Kasa Misiu! Kasa!

 
 
Trwa intensywne bombardowanie Polski śmierdzącymi nabojami. Bombardowanie z wielu stron. A w krzyżyku celownika jest głównie PIS i dokładnie po środku prezes Kaczyński.
Cóż takiego może jednoczyć brukselskich lewaków, adminsitrację Merkel i amerykańskich kongresmenów?
Kasa Misiu! Kasa!
 
Przyjeżdża do Polski już kolejna nieformalna delegacja amerykańskich kongresmenów, by obejrzeć sobie z bliska dzikie zwierze – Jarosława Kaczyńskiego.
Uspokojony pan Dana Rohrabacher, republikanin, kongresmen z Kalifornii, mówi po spotkaniu z Kaczyńskim:
"Zrobił na mnie wrażenie racjonalnego, ma swój punkt widzenia. Nie chcę powiedzieć, że zgadzam się ze wszystkim, co mówi, ale nie było arogancji ani czarnowidztwa w tej dyskusji". Określił prezesa PiS jako "wpływową osobę, która ma pozytywne podejście do spraw". [http://fakty.interia.pl/raport... ]
Patrzcie państwo! Nie gryzie, nie kopie, nie pluje. Jakże to?! Przecież donoszono nam, że to potwór ziejący ogniem.

 
O co w tym wszystkim chodzi? Dlaczego nagle polska władza, a przez to cała Polska, stała się Czarnym Ludem, chłopcem do bicia i pochyłym drzewem, na które wszystkie kozy skaczą? A może Polska jest tylko byłym niewolnikiem, który zerwał kajdany i ma teraz czelność powiedzieć – odpieprzcie się ode mnie! Sam potrafię sobie dać radę.
A to , wiadomo, jest nie do pomyslenia dla panów, nadzorców niewolników.
 
Lecz tu, w tym całym ostrzale naszego kraju, nie jest najważniejsze urażone ego, tych, co dotychczas kierowali biednym, zagubionym krajem, na wschodnich rubieżach Europy, gdzie jeszcze niedawno, według powszechnej opinii, białe niedźwiedzie chodziły po ulicach.
Tu, przed wszystkim chodzi o pieniądze. Duże pieniądze. Kasa Misiu! Kasa!
 
Przez długie lata oficjalna propaganda nie dopuszczała do wiadomości faktów, że Polska jest potencjalnie bardzo bogatym krajem. Lepiej żeby Polacy o tym nie wiedzieli, bo, nie daj Boże, może zechcą się o to upomnieć.
Czy właśnie nadszedł taki moment, że nowa władza, a za nią polska opinia publiczna chcą odzyskać to co swoje?
To, co nasze wspólne i co przez 25 lat po tak zwanej transformacji trwoniono, sprzedawano za grosze, lub po prostu rozkradano.
 
- 80% prasy jest w rękach Niemców.
- 3 miliony młodych, inteligentnych Polaków pracuje dla innych, jako tania siła robocza, znacznie bardziej wartościowa niż Turcy, Hindusi, czy Pakistańczycy.
- Zlikwidowano polski przemysł stoczniowy, super nowoczesny, by nie zagrażał, stoczniom niemieckim, holenderskim i francuskim.
- Zniszczono drobny, polski handel, biorąc w UE miliardowe pożyczki, by zalać Polskę supermarketami - niemieckimi, francuskimi czy nawet portugalskimi.
- Decydowano się pozamykać polskie kopalnie węgla, by lepiej sprzedawały się monstrualne i nieekonomiczne niemieckie wiatraki.
 
Tą wyliczankę mogę ciągnąć w nieskończoność, a świadczy ona tylko, że przez 25 lat byliśmy traktowani, jak bliska, bogata kolonia, którą eksploatuje się bezwzględnie aż do dna.
 
I nagle ma być koniec Eldorado, tak blisko i takie bogate?
Polska, którą się doi i jak według międzynarodowych instytucji, corocznie wyprowadza się 90 miliardów zysku, z ktorego Kraj nasz nic nie ma.
Dojna krowa tuż pod ręką, a ekonomiczni idioci, tefałtenowskie "autorytety" każą nam się cieszyć, że jesteśmy największym partnerem gospodarczym Niemiec. Dlaczego nie zaprezentują otwarcie ile z tego "partnerstwa" mają Niemcy, a ile Polska. Może oni mają 90% zysku, a my 10% ? Kto mi to powie?
 
PIS po dojściu do władzy, realizując wymyśloną przez krąg Kaczyńskiego, doktrynę "udomowienia" Polski, co jest niczym innym, jak budowaniem i wzmacnianiem gospodarki narodowej, musiał narazić się całemu krwiopijczemu, ekonomicznemu światu. Łakomy kąsek, już uchwycony zębami nagle zaczyna się wyrywać.
I tu potrzeba tych wszystkich Timmermansów, lewaka Jaglanda, amerykańskich kongresmenów wizytujących polskie ZOO, czy merkelowych instrukcji dla szkopskich dziennikarzy, jak pisać o Polsce, czy ustawek niemieckiej telewizji ZDF, jak się dowiedziałem, ścisłego partnera TVN [http://wpolityce.pl/polityka/2... ] w polskim warszawskim kościele podczas mszy, by nie dopuścić, nie daj Boże, by zyski czerpane z eksploatacji Polski drastycznie zmalały.
 
Po to właśnie światowe agencje ratingowe – S&P, czy Moody's usiłują wpływać na ocenę Polski, by wywołać silny nacisk na rynku inwestycyjnym i wartości krajowej waluty, by odzyskać status pro ante – czyli taki, kiedy to oni decydowali co się w Polsce dzieje (czyli ile się jeszcze daje ukraść).
 
A światowy manipulator, kryptokomunista i miliarder, George Soros, nagle widzi, że jego projekt "Polska" wymyka mu się z łap, bo jakiś facet marny, jakiś Kaczyński et consortes, patriota zasrany, może zniweczyć wspaniały interes.
Po co tworzył opiniotwórcze fundacje (Fundacja St. Batorego), dając zarabiać m.in. (patrzcie, patrzcie jakim "patriotom"!) – JK Bieleckiemu, Borusewiczowi, Marcinowi Królowi, Helenie Łuczywo, Andrzejowi Olechowskiemu i jeszcze paru "słynnym" i walecznym o Polskę rycerzom?
Po co nagle z próżni, przy współpracy kolegów bangsterów, utworzył antypisowską partię Nowoczesna? Ile już forsy poszło na nią. Choc Polacy go tutaj ewidentnie wykiwali stawiając na jej czele przygłupiego Swetra i jego Myszkę Agresorkę, co w rezultacie dało efekt komiczny i źródło radości internautom.
I wreszcie po co stworzył KODziarzy, jak widać towar lekko waniający i marna podróba autentycznych protestów społecznych.
Na miejscu Sorosa też byłbym wściekły i chciałbym Kaczyńskiego udusić własnymi rękami, gdybym wtopił tyle pieniędzy i teraz patrzył, jak one obracają się w gówno.
 
Reasumując: - nie sprawy polityczne, nie spory prawne, żadna tam ideologiczna magia decydują, że kraj nasz i nasza demokratycznie wybrana władza, znalazły się pod takim ostrzałem z wielu luf jednocześnie. To tylko i wyłącznie biznes. To tylko spodziewany zysk, który ucieka bezpowrotnie.
I co gorsza, to wyrastający, potencjalny konkurent, który moze zagrozić, a swoimi talentami udowodnił, w przyszłości zniszczyć tego i owego zachodniego kapitalistę.
To nie tak miało być! Nie tak umawialiśmy się ze śp. śp. Gieremkiem, czy Bartoszewskim. To przed tym obiecali bronić Kwaśniewski, Olechowski i JK Bielecki. A nawet posiadaczka wspaniałego pałacu i członkini Komisji Weneckiej Suchocka.
Kiedy rola Polski w NWO została określona i zdefiniowana? Podczas tajnych spotkań Kiszczaka z Wałęsą? W Magdalence? Czy później, gdy zespół zdrajców sprzedawał Polskę Sorosowi?
 
Wszystko na tym świecie jest towarem i wszystko ma swoją cenę. Nie ma żadnych tam polityków, działaczy, zielonych, czy ekologów. To wszystko kupcy i handlarze. Ludzie w przeważającej części są egoistami. I działają we własnym interesie. Zazwyczaj merkantylnym i finansowym.
Całe to mówienie, Junckera, Schultza, Petru i Schetyny o sprawach górnolotnych, o ochronie demokracji kraju, dbałości o obywateli, to wierutne i zmyślone kłamstwa.
Bo chodzi tylko o własną dupę. Chodzi o biznes.
 
Polska po raz pierwszy po wojnie dokonuje prawdziwego przełomu, który może się udać. W taki sposób Polska zagraża poważnym interesom światowym kapitalistom, finansistom i przemysłowcom.
I to oni wysyłają swoich sprzedajnych polityków; swoich sprzedajnych dziennikarzy i "autorytety" – twórców opinii, by bili w Polskę, jak burą sukę, by ponownie padła na kolana i lizała rękę pana.
 
Przykra w tym wszystkim jest rola Polaków, tej całej Targowicy, która za ochłapy z pańskiego stołu, dobrowolnie służy obcym panom. Za posadkę w Brukseli, za parę srebrników, za występy w telewizji, czy za możliwość pobzykania się z wynajętą lub dobrowolną panienką w niesławnej knajpie "Sowa i przyjaciele"
 
Autentyczny "Soros i Przyjaciele".
 
 
.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-04-2016 [12:21] - NASZ_HENRY | Link:

Soros i SOWA & "Panama Papers".
A CBA nie poszukuje pracowników ;-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-04-2016 [14:40] - jazgdyni | Link:

Co się czepiasz?! Nie mam konta w Panamie!

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-04-2016 [15:02] - NASZ_HENRY | Link:

Ale w Panamie się bywało ;-)

Obrazek użytkownika Andy51

06-04-2016 [12:48] - Andy51 | Link:

Cześć Janusz
Z ich punktu widzenia w Polsce odbywa się jakieś horrendum. Jak podaje Eurostat z Polski corocznie było transferowane około 90 mld zł. Lwia część tych pieniędzy szła do ziomków Makreli. Gdyby ograniczyć chociaż o 50% wypływ pieniędzy, to w Polsce zostały by miliardy złotych na rozwój Polski, płace itd. Stąd te wycie, a Tusk strzela do bocianów.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-04-2016 [14:48] - jazgdyni | Link:

Witam Andrzeju!

Powiem ci, że nawet te 90 mld zł to ułamek, który dało się policzyć, od znacznie wyższej sumy.
Nawet u mnie w Gdyni, konkretnie w Dębogórzu, w środku pobliskich lasów była mała baza wojskowa. A teraz (patrz panie!) szkop i to, jak sam deklaruje faszysta, który chciałby Polaków rozstrzeliwać, ma swój parszywy biznes. Pewnie jakaś montownia, od której, powiedzmy, uczciwie płaci podatki. Ale on te zmontowane ustrojstwa wywozi do reichu, tam przylepia etykietę i napis - Made in Germany i sprzedaje z zyskiem, takim, któremu Polsce nic do tego.
To nie "Panama papers" tylko "Wisła biznes".

Serdeczności

Obrazek użytkownika Czesław2

06-04-2016 [14:26] - Czesław2 | Link:

Niedawno rząd zablokował możliwość finansowania niemieckich mediów przez firmy skarbu państwa. Znaleźli inny sposób. Robią to spółki samorządowe. Np w Gazecie Krakowskiej ogłaszają się spółki wodociągowe informując , że pompują wodę. Nie muszę dodawać, że w moim mieście ( nie Kraków) natychmiast zdrożała woda.

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-04-2016 [14:52] - jazgdyni | Link:

Cwaniak i kombinator, czyli z założenia człowiek nieuczciwy, jak sama nazwa wskazuje, nieustannie kombinuje, jak by tu coś ukraść, kogoś oszukać, komuś zrobić źle.
Jak widać to już klasyczny sposób działania Niemców w Polsce.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika ba.a

06-04-2016 [18:16] - ba.a | Link:

Polska jest nadal takim krajem,gdzie tylko jednego się wciąż nie wybacza.Prawdy.
W działaniu do jej ukrywania dopuszczali się kryminalnych czynów,więc słowne przytyki,czy gazetowe błazeństwa można znieść.
http://polskaniepodlegla.pl/fi...

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-04-2016 [21:02] - jazgdyni | Link:

Witam

Mam nadzieję, że to powoli będzie się zmieniać. Jest nas coraz więcej i prawda powoli przebija się do opinii publicznej. Prawda na początku boli i wystrasza. Lecz na końcu nie można już bez niej żyć.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Marek1taki

06-04-2016 [19:23] - Marek1taki | Link:

@autor
Nie może dziwić, że socjaliści Europy i Ameryki współdziałają mimo, że "pięknie się różnią". Razem tworzą przecież tzw. Zachód. Nie może też dziwić, że atakują Polskę za obronę interesów skoro dotychczas była dojną krową - począwszy od skonsumowania paktu Ribbentrop-Mołotow.
Dziwi ugodowość władz, które podają siebie i Polskę pedagogice wstydu. Z terrorystami się nie dyskutuje, a tym bardziej nie przyjmuje ich propagandy za podstawę dyskusji, a w dalszych krokach za podstawę kompromisu. Jednocześnie nie zauważam najmniejszego otwarcia władz na dyskusję i kompromis w imię wspólnoty polskiej i europejskiej opartej na cywilizacji łacińskiej. To niepokojące.

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-04-2016 [20:58] - jazgdyni | Link:

Panie Marku

Przyzna pan, że sytuacja jest nowa i spraw do załatwienia jest bardzo duża. Propaganda wstydu trwała przez pokolenia i teraz potrzeba dużo by to odkręcić.
Otwarcie na dyskusję? Wg, mnie jest, ale wówczas gdy pozałatwia się bieżące sprawy i wody się uspokoją. Wszyscy strasznie się spieszą i chcieli by mieć od razu pełen dobrobyt, praworządność i bogactwo. Trzeba czasu.
A przeciwnik ostro atakuje.

Potrzeba wytrwałości i cierpliwości.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Marek1taki

06-04-2016 [22:07] - Marek1taki | Link:

@jazgdyni
Jestem wytrwały ale nie jestem cierpliwy gdy robi mi się wodę z mózgu. Rozumiem, że sytuacja jest nowa a o wykładanym szlemie w piki nie ma mowy.
Pełna zgoda, że droga do dobrobytu musi potrwać. Droga do niepodległości też. I tu dochodzimy do sedna. Nie ma niepodległości bez idei i bez podstawy materialnej. Z działań rządu w tych sferach wynika kierunek działań, którego nie rozumiem. Powiem więcej: mam nadzieję, że jestem durniem bo mnie wychodzi, że oni oni jadą w przeciwnym kierunku niż trzeba.
Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika ALTEREGON

06-04-2016 [21:55] - ALTEREGON | Link:

Jestem za nie odwracalną karą jaką jest kara śmierci za zbrodnie polityczne przeciwko państwu .
Jeśli tą wojnę mamy wygrać to potrzeba jakiegoś kataklizmu światowego .
Muszą być czymś zajęci , bo w innym przypadku nas rozszarpią dla przykładu .
Dla zdrajców nie może być nadzieji na przeżycie na garnuszku wroga po trupie Polski .

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-04-2016 [22:01] - jazgdyni | Link:

Witam

Jak napisałem - na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą.
Przede wszystkim musimy być silni. Musimy budować siłę i niezależność.
No i oczywiście, musimy być twardzi i wytrzymali.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika PIOTR Z GDAŃSKA

06-04-2016 [21:58] - PIOTR Z GDAŃSKA | Link:

Jak to się stało, że niewydolną i nierentowną państwową Telekomunikację Polską S.A. sprywatyzowano sprzedając ją wydolnej i rentownej państwowej France Telecom. Po tym w ramach zwiększania wydolności i rentowności sprzedano tejże firmie znak firmowy ORANGE (za który trzeba bulić regularnie niezłe pieniądze). Ciekawa jest mapka zaangażowania ORANGE na świecie:
https://pl.wikipedia.org/wiki/...
Wygląda na to, że jesteśmy w ścisłej czołówce krajów afrykańskich.

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-04-2016 [06:28] - jazgdyni | Link:

Chyba rzeczywiście nędzna czołówka krajów afrykańskich.
Kto tylko był u żłobu i miał wpływ na decyzję sprzedawał co się dało, łatwo, bo nie swoje, a kraj obróśł willami, rezydencjami i wzrosła sprzedaż Mercedesów i BMW.

To była chamska grabież. Nic więcej.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika HenrykInny

06-04-2016 [22:01] - HenrykInny | Link:

No wreszcie doczekalem sie u Pana "solidnego" wpisu. Za ten wpis gotow jestem nawet zapomniec Panu ten o "Idzie".

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-04-2016 [06:22] - jazgdyni | Link:

Jest pan gotów zapomnieć, czyli ciągle pan pamięta i jest przeciw. ;-)

Obrazek użytkownika kwintesencja

07-04-2016 [18:48] - kwintesencja | Link:

"Przykra w tym wszystkim jest rola Polaków, tej całej Targowicy, która za ochłapy z pańskiego stołu, dobrowolnie służy obcym panom. Za posadkę w Brukseli, za parę srebrników, za występy w telewizji ...". Dzięki "dymokracji" mamy sytuację, że wybory do "Europarlamentu", do Sejmu i Senatu, wybory Samorządowe stwarzają paradoks władzy. Kto właściwie reprezentuje demokratycznie wybraną władzę, w kraju i poza krajem? Czy my w końcu zaczniemy myśleć i wyciągać wnioski? Nie bądźmy naiwni. Aby nas szanowano, musimy się nawzajem szanować. Obecnie mamy szansę na sukces. Czy skorzystamy z tej szansy? Od nas zależy, czy zwycięży patriotyzm, czy targowica.