dzieje zdrajcy,szczęsny potocki - lektura dla petru i reszty

Na fb pojawił się wpis pana petru. W tym wpisie pan petru cosik pitoli o Konstytucji 3 Majaz 1791 roku... najwyrazniej widać, że gość jest z historią na bakier. Od tamtych czasów minęło trochę czasu i miały pewne zdarzenia...np. niecały rok pozniej targowica... konfederacja zawiazan dla obrony demokracji...a jakżeby inaczej, wsparta z pobudek jakże szlachetnych bagnetami mocarstw ościennych. W wyniku konfederacji targowickiej Konstytucja 3 maja przestała obowiązywać panie petru renegacie... paniał ? Mało tego uchwalono potem konwencję w petersburgu gdzie miała miejsce próba zmiany historii...chodziło o zatarcie jakichkolwiek śladów istnienia Rzeczpospolitej Obojga Narodów.
napisałem tekst w temacie w/w Konstytucji /TUTAJ/. 
Przy pisaniu eseju o Konstytucji posiłkowałem się pracą śp. Profesora Jerzego Łojka pt. "Kalendarz historyczny". Jerzy Łojek był wybitnym historykiem, badaczem dziejów najtragiczniejszego okresu, upadku Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Jego prace pokazują zdradziecki dorobek targowicy a zwłaszcza najważniejszego animatora, Szczęsnego Potockiego. Dlatego zalecam panu, panie petru przeczytanie, ze zrozumieniem ksiązki pt. "Dzieje zdrajcy. Szczęsny Potocki."
Ponieważ na giganta yntelektu i admiratora książek mi pan nie wygląda, poniżej daję linki do audiobooków. Polecam je do poczytania każdemu komu się marzy obca interwencja w obronie starego porządku...
Panie petru... dla pan do poczytania albo posłuchania... "Dzieje zdrajcy. Szczęsny Potocki"   To samo dotyczy wałesy, komorowskiego, cimoszewicza...i całej reszty renegatów drobniejszego płazu... filuta na utrzymaniu żony, kijowskiego też to dotyczy...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Wielkopolski zdzichu

03-05-2016 [22:05] - Wielkopolski zdzichu | Link:

Unia Europejska jest strukturą, do której Polska parła, zwłaszcza w okresie Rządów Pana Olszewskiego, wbrew pomysłom Wałęsy i lewicy, za co jestem mu dozgonnie wdzięczny. Jeśli wykorzystywanie legalnie istniejących mechanizmów, organizacji do której Polska zapisała się zgodnie z wolą Polaków, nazywamy targowicą, to co mieniący się tz. "prawdziwym polakiem" patriota powie o Rządzie Pana Olszewskiego?

Obrazek użytkownika Ptr

03-05-2016 [23:59] - Ptr | Link:

Dziwne jest też , że z pewnościa racjonalna GB też zapisała się dobrowolnie do tej organizacji , a teraz być może wykona exit. Jeżeli wiemy ,że sprawy wyglądają inaczej nie udawajmy, że nie wiemy. W telewizji taki poziom argumentacji wydaje się wystarczający. Ale już wiemy kto i jakimi metodami w unii rządzi.
W telewizji słyszę od POsłanki:" Z jednej strony K.Wenecka, K.Europejska i cała opozycja , a z drugiej kto ? - jedna partia". I ta partia nie chce ustąpić. ( I w domyśle - robić to , co jej wskaże ta przegrana opozycja ).
W 1791 zapewne mówiono: Cesarzowa, Królowie, najznamienitsi Polacy i nawet biskupi. Jaki wstyd pośród królów Europy. A naprzeciw kto - gromada posłów.

Obrazek użytkownika Wielkopolski zdzichu

04-05-2016 [00:36] - Wielkopolski zdzichu | Link:

Co ma do rzeczy rok 1791? Polska znalazła się dobrowolnie w strukturach które pozwalają wykorzystywać mechanizmy zewnętrzne do załatwiania interesów wewnętrznych. One podobnie działają jak zezwolenia na penetrację mediów za czasów AWS i PC, przez Zachód. Miały one za zadanie zmniejszenie wpływu postsowieckiej Rosji i miejscowych postkomunistów na media. Po co teraz pisowskie udawanie cnotliwej Zuzanny.

Obrazek użytkownika HenrykInny

04-05-2016 [01:12] - HenrykInny | Link:

"Uroczy" ten rozumek ... Wielkopolskizdzichu ... cooo ???

Obrazek użytkownika gorylisko

04-05-2016 [09:28] - gorylisko | Link:

bardzo duuużooo... ma wspólnego wtedy też broniono demokracji szlacheckiej...poza tym głowa państwa przystąpiła do obozu obrońców tejże demokracji no i potem dobrowolnie podpisał (król menda staś) akt abdykacji, mało tego doprowadził do likwidacji polskich poselstw za granicą... wspaniały gest Turcji wobec Rzeczpospolitej Obojga Narodów, gdzie zawsze stało krzesło dla posła z Lechistanu...
zdzisiu wiem, że boli ale targowica 2016 jest faktem... tylko caryca nazywa się merkel...no nie bez kozery portret carycy Katarzyny wisi u niej na poczesnym miejscu... to jak wpisujesz się na listę targowicy 2016... bo ja myślę, że jesteś jak niesławnej pamięci józef ankwicz...poseł sejmu rozbiorowego... rozbiory by ły dobrowlnie zatwierdzane przez sejm... kapewu

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

04-05-2016 [12:34] - Ula Ujejska | Link:

Brawo !
Krótko i dobitnie, a cała notka bardzo na czasie, zwłaszcza młodzież powinna to przeczytać. Nie omieszkam polecić.

Obrazek użytkownika Wielkopolski zdzichu

05-05-2016 [03:08] - Wielkopolski zdzichu | Link:

Każda metoda, która skróci rządy PiS-u jest z punktu widzenia interesu Polski godna i chwalebna. Każda!!! A to czy jakiś tz. "prawdziwy polak" nazwie mnie targowicą mam w d... Nazywano mnie antysocjalistycznym typem, to w szkole, solidaruchem w wojsku, teraz mogę być targowicą . Da się przeżyć, panie marchewka.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-05-2016 [08:10] - Ula Ujejska | Link:

To od kiedy bandyto będziesz do nas strzelał?
Uważaj, Cyba dostał dożywocie, ale spora część mojej partii jest za przywróceniem kary śmierci, jeszcze kilka takich wpisów w sieci a i ja zmienię zdanie w tym temacie. A tak na marginesie, już za to powinien cię Admin kopnąć w zadek a prokurator "pogłaskać" ręką sprawiedliwości.

W języku przyzwoitych ludzi nie ma dość obelżywego słowa na określenie takich postaw jak twoja kanalio!

Obrazek użytkownika admin

05-05-2016 [14:53] - admin | Link:

Temu panu już stanowczo dziękujemy. Ale proszę też się nie denerwować, tylko zgłaszać takie wpisy do mnie. Reakcja będzie natychmiastowa.

Obrazek użytkownika Tarantoga

05-05-2016 [15:27] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Obrazek użytkownika Admin
Admin
2016-05-05 [14:53]

#############################

Z tego co pamiętam,to ja już dawno zgłaszałem tego trolla,a Pan obiecał interwencję...

Obrazek użytkownika admin

06-05-2016 [11:02] - admin | Link:

Co miało oczywiście wpływ na decyzję o zbanowaniu tego użytkownika.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-05-2016 [17:16] - Ula Ujejska | Link:

@Admin

Dziękuję.
Nie lubię się skarżyć, ale wobec takich przypadków jw. nie będę milczeć i zgłoszę się do Pana.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika HenrykInny

04-05-2016 [01:09] - HenrykInny | Link:

Wielkopolskizdzichu - ty , co ty palisz ?! ...

Obrazek użytkownika HenrykInny

03-05-2016 [22:10] - HenrykInny | Link:

Wiesz co ... ja jak to uslyszalem dzisiaj , o tej Konstytucji w wersji Petru , to z godzine siedzialem ze to chyba pierwszy kwietnia ... jaja jakies. Godzine ... !!!
Tacy ludzie z taka wiedza , wyksztalceniem ... zarabiaja miliony. W/g ostatnich wiadomosci ... nie chce przekrecic , milion za dwa lata czy dwa za rok ... Dla szarego czlowieka w Polsce , pracujacego , suma niebotyczna !!!
Pomyslalem sobie , bo Petru to ten sam sort , umyslowy" co Thun , Pitera , Kidawa-Blonska , Kopacz , niedoscigniony w mysli Bronek ... i tak dlugo mozna by ich wymieniac ... Matko Boska co sie ludziom stalo ze takie cos wybrali ze tacy ludzie piastuja tak wysokie funkcje w kraju i za granica. Jaki to ciezki wstyd dla nas za tych ludzi !!!.
Jeszcze te pieniadze ... kto za tym stoi (kto normalny placi takiemu tepakowi) bo nikt mi nie wcisnie ze taki Petru to jakis wybitny "fachowiec" i nalezy go odpowiednio wynagradzac. Sprawdzic te pieniadze gdzie , kto i za co ten jurgielt.
To samo Kijowski ... tez jakies miliony wplynely na jego konto ...