Adolf Hitler, 1937 "Jesteśmy może bardziej zainteresowani Europą niż inne kraje...
Nasz kraj, nasz lud, nasza kultura i nasza gospodarka wyrastają z ogólnoeuropejskich warunków.
Dlatego musimy przeciwstawiać się wszelkim próbom wprowadzania niezgody i destrukcji do europejskiej rodziny narodów"....(źródło )
JÓZEF GOEBBELS, 19401 "Jestem przekonany, że w za pięćdziesiąt lat
ludzie nie będą już myśleli w kategoriach ojczyzn" ...(źródło )
WD 90 „"W 1942 roku odbyła się w Berlinie rzadowo-partyjna konferencja na temat utworzenia pod egidą Niemiec Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej. Referaty tam wygłoszone zostały następnie wydane w formie broszury pt. Europaische Wirtschaftsgemeinschaft. Celem realizacji planów wynikłych z tej konferencji Adolf Hitler powołał ściśle tajny Komitet Europejski, a jego sekretarzem mianował 5 IV 1943 r. jednego z dyplomatów Heinza Trützschler von Falkenstein. Otóż tej właśnie osobistości ze starej gwardii Ribbentropa Adenauer powiwerzył w 1949r. podobne stanowisko, dzięki czemu Komitet Europejski przetrwał wojnę."
J.Chodorowski, Rodowód ideologiczny Unii Europejskiej, Krzeszowice 2005, s. 112-113 „ (więcej )
Rymkiewicz „ ? No i co wy na to, Polacy? Jesteście gotowi "uderzyć duchem"? Macie tyle siły? Czy położycie się do trumny i zdechniecie z całą Europą? To już jak wolicie „....” Nie ma co liczyć na dzieci Hitlera - będzie dobrze, jeśli w ogólnym zamęcie, który nastąpi, nie wjadą tu ze swoimi czołgami i nie założą nowej Generaln
[...USUNIĘTO: zbyt długa wklejka...]
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 7287
I ja podzielam te opinie: UE jest świadomie i konsekwentnie z niemiecką precyzją obmyślaną i budowaną IV Rzeszą niemiecką. Wszystko na to wskazuje: rozlokowanie niemieckiego kapitału rozsianego po UE, skoro tacy patrioci gospodarczy, czemu nie rozwijają tego u siebie. Inwestowanie w sektory strategiczne z punktu widzenia planów okupacji i podporządkowania sobie innych: przemysł, chemia, bankowość, media... Kto ma media ten ma władzę a jak propaganda nie zadziała to sznur finansowy na szyi zadziała i żeby ten sznur był dość mocno zaciśnięty - przemysł w każdej postaci - od ciężkiego przez lekki po farmację. Jak zaczynają się burzyć, sznurek się dociska lub luzuje - według uznania i interesu. Na tym sznurku chodzą też skorumpowani politycy i biznesmeni okupowanego kraju. GB może i nie wyjdzie, ale swój demontaż tego tworu dokonała. Zaczęła poważną dyskusję, której zdaje się nie będzie łatwo uciszyć, zaprzeczyć. Próbują, ale przy konsekwencji i jedności obozu krytykującego, są szanse na wyłom i normalność. Sojusz szóstki czy dwójki jest porażką Niemiec i początkiem końca. Pomóc mogą im tylko Rosja lub/i USA. I oba mają w tym swój interes.
To jest faktycznie niesamowite jak ten hitlerowski plan jest dalej realizowany.
Nawet rola przewidziana dla polskich podludzi została dokładnie taka sama jak to wymyślili "ojcowie-założyciele".