I cóż mam powiedzieć? Zygmunt trzymaj się chłopie?
Dziwnie to brzmi, gdy się kogoś pozdrawia mając spuszczony wzrok. Bo wróg wewnętrzny Polski ma się dobrze, tak że przewracają się w grobie ci, co oddawali życie dla wolnej i sprawiedliwej Polski.

Dziś każdy z nas jest po części Zygmuntem Miernikiem.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Losek

21-08-2016 [22:57] - Losek | Link:

Wysłałem dziś zapytanie do zakładu karnego, w którym pan Zygmunt Miernik jest osadzony, czy można wysłać mu jakąś paczkę. Nie wiem, czy wszystko można do zakładu karnego wysyłać. Może najlepiej byłoby zapytać kogoś z rodziny, na przykład córkę, czy pan Miernik czegoś konkretnego potrzebuje, ale nie wiem, jak się z nią skontaktować. Może przynajmniej w ten sposób można pomóc mu znieść tę niesprawiedliwą karę.

Obrazek użytkownika xena2012

22-08-2016 [16:24] - xena2012 | Link:

nie wiem czy to dobry pomysł:władze więzienne przetrząsną paczkę,nic nie znajdą,ale podniosą krzyk ,że znajdowały się w niej np.narkotyki,materiały pornograficzne albo wybuchowe.A pani sędzina zasądzi kolejne miesiące.

Obrazek użytkownika Losek

22-08-2016 [19:50] - Losek | Link:

Miałem zamiar wysłać coś z allegro. Chyba trudno będzie coś zmanipulować...

Obrazek użytkownika Dwa grosze robola

22-08-2016 [20:40] - Dwa grosze robola | Link:

Strach ma wielkie oczy.A Zygmunt Miernik jest zahartowany w ,,boju''.

Obrazek użytkownika Dwa grosze robola

22-08-2016 [20:22] - Dwa grosze robola | Link:

Rozmawiałem z Adamem Słomką on jest bardzo bliskim przyjacielem Zygmunta i wyraził zgodę aby pośredniczyć z córką .Mam zgodę aby udostępnić nr. telefonu do Adama Słomki . Pozdrawiam .

Obrazek użytkownika Losek

24-08-2016 [18:04] - Losek | Link:

Czy mogę - wobec tego poprosić - najlepiej na privie - o ten numer telefonu?

Obrazek użytkownika Janko Walski

22-08-2016 [00:04] - Janko Walski | Link:

Siedzieć powinni ci którzy pana Zygmunta Miernika wsadzili!

Obrazek użytkownika Dwa grosze robola

22-08-2016 [20:31] - Dwa grosze robola | Link:

Tak powinno być .Ale są,,bolki'' i pożyteczni idioci. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kwintesencja

22-08-2016 [18:17] - kwintesencja | Link:

Na dobrą zmianę trzeba cierpliwie czekać. Większość sejmowa daje możliwości w ograniczonym zakresie. Do dobrej zmiany potrzebna jest większość konstytucyjna. Czy tak się kiedyś stanie? To zależy od tych co uczestniczą z głową w wyborach. Prawie 15 milionów Polaków ma wszystko w ...., a część Polaków głosuje na chybił trafił. Mamy to, na co sobie zasłużyliśmy. Nie odróżniamy zbrodniarzy od ofiar, zdrajców od bohaterów itd. Jeśli nie zmieni się mentalność wielu Polaków oraz Ordynacja Wyborcza, to nie ma szans na dobrą i szybką zmianę - co widać obecnie i słychać! Kto Polskę reprezentuje za granicą? Jakie wyroki zasądza sąd? Kto rządzi w poszczególnych gminach, miastach itd? Kto ma pieniądze, ten ma władzę. Kto ma pieniądze? Szkoda tylko dobrych patriotów, którzy cierpią, bo nie są obojętni, w przeciwieństwie do innych, którym wszystko wisi, byle była micha i zagrycha.

Obrazek użytkownika Dwa grosze robola

22-08-2016 [20:54] - Dwa grosze robola | Link:

Zgadzam się z wypowiedzią ,ale nie z pierwszym zdaniem.Nie wiem czy mamy tyle czasu aby czekać z założonymi rękoma.

Obrazek użytkownika Jabe

22-08-2016 [23:45] - Jabe | Link:

Gdzie jest „nasz” prezydent?