"Wspólnie obrobimy Polskę"

Wspólnie, czyli trzech szmondaków plus pan sędzia Rzepliński, bo bez niego cała ich łajdacka robota na nic. Na bilbordzie Grzechu, "Ja się q*wa załatwię" - Schetyna, śmieje się, jak głupi do sera, przy słowie "obronimy", ale w wielu miejscach publka już zaczęła to poprawiać na właściwe.

Mieli już "trzech tenorów", ale czasy się zmieniają, na ogół psieją, więc w nowej odsłonie pojawili się szmondacy. I ci też bywają różni, a o tym z jakim szmondactwem mamy do czynienia przekonaliśmy się, gdy w trybie nagłym odwołali, nagłaśniane wcześniej, swoje kontrspotkanie. Które, według zapowiedzi, miało niby być wyrazem ich szczerych chęci naprawienia tego, co wcześniej popsuli. Myśl nie nowa, bo ideę, żeby zegarek narawiał ten, co go zepsuł, przez pięćdzieseiąt / lat wdrażali komunisci.
Odwołali to swoje spotkanie, gdy doszło do nich, że Komisja wita takie inicjatywy z zadowoleniem i chce w nich widzieć zapowiedź rozwiązania konfliktu przez samych Polaków, a to, co miało powiększyć chaos pracuje na rzecz uspokojenia.Cel mieli rozpaczliwie jasny, zdusić w zarodku otrzeźwienie Komosji, bo dla obrony Rzeplińskiego groźba sankcji nałożonych na Polskę, to wszystko, co mają.

Jarosław Kaczyński słusznie mówił o Polakach najgoorszego sortu i chyba dobiliśmy już do miejsca w którym trzeba grzecznie podziękować szmondakom za towarzystwo. Otworzyć oczy niedowidzącym i nich się q*wa(y) sami załatwiają

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika HenrykHenry

19-05-2016 [23:35] - HenrykHenry | Link:

Tu potrzebne sa dzialania Prokuratury !!!.

Obrazek użytkownika gal

20-05-2016 [08:10] - gal | Link:

Bereza Kartuska!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-05-2016 [17:01] - Ula Ujejska | Link:

Wystarczą Wronki, Wołów czy Barczewo ... przy okazji douczą się historii i będą mieli zabytkowe wspomnienia :)

Obrazek użytkownika gal

20-05-2016 [18:07] - gal | Link:

Niestety nie znam, ale wierzę, że to przybytki jak raz dla tych państwa.:)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-05-2016 [10:05] - NASZ_HENRY | Link:

oPOzycja POkrzykuje,
A na czele same wuje ;-)

Obrazek użytkownika gal

20-05-2016 [14:49] - gal | Link:

Ładny wierszyk. :)